3373
jdcnaddehh671.png
  • bélanéni #921
    Ez mind szép és jó, de kérdés az Options-ben mi van beállítva a nehézségi szintnél.
    Ahogy néztem, ahhoz képest, hogy nem szimulátorról van szó (amit már számtalanszor leírtunk, többször nem biztos, hogy szükséges), nagyon sok "csúszkát" lehet állítgatni, ami a nehézséget és élethűséget finomítja. Előre konfigurált nehézségi szint van vagy 8-10. Én ebből a 2-odikon tolom (ez a default), és már ott se túl könnyű. Need for Speed ehhez képest is nagyon arcade volt, minden kanyarban bevált a 250km/h + kézifék kombó . Itt a nagyon könnyűre állított nehézségen sem működik hasonló baromság. Engem a (baromi szép grafikán kívül) játék irányítása lepett meg a legjobban, ennél jobban eltalált irányítást még nem tapasztaltam autós játékban. (Assetto Corsa és hasonló keményvonalas szimulátorokkal sosem játszottam és minimálisan sem vonz).
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 14:14:36
  • WinT
    #920
    Rendben, hogy nem vagyok egy Schumacher, de alig vagyok még lvl9 és már volt egy-két verseny ahol azért pisáltam némi vért az első helyért.
    Tetszik! :)
  • LeWyTy
    #919
    Tényleg. Ha elvileg crossplatform van.
    De nincs a játékban kommunikációs lehetőség. Hogy tudunk komunikálni platformok mözött?
    Jól gondolom hogy az xbox app jó erre?
  • blackfire001
    #918
    Az "A" profillal vettem meg a játékot, azonban a WINDOWS rendszerbe "B" profillal voltam bejelentkezve, és oda települt a játék. Indításkor is a "B" profil használta a játékot. Amikor átjelentkeztem "A" profil rendszerébe akkor már nem volt ott a játék, viszont a saját gyűjtemények között ott van, és onnan letöltöm/telepítem majd.
    Az "A" és "B" között 'családi fiók' beállítás van.

    Eléggé tré ez az egész........

    Szerk.:
    Van egy XBOX-os app amivel tudunk majd elvileg kommunikálni. Plusz nekünk PC-seknek ott a TS, Skype, stb...
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.09.28. 13:29:17
  • LeWyTy
    #917
    Milyen profilt csinálsz? Új accountot? Vagy arra is meg fogod venni a játékot? Nyilván nem véletlenül kéri a MS azt a 10ejurót :D
  • LeWyTy
    #916
    Mivel crossplatformos a játék ezért egészen valószínű hogy lehet.
  • kutyakiki81
    #915
    Megtudná valaki nézni pc-n, hogy lehet-e csatlakozni az XO-s klubhoz?
  • arty
    #914
    de az uj profilban nem lesz ott mentésed, sem a játékot nem birtokolja majd.... szal... biztos?
  • blackfire001
    #913
    Nekem NFS-ben jól ment, meg a Silviával FH3ban is alakult, szóval nyomathatjuk majd, csak csinálok egy új profilt mert nem tetszik az alap nickem és az MS 10 eurót kér nick váltáshoz. :D
  • LeWyTy
    #912
    Am. Kik itten a legnagyobb drifterek?
  • blackfire001
    #911
    Köszi! Majd otthon kipróbálom.

    Igazából csak egy jobb VGA kellene nekünk (egy Geforce 1070-nesben gondolkozok), mert azért nem olyan rossz konfig ez szerintem. Remélhetőleg még a játékon is optimalizálnak valamennyit. Kb hogy olyan legyen mint az APEX.

    A multit hányas szinttől lehet kioldani?
  • WinT
    #910
    Így van beállítva... elég ergya, de ezzel a konfiggal nagyon nem lehet hősködni manapság sajnos. Nem volt sehol különösebb fps problémám még. Nem mondom, hogy nem zuhan meg néha, de teljesen játszható.

