1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • Moby
    #911
    Csodálatos, fantasztikus játék az U4, de ha hajótörést szenvednék, és csak egy játékot vihetnék magammal (egy árammal, tévével, ps4-el ellátott lakatlan szigetre :D ) amíg megtalálnak, nem volna nagy kín választanom az U4 és a W3 között
  • Kongy
    #910
    Az oké, de még így is folyton nyomja a hinteket a játék :D
  • Tatyla
    #909
    Azért vannak ilyen fejtörők hogy Dark is végig tudja vinni. :D
  • Totti5
    #908
    Ó dehogynem volt itt nagyok sok minden. Halo 5, Forza Horizon 2, Forza Motorsport 5-6, Assetto Corsa, Dirt Rally, F1 2015, Wolfenstein: The New Order, Xenoblade, Captain Toad, Ori, Assassin's Creed Unitiy, Szindi, Diablo III: Ultimate Evil Edition, Grand Theft Auto V, Mad Max, Max: The Curse of Brotherhood, Middle-earth: Shadow of Mordor, Ryse: Son of Rome, Trials Fusion, Valiant Hearts: The Great War, Watch Dogs, Zombie Army Trilogy ( coopban zseniális volt )
  • Bandicoot
    #907
    Annyira mondjátok ezt a gyenge fejtörők dolgot. Mondjatok már olyan akciójátékot az elmúlt 10-15 évből amiben hűdemekkora fejtörők voltak.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.19. 08:09:54
  • Ulthane
    #906
    Ömlenek? Továbbra is tartom, hogy alig van jó játék sajna.
  • Ulthane
    #905
    Én ezzel vitatkoznék, kövezzetek meg érte! Ha ebből a genből fel kéne sorolni, hogy mikkel játszottam, eleve nem nagyon tudnám, annyira nem voltak említésre méltók.

    Amire emlékszem, az a BB, a DaS3, az Until Dawn, a Witcher 3, Dragon Age I, ezen kívül más jó játékot nem tudnék mondani. Ez elég karcsú 2,5 évre elosztva, nem?

    Jó, hogy legyen két boxos is: az új TR és a QB, utóbbit a jó játékok közé nem sorolnám.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.05.19. 08:02:11
  • Ulthane
    #904
    Ötletes, jópofa, de azt fejtörőnek nem nevezném. Csimpi, kapcs, csimpi kapcs, a megfelelő sorrendben.
  • ppista
    #903
    Lehet a W3. szebb a vegetáció, a BF-ben az épületek, az AC-ben a tömegek, a GTA-ban az animációk, a Fallout-ban a fények, de az összhatásban az Uncharted 4. jelenleg a csúcs, és ezt nem csak én mondom, hanem a "szaksajtó" a világon. A W3. animációi például jóval gyengébb mint az U4.-é.
  • TDC Geronimo
    #902
    Jaja pont ma beszéltem haverral, hogy ömlenek a jobbnál jobb játékok. Persze beesik pár igen ótvar is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2016.05.19. 00:22:10
  • darkSectorxxx #901
    Egyikbű háttér? :D

  • Amiga
    #900
    Gondolom azt tudjátok, hogy a Witcher 3-at kiadják Nintendora is Wiitcher 3 néven.

    Amúgy a W3 csodaszép, csak épp teljesen más kategória. Akciójátékban az UC4 a császár, ez egy animációs mozifilm minőségű anyag, ami mostantól mérce lesz - akár csak a W3 a szerepjátékok világában.

    Iszonyat jó játékok jöttek már ebben a genben, és amilyen dömping most is van, az felér egy invázióval.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.18. 23:00:11
  • darkSectorxxx #899
    +Slick + Noorbi

    Hát logikai rész vagy hívjátok ahogy akarjátok, az U sorozatban nekem ez a legfaszább eddig, ötletes és baromi jól tálalt rész ez...:D
    A többi amiket láttam eddig a sorozatban ehhez képest ügyefogyottak, akkor most ebből ki is lehet találni, milyen a többi.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.18. 22:30:16
  • Moby
    #898
    Bizony. A világ legszebb fáihoz a világ legdurvább fejtörői járnak.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    WOT? FEJTÖRŐ??? MILYEN FEJTÖRŐ? :DDDD

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.18. 21:48:25
  • n000rbi
    #897
    Olyannyira durva volt az a fejtörő, hogy hirtelen nem is tudom miről beszélsz
  • SlickAdam
    #896
    LOL
  • darkSectorxxx #895
    Még nem értem a végére, de az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    óratorony alatti
    fejtörő eddig a legdurvább amit Uncharted produkált nekem! Ez az U sorozat fejtörőinek fénypontja eddig...bitangjó volt.
  • darkSectorxxx #894
    Oks, magyarul nem szebb. :)
  • Moby
    #893
    Nincs screenshot. Ottvan a játékban. Akit érdekel látta. Meg vagy te, aki csak beszél róla. Amit itt ezen a ponton lezártunk.
  • darkSectorxxx #892
    Várom még mindig.
  • darkSectorxxx #891
    Én láttam annyit amennyi ehhez pont elég. :D
    De várom a screenshotot, hogy egyértelműsítsd mi a szép. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.18. 20:36:38
  • Moby
    #890
    Mert a das3 nem 30fps.


