273
Call of Duty: Infinite Warfare
codiw_banner.jpg
  • simonl #54
    Baker fiam, szerintem engedd el ezt a COD fordítgatós dolgot, a kutya nem játszik már vele és valljuk meg nincs is nagyon rajta mit fordítani.
    Ha ennyire ez a hobbid vagy ebből akarsz megélni nézz körül a piacon mire van igény: a legutóbbi két Far Cry, AC Unity, Fallout 4, GTA5.
    Ezekkel a kiadókkal próbálj megegyezni. És előre ne kérj pénzt senkitől. Nem szép dolog, átverést sejtet.
    Nem igaz, hogy a jelen projektedre sincs 95e forintod!! Előlegezd meg a jónépnek.
    Befektetés nélkül nincs nyereség.
  • Baker1
    #53
    Ugyan nem ide tartozik, de ha már ennyire ki vagy akadva a melós dolgaimra: tavaly júniusban jöttem haza 3 évnyi kemény külföldi meló után a családom és a honvágy miatt. És mivel Neked nagyon fontos a meló, azelőtt is dolgoztam, sőt, most is dolgozom. Ebből adódóan nem szorulok kunyerálásra. Egyéb kérdés az ingyenélő koldulással kapcsolatban? Ezzel a hozzászólással inkább te voltál szánalmas a sokéves átlagnál...
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.05.15. 10:35:46
  • kultúrmocsok
    #52
    béker te szánalmasabb vagy a sokéves átlagnál ezzel a kamu dumával...
    ideje lenne elmenni dolgozni, nem ingyenélőként koldulni a semmire
  • Baker1
    #51
    Ha sikerült a küldetés, a Call of Duty Advanced Warfare magyarítása is ki lesz adva. Az elmúlt 2 napban annyit fordítottam, mint még eddig soha. :D
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.05.14. 22:16:47
  • Baker1
    #50
    Már a PC GURU is segít!
  • Baker1
    #49
    Haladás van, haladás!
  • Baker1
    #48
    Valamint Call of Duty Advanced Warfare magyarítás sem, ami ezáltal ugyancsak ki lenne adva, még ha ugyanúgy le kellene fordítani. Megint.
  • Baker1
    #47
    Ez most nem arról szól. Ma délután kaptam egy levelet, amit megosztottam Veletek. Lehet Black Ops 2 és Black Ops 3 magyarítás mindenféle nehézség nélkül. Engem is váratlanul érintett, egyáltalán nem számítottam rá, talán még várhattam volna az oldalam törlésével. Nyilván ha nem jön össze, nem lesznek magyarítások hozzájuk. Legalábbis az elkövetkezendő 10-20 évben biztosan nem.
  • simonl #46
    Sosem adod fel?
  • Baker1
    #45
    Sziasztok! Kajak jó hírrel tudok szolgálni a CoD fanoknak! További infóért csekkoljátok le a Baker Online-t!
  • Baker1
    #44
    Az bizony, a konkurenciánál is vannak még korrekt emberek.
  • Krisztiam #43
    Azért rendes tőlük :)
  • MoRT2195
    #42
    Fajin, de ne kelljen már mindig ezt hallgatni, amikor idejövök, főleg, hogy eleve zenét hallgatok majdnem mindig.
  • Baker1
    #41
    Utalás a Call of Duty 4 Remastered kiadásra.
  • MoRT2195
    #40
    Aztán a zene minek? Vedd már ki. Vagy ki lehet kapcsolni?
  • grebber
    #39
    Nem is kell neki dönteni rekordot.

    A Cod ereje abban rejlik, hogy hiába nem ír róla jót egy user se az ég egy adta földön mégis mindig olyan jók az eladások, hogy befosol.
    Na most ezt a hüdekurvajó ,meg nagyon jó meg sokkal jobb mint a Cod....nak mondott BF egyszer se ért el olyan eladásokat.És ezen a ponton az Actit kicsit se érdekli hogy az egész világ utálja. Ő nem ezt látja mert ömlik a pénz...
    Én világ életemben single párti voltam az is maradok, és eddig egytől egyik az összes Cod sokkal jobb volt singleben mint a BF-ek. Talán ez most változhat, bár a tegnapi hájp trélerből kurvára nem lehetett kivenni ott mi volt single mi nem.
    Ami a BF mellett áll az az hogy ha valóban olyanokat valósítottak meg amit elő adásban mondtak, hogy a kommuniti sokat segített stb.
    Acti meg szerintem leszar minden ilyen dolgot, mivel ha hallgatni bárkikre is az utolsó 3-4 rész nem is így jött volna ki.
    Ha egy 1az1-be Cod 2-öt adnának ki mai engine-el még az is jobb lenne mint az utolsó pár rész.

