6439
  • TDC Geronimo
    #1864


  • kissssss
    #1863
    be kell venni a chillpillt előtte és akkor nem lesz baj...
  • RatBaG #1862
    rotty van...
  • lac coo
    #1861
    Jah , azok tenyleg kiakasztoak.
    Beakad nem maszik fel de azert az animaciot nyomja kozben omeg lelonek.
    Az pl micsoda mikor olyan mintha meglonenek, liheg, zihal meg elszurkul a kep de semmi hp nem megy le ...?
  • toza #1860
    job is..csak felzaklatnank magunkat..
  • kissssss
    #1859
    nem lehet egy szerverhez se csatlakozni...
  • TDC Geronimo
    #1858
    Engem a mozgással kapcsolatos bugok kergetnek az őrületbe. A szokásos 20 centis sziklára nem mászik fel, a másik meg amikor nem enged sprintelni guggolásból vagy fekvésből. Emiatt rengetegszer haltam már. Azt is utálom amikor futás közben ADSelek és eldobja az ADSt és fut tovább. Ez a halálom, szó szerint. Ennyire bugos betat rég láttam, BF így számítottam rá, de akkor is.
  • toza #1857
    kavicsokban fennakadas cseppet sem kellemetlen sose...

    ps4 en nyomja vki!? mennyi a auto aim merteke!?
  • Tikal #1856
    Van még egy olyan bug is, hogy nem tölti újra a tankot, van hogy egy percig váltogatja a két lőszer típust és nem tudok lőni
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.09.04. 17:39:31
  • Bandicoot
    #1855
    Minden járműnél hibás a külső célkereszt én azt vettem észre.
    Moby is jelezte valamelyik nap egy tanknál.
  • Tikal #1854
    A repülőknél is bugos a külső nézetes célkereszt? Tesztelte már valaki?
  • TDC Geronimo
    #1853
    The hype is real

    BF1 Beta Stats: <900k peak concurrent (2X+ SW:BF)

    Platform split – PS4: 43%, XBO: 34%, PC: 23%
    SW Battlefront and BF Hardline open betas peaked at <400k concurrents, less than half as much as BF1
  • Tikal #1852
    Több mint egy órás video? ...
  • JaSoN HuNTeR #1851
  • patchaou
    #1850
    Ilyen erővel embert sem láttak még, legfeljebb csak azok akik a hc játékmódot pakolják az fps-ekbe :)
  • Moby
    #1849
    > Ha egy lovat meglő valaki mondjuk...

    Sajnálom, hogy tőlem kell megtudd, de ha meglőnek fegyverrel, és megmurdelsz, nincs respawn IRL :( Beraknak a fődbe, megsirat a családod, szétrágnak a kukacok és nincs új kör. Egyáltalán semmi nincs többé. Ha ezt az apró számítógépes bakit képes vagy feldolgozni, akkor képes leszel ettől sokkal irrelevánsabbakat is. Merhogy hol van ehhez képest, hogy mi a tököm történik egy lóval. Köpök rá. Érted. Egy ló. Húkerz?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.04. 13:28:03
  • Softcore44
    #1848
    Köszi, megvan, de sajnos sokat nem segitett. Amit tudtam venni az a tankra valami plusz páncélzat..

    Fegyvereket nem tudtam, semelyik kasztnál sajnos. az "árát" kiirja, de nem tudom megvenni :(
  • Tikal #1847
    MENU GAMES NEWS INSIDER CAREER

    Career kell neked, utána kiválasztod a játékot és Loadout
  • Tikal #1846
    ha már loadout, miért van két Damage érték meg adva melee fegyvereknél?
  • Softcore44
    #1845
    szerintem én vagyok nagyon a buta, de az oldalon ott hol?

    Már keresem egy ideje, mindent megtaláltam, 2x majdnem elő is rendeltem véletelnül, de amit keresnek az nincs meg..
  • Borg
    #1844
    Felmész a battlefield.com-ra, és ott tudod állítani jobban loadoutot, meg unlockolni is.
    De sokmindent ott se lehet...
    Ráadásul abból a pár fegyverből amit lehet használni, talán ha 1-1db van amit meg is éri... Detto ugyanez a jármű upgradekkel is.
  • Softcore44
    #1843
    Úgyis lassan vége a bétának, szóval nem sok esélyt látok rá de aki nem tud fejlődni a kasztokkal pl én, azok mit tegyenek, hogy ki tudják próbálni a többi fegyot? :/ 0-ás vagyok az összes kasztal, de a játékba már 12-es. Próbáltam más szeróra is felmenni stb.. persze az sem segít.
  • TDC Geronimo
    #1842
    valószínű bug
  • ricsaj
    #1841
    Sziasztok, épp csak letöltöttem és nyomtam pár kört, egészen megtetszett a játék. Van itt valami csapat akikkel lehetne esetleg szervezetten együtt játszani?
  • lac coo
    #1840
    Mondjuk a sok majdjavitjaadice dologgal azert nemi fentartasom azert van....:))
    De ugy legyen.
  • Rony94
    #1839
    "Meddig tart a béta?"

