1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • darkSectorxxx #831
    TOP 10 Easter Egg

  • darkSectorxxx #830
    Ja, én kérek elnézést! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.17. 21:16:22
  • SlickAdam
    #829
    eleve minek szazalekolsz ha meg vegere se ertel baszki? :)
  • Bandicoot
    #828
    Csak amiatt nem 7/10.

    Egyébként ha már pontozni kellene a 10-es skálát nem komálom, túl sok minden belefér egy adott pontba akkor már inkább százalék, nálam erősen 95% fölötti a stuff 1-2 apróbb hülyeség ami nem feküdt, illetve 1-2 dologban még fejlődhetett volna,de maximálisan a legjobb UC rész amivel eddig játszottam,és élvezem minden percét. Szépen lassan tolom minél késöbb legyen vége aztán gyün a múúti.:)
  • darkSectorxxx #827
    Crash miatt adhatnál 9/10-et! :D
  • Bandicoot
    #826
    Szomorú.:( 8/10...
  • darkSectorxxx #825
    Kivették, Nem újrahaszosítható termék. ANTSZ. :D
  • TDC Geronimo
    #824
    Kivették
  • Bandicoot
    #823
    Egyébként én vagyok béna vagy kivették a játékból a gránát visszadobás funkciót???:(
    Kár lenne,az hasznos és értelmes fícsör volt.
  • Totti5
    #822
    Első képen nem is ez, hanem az volt a vicces hanem miután lergútam a tagot, egyszercsak Drake golyói alatt egy gránát volt. Konrétan leg leg leg leg alulról a susnyásból, ahova snipával nézegettem le a fűből valahogy?! felkúrta a granyót pont alám.








    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.17. 20:29:04
  • TDC Geronimo
    #821
    Pontkurváknak, mint ti :P
  • n000rbi
    #820
    Kösz, egyelőre az időt kell megtalálni rá a többi várakozó mellett :)
  • darkSectorxxx #819
    Utálom, de én is ismerem címről, régen nagyhíres játék volt, dijnyertes játék, és ha jól tudom Nintendo-ra.
  • balee4
    #818
    Pedig relatíve elég ismert játék. Az első rész PS2-re is kijött anno, a második csak PC-re.
  • Amiga
    #817
    Sok sikert! :-)

    Én azt meg ezt felváltva próbálom platinázni, hát elleszek vele még egy ideig. :-D
  • darkSectorxxx #816
    Ó az ficsi lesz. :D
  • n000rbi
    #815
    Dettó (láttad-e a szmájlit a fanbojos mondat végén?:))

    Azt hiszem ideje lassan nekiugrani a DaS3-nak.
  • Amiga
    #814
    Amúgy nem akartalak megbántani. A kritikát azért neveztem klisésnek, mert minden játék sztorijába vagy animációiba bele lehet kötni.

    De tudomásul vettem, hogy nálad is kiemelkedő game, nem is akarom ezt tovább nyújtani. :-)
  • Amiga
    #813
    A pontozás tényleg baromság. Nálam az a 10, ami legalább azt adja, amit várok tőle. Nyilván nem várom egyetlen játéktól sem a 15-20 órás folyamatos megújulást. Az UC4-ben látom azt, hogy mindent beleadtak, nálam ez 10. Ebben a generációban nálam még a Bloodborne 10, de a maga módján az Until Dawn is.

    De lényegtelen, tudomásul vettem, hogy szemellenzős fanboy vagyok. De hát ha ez a játék boldoggá tett és olyan élményekkel ajándékozott meg, amikről álmodni sem mertem, akkor számomra a gurítható doboz, vagy a "bakot tartok tizedszer is" a játékmenet természetes része, mint az is, hogy ballal célzok, jobbal lövök.
  • SlickAdam
    #812
    de azert linkeled a metascore-okat rendszeresen
  • TDC Geronimo
    #811
    Semmit, egy kurva jó élménnyel lettem vele gazdagabb. Nem érdekel más mit mond, máshol mit kap meg 10es skálán hány pontos.
  • n000rbi
    #810
    Nem tudom a 9/10 milyen tucatcímnek jár, de akkor félreértetted az értékelésem. A játék szerintem is nagyszerű, de ha valaminek hibái vannak, akkor annak hangot adok, ez sose volt másként.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2016.05.17. 19:44:40
  • SlickAdam
    #809
    persze, de az emberek nem olvasnak el semmit.

