Transport Fever
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#2077
Úgy látszik, hogy egyes fanok ezt a zajvédős falas témát megoldották.
0:33 nál a srác mintha zajvédő fallal mahinálna. Assettként kezeli.
Ahogy elnézem a videókat, az az érzésem támadt, hogy a német playerek elkezdték terepasztalként használni a játékot ... és még jól is néz ki amit csinálnak 😊)
0:33 nál a srác mintha zajvédő fallal mahinálna. Assettként kezeli.
Ahogy elnézem a videókat, az az érzésem támadt, hogy a német playerek elkezdték terepasztalként használni a játékot ... és még jól is néz ki amit csinálnak 😊)
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#2076
Jó látni...! Természetesen nem vagyok tagja semmilyen szektának!
ssx22. Néhány frappáns kérdést én is szívesen feltennék a készítőknek. Pöllő, hogy ha az egyik sarkából a világnak a másikba szállítok valamit, hogy ott feldolgozzák, hogy lehet, hogy visszafelé is hozok ugyanolyan árut ugyanabból a célból. De akkor mi a lófarhátért nem dolgozzák fel helyben? Ezt bármivel, bármilyen körülmények közt el tudom játszani.
Végre lett egy jó ficsőr: A depónál a járművásárlás után amikor vonalra akarjuk küldeni, akkor csak a közeli vonalakat ajánlja fel. Ha ezt meg tudták csinálni, akkor az áruk miért kószálnak ide-oda, mint egy eszetlen barom? Ehhez még intelligencia sem kell, hogy a legközelebbi feldolgozó üzembe, vagy fogyasztóhoz küldöm az árut. Ha neki nem kell, akkor a következőnek!
Eszem megáll néha!
ssx22. Néhány frappáns kérdést én is szívesen feltennék a készítőknek. Pöllő, hogy ha az egyik sarkából a világnak a másikba szállítok valamit, hogy ott feldolgozzák, hogy lehet, hogy visszafelé is hozok ugyanolyan árut ugyanabból a célból. De akkor mi a lófarhátért nem dolgozzák fel helyben? Ezt bármivel, bármilyen körülmények közt el tudom játszani.
Végre lett egy jó ficsőr: A depónál a járművásárlás után amikor vonalra akarjuk küldeni, akkor csak a közeli vonalakat ajánlja fel. Ha ezt meg tudták csinálni, akkor az áruk miért kószálnak ide-oda, mint egy eszetlen barom? Ehhez még intelligencia sem kell, hogy a legközelebbi feldolgozó üzembe, vagy fogyasztóhoz küldöm az árut. Ha neki nem kell, akkor a következőnek!
Eszem megáll néha!
#2075
Sajnos már nem. Befejeztem azt a részt és most németben szívok. Pár perce kezdtek el a vonatjaim valamiért -40 M és -10 M veszteséggel működni. Ez a kötelező vasútállomás bontás elég rendesen bekavart nekik. Hiába csináltam meg, utána nem találtak áramot, nem látták az utat az új vasútállomásig valamint elkezdtek egymással szembe menni jópár helyen.
Kijavítgattam.... Most pedig akartam venni 10 IC Expresst és azt mondta nincs pénzem.
Úgyhogy kiléptem. Majd ha lesz kedvem visszatöltöm az állomásbontás előtti mentést.
Kijavítgattam.... Most pedig akartam venni 10 IC Expresst és azt mondta nincs pénzem.
Úgyhogy kiléptem. Majd ha lesz kedvem visszatöltöm az állomásbontás előtti mentést.
#2074
Na, a kis Gréta is jóváhagyta a játékot? Zöld vagy Pistám? Vagy nem vagy még karbon, zaj, glutén és laktózmentes? Ezért pusztul európa...már a videojátékokban is benne van ez a f*ság...
#2073
Nem tudom miért de valahogy nagyon el van b*szva ez a játék... 4 hónapos kamionra azt ijra ki hogy very poor condition... nem termel a bánya pedig a gyárba k**vára kéne az iron ore... a másik kamion meg egy másik vonalra teszi át az iron ore-t ahelyett hogy a gyárba vinné amibe k**vára kéne
#2072
Szerintem meg; A föld gömbölyű!
