6439
  • Bandicoot
    #1784
    Értem. Tehát ha valaki rádszól hogy ostoba vagy mert rögtön vagdalózol anélkül hogy megértenéd amit leírtak, az a helyes és azonos mértékű válasz hogy: kurva anyád.
    És persze mi vagyunk az ostobák.

    Legyen így,de a következő ostobázásnál és kurva anyázásnál megyek a modikhoz,marha unalmas már.
  • lac coo
    #1783
    Nekem csak elso van, azzal sokaig nem lehet loni mert csak hatlovetu :)
  • Tikal #1782
    1. de személyeskedett, mikor jelzőt használt, ha nem érted mi a személyeskedés akkor ostoba vagy, ez is az
    2. nekem se
    3. a te rinyád se érdekel senkit, brühühü
  • lac coo
    #1781
    Hat nem azert de eleg csicska topik lesz ez igy ....:)

    Fekete van a boriton azt kesz ! :) Semmi gond vele.
  • Tikal #1780
    Miért tűnnek el járművek csak úgy mikor benne ülünk?
  • Bandicoot
    #1779
    1. nem személyeskedett (ellentétben veled aki rögtön az anyját szidta), reagált arra hogy képtelen vagy felfogni amit leírtam és rögtön nyomtad a rasszista kártyát - ennyit a végső fegyverekről...
    2. nem a haverom
    3. fejezd már be senkit nem érdekel a vergődésed ki a rasszista és kinek a k anyját mert rádszól.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 22:05:45
  • Tikal #1778
    Az anyázás onnan jött, hogy elkezdtél személyeskedni, tudod kiknek a végső fegyvere ez? Az olyan ostobáknak mint te vagy meg a haverod.
  • Mr_no_NaMe
    #1777
    Az anyám nem kurva, te viszont buta vagy mint öt méter földút ez viszont tény :D Majd ha nem írsz ilyen faszságokat akkor nem leszel buta. Nem neked kell erőltetni, hogy elhiggyük, egyszerűen cska nem kell hülyeségeket írni. Az anyázás amúgy milyen indíttatásból jött? Rátapintottunk nálatok a lényegre? Mert nagyon úgy tűnik :D
  • Tikal #1776
    Pontosan ezért nem értem miért nem egy magyar huszár van a borítón, egy német bajszos katona gyalázat lenne.....
  • Tikal #1775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Buta a jó k anyád meg te. És igen, személyeskedsz, attól még hogy leírod a végén, hogy nem, de.


    Nem haverom a lac coo, fogalmam sincs ki ő és mit irogat. Ha leszarod akkor ne írogassál.

    A haverodnak igaza van Franciaországgal kapcsolatban, bármi is legyen az. A lényegen nem változtat nálam: vagyis engem nem zavar, hogy egy fekete van a borítón, tőlem aztán török is lehetne, ha azzal akarnak valamit üzenni.



    Még mielőtt visszavágnál, nem személyeskedem, csak a lényeget írtam le.
  • Boron Power
    #1774
    Különben lehet, hogy igazad van és rasszizmus, de ez már a fehér ember ellen van. Ki kellene kelned ellene. Az I. vh-ban nagyítóval találtál volna feketét. Ez a megalázása a felmenőinknek akik ott harcoltak.
  • Mr_no_NaMe
    #1773
    Az a baj, hogy a buta fejeddel meg a lac coo haveroddal együtt nem vagytok képesek még a kommentet sem végigolvasni, csak toljátok itt a világtalan libsi dumát. Bocs de: leszarjuk. Se eleje se vége.

    A srác érveket írt, pl Franciaország, de erre persze nem reagáltok, mert a buta fejetek csak odáig jut el, hogy NÉGER, és akkor jön az algoritmus, ami elindítja nálatok a butaságot.

    És mielőtt még ezzel próbálnátok visszavágni: nem személyeskedem, csak a lényeget írtam le. Olvassatok olvassatok, nem muszáj leragadni az első két mondatnál.

    szerk.: bocsánat, hogy etetem a trollokat, de ez a butaság akkor is az égbe kiált...

    Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2016.09.03. 21:49:53
  • Tikal #1772
    Hát persze, te látod mi folyik, senki más rajtad kívül, és mindenki agymosott aki nem ért veled egyet.... :D

    Mellesleg nem lehetne hogy te fogod be és nem reagálsz, nem én vagyok az aki mindig bedobja a fekete a borítón kártyát :)
  • TDC Geronimo
    #1771
    Pedig nagyon jók főleg a későbbiek. Akár ADS nélkül is lehet darálni. Minél tovább lősz annál pontosabbak
  • ReszegKoldus
    #1770
    Azt kéne a borítóra rakni? :D
    Egyébként jó, hogy felhoztad az NBA-t, ha annál nehezményeznék az emberek, hogy feka van a borítóján, valamennyire még meg is érteném a problémádat. I. világháborús játéknál nem.
  • Moby
    #1769
    ittend.
  • Bandicoot
    #1768
    A játékról: többedik nap után ami nagyon zavar az a rettenetesen erőszakos autobalance.
    Baromi idegesítő mikor összeverődik egy jó csapat, egy jó squad. Nyertek. Erre a következő meccsre szanaszétbaanszo mindenkit....
    Ma például rush-ban 6 lenyomott meccsből 6szor támadó voltam egymás után mert állandóan szétbalanszolt.....De még ha azt lehetne mondani hogy jól működik,de nem... Teljesen jól összeverődtünk full squadokba, támadtunk. Nyomtunk egy izgalmas meccset, viszonylag nehezen nyerve...Következő kör. Szanaszét rakta a csapatot, én megint támadhattam, és ehte úgy dobta össze az egész csapatot hogy tele lett támadásra képtelen egyhelyben lövöldöző idiótákkal...
    Marhára remélem hogy lesznek autobalance mentes szerverek....
  • Bandicoot
    #1767
    Nemigen érdekel a véleményed, jellemzően a hozzád hasonló agymosottak bárkit lerasszistáznak aki megmondja amit lát és ami zajlik,nem pedig a fejét az ülepében tartva éldegél és bólogat.:)
    Mondtam téma off, francnak kell állandóan reagálni és visszahozni meg rasszistázni. Leírtam a véleményem erre rögtön vágódsz, nem kell köszi.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 21:34:25
  • FEARka
    #1766
    El lehet azt dobni távolra is, viszont tényleg alig sebez valamit.
  • Piko888
    #1765
    Class fejlődés nekem abszolut nem működik. Teszteltem, ha maradok a szerveren, ha kilépek, de semmi.
  • toza #1764
    hollatod h mennyi ora!?
  • Tikal #1763
  • ReszegKoldus
    #1762
  • lac coo
    #1761
    No mindegy majd kivarom a veget, van ott meg fegyver boven az assaultnal, talan van egy picivel jobb is ....
  • Tikal #1760
    áá, nem vagy rasszista, csak félsz a fajkeveredéstől, meg a hetek óta a borítón rugózol :D

    white power, rakták volna rá valami bajszos németet!!
  • lac coo
    #1759
    Hatrebbrol szorja a toltenycsomagokat ? :)
    Ez egy osszevagott video, senki nem mondta , hogy soha semmire nem jo, igy nyilvan vannak jo pillanatai, ossze lehet valogatni.
  • Tikal #1758
    32-es vagyok, 11 óra játékidő, rohadt gyors a szintezés, kár...
  • Bandicoot
    #1757
    Ebbe minden benne van,kezdve azzal hogy letámasztva csipatávon is halálos tud lenni,folytatva a páncélos knight és pl a légi járművek elleni hasznosságával.... Nomeg lévén support így azon túl hogy fedez hátrébbról,szórja a tölténycsomagot...StbStb.



