1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • Totti5
    #871
    Multiplayer 60, a single 30.
  • Ulthane
    #870
    Hát rohadjak meg, én azt hittem, hogy ez 60fps-sel szaladgál! :)

    Ha 30 vót, akkor messze a legjobb 30, amit valaha láttunk.
  • Totti5
    #869
    Ja, szépen suhan, bár h más fix ( avagy stabil 30 frémes játék ellenében ez mennyivel jobb ( érezhetően!! ) ) passz, lényegtelen is. Nem is érzem, ahhoz játszani kellene egy TVn több más múltbéli játékkal. Sajnos vannak részek ahol bedől a frém, nem tudom mennyivel, de kamerázásnál nagyon látszik hogy esett valamennyit, de nincs ezzel gond, ennyi belefér, sokan talán észre sem veszik.
  • Amiga
    #868
    Szerintem csak valamire akart 10-nél kevesebbet adni, hogy ne tűnjön fanboy-nak. :-D
  • Moby
    #867
    Hang/Zene : 9/10.
    BS.
    :D
    Minden nagyon király benne, de a legjobb a zenék, és a hangok illesztése. Magasan messze minden felett, ami ma a piacon elérhető.
  • Moby
    #866
    FH2. Szétbasz mindent a motionblurje. Tudom, könnyebb dolguk volt, de akkoris. Nekem az a standard. Tökéletesre van csiszolva a mérték.
  • Amiga
    #865
    Dicshimnusz

    Itt egy jó kis blog-teszt, enyhén spoileres, viszont teljesen egyetértek vele.
  • TDC Geronimo
    #864
    Na mi volt olyan 30 fpses játék még aminél a 30 ennyire jó volt? Most nem arra gondolok hogy nem droppolt mert ritkán itt is volt. Order jut eszembe még meg a driveclub
  • Moby
    #863
    Hát azé én toltam ettől szmútabb 30fps-el is. Merhogy ez nem mindig volt az. Persze amikor az, akkor eléggé szmút, bár szvsz picit túl van tolva a mblur.
  • TDC Geronimo
    #862
    Na igen, lehet DLCt már 60 fpsel toljuk bár ez volt az egyik legszmútabb 30 fps amivel valaha játszottam.
  • n000rbi
    #861
    Nekem is benne van még egy kör minimum, de majd csak neo-n
  • TDC Geronimo
    #860
    Le fogom, a most unlockolt módosítókkal. A bullet times lövölde nagyon állat :D
  • TDC Geronimo
    #859
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Epilógusnál láttátok a lány szobájába az eldugott last of us plakátot? Nekem úgy nézett ki mintha egy idősebb Ellie lenne a képen :)
  • TDC Geronimo
    #858
    NDtől ez volt az utolsó. Ha lesz is akkor se ők lesznek a szereplők benne és egy másik sony csapat fogja csinálna, az meg már ugye max nevében lesz UC, másban nem. AKit én hiányoltam az volt. Fináléra valamilyen formában behozhatták volna. Persze lehet DLC pont róla meg fog szólni
  • Amiga
    #857
    "Tegét a cínm ben us "

    Ezt kifejtenéd bővebben?

    Oh, látom azóta javítottad. :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából az ND már lezárta a franchise-t, még jönnek a DLC-k. Mondták is, hogy ha a SONY másnak adná a jogokat, akkor azért remélik, ezt a színvonalat azok is garantálni fogják. ND elvileg nem fog több Unchartedet fejleszteni, viszont mindenki várni fogja tőlük a TLoU 2-t, ahogy a DLC-k kész lesznek.

    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.18. 15:30:51
  • Ulthane
    #856
    Addig aníg jön a DLC, nyomd végig megint a sztorit. :)

    Amúgy én kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy nem biztos, hogy ez lesz az utolsó áncsártid, s hogy a játék címe akár egy nagy átbaszás is lehet. A Thief's End. Itt mindenki Drake-re gondol, de mi van, hogy ha az valójában Avery?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végüli is, megtudtuk, hogy végezte be Avery Tew-val, a főtolvaj, a nagy kalóz története itt ért vége. Tehát a cím nem is Drake-re utal, ergo lesz folytatás

    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.05.18. 15:27:34
  • TDC Geronimo
    #855
    Na csorog a credits ahogy a könnyem is. Gamer pályafutásom egyik legjobb élménye volt. Az epilogeról meg inkább nem mondok semmit. TÖKÉLETES vége lett, ennél elképzelni se tudtam volna jobbat. Köszönöm ND ezt a csodálatos élményt. Most pedig jön a hosszú várakozás a single DLCre és a következő ND játékra. Epilógusba volt 1-2 erős easter egg, nagyon remélem az utalás volt.
  • Amiga
    #854
    Bizony. Háát, így meggondolva így ez már csak egy olyan 4/10-es game.
  • n000rbi
    #853
    Én egyéb minigame-et is el tudnék vele képzelni Micsoda kihagyott ziccer!
  • Amiga
    #852
    De ha már arról beszélünk, mi hiányzik ahhoz, hogy az UC4 tökéletes legyen, akkor hozzáteszem, hogy még egy fontos feature nincs meg, ami feldobhatná ezt a játékot:

    Elena Fisher hozzon nekem a hűtőből egy sört, mielőtt belekezdek.