    [URL=http://imgur.com/a/BKMuM][/URL] <--- (ez az url beszúrás nekem nem tudom miért nem megy :D )

    A másodikon még van egy sor ami nem fért rá a képre a World car level of detail, az mediumon van.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.09.28. 10:45:07
  • bélanéni #909
    XB1 controllerrel játszok, korábban volt XB360-asom is. Először nem hogy jobbnak, kicsit "furcsának" tűnt az XB1 controller a 360-oshoz képest. De 2-3száz órányi Rocket League, és egyéb platformerek után soha nem térnék vissza a 360-oshoz. Ez utóbbi is teljesen jó, de a One controller sokkal finomabb, könnyebben mennek az analóg karok, stb... ennyi idő után azt mondom, lényegesen kényelmesebb és jobb játszani vele, mint a 360-assal. Emellett mindkettő minden játékkal kompatibilis, ami nem utolsó szempont, minőségre meg elnyűhetetlen kategória. A Forza3 kimondottan kurva jó controllerrel, a billentyűzet ehhez képest gagyi. A rezgés is dob a hangulaton, tereptől függően rezeg vagy sem, és különböző mértékben, és ugye szemben a billentyűzet két állapotával (vagy nyomod vagy nem), itt hasonlóan egy kormányhoz, több tíz (száz?) fokozata van az analóg karoknak.
    Nyilván egy jó kormány pedálokkal az igazi, de szerintem a controllerrel is baromi jó a Forza3. (És minden más is, amit próbáltam)
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.28. 10:37:59
  • arty
    #908
    szerintem a horizonok a legjobb kontis ótókák :) (persze kormánnyal mégjobb ;))) )
  • kemszi2
    #907
    én Logi F710-et használok,azzal teljesen rendben van
  • Shep
    #906
    Supportnál kell kérni ha jól rémlik.
  • ratgab
    #905
    Tulajdonképpen én is még arra várok..Elbizonytalanító ez a sok probléma, amiről olvasni lehet.
  • LeWyTy
    #904
    Meló van vagy jáccás mert qrvajó a cucc. Én ennél jobban játékot még nem kedveltem mint ezt.
    #898 én is féltem tőle hogy fog futni... Sokkal jobban mint vártam. A normal 30fps helyett amire számítottam... high 60 al játszom :)
  • blackfire001
    #903
    Én PS4 kontrollerrel játszok, mivel PS4-em van. Van X360 kontrollerem is. Szerintem ha vezeték nélküliben gondolkozol akkor az X360-é teljesen jó. A ONE-os is jó, de nekem személy szerint az furcsa.
  • LeWyTy
    #902
    Én azzal nyomom. Az xbox kontrollerrel mindennek jó az irányítása. De ennek kifejezetten fasza!(szerintem)
  • Maxtreme
    #901
    Nem tudom hogy müxik, csak annyit hogy már többen meglépték. (többek közt a PH-n is)
  • TBTPumpa
    #900
    Van, aki XBox One kontrollerrel játszik PC-n? Jó vele az irányítás, mert akkor beszerzek egyet én is. Billentyűzettel kissé élvezhetetlen számomra.
    Mondjuk hulladék NFS játékokon nőttem fel és azok köszönő viszonyban sincsenek a Forzákkal.
  • blackfire001
    #899
    Van Refund? Hogy működik? :D

    WinT elküldenéd nekem privátban hogy milyen beállításokat használsz?
  • Maxtreme
    #898
    nem várjuk (legalábbis én) a demot mert csak úgy nem qrok ki 18k-t.. :) Refund ide vagy oda.
  • N3mus
    #897
    Többen próbáltuk már ezt de úgy látszik ez csak I7 nél hozott javulást. I5 prociknál vagy nem változott vagy romlott a teljesítmény.
  • ratgab
    #896
    Húúú de nagy itt a csönd srácok....Mindenki játszik vagy megvoltak a rage uninstallok? Vagy mi ez a nagy csönd?
  • blackfire001
    #895
    Neked hogy bírja a VGA? Egy idő után nekem kiírta hogy Low Video Memory, és jöttek az akadások. :(
    (Radeon HD7850 2GB)
    Előtte meg Mediumon ment 30 fps-sel, 24-re ment le max és egész jól futott, csak kis lagok voltak. Megkaptam az új terepre való autót és onnantól K.O.
  • Droughert
    #894
    Itt egy újabb tipp, ha valakinek teljesítménybeli problémái lennének:
    1) Open task manager and the game
    2) Right click "Forza Horizon 3" and click "go to details"
    3) Right click "forza_x64_release_final.exe" and click "Set Affinity"
    4) Uncheck "Core 0" and leave everything else checked.

