6439
  • Fpocok
    #1824
    Nem tudom volt-emár, nem fogok 53525 kommentet visszaolvasni, de...

    Az időjárás effekt kliensoldali.
    Ez így hatalmas epic fail.
  • Bogdogege
    #1823
    Felraktam én is szupi lenne csak 10 fps-em van ,gépet kell majd venni
  • toza #1822
    bad company 2 elso paja!?! jaccad azt folyamatossan..

    best cikk ever.... barcsak vmi battlefront buzira biztak volna inkabb...


    "..nem nagyon szoktam multiban játszani..." pfffff


    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.04. 08:43:09
  • JagFater
    #1821
    Pont errol beszeltem, csak nem sikerult megerteni.
    Attol, hogy becsukod a szemed, mert neked ugy konnyebb, attol meg a problema letezik.
    Krealsz hozza magadnak egy mentseget, miert ne foglalkozz a dologgal. Ez az elvtelenseg.
    Nincs ezzel baj, hogy igy elsz, csak ne akarj meggyozni az ellenkezojerol.
  • lac coo
    #1820
    Akkor legyen inkabb hudeghaborus korszak, az is eleg markans, jol fel lehetne dolgozni.
    De legingabb VH2, ezer eve nem jott normaéis jatek a temaban.
  • ratgab
    #1819
    Szerintem simán csak egy lényegtelen faxság, hogy mi van a borítón...

    Erkölcs vs design...Kezdetek érdekes irányba haladni....Egyébként szerintem is tök mindegy mi van a plakáton...Úgyis a játék a lényeges ez meg csak sallang.

    Azzal, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a "problmémának" csak még nagyobb hangsúlyt kap (és pont ezt akarták elérni a képpel, hogy beszéljenek az emberek a rasszizmusról, a polkorrektségről, az esélyegyenlőségről).Szóval pont azt erősítitek ezzel, ami ellen felszólaltok. Egyébként meg simán fel van fújva ez az egész téma. Nem kell vele foglalkozni és akkor pakolhatnak mindenféle rasszból származó katonát semmilyen hatással nem fog járni....Ignorálás a legjobb ellenszere a népbutítási próbálkozásoknak.
  • ratgab
    #1818
    Annyira ordít ez a motor egy 2. VH-s részért, hogy az félelmetes. Minden porcikájában kiváló lenne egy 2. vh-s rész alá.
  • AnuluWork #1817
    Huh, ez marha jó! Az eső pedig valami eszméletlenül néz ki a fegyvereken.
  • Softcore44
    #1816
    Pedig mar béke volt :(
  • JagFater
    #1815
    Csicska valakibol akkor lesz, ha a viselkedese elvtelen, erkolcstelen.
    Elvek alapjan elo ember ismerve, hogy bizony zavarjak dolgok es mem atalja ezt szova is tenni. Nem ritka esetben tesz is erte, ettol lesz erkolcsos.
    Szerinted erkolcsos viselkedes az, hogy tokmindegy mi van egy I.VH jatek plakatjan?
    Na most akkor ki is a csicska?
  • RatBaG #1814
    ezt a sok automata/félautomata fegyvert látva lehet, hogy jobb lett volna, ha inkább vietnámot veszik elő, akkor legalább nem lógna ki a lóláb ennyire.
  • Rony94
    #1813
    Minek? A BF1-nek így is 2. világháborús hangulata van. :)

    A következő rész szerintem vagy a Bad Company 3 vagy a 2143 lesz.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2016.09.04. 00:52:20
  • Bandicoot
    #1812
    Ha Skylake-ed van és DDR4-ed akkor van. Ha nem akkor semmi,sőt egy 1600-as is bőven elég lett volna játékra,lévén nulla különbséget fog dobni játékban még az 1600 vs 2133 is. 8gb ramnál több pedig játékok esetében továbbra is csak parasztvakítás aminek zéró értelme van.

    Szintlépés meg a beta-hoz és annak idejéhez mért. teljesben jóval lassabb lesz álá Bfrontnál is így volt.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.04. 00:35:30
  • toza #1811
    csak rohadt gyors a szintlepes ja...beta gondolom..

    a mecs utani nem cseteles swbf mintara, rohadt idegesito..azok a legmokasabb pillanatok pedig..

