273
Call of Duty: Infinite Warfare
codiw_banner.jpg
  • simonl #96
    Amíg megveszitek ezt a sz@rt, addig nem is lesz jobb.
    Kedvenc játékom volt.
    Ghost -ig minden játék, minden DLC megvéve.
    Sajnos ez lett belőle.

  • grebber
    #95
    Call of Duty: Infinite Warfare - ilyen lesz a multi
  • Baker1
    #94


  • Baker1
    #93
    Pár infó a Baker Online-on a Call of Duty Infinite Warfare-t illetően! ;) Folyamatosan fogtok hírt kapni róla egészen a megjelenésig!
  • MoRT2195
    #92
    Milyen optimizmusát? Megosztott egy cikket... amit nem ő írt egyébként.
  • simonl #91
    Grebber kolléga, irigylem az optimizmusodat a játékkal kapcsolatban
  • grebber
    #90
    Call of Duty: Infinite Warfare - a kritika motiválja a fejlesztőket
  • Baker1
    #89
    Hátő, nem pont erre gondoltam.
  • yossarianHUN
    #88
    Bejelentik, hogy vége a franchise-nak?
  • Baker1
    #87
    Remélem, hogy valami gigászi meglepivel' fognak előrukkolni, aminek következtében le fog esni a Battlefield 1-es fanok álla.
  • grebber
    #86
    Call of Duty: Infinite Warfare - egy új sorozat kezdete lehet
  • MoRT2195
    #85
    Single-ből már van jó pár videó, a zombi módot most a gamescomon mutatták be, a multit meg majd szeptember 2-án fogják bemutatni, de ezt már az E3 óta tudni lehet.
  • Drazse23
    #84
    Az biztos, hogy ütősek lettek. Visszatértek a klasszikus hadviseléshez. Kiváló döntés volt. Nem túl történelem hű, de baromi látványos. A technikai megvalósításon is csak ámulni tudok.
  • Maxtreme
    #83
    Meglátták a fejlesztők a Bf1 videokat, és inkább becsukták a studiot..
  • Drazse23
    #82
    Szokatlanul nagy a csend a CoD háza táján. A nagy rivális ontja a videókat és a multis gameplayeket, de az IW nem tesz közzé semmit sem. Valami nagy dobásra készülnek vagy inkább nem találnak fogást?
  • Baker1
    #81
    Na, feltámadt a IV. Birodalom. :D Még pár magyarítást fel kell tölteni és még kellesz némi finomhangolás, de már minden karaj! :D
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.08.13. 18:49:01
  • MoRT2195
    #80
    Eddig nem tetszett, ez a videó viszont jó volt. Ettől még nem fogom előrendelni, de ha ilyen jó lesz az egész játék, akkor lehet megveszem. Látszik, hogy kicsit turbóztak a grafikán, az első trailerben látott helyszínek vannak ebbe a gameplaybe sokszor, és itt sokkal szebbek.
  • Baker1
    #79
    Ez már döfi.
  • grebber
    #78
    Black Sky Gameplay
  • simonl #77
    Teljesen igazad van, sőt a Titanfall 2 singleplayer része több mint érdekes lesz.
  • MoRT2195
    #76
    Megnéztem a Titanfall 2 E3-as trailerét, aztán meg az Infinite Warfare E3-as gamepay videóját, és szinte mintha a Titanfall-t láttam volna az IW gameplay-ben, rengeteg hasonló elemmel találkozni a két a játékban. Amúgy ez nem baj, csak érdekességként írom. :D Az EA ebben az évben szerintem nagyon elveri az Actit ezzel a BF1 + Titanfall 2 kombóval. Minden fps rajongó kedvébe járnak és még hangulatilag is ezerszer jobbnak tűnik mind a kettő, mint az Infinite Warfare. Szerintem ezzel a résszel a CoD-nak leáldozott, amíg végre nem újítják fel az egészet. Igen, ezt kb. minden résznél elmondják, de most elég nagy a látszatja is, hogy ez a CoD bukni fog.
  • simonl #75
    Én erre jövőbeni hadviselésre gondoltam mint "új" irány.
    Lehet, hogy én vagyok már öreg, de ez a levegőbenés/vagyűrbenugrálópókemberkötéllelvagyokbaszod nem jön be. Sem single -ben de multiban pláne.
    Annak idején - mikor nektek még pejhedzett a kis micsodátok - a MOHAA multit is ezért hagytam abba. Jöttek a repülő, tetőkön ugráló emberek.
    Gyalázat.
  • Maxtreme
    #74
    Így van.