    Ez nem a COD (hálistennek), itt ne várja el senki hogy a "kedvenc" fegyvertípusai mindenben kiválóak legyenek. Minden kasztnak és fegyvereiknek kiválóan megvan a hatékony távolsága és célja.
  • RatBaG #1756
    én már láttam olyat, hogy engine disabled.
  • toza #1755
    unlokkoltama szogesbunkost! akkor mostmar en is fekete es meleg vagyok!?

    vannak akik 39 szintekkel toljak mar.. nem sokat aludhattak..


    rocket gun rohadt jo moka,mesterloveszek meg minden ellen...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.03. 20:49:55
  • lac coo
    #1754
    Igrn, elmeletben, gondolom dice is igy gondolta.:))) De majd valaki mutassa ezt be gyakorlatban ;)
  • lac coo
    #1753
    Itt senki nem rasszista , meg amugy senkienk nincs baja a feketekkel, meg barmit rakhatnak a katekba ...de ne rakjanak mar feketet az elejere ! :)))
  • Bandicoot
    #1752
    Letámasztod és supportolsz.Tökéeltesen lehet vele letámasztva darálni. Arra valók.
  • lac coo
    #1751
    Jah, a supportos golyoszorokat , vagy mik azok, meg sem emlitem ! :)
    Az mar tenyleg olyan kategoria nalam, hogy azt se tudom mire jo egyaltalan. Se loszer se lotav se pontossag .
  • Bandicoot
    #1750
    Látom sikerült felfogni amit írtam (nem), és rögtön rasszista is vagyok, de nembaj mondom off vége.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 20:45:33
  • Tikal #1749
    De pont azért tették rá, mert nem ők az elsők akik eszedbe jutnak :D

    Fajkeveredés, és nem vagy rasszista? Hagyjuk már. Mellesleg kiváncsi lennék a pedigrédre, szerintem te is meglepődnél :D

    Nem tudom milyen agymosásról beszélsz, de én nem akarok fekete lenni csak mert egy fekete van a boriton.

    Szegény NBA játékosok, ők már 20 éve feketékkel játszanak, még se hallom sírni őket :D

    Na megyek, megmosom az agyam egy kis BF-el, mire végzek lehet feketévé változom, aj...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.03. 20:44:11
  • Bandicoot
    #1748
    Bármit a borítóra tehettek volna ami nagyban jellemzi az I. VHB-t, de nem azt tettek. Lehet itt jönni a Harlem fighterekkel,az utolsó dolog lenne ami eszébe jut az embernek. Olyan mintha a II.VHB játék borítójára rátettek volna egy szakállas arabot.
    De ez van ilyen évet írunk, a liberális elvek szórják szépen szét a morzsákat, menjen csak a fajkeveredés,és már annyira pofátlanok hogy a játékiparba is nyomják ezerrel a fekaimádatot - miközben net és tévészerte kussolnak a médiák arról mit művelnek eu szerte (és akkor az USA-ról még nem is beszéltünk) is a fekákok, lásd például franciaország ahol szó szerint már saját gettóvárosaik vannak ahova még rendőr sem meri betenni a lábát.... A BF1 borítója is szép példa, de lehet akár példa a Mafia ahol az eddigi Mafia-s olasz vonal helyett áttérünk a feka gengszterkedésre....vagy ott a Watch dogs 2...Vagy ott a Fifa 17 ahol ahelyett hogy kihasználnák az évek óta benne lévő GAMEFACE adottságait és sztori módban lehetne saját pofával tolni (nahát msá játékban megy a custom karakter sztoriban), legyél ott is feka.
    Nincs min csodálkozni brit/usa fejlesztők és játékaik, megy az agymosás ezerrel. A hab a tortára hogy még buzit is sikerült választani.:)

    De ennyit a témáról off vége.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 20:43:17
  • lac coo
    #1747
    Nem rambozas..de lonom csak kell neha ! :) Zaszlot csak meg kell kozelitenem, de ugye te is irtad, hogy van az a buvos 50 meter :)
    Nem ez szerintem nem jo igy, remelm itt meg lesznek balanszolasok. Mondjuk azt nem tudom ahogy fejlodik a kasztom mi valtozik, javul e a szoras pl....
  • Tikal #1746
    sose használom... a másik kettő tényleg jobb :)
  • Bandicoot
    #1745
    Mozogj okosan,bízz a csapatban.
    Ez nem a rambózás játéka ahogy egyik BF sem.
    Ha növelik az assault sebzését vagy lőtávolságát azzal gyakorlatilag a medic dmr jellegű fegyvereinek balanszát teszik totálisan tönkre.