1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • darkSectorxxx #951
    Ja és ~20 óra volt a végigjátszásom, úgy hogy nem igazán kutakodtam, csak 1-2 helyen mivel nem tudtam azonnal merre kell menni. :D
  • darkSectorxxx #950
    Na befejeztem....

    Hát a 14. chapter-től nem kímél a játék az epic helyszínekkkel meg jelenetekkel.

    Na meg a főboss, hát nem csodálom hogy ezen a bizonyos helyen játszódik a főellenséges téma, ahogy ez a végén kinéz látványban más helyen nem biztos hogy ezt így tudták volna szerintem, vagy nem tudom, filmeket megszégyenítő ami itt ment. :D



    Várjuk a single DLC-t, nekem van 1 tippem mi lehet az....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sam lesz szerintem a DLC-ben, és 2 dolog végett is lehet, vagy az az időszaka amíg nem találkozik Nate-el, vagy pedig most amikor a az öreg beszélt valamit neki. :D
    Nem spoilerezek. :D
  • darkSectorxxx #949
    Állat. :)
  • n000rbi
    #948
  • balee4
    #947
    :D
  • TDC Geronimo
    #946
    DAT detail

    "That moment when you recognize your crock pot in Uncharted 4..."

  • n000rbi
    #945
    Hát srácok, én drukkolok nektek, de az, hogy a "kommentárnak" az égvilágon semmi köze ahhoz, amit játszol, nem túl nyerő szerintem :D (de legalább megtudtuk, hogy szakállasan vizsgáztál és amúgy le szoktad vágni )
  • JaSoN HuNTeR #944


    Péntek délutáni játék+ kommentár.
  • TDC Geronimo
    #943
  • TDC Geronimo
    #942


    A nyomvatartós QTEt bekapcsoltam én is.
  • SlickAdam
    #941
  • n000rbi
    #940
    Dícséretes.

  • Amiga
    #939
    Most végeztem a játékkal crushing fokozaton.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hááát, ez másodszorra is ESZMÉLETLEN volt, és a játékmenet nehezebb fokozaton még jobb is, mint moderate-n volt.
    Ilyen átvezetőket még soha nem láttam, és a játékban is csúcs minden animáció, valamint az épületek, tereptárgyak, növényzet és állatvilág kidolgozottsága. Most sokkal több állatot fedeztem fel, olyan is van, amit csak a legképtelenebb ötlet kipróbálásával lehet felriasztani. Láttam rengeteg dolgot, ami mellett elsőre elmentem, és a 15 órás játékidő ezen a fokozaton 22-re nőtt (úgy is, hogy sok helyen már tudtam a megoldást), így most tartok 37 óránál.
    A tűzharcok persze sokkal keményebbek, némelyik a lehetetlennel határos. Az utolsó kardpárbaj pedig sokkal keményebb így, sokszor egyetlen találat is instant kill, illetve hosszabb is ez a csata.
    Epilogue-ért nagy taps, hiszen eszméletlenül kidolgozott helyszín, holott ez már tényleg csak a "megnyeréshez" ad, máshol egész játékokon nem dolgoztak ennyit a grafikusok, mint itt ezen az egyetlen helyszínen.
    Amiért ez a játék jobb, mint a többi, az a kidolgozottsága, a STÍLUS, ami az egészből árad. Valaki írta, hogy gyenge a sztori, ez baromság. Van egy keret, és ezt feltöltötték rengeteg tartalommal, a karakterek interakciói páratlanul emberiek és valóságosak. Pl. a végén, amikor Elena kezet nyújt Sam-nek, ő pedig visszakérdez: "a handshake?", és megöleli. És millió ilyen apróság... amikor Madagaszkárban megpróbálnak felhajtani a sáros lejtőn, és mondja Nathan: "aaand go!", mikor visszacsúsznak, akkor meg mondja Viktor: "aaand no!". Vagy amikor a lány káromkodik és Nathanék egyszerre mondják: Language!
    Az egész játékból árad a meghittség.
    Most összeszedem, milyen achievement-ek hiányoznak a platinához és jöhet a harmadik kör.

    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2016.05.20. 08:34:12
  • Amiga
    #938
    Egy dolog egy akciójátékban a folyamatos akció - mert egy bossharc az - és egy dolog elakadni, mert a kapcsoló után túl hamar csukódik vissza a kapu és két nap megtalálnom azt a két pixelt, amire még rá kellett volna tolni egy követ.

    Nekem ez elég nagy különbség.
  • Ulthane
    #937
    de azzal nincs bajod, hogy egy DaS-ban vagy BB-ben napokig kínlódj egy bossal.