Persze vannak páran akik ragaszkodnak a globoid kifejezéshez, de nekik a szüleik testvérek voltak!
Persze vannak páran akik ragaszkodnak a globoid kifejezéshez, de nekik a szüleik testvérek voltak!
#2071
Nekem egyre jobban tetszik ez az emisszio es ahogy latom, jol is mukodik a jatekban. 😊
#2070
Eszemben sincs! :-)
#2069
Várostól távolabb rakni a repteret majd onnan bevinni?
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.27. 18:56:30
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.27. 18:56:30
#2068
Nálam környezettudatosabb játékos nem is létezik: Aktiváltam a "No Emissions" módosítást, hogy örüljenek a KÉPZELETBELI ÉLŐLÉNYEK!

#2067
Emisszió, mi?!?!?!?!?
Akkor valószínű hogy egy későbbi hivatalos pacth-ként élesedik.
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
#2065
Hali. Olvastam valahol hogy van a TF2-ben magyar nyelv gyárilag. Beletúrtam a mappákba és találtam a "szokásos" helyen HU mappát. Belepislantottam, tényleg van benne magyar szöveg. Hiányos,vegyes de van. Be lehet állítani alapértelmezett nyelvként valahol? Vagy csak a szokásos EN verzió felülírásával lehet operálni? Gondolom már valaki rástartolt hogy teljes értékű fordítása legyen, vagy még nem?
www.totalwarmagyaritasok.webtelek.hu
#2064
Igen, van meg benne potencial boven, de nekem alapvetoen tetszik, hogy figyelni kell ra. Talan majd jon egy emisszio dlc kesobb.
#2063
Kösz, kösz... azért k*va sok memóriát használ ez a game, lassan nem elég neki a 16 GB
#2062
Steam\userdata\a te id-d\760\remote\1066780\screenshots\
És még csak zajvédő falat sem lehet építeni. Vannak még hiányosságok, de engem is leginkább ez a 3 sávos útból 1 sávot használó autók zavarnak a leginkább. Beáll miattuk az egész város, köztük a tömegközlekedés is.
Ez még kb igaz is lenne, de itt egy Big Boy emissziója megegyezik egy SD40-essel. Vagy az összes mozdony nem szennyez annyit, mint egy kis teljesítményű gőzvillamos? Vagy ott a Metroliner, ami kisebb emisszióval rendelkezik, mint egy elektromos busz?
Ráadásul a fák sem fogják fel a szennyezést. Domborzat emlékeim szerint szintén nem. Így egy fele más rendszer. Jó ötlet, de szegényes kivitelezés.
Ráadásul a fák sem fogják fel a szennyezést. Domborzat emlékeim szerint szintén nem. Így egy fele más rendszer. Jó ötlet, de szegényes kivitelezés.
#2059
No ha már moddal lehet növelni az üzemek kapacitását én 2x-eztem őket így kevesebb is kell belőlük egy pályára.És így 2 olaj kútból tudok szállítani egy feldolgozóba 1km-es szerelvénnyel. 😄 Most éppen 100km/h 4 Dízel mozdonnyal(éljen az emisszió) 1550 kapacitás.De próbáltam már elektromossal is ,ott 160km/h volt 1125 kapacitás.Csak a megalománia. 😊
#2058
Akkor mondok még egyet.: A vagonok végsebességét feloldó módosítás is felejtős! Érdekes, hogy mindkettőt ugyanaz az ember alkotta. (Homieforever - h4e) Lehet, hogy valamit nagyon benézett, vagy a fejlesztők írták meg ezt a részét a játéknak úgy, hogy minden adattal számoljanak. Mivel ezek az adatok JÓCSKÁN megváltoztak, így az anyagiakra is jelentős hatással vannak.
A történet, csak hogy kerek legyen: Van egy jól belakott nagy térképem, minimális várossal és iparral. Mindenfélét szállítok mindennel mindenhova. 1900-ban kezdtem, most 2047 van. 109 vonal, közel 600 jármű 28 milliárd a bankban.
Egyszer csak, azt veszem észre, hogy már csak 25 van. Na ilyen még nem volt a történelemben, még akkor sem, amikor szintén valami módosítás kiirtotta a térkép népességének nagyobbik felét, még a TF1-ben!