    Állítólag 8-áig.
  • Moby
    #1838
    Ez tutter, hogy mandatory effekt. Bug. Javítják majd.
  • Bandicoot
    #1837
    Az mégnagyobb galiba lenne. 2016-ban elég gáz lenne ha grafikabeállítgatással ekkora előnyre lehetne szert tenni. Neeem hiányoznak a régi idők amikor attól lesz pro valaki hogy konfig fájlokat is bújva atomjaira butítja a grafikát hogy méretes előnyökre tehessen szert...
    Simán csak bug amit remélhetőleg javítanak.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.04. 11:28:32
  • lac coo
    #1836
    En ezt a jelenetet siman grafika bellaitas kulonbsegnek neznem :))
  • Moby
    #1835
    Aztán hogy a faszomba ne lenne nem kliensoldali egy alapvetően grafikai effekt? A szerver kirendereli a vihart a klienseknek, vagy mi? Akkora ökörségek hangzanak itt el, hogy kiég a netem LOL
    Az meg hogy miként reagál a kliens a szerverüzenetkre egy más dolog. Béta. Vannak bugok.
  • Bandicoot
    #1834
    Menjél,senki sem tart vissza. Az általad felsorolt játékok legalább a realitásukról voltak híresek!!
  • Bogdogege
    #1833
    Ez csak egy játék , a guminőt is megdughatod ,de nem valódi.
  • tobias88
    #1832
    Ezt viszont nem hiszem el, ennyire nem lehetnek hülyék. Biztos valami miatt nem működött, bug, de nem hiszem hogy ez szándékos
  • tobias88
    #1831
    Hát, nekem ennyi ebből elég volt. Inkább visszamegyek COD4ezni vagy bad company 2őzni, de erre nem érdemes időt szánni. Irreális az egész játék
    - Ha egy lovat meglő valaki mondjuk a lábán akár 1szer is, azon a lovon nem lovagnak tovább, itt meg kell vagy 10-15 lövés ahhoz hogy meghaljon. Találkoztak ezek már lóval?
    - Nevetséges tűzgyorsasága van szinte az összes fegyvereknek. Pedig állítólag még tesztelték is ezeket a fegyvereket, aztán gondolom nem tetszett a végeredmény és felturbózták az összeset. Megnézném ha mondjuk valaki 3 másodperc alatt cserél egy tárat a lewis gun-on 1 kézzel...

    Ennyi erővel lehetne csinálni egy Battlefield - Napoleon játékot, ahol ugyan ezzel a tűzgyorsasággal az elöltöltős fegyverekkel lövöldöz mindenki
  • DonPedro22
    #1830
    Meddig tart a béta?
  • lac coo
    #1829
  • lac coo
    #1828
    SW ben a teljesben is eleg gyors volt .
  • DivXion94
    #1827
    "Szintlépés meg a beta-hoz és annak idejéhez mért. teljesben jóval lassabb lesz álá Bfrontnál is így volt."

    A francba, ha olyan lassú lesz mint a BF2-be,akkor inkább hagyom,pedig jó játék lenne..Én inkább BF2142 szintű fejlődést várok ettől a játéktól..
  • adam46
    #1826
    Lehet, hogy kliensoldali, de biztos, hogy még bugos, nekem is volt olyan, hogy tombolt a homokvihar, bementem a kanyonba, majd mikor kijöttem már nem volt semmi. Meghaltam, visszaléptem a spawn menübe és ott meg megint mutatta a homokvihart. Szóval nem megijedni, nem csak bizonyos egyéneknek lesz homokvihar. :D
  • Rony94
    #1825
    Akkor szívből tudom ajánlani a Red Orchestra 2-t. Tudom, nem egy BF és már az is 5 éves, de még mindig sokan játszanak vele és nagyon, NAGYON hangulatos. Az eddigi leghangulatosabb 2. világháborús játék amivel dolgom volt.

    Na meg lassacskán jön a Rising Storm 2 ami Vietnámban fog játszódni. Videó