6439
  • lac coo
    #1744
    No de ez az ! 50 meter ?!?! :) Szerintem sokat irtal mert az smg 50 rol is becsulettel szor, de ok ,50 meter.. Es addig mit csinaljak ? :)
  • Tikal #1743
    Na, de milyen lenne a nem pol korrekt borító? Tették volna Princip-et a borítóra? ;)
  • TDC Geronimo
    #1742
    Amúgy a moduláris sebzés járműveknél bugos? Hiába lőttem tanknál a talpat vagy fegyvereket sose írta ki, hogy disabled. Ha ez működne sokkal egyszerűbb lenne tankokat kiszedni, mert ki lehetne szedni lánctalpat, turretet stb külön külön
  • lac coo
    #1741
    Az nekem nincs azt nem tudom, most csak azt tudom higy kerulom a tankokat jo messzire :)
  • Bandicoot
    #1740
    Csak ha az a medic 50 méternél közelebb kerül akkor a DMR jellegű fegyverrel esélye sincs az assaultod ellen....
    Teljesen jó a balansz. Oda helyezi a karaktereket ahova valók... Az assaultok a nevükhöz hűen rohamoznak a medicek kicsit lemaradva hátrébb fedezgetnek,gyógyítgatnak. A supportok főként letámasztva érnek valamit és azok is inkább távolabbról. Míg a csipa legtávolabb van, közelről szinte semmit nem ér - bár itt azért annyit korrigálhatnának hogy távcső nélkül rifleként közelről öljenek 1 lövésből, főleg egy gewehr....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 20:30:06
  • TDC Geronimo
    #1739
    rocket gun nyílt terepen jó, alig droppol. Kicsit többet mondjuk sebezhetne
  • Tikal #1738
    Mondjuk nem bánom ha nincsenek nők ilyen jellegű játékokban, mert való életben sincsenek, R6-ban is ultra gáz, hogy női kommandosok rohangálnak... viszont fekete kommandosok léteznek, szóval az nem zavar :)
  • lac coo
    #1737
    Nekm csak tank granatom van, de az is egy vacak :) Egyreszt rohadt kozel kell mennem, mert nem dobja messzire, masreszt meg sokara robban, es csak kozelrol sebzi a tankot, szoval eleg muveszet azzal is valamit kezdeni :)
    De a tankkal szerintem bajban lesz a jatek, hazak kozott meg csak csak ki lehet csinalni de nyilt terepen...Es ugye itt nem lehet rpg t berakni :))
  • TDC Geronimo
    #1736
    Amúgy más is úgy van vele, hogy a sima gránát a leghaszontalanabb? Én leginkább gyújtó és gázgránátot használok. Imádom mindkettőt főleg kis épületeket takarítani. Pontra mikor rámegyek megkínálom 2 gázgránáttal és mehet a takarítás
  • Tikal #1735
    És mégis milyen nemzetiságű katonűt kellett volna címlapra tenni? Egy FEHÉR amerikait? :D Mert az tényleg mennyivel jobb lett volna nem?

    Vagy egy németet? esetleg egy törököt? hagyjuk már, ezt választották és kész.
  • TDC Geronimo
    #1734
    Assault az egyik legjobb class most is. Rengeteg helyen lehet használni az smgt és az anti tank cuccok csak ott vannak
  • Tikal #1733
    és ezt bámulod egész nap? mert én nem, inkább játszom
  • lac coo
    #1732
    No de akkor innentol nincs ertelme a jateknak, nincs ertelme assaultosnak lennem, nem elkerulheto, hogy kozepes tavrol is harcolnom kelljen.
    En sokkal jobb otletnek tartanam ha a fegyver sebzesevel igyekeznenek inkabb balanszolni mint a szorassal.Ennek igy nincs ertelme, hogy a golyok nagy resze tolem fuggetlenul teljesen mas iranyba megy. Pedig mar raszoktam pontozva loni, de ugy se er semmit. A medic meg a fulebotjat se mozditja all egyhelyben nem erdekli hogy lovom, szep kenyelmesen leszed . :)
  • TDC Geronimo
    #1731
    Szerintem assault smgk nagyon jók közelre. Ha ilyen sebzéssel/RPMel középtávra is jók lennének akkor értelmetlen lenne a többi.
  • kissssss
    #1730
    "fedezékről fedezékre vonulni,stb..."

    vagy ráhagyni a tankokra az ellenfél megpuhítását... de a sok hűje inkább bemegy a házak közé a tankjával az ellenfél meg jól szétgránátozza a seggét, a saját gyalogság meg elvérzik a terepen mert a tankot használó emberke nem végezte a dolgát.
  • lac coo
    #1729
    De erre legjobb pelda a vonat nagy agyuja ! :)) Az mar a vicc kategiria . Nagyot robban , gondoltak akkor nagyot is essen a lovedek. Nos ez olyan jol sikerult , hogy burleszbe illo ahogy ha az ember egyenes lo vele leesik tiz meter utan :)
    Ezt erzem pl smgnel is, lyan szinten sikerult a szoras, hogy mar kozepes tavra, ami azert eleg sokszor elofordul , mar ott kb hasznalhatatlan.
  • kissssss
    #1728
    "assault cuccok kicsit lehetnenek jobbak "