    Mi a különbség?
  • darkSectorxxx #936
    Chapter 16 most kezdődik.
    Huh...nem térek még mindig magamhoz.....(14-15)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.19. 23:41:18
  • darkSectorxxx #935
    Kis apróság:

    A vizből ha kimegyünk a hajón meglátszik a vizes lábnyom. :D
  • darkSectorxxx #934
  • Kongy
    #933
    Ez ütött :DDDDD
  • Moby
    #932
    Dark vs. Witcher3.
  • darkSectorxxx #931
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó ezt nem tudom miért írtad, én csak azt írtam régen hogy itt U4-ben tökmindegy mekkora a terület, nem érdekel, szebb a növényzet (szerintem, persze logikus, mert W3 egy sandbox), erre írták a többiek hogy nem. Én kerestem magamnak képet, random, nem válogattam szart, sőtt voltak ettől homályosabbak is.
    Ennyi röviden a lényeg, semmi más.
  • Totti5
    #930
    Helyzet az hogy a Wicser térképen annyi táj, olyan erdők ( ez a képen csak egy rét ), olyan helyszínek vannak hogy 50 kép nem lenne elég bemutatni.
  • darkSectorxxx #929
    Mivel a többiek lusták linkeni.
    GTX970

  • Bandicoot
    #928
    Azokban sem volt semmi egetrengető, csak az idő szépíti + iszonyat gyerekfejjel ment rutin nélkül.
    Doboztaliga a java. Told ki őket droidon (vagy amin tudod) meglátod.:)
    1-2 nehezebb volt aláírom. De abszolút elhanyagolható.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.19. 17:27:04
  • AntiHero
    #927
    Egyiptomi tomb raiderbe az a tüzes padló. Amikor ugrálni kellet....majdnem egy hónapig kinlódtam mire meglett. XD
  • TDC Geronimo
    #926
    Az de jó lenne, de szerintem enyém lesz :P
  • SlickAdam
    #925
    vaaaaaaaaagy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    atelhetjuk a kalozok vegsö orait
  • TDC Geronimo
    #924
    Pont ma gondolkodtam mi lesz a DLCben és rájöttem hogy valószínűleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Samnek azt a 2 évét játsszuk végig, amikor Rafel a keresztet kereste miután kihozta a börtönből
  • Amiga
    #923
    Számomra meg is fogalmaztad a legnagyobb hátrányát... Én egy akciójátékban nem akarok napokig elakadni. Ezért kaptam a régi TR-től agyérgörcsöt. Keresd meg a kapcsolót, ami nyitja az ajtót. És ezt ötpercenként bedobva.

    UC4 fejtörői ízlésesen könnyűek ahhoz, hogy ne zökkenjek ki, viszont elég érdekesek, és azért kell hozzájuk gondolkozni is.
  • Ulthane
    #922
    Meg egy korcsolyát, szükség esetére...
  • Ulthane
    #921
    A régi Tomb Raiderek. Volt, hogy napokat gondolkodtam egy résznél, hogy kell továbbjutni. Nem volt jutúb, nem volt vólkszrú, lófasz se volt. Csak magadra számíthattál.
  • Amiga
    #920
    Lakatlan szigetre én csakis egy Wilson márkájú focilabdát vinnék.
  • darkSectorxxx #919
    Jó de minek hívtam volna? Nem írtam hogy milyen nehéz. :)
  • Tatyla
    #918
    Simán :D
  • AntiHero
    #917
    Witcher 3-at választanám. :)
  • Amiga
    #916
    Amúgy van a játékban egy szomorú easter egg.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye valahol a közepén erős utalásokat találhatunk rá, hogy az egyik kalóz Guybrush Threepwood a Secret of the Monkey Island sorozatból. Később a 18. fejezetben az ő holttestét is megtaláljuk az asztalnál, ahol a kalózkapitányok ültek. Szegény Guybrush tehát kivágta magát rengeteg bajból a Lucasfilm kalandjátékaiban, de végül az emberi kapzsiság és a két gonosz kapitány mohósága őt is legyőzte.
  • Amiga
    #915
    +1

    Hozzá tenném: Bloodborne, Witcher 3, DaS3, Alien: Isolation, Until Dawn, Everybody's Gone to the Rapture, Infamous Second Son, Driveclub, Mortal Kombat X, Batman: Arkham Knight, The Crew Wild Run, MGS 5, Evil Within.

    És a remasteredek közül ami ma is üt: Quantic Dreams játékok, TLoU és UC Trilogy, Resident Evil Type 0.

    Kiváncsi lennék, hogy valaki család, munka, tanulás, sport, stb. mellett hogyan tudja ennek akár a töredékét kijátszani.
  • ppista
    #914
    Nekem sem. :)
  • n000rbi
    #913
    Hacsak ki nem kapcsolod (az aim assist, meg minden hülyeséggel együtt)
  • ppista
    #912
    Nekem csak a BB, MGS5.,Ratchet, U4. volt ami nagyon tetszett. Meg egy-két töltelék. Egy éven belül, ha minden igaz, viszont annyi jön, hogy győzzem megvenni őket. Gravity 2., TLG, Horizon, és a két abszolút kedvenc: Persona 5., DQ11.
    Persze a PS1-PS2-es időktől messze vannak, de azzal már rég tisztába vagyok, hogy az a minőség-mennyiség már nem lesz soha.