1191
Nathan Drake utolsó kalandja
  • Amiga
    #1031
    Hát abból explorer fokozatos all accessibility-s móka lesz.
  • Tatyla
    #1030
    Azt mindenképpen skippelni kell viszont ahányszor halsz azt is hozzá adja
  • Amiga
    #1029
    Igaz, 30-40 óra alatt kizárt így is, hogy kiplatinázd.

    Azért én kiváncsi leszek, hogy milyen élményt ad a speedrun. Mondjuk ezt nem tudom, hogy a cutscene-t is beleszámolja-e, mert akkor azt majd skippelgetnem kell.
  • Tatyla
    #1028
    Eléggé megdolgoztam érte így is
  • Amiga
    #1027
    Na de a platinának épp az az értelme, hogy megdolgozol érte. Kigliccselni minek?
  • Tatyla
    #1026
    70% accuracynak kell lennie de ha auto aimot bekapcsolod olyan 80% lesz a végére,speed runt meg ki glicheltem mert voltam annyiszor minden fejezetben a gyűjtögetés miatt hogy már ahoz nem lett volna türelem
  • Amiga
    #1025
    Való igaz, UC4 hihetetlen sok lehetőséget kínál gunplay-ben. Kipróbáltam az ugrás közben célzott lövést, ugrás közben vaktában lövést, fedezék mögül vaktában/célzottan, magas fűből, kötélről, gránátdobós embert, hordót, aztán itt a felülről ráugrás, felülről ugorva ütés, aluilról lerántás, lendületből ütés, közelharc, közelharc társsal...

    Erre azt mondani, hogy a gunplay a szokásos fedezékből lövöldözés, az méteres baromság auto aim-mel explorer fokozaton. :-(

    Már moderate-n is taktikázni kell, crushing-on meg csodálatos.
  • Amiga
    #1024
    Akutyamindenit, gratulálok. Remélem, a speedrunt nem glitchelted be. :-)

    Én most tartok a harmadik végigjátszás közepén, de ebből a speedrun miatt lesz egy negyedik is, és ha a 75%-os accuracy abban kimaradna, akkor egy ötödik kanyarra is szükség lesz.
  • Tatyla
    #1023
    Stöki meg a játékszakértés az két külön dolog...
  • Tatyla
    #1022
    Na tegnap este meglett a platina...
  • darkSectorxxx #1021
    Uncellshaded 4 !!! :D

  • Myselor
    #1020
    engem is felizgat amikor egy nő fintorog.hülye picsák
  • Bandicoot
    #1019
    Nemtudom szerintem sokkal helyesebb főleg mikor fintorog. :)
  • TDC Geronimo
    #1018
    Szerintem chloet elbaszták itt :(
  • Bandicoot
    #1017
    Ahhhh

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kár hogy a sztoriban nem szerpel. És kifejezetten helyes lett, az elődökben nekem tésztaképű vót.:) Remélem majd a DLC-ben...

  • Moby
    #1016
    Mert mindamellett, hogy ez bőven a korrektebb cikkek közé tartozik, elköveti ugyanazt a hibát, amit a játékosok nagyrésze elkövet pl itt a 4. részben: felszínesen, parasztmódon tolja le a lövöldéket. Pedig itt már annyira ki van csiszolva a gunpaly, hogy egész műveletsorok köthetőek össze láncba, előre megtervezett koreográfia szerint. Csak épp a játékosok 1%-a ha kihasználja az ebben lévő lehetőségeket. A cikkíró nem volt része annak az 1%-nak(ahogy én sem). Az egész egy fordított soulsborne képet fest, ahol a szopástenger után az ember elkezd statokat, leírásokat nézni, mások játékából ötleteket szerezni, kitanulja a dolog minden részletét. Elsőre. Másodikra már ennek a negyedét nem használja. A harmadik előtt végignéz egy pár videót hogyan tolják végig kormánnyal, meg bongo dobokkal, pusztakézzel, stb, és rájön, hogy a sok maszlag mögött ez csak egy ugyanolyan ritmusjáték, amikkel már játszik 30 éve, és negyedjére úgy megy neki, hogy bongodobnak használja a kontrollert.
  • TDC Geronimo
    #1015
    Joe Vargas ‏@AngryJoeShow 12 h12 órával ezelőtt
    Wow. If u have a PS4 & dont own Uncharted 4 yet, shame on u. Get it immediately. Truly a system seller. But u guys prolly already knew that!
  • Bandicoot
    #1014
    Teljesen mindegy egy baromság amit ír lévén az összes tps ennyiből áll manapság,legyen az GeoW vagy TR vagy UC.
    Az sem érdekel ki ő meg hogy szerinted kinek folyt át több játék a kezében az az 1 mondat bőven rávilágít hogy egy barom.
  • darkSectorxxx #1013
    Hogy miért lomha fasz a Gears?
    Mert így készítették el?
  • Totti5
    #1012
    Vicc az lenne ha nem lenne jó az UC core mechanikája. Jó volt mindig, persze folyamatosan fejlődött mert bőven volt honnan, de az ND értette mik a hibák, és ennek megfelelően emelkedett a minőségi görbe.