Amikor kikapcsoltam a vonóerő módosítást, akkor a csökkenés megállt. Most hogy a vagon végsebesség feloldás is ment a levesbe, már újra dől a lé.
Jah, elfelejtettem mondani, hogy csak a vasutam volt veszteséges!
Ilyen módosításokat a TF1-ben is használtam, de ott nem volt gond velük!
A történet, csak hogy kerek legyen: Van egy jól belakott nagy térképem, minimális várossal és iparral. Mindenfélét szállítok mindennel mindenhova. 1900-ban kezdtem, most 2047 van. 109 vonal, közel 600 jármű 28 milliárd a bankban.
Egyszer csak, azt veszem észre, hogy már csak 25 van. Na ilyen még nem volt a történelemben, még akkor sem, amikor szintén valami módosítás kiirtotta a térkép népességének nagyobbik felét, még a TF1-ben!
Amikor kikapcsoltam a vonóerő módosítást, akkor a csökkenés megállt. Most hogy a vagon végsebesség feloldás is ment a levesbe, már újra dől a lé.
Jah, elfelejtettem mondani, hogy csak a vasutam volt veszteséges!
Ilyen módosításokat a TF1-ben is használtam, de ott nem volt gond velük!
#2057
En csak arut fuvarozok de 2020-ban lehet venni eTruckot sokkal olcsobb mint a 40 tonnas kamion es jobb is, osszes kamionomat le fogom cserelni eTruckra
#2056
Talan azert kerult bele a jatekba, mert a valosagban is egy nagyon fontos tenyezo. Nem tudom peldaul mit szolna Budapest nepe, ha egy szep nap az IC jarat egy nagy fekete fustot okado gozmozdonnyal indulna a gyakorlatilag zajtalan elektromos helyett. De szerintem egy dizelre valtasbol is hatalmas balhe lenne igy 2020 hajnalan.
Képeket tudsz feltenni? Vagy mentést, ha nem moddolsz. Igaz, azt csak később tudom megnézni, mert nincs itt a "nagy" gépem.
#2054
Szolgálati közlemény!
Van egy Módosítás, ami négyszerezi a mozdonyok vonóerejét. NE HASZNÁLJÁTOK! Nekem három milliárdba(!!!) került ez az információ!
Van egy Módosítás, ami négyszerezi a mozdonyok vonóerejét. NE HASZNÁLJÁTOK! Nekem három milliárdba(!!!) került ez az információ!
#2053
Ha egy gyár nem akar gyártani, annak mi oka lehet? Nem kellet nyersanyag, egyből adta a téglákat. Közel volt hozzá a teherautó állomás, valamint a faluban is jó helyre volt téve a lerakodó. Akárhány teherautót / kamiont raktam be legfeljebb 4 darabbal jöttek ki. Beállítottam várakoztatást de akkor se érezte úgy, hogy növelni kéne a termelést.
#2052
Szerintem a Quality rész nem tud pluszba menni csak mínuszba ha már a Nagyon jó is 0 azon belül.
#2051
Ahhoz elég lett volna, ha a játék bejelentkező képére kiírják: Ne fingasd a marhákat!
#2050
Azért mert már ők is környezettudatosságra akarnak nevelni...
#2049
Ez az emisszió dolog egyszerre zaj és szmog. Minél modernebb és újabb - jobban karbantartott járműveket kell alkalmazni.
Én meg még mindig nem értem, hogy ez a ficsőr hogyan, de leginkább minek került a játékba?!?!?!
Én meg még mindig nem értem, hogy ez a ficsőr hogyan, de leginkább minek került a játékba?!?!?!
#2048
Steam hova teszi a képernyőmentéseket? Sehol nem találom
#2047
Szerintem,bár még nem mentem bele a részleteibe, a városban minél jobb tömeg közlekedés és azok legdrágább karbantartásának összege.Mivel minél jobb a karbantartásuk annál kevésbé szennyezőek.A túl sok autó is szerintem nehezít a helyzeten és azért kell a tömegközlekedést előnyben részesíteni a városokban.Bár ez megint 2 élű, mert ha jobb a tömegközlekedés akkor tőbb lesz a népesség ergo megint több autó.
#2046
az a füstkibocsájtás lenne? mert akkor talán ültetni kéne sok fát.
