6439
  • lac coo
    #1663
    " nem errol kellene szolnia egy ilyen jateknak..."

    Nem is errol szol, mi szol errol ? A korlatolt agyatokban szol errol a jatek...
    Ekkora hulyeseget reg olvastam .
  • lac coo
    #1662
    Lassa ott tartunk, hogy a qrvanyjat annak , akit nem zavar ? :)
    Spec en azt se ertem mirol hadovaltok, nem rasszizmus , dehogyis, de miert fekete, meg igazabol azert rsszizmus mert fekete ......
    Nem neztek oda, letorlitek ami tetszik, de miert kell ezt a marhasagot naponta elohozni ?
  • Softcore44
    #1661
    +1 ez olyan mintha egy 2. Wh-s jatekot egy meleg faszival reklamoznanak es o is lenne a loading screenen egy szivarvanyos zaszloval . Persze biztos harcoltak a haboruba melegek is ez 100% de azert nem errol kellene szolni egy ilyen jateknak . Remelem nem bogozod ki a mondandombol azt hogy rasszista stb vagyok . Szerintem ez ilyen modon nem oké ahogy a bf csinalta ezt. Btw ugyis a tengelyhatalmakkal leszel mindig a teljes jatekban is . A jofiu amcsikkal mar jatszottam eleget
  • Mr_no_NaMe
    #1660
    Minden jóérzésű embert zavar az a dolog, hogy mindenben mindenki rasszizmust lát manapság. Gondolkodj el ezen.
  • lac coo
    #1659
    A jobb medic fegyverek is megernek egy miset....
    Siman bekempelik magukat, es gyak sniperkednek vele kozelrol, legfokepp a hazak kozott. A sziklakon meg a rendes sniperek. A sivatagban meg a tankok :)
    Nekem ez a jatek gyak a menekulesrol szol :)))
  • Moby
    #1658
    Nyolcadikáig.
  • bazccka
    #1657
    ameddig beata szeretné :D
    Utoljára szerkesztette: bazccka, 2016.09.03. 08:38:20
  • oneal1
    #1656
    Meddig lehet beatazni?
  • JagFater
    #1655
    Azt kene mar feldogniuk dajszeknal, hogy az egysegsugaruak olyanok, mint az aram. Mindig a kisebb ellenallas fele fognak aramolni. Ha a sniperrel lehet sok killt szerezni minimalis energiaval, akkor azt fogjak csinalni. Ha a sniperelest nem teszik nehezebbe, ennyi volt. Gyakorlatilag codos, assault-sniper harc van egy kis tankos odabaszassal. Ha ez lenne az elso jatekuk egy szavam nem lenne, de, hogy ennyi tapasztalattal meg mindig itt tartani... komoly aggalyokat szul bennem.
  • HUN BECSEHELY
    #1654
    KB ilyen a konfogom nekem is.Nekem nem lagol,hanem kifagy a gép.Megvárom a teljest,aztán ha akkor is,akkor le kell cserélnem pár dolgot.
  • Tikal #1653
    Van artilerry tank, nem? Két lövéssel meg van, assaultok meg megszórják dinamittal és kampec
  • Tikal #1652
    nem tűnt fel.. van néhány de nem vészes. egy jól irányzott ágyúzás és mehetnek a levesbe :)
  • Tikal #1651
    Harlem Hellfighters...

    ha neked ez problémát okoz így a 21. században akkor inkább tartsd meg magadnak....
  • Tikal #1650
    ezért nem találok el semmit :D
  • Adam Jonas
    #1649
    Kissé csalódott vagyok a játékot illetően.

    Szóval értem én, hogy béta, meg tudom is, hogy miért béta, de ettől függetlenül is vannak olyan problémák a programmal, amit először illett volna orvosolni szerintem.

    Ez a dinamikus időjárás jó lenne, ha nem kezdene el laggolni, mint állat. Gondoltam egy ilyen gép már csak elég lesz a játékhoz:
    - Core i5-4460
    - 8 GB DDR3 1600 MHz
    - GTX 960 2 GB

    De tévedtem....még medium-on is elkezd szaggatni, amikor az időjárás változik.