    Így van, a Gears más. Vajon miért? ravasz kérdés így vasárnap estére.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.22. 19:50:45
  • darkSectorxxx #1011
    Hát nekem inkább kalandjáték, könnyed akcióval, de mondom az a vicc hogy más rendes akciójátékokban ettől gyengébb a lövöldözés.

    Gears nagyon fasza játék, de ehhez képest, lomha fasz az irányítás, és nem fps érték miatt.
  • Totti5
    #1010
    Fenéket mellékes, 1-2-3ban szó nem volt arról hogy mellékes. Az volt a gerince, és most is az, csak hosszabb lett és több a nem lődözős rész, de a core mechanika az UCban az akcó. Ha ezt kiveszed mi marad? semmi, hisz ez egy akciójáték.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.05.22. 19:45:30
  • darkSectorxxx #1009
    Ez minden ilyen TPS-re igaz nem?
    De az Uncharted-nél tudni kell, hogy nem lövöldés játék, hanem kaland a lövöldözés csak egy mellékes adalék, de ettől független szerintem az egyik legjobb kezelhetőség terén ami láttam eddig.
  • darkSectorxxx #1008
    :D
  • Ulthane
    #1007
    Nem az egeszet, csak az UC-t. Mondjuk index ide vagy oda, Stocki eleg jol ismert nev a magyar videojatk szakmaban, jo par evtizde nyomja mar, tobb jatek folyt at a kezen, mint neked valaha fog.
  • Bandicoot
    #1006
    Pont ugyanolyan ökör vagy.
    És az a vicc hogy ebben az egy mondatban leírta gyakorlatilag az egész TPS műfajt a kedves cikkíró...Index...
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.22. 19:24:30
  • Ulthane
    #1005
    "A harc sosem volt az Unchartedek nagy erőssége, fedezék mögé kellett bújni, aztán onnan puttyogtatni kétféle fegyverrel, meg néha fedezéket váltani"

    Mit kaptam, amikor korabban irtam, hogy lovoldenek az Uncharted-jatekok eleg kozepszeruek voltak!
  • Bandicoot
    #1004
    Csak a kutyát ne fotózd be a végén.
  • darkSectorxxx #1003
    Az a fergeteges ebben a játékban hogy míg máshol fotomod kell meg beállított helyszín akció kamera, itt nem!
    Itt lehetetlen rossz képet csinálni a játékból, nem találni olyan pályát, részletet, beállítást amikor nem szép egy kép amit fotózol. :D
  • darkSectorxxx #1002
    Geci, ezt elviseltem volna...vagy ez lesz a DLC. :D

    Én meg DLC vagy külön játékként ezt vettem biztosra:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a végén beszél Sully és Sam....egy melóról....:D Faja lenne a tesóval menni, de én ezt inkább arra saccolom, hogy Drake szabadságra megy ésd Sam-el indul egy új sorozat, egy más stílusban gondolom...érdekes lenen.

    Mindenesetre az Uncharted sorozat a csúcson kezdte, és a csúcs felett messze zárt, ezt pont eddig volt érdemes folytatni ennyi! Perfekt!


    Nekem kereken 20 óra volt és nem is gyűjtögettem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.05.22. 17:59:08
  • darkSectorxxx #1001
    Ja ezt nem figyeltem, ritkán tekertem el átvezetőt, de így fasza az összhatáás. :D
  • AntiHero
    #1000
    + pár kép tőlem:

  • AntiHero
    #999
    Na végeztem vele. :) 10/10 :)

    Tökéletes befejezés\lezárás. :)

    14 óra 28 perc lett elsőre.

    Amúgy ezeket a részeket kivágták belőle? (art galleribe voltak)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Gondolom majd DLCbe benne lesz mikor a csajt irányítjuk. Mikor Sullyval Drake után mennek.)





    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2016.05.22. 15:27:57
  • Seth
    #998
    Unchartedekben sosem volt az elején kívül töltőképernyő, mert ügyesen az átvezetők alatt töltöget meg streamel. Nadeha skippeled az átvezetőket akkor lesz benne részed bőven :D
  • Bandicoot
    #997
    Indulhat a múúúúti
  • darkSectorxxx #996
    Ez a gen Collection+4 hát már megérte léteznie. :D
    Főboss-nál köpni nyelni nem tudtam az intenzív látványtól...az durva szerintem, nem mintha előtte szarabb lett volna.

    Én máig nem értem, hogy oké szép, de hogy bármit közelről nézhetsz faszán részletes stb, és kibaszott nagy pályák.
    És én nem emlékszem konkrét töltőképernyőre, ez a hab a tortán nekem.
  • Bandicoot
    #995
    Na. Játék kivégezve. Nincs jobb szó,zseniális,tökéletes befejezés.
    A számomra gyenge 3. rész után kifejezetten pozitív volt az egész minden tekintetben.
    Aki pedig erre 75%-okat ad,szubjektív vagy sem,egy f*sz.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.05.22. 13:57:56
  • darkSectorxxx #994
    Halak vannak meg madarak, ne légy telhetetlen, de én is azt hittem ez a játék csúcspontja látványban, hát tévedtem. :D
  • Totti5
    #993
    Sohasenem tudjuk már meg mik az ok a 7esek középszarok:(

    Most vagyok a szigeten. Bámulatos, de állatok! Miért nem mászkál rák vagy akármi a parton?:(
  • darkSectorxxx #992
    Ja értem.