    főleg a spéci ládából felvehető assault gear kaphatna majd egy combos buffot mert már 10 méteres távolban levő brit mk1 tankot nem lehet eltalálni... még hasalva se, és akkor a talpas ellenfeleket elkapni na az már bűvészet kategória ezzel.
  • lac coo
    #1727
    Hat nem tudom , az assault cuccok kicsit lehetnenek jobbak messzebbre. A lo lehetne gyengebb, a tankok is, az assaultos tankgranatot azert el lehetne dobni messzebbre is mint most.
    Leginkabb a fegyverek szorasaval van nekem gondom, gyak egesz kozelrol is sok mellemegy pusztan a szoras miatt, kozben meg siman meghalok egy puttyogtatoval szemben, vagy langszorossal szemben.
    Szoval ertem en mi alapjan gondolkodnak, ha valami sorozatott lo akkor szorjon hogy kompenzalja a tuzerot ami meg csak felautomata az sebezzen mint az allat es legyen pontos mert azzal nem lehet sokat loni, csak epp ha ez a ket fegyver husz meterre szembekerul elndontott a meccs....:)
  • TDC Geronimo
    #1726
    Szerintem a classok és a fegyvereik nagyon jól vannak balanceolva. Mindegyiknek megvan a gyengéje és az erőssége. Előző bfekben minden fegyver számomra nagyon hasonló volt, de itt nagyon karakteres minden egyes fegyver.
  • lac coo
    #1725
    Ha rendesen balance oljak a cuccokat akkor jo lehet, nekem most kicsit ilyen elmeletben jol beallitottak szinten van.
  • Bandicoot
    #1724
    +1

    És egyre jobban rákapok, főként hogy a pályadesign is kiváló. Sokan sírnak hogy futfutfut csipa leszedi őket. Holott sokkal de sokkal jobbnak érzem a pályatervezést mint mondjuk a BF4-nél. Itt tényleg rendesen lehet taktikázni,fedezékről fedezékre vonulni,stb....
    Persze 1 pálya alapján nem akarok hatalmas következtetéseket levonni ( a Battlefrontnál is pont betették a lehető legjobb pályát,ami utána jött az meg...)...
  • TDC Geronimo
    #1723
    Minél többet tolom annál jobban imádom és már elsőre se volt vele gondom
  • Vadnokedli
    #1722
    Nekem van hogy fix 70-80Fps-el el zötyög mindennel maxon 100% resolution scale-val de van amikor ugyan ezt produkálja 50%-nál(+10fps).
  • ratgab
    #1721
    Ez csak jó hír, mert nálam itt is megvan a fix 80 fps full hd-ben high beállítások mellett...Igaz a 3-4. körben elkezd megzuhanni az fps, de pár másodperc után helyreáll.
  • Softcore44
    #1720
    Ah elirtam par dolgot .. Telon nem lehet szerkeszteni
  • Softcore44
    #1719
    En pl 32 talaltam meg azf amin nem akad , van fix 50 fps em es mondhatni szep is . De hangsulyoznam ujra , szerintem ez a sinai desert map eszi a legtobbet a jatek osszes multivpalyaja kozul.
  • Vadnokedli
    #1718
    Resolution hány % on van? Kb. a 100%=4K felbontással (41-43 az 1080P)
  • mohus
    #1717
    Ps4en is szépen hasít, meglepően jól néz ki olyan battlefrontos graf
  • kósvarc
    #1716
    Annyira szaggat nekem néha, hogy játszhatatlan. Full low beállításokon. Asszem ezt kihagyom.
  • TDC Geronimo
    #1715
    lol :D
  • ratgab
    #1714
    Halálosztag! XD
  • RatBaG #1713
  • toza #1712
    20 . szint. ma csoda tortent.. vki ujra elesztett!!! szoval megicsak mukodik..
  • Bandicoot
    #1711
    Betegség az,csak ebben a liberális világban aki erről könyvet ír vagy akár tudományosan megmagyarázza azt szétszedik....
  • yossarianHUN
    #1709
    Igen, én úgy figyeltem meg, hogy ha leszállsz a lóról, akkor a kezedben marad a lovas fegyvere (talán egy scope nélküli Russian 1895), és ha ellövöldözöd belőle az összes lőszert, akkor visszakapod az eredeti fegyvered. Érdekes :D
  • ratgab
    #1708
    Viccet félretéve az is érdekes, mikor bármilyen kasztúként felszállsz egy lóra utána "lovas" kasztuként (nem tudom milyen kaszttá változik...Gondolom medicre) változol át. Legalábbis nekem az assaultból simán más lett mire leszálltam. Ez csak elhullott gazdájú lóra érvényes természetesen.

    Más: Nem tudom azt tudtátok-e ha felveszed másik kasztú játékos fegyverét akkor autómatikusan azzá a kaszttá válsz (lehet ez csak nekem új egyébként).
  • ratgab
    #1707
    Hát még rakjon is be egy gépbe...VAnnak elvárásaid...
  • kissssss
    #1706
  • yossarianHUN
    #1705
    Ez is remek bug, mikor kiválasztod a repülőt a kezdőponton, erre lerak a földre pilótaként -.-
  • yossarianHUN
    #1704
    A homoszexuális semennyiben, azt speciel én se értem, hogy jött elő. Az, hogy néger, kicsit igen, hogy miért, azt lejjebb leírtuk.