  • Amiga
    #851
    Én már nem értem, hogy miről beszélsz. :-)
  • Ulthane
    #850
    Dehogynem. Alacsonyabbra kell venni a szikákat, vagy oda is hegymászóknak készített kiszögeléseket, kapaszkodókat, repedéseket kell tenni.
  • Ulthane
    #849
    De a valóságot szimulálja! Valós fegyverek, valós országok, valós történelmi személyek, azzal, hogy még azt is részletgazdagan modellezik, ahogy a terepjáró abroncsába beleragad a sár, azzal mind-mind az életet szimulálja. A valóságot.

    Mese a hupikék törpikék. Na, az mese.
  • TDC Geronimo
    #848
    Abban egyetértek, hogy az lehetett volna változatosabb
  • n000rbi
    #847
    Nekem nem az a problémám, hogy van, hanem hogy csak az van. Döntsön ki egy fát, vagy valami követ robbantson oda, mittudomén, de ne mindenütt a shoreline supply ládáit húzogassuk már a továbbjutáshoz. A perem más tészta, abba én nem is kötöttem bele.
  • TDC Geronimo
    #846
    Na lássuk az utolsó 3 fejezetet... :(

    Amúgy nem értem ezeket a "mindenhol láda meg mászóperem" problémát. Ez egy JÁTÉK. Ezek az elemek a gameplay miatt kellenek oda, mivel alapja a platforming. Hogy oldanád meg ezt másképp? Sehogy.
  • AntiHero
    #845
    Na a feléig megnéztem, utána már nekem spoiler. :D Chapter 17be járok csak ::D
  • Totti5
    #844
    Mese, nem a valóság.
  • Amiga
    #843
    Csak épp az ötven kilós nő múltját nem ismered, ami lehet, hogy kétszer olyan kemény, mint Drake-é. Az érvelésed alapján akkor Drake-t senki nem győzhati le? Vagy csak egy nő nem? Fura elképzelés.

    Attól, hogy erős, meg jól mászik, még nincs elég skill-je, és ha megnézed azt a jelenetet, Nadine erőben is partiban van vele, skillben pedig sokszorosan felülmúlja. Tény, hogy ettől még Drake ügyesebben mászik és talán jobban is lő.
  • Ulthane
    #842
    Ez a faszi az egész világot lángba borította, attól a rengeteg csimpitól olyan izomzattal kell rendelkeznie, hogy egy pofástól Nadine eszméletét vesztve ájul el. Nekem akkor is sántít, katona ide vagy oda, hogy kinyírta a fél világot, megmászott hegyeket, völgyeket, merült tengerbe, mindent megúszott, amiből semmit nem kellett volna, majd egy 50 kilós nő lepofozza.

    Hagyjuk már!
  • Amiga
    #841
    Amúgy Chuck Norris talált az UC4-ben egy gamebreaker bug-ot.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő legyőzte Nadine-t az aukciós házban, ezt követően a játék kifagyott.
  • Totti5
    #840
    Az a nő képzett katona, olyan karral és izomzattal, kiképzéssel hogy naná kettétöri. Pont így néznek ki az UFC harcosok is.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.18. 10:35:03
  • n000rbi
    #839
    Ezzel nekem se volt bajom (
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy olyan érzésem, hogy a story dlc-ben viszontlátjuk
    )
  • Amiga
    #838
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ismerek olyan 50 kilós csajt, aki száz kilós pasikat ver össze könnyedén. Régóta krav-magázik. Nadine Ross meg kommandós, aki háborúkban vett részt, sokkal jobb közelharcos, mint Drake.
  • Newfronter
    #837
    Ja végül is a Prison Break-et...

    Akiket megölt, azokért nem kár. Sőt, jobbá tette a világot.
  • Ulthane
    #836
    Ja, és még valami: akárhogy is nézzük, kedvenc hősötök végül is egy sorozatgyilkos!
  • Ulthane
    #835
    Összeszedtem, hogy számomra mi + és - a játékban

    + a sötétebb tónus, komorabb hamgulat
    + hogy Drake már nem annyira bugyuta, mint eddig
    + a kevesebb lövölde
    + az egész ritmusa, több párbeszéd, több köztes rész, TLOU-sabb
    + a szinkron, a hangok és a zene
    + az elképesztő részletesség, mi mindenre figyeltek

    - a mindenütt mozdítható ládák
    - a gyere, gimme a boost
    - a legelhagyatottabb helyeken is sziklamászóknak kiépített peremek, kiszögellések, dudorok, pont arra, amerre menni kell
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy egy 50 kilós csaj hülyére pofozza Drake-t, aki lassan már chuck norrisi magassákoba emelkedik. Ez rém gagyi volt, itt az elején majdnem abbahagytam a játékot emiatt

    - a mászás csimipi közben irreális fizika (felfelé úszik a levegőben, repül, gravitációt meghazudtolva
    - hogy a legelső ugrásnál Drake sorozatbordatörést szenvedne, ahogy mellkassal landol egy éles sziklán, de leginkább azonnal meghalna - életszerűtlen, na.
    - Victornak kevés volt a szerepe

  • Ulthane
    #834
    Melyik játék 10 pontos szerinted?
  • Bandicoot
    #833
    Kimaradt hogy egyelőre de nemhiszem hogy változni fog ha ez a szinvonal marad végig.:)
  • darkSectorxxx #832
    Akki a 8.-nál nem egyből az Uncharted 2 háttetős medencés részére gondolt az álljon fel és takarodjon el babot válogatni inkább. :D