    Nya mindegy, majd később még visszanézek a játékhoz, hogyha jön egy update. :)
  • Moby
    #1648
    Nagyon ostobán néz ki. Már az alfában is ilyen vót, azthittem kigyógyítják belőle.
  • lac coo
    #1647
    Az egesz jatekban az a legjobb, hogy jarmubol kiszallva , mindenkire ratekeredik a hatizsak :) Elsore azt hittem valami parittyat dobal az emberekre valaki :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.02. 23:32:41
  • Moby
    #1646
    Értem. Leszarom.
    Egyéb?
  • Moby
    #1645
    Ez épp a kistank vót. Amúgy mind rohadtul OP, csak nem szabad külsőnézetből lőni, csak vezetni, mer az is bugos, és elcéloz külső nézetben.
    Ez pl. ugyanaz a pozíció belüleről meg kívülről...
    belső
    külső
  • toza #1644
    le tudtok e vajon szokni e a "hun" elo v utotag nevbe rakasarol e!? magyarok meg oroszok meg lengyelek csinaljak es 2005 ben sem erdekelt mar senkit se h honnan jottel..
    pont az a lenyeg h tokmindegy..

    ne egozetek mar legyszi.
  • lac coo
    #1643
    Ma en is kiprobaltak a heawy tankot, igaz csak oldalagyus voltam, de egesz jatek alatt ki se kellett szallnom :) Az ellen nagyon kellene valami hatekony fegyver mert eleg gaz...
    Es nem feloldhato, ezt nem is ertem hogy gondotak, a tanknak se feloldhato az agyuja :))
  • Moby
    #1642
    A nagyrésze természetesen az :D
  • Moby
    #1641
    Ahogy írtam korábban nekem sem, de lehet ennek az az oka, hogy a rendszer és a játék is ssd-ről fut. Ha itt a topikban nem merül fel, rá se nézek, és csak tesztre csaptam bele a +8 gigát. Változás nem történt, lévén előtte sem vettem észre, de megeszi, ez tény. De ott a screenshoton is: akkor éppen 13 gigánál jártam.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.02. 23:10:41
  • lac coo
    #1640
    Regen milyen jo volt az otromba megoldas, mikor elegtek a kemperek !':))
  • lac coo
    #1639
    Nekem se akad de valoban idovel megeszi az osszes ramot :) Nalam is boven 10 felett van, azt meg en kicsit sokallom...:)
  • TDC Geronimo
    #1638
    Érdekes nekem sose volt gond a 8gb rammal
  • lac coo
    #1637
    Tank ? :)
  • lac coo
    #1636
    Én assault vagyok mindig, de ott olyan szinten pontatlan a fegyver, hogy vicc :))
    Értem mit akarnak, de mikor gondosan célzok a távcsőre picit messzebb és egyet puttyantok és az 10 méterre mellé megy az már idegesít :))
  • Moby
    #1635
    Jaja. Leakel mint a huzat. Bár nálam nem akadt eddig sem, a rambővítés után meg esélye sincs, de bekajál 14 gigát is időnként. Bár ma szerintem többen örültek volna, ha kikakadt volna végleg :D
  • TDC Geronimo
    #1634
    Nem ígérték, de gadgetek között már nincs olyan, amire az lenne írva, hogy nem elérhető a betaban. Fegyvereknél látni, hogy még mennyi lesz a fullba, de azt hittem gadgetből csak ennyi lesz, ami betaban van.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.09.02. 22:26:23
  • yossarianHUN
    #1633
    Szerintem azt nem ígérték a bétába, vagy ha ígérték, végül nem került be. Egyébként a lángszórós heavy tankot próbálta már valaki? Mert én még egyet se láttam, és a streamen bugos volt, úgyhogy lehet, hogy még mindig nem működik.
  • TDC Geronimo
    #1632
    Ja support class jelenleg elég használhatatlan. Ami viszont fura, hogy elvileg lesz mortar is, de nem látom gadgetek között.
  • yossarianHUN
    #1631
    Be kell vallanom, kezd úgy tűnni, hogy tévedtem a sniperekkel kapcsolatban. Kezdenek engem is rohadtul idegesíteni. A béta kezdetén még rendben volt a helyzet, mindenki próbálgatta a fegyvereket, de mostanra a csapatok 70%-át sniperek teszik ki, és sokszor mozdulni se lehet tőlük. A házakban/háztetőkön kempelők is épp elég rohadt idegesítők, de még középtávon is simán kifiléznek, ha épp nem egy hülyével futsz össze. Az a legbosszantóbb, hogy még az egy helyben kempelőket se tudod kiszedni, szemből simán kikapnak, hiába látod a puskájuk villogását, oldalról meg ha bármilyen, nem sniper fegyver van nálad, el kell kezdeni tunkolni őket, erre az első bekapott sebzésre odafordulnak, és röhögve elkenik a szádat, vagy ha nem, akkor 20-30 HP-ra sebeznek, és 3 másodperccel később intéz el fél kézzel egy sarok mögül kiforduló, SMG-s pajtásuk. Mindazonáltal nem tudom, mit kellene kezdeni velük.