  • MoRT2195
    #38
    Ezen nincs mit előadni, az eladási adatokat sok hely közli, és természetesen nem csak a levegőbe beszél a kiadó, ha erről nyilatkozik, ezt így nem tehetné meg.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.05.07. 14:23:36
  • simonl #37
    És látva a BF1 bemutatkozóját, Krisztiam kollegának teljesen igaza van.....
  • simonl #36
    Már rég nem dönt eladási rekordokat.....csak szeretik így előadni.
  • MoRT2195
    #35
    Ezt minden résznél elmondják 10 millióan, de valahogy mégis minden évben a CoD az ami eladási rekordokat dönt. :)
  • Baker1
    #34
    De gonosz vagy.
  • Krisztiam #33
  • Baker1
    #32
    Még vissza tudnak vágni.


    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2016.05.07. 12:31:30
  • Baker1
    #31
    Na, milyen lett a topik?
  • yossarianHUN
    #30
    A konzolos viszonyok engem nem vigasztalnak, eleve nem értem azokat, akik konzolon játszanak FPS-sel. Én értem, hogy vannak régi, hardcore CoD 4-esek (én is ilyen vagyok/voltam), de ez a mennyiség azért még mindig elenyésző a teljes playerbase-hez képest, és erősen kétlem, hogy elég ahhoz, hogy egy-két hétnél tovább életben tartsa a játék multiját, nosztalgia ide vagy oda.
  • grebber
    #29
    Akinek azonnal kell fétise van úgyis ki fogja pengetni. Aki ráér az majd beszerzi később mindenféle kulcs boltból 10 $ -ért.
  • yossarianHUN
    #28
    Ezt nem is vitattam. Az alapkérdés az volt, hogy érdemes-e kipengetni 100+ dolcsit az Infinite Warfare-ért, csak hogy megkapd az MW Remastered-et.
  • MoRT2195
    #27
    Sokáig. Konzolon biztos. Ott sokan nyomják mindegyik CoD-dal, rengetegen megveszik. És hidd el, a CoD4-et azok várják jobban, akik régen is azzal nyomták sokat. Ezeknek az embereknek pedig ez kell, nem pedig az Infinite Warfare.
  • grebber
    #26
    Na és? Actit nem érdekli ki hova tér át 1 nap vagy akár 10 perc után.
    Nekik mint minden kiadónak a pénz számít az meg megint lesz dögivel.
  • yossarianHUN
    #25
    Na de meddig? A CoD játékosbázisának javát adó pubertáskorukat élő, mikrofonba visító hangon fakkjúzó vérpisták még ha rá is néznek, akkor is egy-két hét után visszacsábulnak a legújabbhoz, mert hát az a legújabb. Meg abban van lézerfegyver meg protonporlasztós robotruha.
  • Baker1
    #24
    Bizonyos szintig igen és leginkább a "dobjátok össze és adjátok kifele'" elv dominál az Activision-nél, viszont ha úgy fog elsülni a dolog, mint ahogyan a Call of Duty 4-nél, akkor kellemes csalódásban lehet majd részünk. Ki tudja?
  • gergely1991
    #23
    Abban is 12 évesek fognak ficsogni.
  • MoRT2195
    #22
    Nyilván újra telítettek lesznek a szerverek is ezzel, kb. mindenki a Remasteredért van felizgulva. :D
  • Krisztiam #21
    akkor kipróbálás szintjén jó lesz a virágbolti verzió :D
  • yossarianHUN
    #20
    A CoD 4 megvan nekem még 2007 óta, azért nem pengeteg ki 20 rugót, hogy szebben csillogjon a puska csöve az esőben :D Egyébként meg nem grafikai tuning kell a 4-nek, hanem nagyobb populáció multiban, de hát ez már csak így megy, előbb-utóbb minden játék kiöregszik.
  • grebber
    #19
    Ha ez se denuvos lesz tökmindegy mi mellé mi jár
  • MoRT2195
    #18
    A CoD4 viszont megér annyit. És mellé megkapod az Infinite Warfare-t is.
  • simonl #17
    Gyalázat amit ezzel a játékkal műveltek.
  • gergely1991
    #16
  • yossarianHUN
    #15
    Akkor jó vastag lehetsz, nekem azért 80 dollár kicsit borsos összeg egy 3-4 órás single kampányért.