#2045
Sziasztok.
Abban kérnék segítséget,hogy a városoknál a Quality opciót hogyan lehet növelni?A traffic és a stations az very good de mégsem generál szaporodást,miért nem?
De ami a legjobban érdekelne az az emission.Az very poor majdnem minden városban.Na azt hogy tudnám növelni?
Abban kérnék segítséget,hogy a városoknál a Quality opciót hogyan lehet növelni?A traffic és a stations az very good de mégsem generál szaporodást,miért nem?
De ami a legjobban érdekelne az az emission.Az very poor majdnem minden városban.Na azt hogy tudnám növelni?
én azt várom , hogy ha le rakunk egy várost, akkor ne ilyen random gerenrált utcákat rakjon le, hanem be lehetne állítani ilyen 'alaprajzot', vagy akár már előre meg lenne szerkesztve az utcák, és csak épületeket tesz le mellé.
̊ ̊̊ ̊̊̊ ̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊ ̊̊̊̊̊̊ ̊̊
#2042
jó hogy nem tartok még itt ! tényleg gáz.
#2041
#2040
Na igen, tudom jol hogy Budapest sokkal nagyobb mint Debrecen, de hogyan lehet a jatekban atirni egy generalt varos nepesseget ? En nem tudom....
Bocs, hogy ekezet nelkul irok, de igy szoktam meg mikor meg az XT volt a high-end gep..... :)
#2039
Az a baj, hogy akár mennyi sávos utat teszek le mindig csak egy sáv engedi őket jobbra.Így lesz egy kibaszott hosszú sor ami nem megy semerre.És a városban gyakorlatilag körbe-körbe mennek vagyis állnak egy belső sorban.Egész nap a várost próbálom helyre tenni de baromira nem megy egyenlőre.Éljen a 2x3 sáv
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.25. 14:28:01
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.25. 14:28:01
#2038
Szerény véleményem szerint ezt a lámpás kereszteződést is gyorsan összecsapták csak h legyen valami a sok sírás ellen.Mert nem valami csodás a működése de úgy általában a kocsik mozgása sem a legjobb.
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.25. 10:17:48
Utoljára szerkesztette: Phara, 2019.12.25. 10:17:48
#2037
Körforgalom mikortól van tudja valaki?Köszi
#2035
Ha kesz lesz, termeszetesen meg lesz osztva
Bocs, hogy ekezet nelkul irok, de igy szoktam meg mikor meg az XT volt a high-end gep..... :)
#2034
király! feltöltöd modban is?
#2033
Meg csak a varosok es az uthalozat ( M0, M1, M3, M5, M7 )van kesz nagyjabol, de itt egy par map editoros screenshot :
Magyar map
Boldog Karacsonyt mindenkinek !
Magyar map
Boldog Karacsonyt mindenkinek !
Bocs, hogy ekezet nelkul irok, de igy szoktam meg mikor meg az XT volt a high-end gep..... :)
#2032
Nagyon fura ez a szállitmányozási lánc, gondoltam szállitok még olajat a gyárba es másik nyersolaj lelőhelyről, erre a finomítóba lerak 300-100-at, a többi nyersolajat meg viszi a gyárba ott egy másik vonat elviszi nem tudom hova
#2031
Az van persze, de minél több teherautót rakok be annál nagyobb lesz a túlterheltsége. Szóval az lehetetlen lenne hogy ne legyen túlterheltség. DE! leraktam vagy 8 teher állomást a mezőre csak úgy egymás melléföléalábalrajobbra... és egyszer csak beadta hogy bónusz küldi kész.
Nem értem, de most már Romániában vagyok. Mit kellett volna megkapnom a japán küldi után?
BOLDOG KARÁCSONYT !
Nem értem, de most már Romániában vagyok. Mit kellett volna megkapnom a japán küldi után?
BOLDOG KARÁCSONYT !
#2029
meg is van a probléma. a 4x-es szűrést le kellett venni 2x-esre...ehh😊 Kellemes Karácsonyt
#2028
hello. csak most telepítettem a játékot. sajnos nekem fekete a map, csak az interfész, illetve a map ikonok látszanak😞(( mi lehetne a megoldás? (minden mostani játék remekül fut a gépemen)