    Most először az utóbbi BF részekben tényleg élvezetes a snipeolás, végre tényleg jó ezzel a classal játszani, nem csak egy placeholder ballaszt. Viszont kontrollálás nélkül úgy tűnik, hogy ez mindenki más és a játékélmény rovására megy. A legkézenfekvőbb dolog az általános sniper limit lenne, de ezt kétlem, hogy meglépik. Ha viszont nerfelik őket, ugyanott leszünk, mint a BF4-ben. Esetleg azt tudom még elképzelni, hogy a távcső szemhez emelésének gyorsaságát kéne csökkenteni, ezzel védtelenebbé téve őket közelharcban.

    A másik, hogy az LMG-k valami komoly buffot igényelnek, mert jelenleg szemétrevaló az összes, és magával cseszik ki, aki supporttal próbál játszani. Hagyján, hogy az alap LMG-ken még bipod sincs, de gyakorlatilag nincs olyan lőtávolság, ahol vernék a többi fegyvert hatékonyságban. Közelről az SMG-k és a shotgunok, de még néha a medic puskák vernek le, messziről utóbbiak mellett a sniperek is röhögve szétszopatnak. Eleve egy ilyen pörgős, gyors játékban abszolút végzetes fogyatékosság, hogy egy-két másodpercig lőnöd kell, hogy legalább elfogadható szintre jöjjön a pontosság. Ezáltal gyakorlatilag mindig hátrányból indulsz, és akkor nem is említem, hogy mivel a legtöbbnek kicsi a tárkapacitása és hamar túlmelegszik, sokszor mire beáll a pontosság, és végre elkezdhetnéd érdemben osztani a sebzést, tárazhatsz/sziszeg a cső, és kezdheted az egészet elölről. Vagyis nem kezdheted, mert rég halott vagy.
  • Shep
    #1630
    Hát rá kellett megint jönnöm ,hogy ez még mindig nem az én játékom, béna vagyok én ehhez. :)
  • lac coo
    #1629
    Igen, pont ezek miatt varok jo sokaig a vetellel, ezek a vackok mar most tonkrrteszik a jatekot. Fegyverek kozt is vannak durvak, kutyuk kozott is , nem tudom nem az lesz e a vege, mint sw ben, hogy csak esni kelni lehet majd.
    Ok, tudom ez bf, tok jol lehet pontokat gyujteni csak futkosassal de akkor is :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.02. 21:49:12
  • kissssss
    #1628
    na végre volt egy olyan délutánom mikor internet megszűnések nélkül tudtam egyfolytában játszani, ez a francia ft-17 tank mocsok op tud lenni ha nem rohanunk vele be a házak közé vagy a nehéz tankok elé + ez a sörétes lőszer hozzá
  • Shep
    #1627
    Hát nekem továbbra is kifagy dx hibával, csak most már mással, mint az előző driverrel :)
  • lac coo
    #1626
    Jah, akkor nem tudom, nem erdekelt ez a fejlodesdi eddig se ....
  • RatBaG #1625
    az csak a "accod" szintje, a kasztok külön vannak.
  • TDC Geronimo
    #1624
    Én is leszarom ki van az elején nagy ívbe...