    Egyeseknél a játék sokkal jobban fut ezzel a módszrrel, a lagok megszűnnek, de többen jelezték azt is, hogy náluk nem hozott javulást. Egy próbát megér. Én majd csak este tudom kipróbálni, bár nálam a vga a szűk keresztmetszet, nagy javulást nem várok.
  • Nixit
    #893
    előző üzid is jó volt.. XDD

    Hát nemtom.. most az kicsit kibaszás ha nem veszed át egyből akkor fizess nekem inkább olyan az az üzenet mintha még nem készült volna el és megsürgetnéd.. de ha azt kikell fizetned azért annyit nem ér.. :D
  • Szabi #892
    úgy legyen.. 24órája csinálja.. :D
  • Nixit
    #891
    Jaa akkor megint csak várni kell, hogy elkészüljön nem ?:D remélhetőleg...
  • Szabi #890
    barn-ba összeszedtem az autót, szólt amikor elkészült.. de nem mentem el érte. :D
  • Nixit
    #889
    uhhh hát ez szomorú... de ez mi otthagytad valahol és restorolni kell v mi a szösz ?


    Ui: Eső.. huh imádom kézizgetni meg csak csúszkálni a hangja az érzés nagyon fasza :)
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.09.27. 21:49:11
  • LeWyTy
    #888
    Én órák óta csak a hangokon meg az esőn ámuldozok
  • Szabi #887
    nabzdmeg.. elfelejtettem elmenni a barchettáért tegnap kilépés előtt..... -.-

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.09.27. 22:03:26
  • bélanéni #886
    Már az első óra alpján leesett az állam.
  • Nixit
    #885
    Ha még nincs meg akkor még annyi jóságot fogsz látni huu :) majd meglátod mennyi minden jót tartalmaz ez a játék. :))
  • bélanéni #884
    Na toljunk néhány kört
    Aztán ha megnyílik valakinél a Multi, nyomjuk ám coopban. Egyelőre nálam is lockolva van
  • Nixit
    #883
    Szia!

    Nekem is 8gb ramom van semmi probléma ( i7 4770 + 970gtx 8gb ram )

    ez úgy mindenkinek : pl " Ingy2 "
    Ha nincs kormány legalább egy xbox kontrollert érdemes de nagyon pofás a játék :) Nem mondom hogy néha nem volt pici laggom de semmi extra, ha nagyon nagyon laggynak érzed kicsit állítgass configon vagy ha érdekel leírom nekem melyik beállítás volt a legmegfelelőbb. Egy két rész a térképen 40 fps-re leviszi vagy kicsi lagg is előfordul, viszont máshol meg 50-60... Vsync ON szerintem sokat segít pl offon elég rosszul futott... Meg pl multyplayerben egyáltalán nem volt semmi akadás szóval érdekes :)


    Szerk a ramhoz: semmit nem futtatok a játék mellett max chrome fb/forum esetleg reddit de se steam semmi nem fut meg ha úgyvan chromet is záron azért a memóriát enné mert 6gb simán megy neki, gondolom enne többet is ha bírna :)
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.09.27. 20:57:26
  • Ingy2
    #882
    Naja, emiatt vacilálok, ha működik vele akkor felrakom a win10-et és megveszem a játékot, ha nem akkor kihagyom ( nem szeretek kormány nélkül autókázni, pláne életben)