    es nem eleg. -t tenyleg kaphat sok jatek, de akkor ez mit kapjon?
  • TDC Geronimo
    #808
    Szerintem meg az egész pontozás egy nagy baromság.
  • SlickAdam
    #807
    mert el van baszva az a rohadt skala. 9/10 tucatnyi cimnek? na ez itt a gond.
    10/10-et ez a jatek szvsz nem er. 9/10-et viszont siman. ha nem abbol indulunk ki, hogy 7-8/10 a közepszerü... mert sajnos manapsag az.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2016.05.17. 19:40:50
  • Amiga
    #806
    Jaja, fanboy vagyok. Rajongok a fantasztikus dolgokért, ez nagy hibám ebben a szaros, retkes, negatív világban.

    Talán ezért is becsülöm nagyra ezt a játékot és megyek el a hibái mellett, amik elenyészőek a gazdagságához képest. Nálam 10/10, hiszen a 9/10-et kapásból ki tudom osztani sok tucat címnek, ez pedig felettük áll. :-)

    Nyilván ugyanolyan szubjektív véleményt fogalmazok ám meg, mint te, szóval no offense.
  • Totti5
    #805
    Láttam. Pár maki volt ami jött és ment, script egy rövid animáció az útba belerakva illetve most a vulkánra felfele látok valami nagyobbakat 2 kmerre a pályán kívül háttérnek.
  • n000rbi
    #804
    Nekem meg ez a szemellenzős fanbojság tűnik klisésnek
    Én ezekben a dolgokban is elvárnék egy kis igényességet, kifinomultságot, hogy lenyűgözzön ;)
  • TDC Geronimo
    #803
    Épp ezaz, hogy ezek a játék legnagyobb "problémái". Akkor az talán mond valamit a minőségéről.
  • darkSectorxxx #802
    Én is ezt akartam mondani, vannak állatok. :D
  • darkSectorxxx #801
    :D
  • SlickAdam
    #800
    ha telepi ciganyasszonyt viszel agyba (csak tetelezzuk fel :D), akkor nyilvan nem panaszkodsz, ha gombas a nunija.

    de ha Melissa Benoist-nal tapasztalsz ilyet, azt lehet nem hagyod szo nelkul.:)
  • Amiga
    #799
    Madagaszkárban rengeteg az állat, ha nyitott szemmel játszod. ;-) Amúgy én nem hiányolom itt a kraftolást, megakasztaná ezt a film/játék szimbiózist.
  • Amiga
    #798
    És jöttek a nindzsák. :-D Elég durva dolgokat lehetett náluk találni. :-)
  • SlickAdam
    #797
    sose hallottam rola. only pc?
  • Amiga
    #796
    Ide jár egy +1 részemről. Az UC4 mindent jobban tud, mint a riválisok. A jó szó a "kifinomult", "igényes", "lenyűgöző".

    Nekem azok a negatívumok ott klísésnek tűnnek. Minden játékba bele lehet kötni ilyesmikkel.
  • Totti5
    #795
    Emlékszem amikor elindut az első pálya, japán környezet, kard, és az a vízeffekt, azok a fák. Bámulatos volt. ( alapjáték és PC )
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.17. 19:32:53
  • Totti5
    #794
    Bár még nem ríttam és még csak most kezdtem el madaaszkár bantuit és sírás is hátravan, de nagyon korrekt.

    Ami még nem nekem hiányzik az az álltok, a felfedezés örömre ( az az 1 db tárgy amit meg lehet találni sajnos nem motiváció ), mivel nincs fejlesztés így a kutatás avagy loot is nagyon lapos, lényegében teljesen elhanyagolható a dolog. Amennyit a TR átvett, szívesen láttam vona itt is dolgokat onnan is.
  • Amiga
    #793
    LithTech engine, akkoriban ez volt a csúcs kb. :-)
  • darkSectorxxx #792
    Jó a grafiksz :D