3373
jdcnaddehh671.png
  • bélanéni #961

    Na elkezdtem az Online Adventures-t. Ezt nem lehet abbahagyni bazze
    Akinek esetleg kétségei vannak azzal kapcsolatban, hogy érdemes-e beruházni a játékra, ne legyenek!

    Ez a Timeless rádió csatorna priceless, leírhatatlan Mozart-ra veretni a kis buggyval...
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 22:59:40
  • N3mus
    #960
    Akkor segítek :)

  • Gabor77
    #959
    Ez a mókolás csak azoknál működik, akinek 8 szálat képes kezelni a cpu.
  • Nixit
    #958
    csodaszép :) hogy megy a drifelgetés? van rá jó setup felrakva vagy sajáton dolgozol?
  • bélanéni #957
    A dinamikus napszak változás baromira bejön.



    Nálam baromi sokat ér, teljesen eltűnt minden mikrolag és akadás, bárhol vagyok.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 22:43:02
  • Droughert
    #956
    Nálam nem javított semmit, sőt előjöttek a lagok, szóval visszaraktam alapra.
  • Gabor77
    #955


  • bélanéni #954
    Skacok, ezt kipróbáltam, és most teljesen folyamatos, mindenféle microstuttering és lag megszűnt!!
    Ajánlom másnak is, akinek hasonló kofigja van.
  • bélanéni #953
    00M 500?
    Még gondolkozom!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 22:20:07
  • Nixit
    #952
    basszus eskü nem esett le... uristen ez nagyon megütött most


    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.09.28. 22:04:04
  • N3mus
    #951
    Az a BMW és azzal a rendszámmal hmm :) :)
  • bélanéni #950
    Amikor terepen kell menni, az valami elképesztő. Nagyobb ugratásokkor rendesen emelkedik a gyomrom, a megvalósítás egyszerűen mesés.
  • Nixit
    #949
    Egyszerűen az online advanture mode hihetetlen jó... csak néha az xboxosok mikrofonjában a tvjük szól és tudomást sem vesznek róla.. :( haha szóval mute report mindent kell nyomni nekik >.<
  • bélanéni #948
    Meglesz meglesz, alig várom az online száguldozásokat, de egyelőre az Online részleg lakat alatt van, túlságosan zöldfülű (NOOB) vagyok még. Csapatom, azt a rohadt borsólevest is oda kell még tenni, mindig valami szar megzavarja az ember önfeledt játékát.
  • Nixit
    #947
    Hajrá hajrá túrjad :DDD netes versenyek rengeteg fan-t és pénzt adnak de úgy overall minden, ha skillpont kell ahoz pedig a gyors hajrás, drift, near missek adják abból lesz skill pont látni fogod, szóval ezért is örültem a driftes autónak amit nyitottam egy állat... rengeteg skillpontot össze drifteltem már :P érdemes cisnálni rá buildet mindenkinek ajánlom.
  • bélanéni #946
    YEAH BABY

  • bélanéni #945
    Jól van, azt hittem így 1,5 óra után még legalább 3-4 órán keresztül lineráisan kell megoldani a feladatokat.
    Tetszik, tetszik, főleg hogy első lettem az első versenyemen Medium fokozaton.
  • Nixit
    #944
    A minden alatt úgy értem, hogy tényleg minden adja, ott vannak versenyek, vagy head to head versenyek, hogy mást kihívsz ha van jelölve a térképen valahol egy nagy sárga kör akkor azt csináld meg esetleg de tényleg bármit cisnálhatsz nyomhatod neten játékosok ellen bármi mindent :D Esetleg ha nem látsz semmit térképen elvan állítva a szűrő v nemtom :D
  • bélanéni #943
    Na értem, de ez így túl általános. Menjek az utakon a térképen és ennyi? Vagy hogy szerezzek FAN-okat?
    Na most eljöttem a legközelebbi RACE helyszínre és X-el beléptem. Remélem nem kúrok el semmit
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 20:37:49
  • Nixit
    #942
    Az egész lényege, hogy fanokat kell szerezni, hogy nőljön a fesztivál, bármit cisnálhatsz :) ha lesz fix dolog azt látni fogod hajrá :D
  • bélanéni #941
    Skacok, hót sötét vagyok, de most engedte el a kezem a program, megvan az első verdám, van kb 45.000 pénzem, voltam a garázsban, onnan kijöttem, és még Anna-t is megkérdeztem mit csináljak, és fingom sincs mit kellene most csinálni, hogyan tovább? Elmentem egy Travel Discount Boardhoz és totál semmi nem történt azon kívül hogy ott vagyok. Pls valaki adjon kezdőknek szánt útmutatót, elég 2-3 mondat
  • MikX
    #940
    MorPh3uS85 né en engem is felvehettek
    S akko jonnék a klubba is!
  • Ingy2
    #939
    Rohadt win 10 updateelés nem akar működni, pedig én is brümmögnék már
  • Szabi #938
    random krúz Gáborral :D