    1866 ramt erdemes 2133 ra cserelni e!?
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.04. 00:24:02
  • lac coo
    #1810
    Jah...az elobb en is lattam a ködöt ! :))
  • lac coo
    #1809
    Azert remelm a kovetkezo BF mar VH2 lesz.....:)
  • ratgab
    #1808
    Sebaj, mindenképp élvezetes a játék.
  • TDC Geronimo
    #1807
    sose marad meg, most se fog
  • ratgab
    #1806
    Tényleg a szint megmarad a végleges játékra is, vagy kezdhetünk mindent előlről?
  • ratgab
    #1805
    Disable-d feliratot sikerült már elérnem tanknál. Általában ekkor már lángol, mozogni nem tud, de lőni még igen. Talán a torony se forog már ilyenkor, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
  • ratgab
    #1804
    Én úgy figyeltem meg, ha közvetlenül eltalálod vele a tankot akkor azonnal robban. Tehát jobb pontosan dobni. Ha mellé dobod akkor van rajta késleltetés.
  • patchaou
    #1803
    Nálam 6-al sem volt gond, igaz vga híján nem is volt föltekerve a grafika :)
  • kissssss
    #1802
    nekem is 8gb ram van de 3 vagy 4 csata alatt megeszi az összeset és jön az elkerülhetetlen játék újraindítás.
  • kissssss
    #1801
    na hanyagoltam a support meg assault kasztot néhány kör erejéig és kipróbáltam csipásék oldalát, hááát ha az ellenfél nem mozog sokat akkor lehet eredményeket elérni de az igazi über kaszt a medic az öntöltő fegyverével, szegény supportosok nem tudtak mit kezdeni velem az E ponton mert mindegyiket kinyírtam szépen sorban.

    jóformán ha nincs csipa vagy tank fedezet akkor az assault meg a support pillanatok alatt elvérzik...
  • TDC Geronimo
    #1800
    Nekem még mindig nincs gondom 8 gb rammal
  • toza #1799


    kicsit jobb lenne igy majd.. tulsok a vibralo ikon meg faszsag.. nem is latni mire losz neha..

    16 fekete nobeldijjas van..900 bol..

    szal semmi keresnivaloja a plakaton ennek az egyebkent is fallikus szimbolumot lobalo meleg kosarasnak...

    inkabb aranyos zeppelinre ijedos feher fiut raknak be..vagy langszoros sracot inkabb akkor...



    frem drop helyett en kb 3-5 mp es full stoppokkal szoktam talakozni 2-3 kor utan.. kiraj lesz.. irany a ram bolt..
    Utoljára szerkesztette: toza, 2016.09.03. 23:23:08
  • Tikal #1798
    jaja, mikor sok a robbanás meg füst akkor azért szépen esik is a frém :(
  • Softcore44
    #1797
    Nem eroltetem ezt a telorol irast inkabb
  • Softcore44
    #1796
    Szerintem terjedelmbe ez a legnagyobb , vagyis nem is csak szerintem ha jol emlekszem olvastam valahol . Enis a szallo porra es a homokra tippelek , illetve szerintem az egyik legnagyobb az osszes kozul.
  • Tikal #1795
    most komolyan ennyire keresed mibe köss bele? szánalmas :D
  • lac coo
    #1794
    Egyebkent miert mondjak, hogy ez a leggepigenyesebb palya ? Gyak itt alig van object, gondolom lesz azert erdos, epuletes map is .....
    Bar SW ben az Endor amulatbaejto , de valoban gyorsabb mint ez. Ami itt eheti a gepet az a sok szallo por, no meg a homokvihar...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2016.09.03. 22:35:11
  • Bandicoot
    #1793
    Még jó hogy ezúttal sem én hoztam fel.....Zseni....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 22:21:51
  • lac coo
    #1792
    Egyet ?

    Mandela, Mandela, Mandela, Mandela .... :))
  • Moby
    #1791
    Elég kemény ez a cicaharc itt, miközben a fekagyerek itt puttyogtat a topikbannerben, és ezt sem az EA tette ide :D
  • Tikal #1790
    A feketék nem olyan okosak mint a fehérek, ezért nincs nobel díjasuk, nyilván!! :)
  • Tikal #1789
    Vagdalózol?Mivel? :D

    Mehetsz nyugodtan a modihoz, amint lehülyézek valakit. Mehetek én is, ha még egyszer felhozod ebben a topikban a de miért van fekete a borítón témát? ...
  • Bandicoot
    #1788
    Számít az bármit?:)
    Merkel is lassan Nobel díjas lesz....Közben gyakorlatilag egy hazaáruló akinek köszönhetően Németország és az EU is döglődik.
  • VO101Tom
    #1787
  • RatBaG #1786
    barack?
  • toza #1785
    sorolj fel 1 fekete nobeldijast.