    Egy "átskinezett" cod, a "változatosság kedvéért" most az űrben.
    ugyanazt a szar amit évről évre (sajnos sikeresen) próbálnak lenyomni az emberek torkán.
  • Shep
    #73
    Mi az a rossz irány? Komoly a kérdés, mert én azt látom, hogy sok minden nem változott, csak a profit max a cél, nulla kockázatvállalás mellett, ahogy eddig is.
  • simonl #72
    Nagyon rossz irányba fordult az Activision....és úgy látszik kitartóan halad rajta tovább.
    Nem baj, legalább a sok hülye gyerek megveszi mi meg tudunk normálisan játszani a Battlefield 1 -el
  • Maxtreme
    #71
    Atya ég mi ez a fos.
  • MoRT2195
    #70
    Ő a fő gonosz. A főszereplőnek Brian Bloom a hangja, sok játékban hallhattad már.
  • FartingSquirrel
    #69
    Szerintem az nem az ő hangja.
  • Prince23
    #68
    A főhős hangja ismerős. Ki szinkronizálta?

    imdbn Kit Harrington neve van fent... Ő lenne az?
  • Baker1
    #67
    Megerősítem.
  • grebber
    #66
    E3 2016: CoD: Infinite Warfare játékmenet bemutató RIP BF!
  • grebber
    #65
    E3 2016: Tartalmas bemutatót kap az Infinite Warfare
  • Baker1
    #64
    Te meg ne hívj fiadnak, sem hülye gyereknek, mert nem őriztünk mi együtt libát, öregem. Engem is a jó szándék vezérelt. Innentől kezdve pedig mindenki legyen szíves a játékkal kapcsolatban kommenteket írni. Köszönöm!
  • simonl #63
    Igazán jó szándék vezérelt.....sőt soraim között a segítő szándék is észrevehető.
    Sebaj, durrogjál csak hülye gyerek....
  • Baker1
    #62
    Sakhalin: Nincs adószámom. Ehhez minek kéne? Nem értem. Amúgy jöhet, tiszta vagyok.

    Simonl: légy szíves ne akard megmondani, hogy mit csináljak szabadidőmben, vagy mit fordítsak/mivel foglalkozzak, én sem szabom meg neked, hogy te mit csinálj ráérős perceidben. Törődj szépen a magad dolgoddal, én is törődöm az enyémmel. ;)
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.05.15. 13:23:23
  • MoRT2195
    #59
    A pénzlehúzással van hivatalos kapcsolatban, semmi/senki mással. :D Ezt hidd el. Mint letölthető tartalom (DLC), biztos lehetne értékesíteni. De azért ahhoz kicsit nagyobb "hatalom" kell, ez nem így működik.
  • simonl #58
    Hangsúlyozom nem értek hozzá, és nem tudom kivel van/lehet Baker hivatalos kapcsolatban, Activison vagy Steam?
    Nem lehet egy honosítást kód formájában értékesíteni?
  • simonl #57
    Ha jól sejtem senki nem szorít pisztolyt a fejéhez, hogy Call of Duty -t fordítgasson.
    Ha nem lehet megoldani technikailag vagy banktechnikailag, hogy a termékért pénzt kapjon - vagy fordítva - akkor hagyni kell az egészet a f@szba.
  • grebber
    #56
    "Előlegezd meg a jónépnek."

    Ja nyilván előlegezni fog amikor az "500 FT-os" magyarításotok osztogatták meg mert nem voltak képesek fizetni érte....
  • simonl #55
    És szívesen vennék tőled honosítást 1EUR környékén, de nekem a Ghost volt az utolsó COD amit megvettem.
    Pedig nagy rajongója voltam a játéknak.