    (egyúttal megalakult az -SG- club is, barátlistás emberkék tudnak joinolni ^^,)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.28. 19:46:39
  • bélanéni #937
    Megfőzöm a borsólevesem, aztán most már én is komolyabban belevetem magam ebbe a csodába. Tegnap nem tudtam letenni a Rocket League-et
  • Nixit
    #936
    YEEEZZ :D Fuu ezzel a döggel lehet ám driftelni... azta qvaaa :P ajánlom mindnekinek beszerezni és van egy 5*os drift mod hozzá ha valakit érdekel pontosan megnézem a nevét... istenien veszi az íveket :P
  • WinT
    #935
    Timeless rádió valami zseniális... de úgy az egész soundtrack elég ízléses, pedig általában gyorsan meg szoktam unni az ilyen játékoknál és áttérek a saját zenékre.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.09.28. 18:03:22
  • Maxtreme
    #934
    Van elite xo controllerem, csak egyszerűen biztos za én fogyatékosságom :) ) de billel jobban szeretem irányítani az autós játékokat.. ennyi :)
  • Nixit
    #933
    lehet állítani kb minden játékban így ittis, hogy milyen gyorsan forduljon el... de tuti nem nyomnám billel kb 5k egy xbox kontroller... :D
  • Maxtreme
    #932
    gyengébbek kedvéért, természetesen az érzékenységre gondoltam...
  • grebber
    #931
    A need for speed se volt "úgynyomomagombothogyátszakadabillentyűzet" style. Így nem tudjuk mire gondolsz... Apex az fasza billel gondolom ennek az irányítása csutka ugyanaz.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.28. 16:54:44
  • Maxtreme
    #930
    Egyébként tolja valaki klaviatúrával?
    Milyen az irányíthatóság? Inkább a dirt 1-hez hasonló szuper érzékeny, vagy a most wanted 2012 "úgynyomomagombothogyátszakadabillentyűzet" style?
    Vagy valahol a 2 között?!
  • Nixit
    #929
    Én személy szerint szeretem a kihívást inkább nehezebbre raktam van, hogy nem is leszek első de legalább küzdeni kell ha top5ben beérsz mindig van sikerélmény és a játék nem is követeli, hogy első legyél így simán lehet haladni, mondjuk ígyis olyan 70%ban sikerül elsőnek lenni de volt h pl célegyenesben 1ről vissza estem 7.-re mert bevolt rakva az élethű törés és már nem ment az autó, na inkább kivettem :) Na meg persze manuális válót is ajánlom csak ne az alap kiosztással jobban szeretem LB és RT-n a váltást. :D ( Online versenyen azért visszarakom automatára túlságosan nagy figyelmet igényel hehe de free roam -ban nagyon jó )

    Próbáltátok már az online advanture-t? Egyszerűen fenomenális :D
  • bélanéni #928
  • WinT
    #927
    De jópofa, pár verseny után szólt a játék, hogy túl könnyen nyertem mostanában, nem-e akarom esetleg feljebb tornázni az ellenfelek skilljét.
    Bring it on baby!

    Szerk: El is picsáztak jól... talán mégsem volt olyan kiváló ötlet.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.09.28. 16:25:49
  • blackfire001
    #926
    Visszaolvasva rájöttem már, hogy rosszul írtam. Nem új profilt csinálok, hanem már volt 2 meglévő. Csak nem az a profil rendszerébe voltam belépve amelyikkel vettem, így a játék sem a 'jó' proflra települt.
    Ma majd abban leszek és úgy fogom telepíteni. Fura hogy ez miatt újra fel kell tenni a játékot, remélem hogy ha majd kijön steamre akkor átállhatunk majd arra. :D
  • arty
    #925
    macera lesz kissé :) de ahogy gondolod...
  • WinT
    #924
    Alapbeállításon hagytam én is mindent a nehézséget befolyásoló lehetőségeknél egyelőre. Majd ha nagyon úgy érzem már, hogy nem kihívás akkor körülnézek jobban. Szerintem nem most lesz. :)
  • bélanéni #923
    Egyelőre ezek nekem is, nagyon jól jönnek. De még nagyon keveset nyomtam, én is tervezem, hogy majd kikapcsolom őket.
  • kemszi2
    #922
    nekem a segítségek közül csak az ideális ív van bekapcsolva és az idővisszapörgetés. Később majd kikapcsolom ezeket is.