    /vagyis az de....jézusom, gyűlölöm az fps kifejezést, semmit nem mond el semmiről :(
  • Ulthane
    #889
    Hogy a játék mennyire nagyon ott van teknóban: az előbb elindítottam DaS3-at, és szó szerint sokkot kaptam, hogy milyen kurva ronda. Az a 30 fps nem ilyen, ott látszik, hogy harminc, röcög, döcög, az élek cikáznak, jesszusom.

    Bónuszként elsőre levertem Prince-t NG2+ban. :) Még én is meglepődtem :)
  • TDC Geronimo
    #888
  • TDC Geronimo
    #887
    Mozgásban még szebb
  • SlickAdam
    #886
    szörnyethalnal, ha betennem ide a W3-as screenshot-jaimat. U4 utan nezegettem öket es merevedesem volt
  • TDC Geronimo
    #885
    Hát szerintem konzolon sincs már semmi gond vele, de ilyen témával mehetünk PS topikba. Vegetáció átdolgozást új kiegre írtam, az még nincs kint :P
  • Moby
    #884
    Na erről el is felejtkeztem megemlékezni (bocs az offért, utolsó a témában): tényleg SOKKAL jobb lett a w3 ps4-en. De keményen meg is van az ára. A látótáv durván lecsökkent. Gyakorlatilag az orrom előtt rajzolja a növényzetet. Sajnos ennek a játéknak a konzolverzái továbbra sem jók, és szerintem már sosem lesznek azok. A játék, és az mármár irodalmi mélységű kontentfolyam persze ugyanaz, de a látvány, és a vizuális élmény nagyon nincs pariban.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.05.18. 19:27:51
  • Moby
    #883
    Te figyi. Nem kell screenshotolnom. Én láttam mindkét játékot az elejétől a végéig. Te - és ez egyre viccesebben hangzik - egyiket sem :D
  • Totti5
    #882
    Még az elsőhöz sem nyúltam hozzá:(
  • Totti5
    #881
    +1
  • darkSectorxxx #880
    Akkor neked más a szép ezekszerint. :D
    De screenshotolhatsz a fákról képet, meg én mondjuk madagaszkáros vagy bármilyen fákról, vagy növényzetről. :)
  • TDC Geronimo
    #879
    Állítólag kiegben átdolgozták vegetációt és jobb lett meg jobb a performance is
  • Moby
    #878
    >Persze jó a W3, csak ott a növényzetet érzem olyannak

    Fogalmad nincs milyen a W3. A legszebb novényzetszimulátor ami valaha készült. Sajnos eltúlozták az állandó kényszeres szelet, de ennyi féle növény, ilyen minőségben egyetlen más játékban sincs. Nem, az uncharted4-ben SEM.

    /tény, hogy teljes pompájához kell egy combos pc.
  • darkSectorxxx #877
    Jaja én tudom hogy a Witcherben jó az időjárás, Moby-val is beszéltem, meg is van nekem a W3.
    Csak nem vettem még magamon erőt hogy nyomuljak. :) Pedig magyar.

    Annyi a lényeg hogy nekem az csodaszép ahogy passzol a játékban a környezethez, meg hogy egyeltalán ennyit tudtak csinálni az amúgyis "hogya gecibe néz ki" mellé. :)
    Persze jó a W3, csak ott a növényzetet érzem olyannak, mint anno az AW, nem feltétlen szép, de az atmoszférához illik...W3-ban sem tetszik a növényzet, de legalább az időjárással együtt jó a hangulata.
  • Totti5
    #876
    Volt ugye szó a felhők vs árnyékról. Jól néz ki, mármint az árnyékok jó ötlet volt és dob a hangulaton, látványon nem keveset, de az égbolt semmi extra, se nem 3D se nem real time. Witcher 3 az etalon ebben magasan a mai napig, Dark probáld azt ki, hogy néz ki. Bámulatos az időjárás és napszakváltozás abban, magasan. Minden felett.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.18. 18:01:13
  • TDC Geronimo
    #875
    Multiba olyan kört toltam le is mentettem :D

    Szórakozni jó az is.
  • darkSectorxxx #874
    +99999
  • Totti5
    #873
  • Amiga
    #872
    Vagyis összesen 90, ami azért nem rossz.