3373
jdcnaddehh671.png
  • WinT
    #1001
    De ne az egész mikrofont tiltsd le az eszközkezelőben hardverileg, csak a Forzát, hogy használhassa. TS nyugodtan mehet mellette. :)
  • Conqvistador
    #1000
    Kérdeznék egy butaságot.

    Amikor létrehozol saját versenyt a pálya rajzot ugyanúgy magad tudod kialakítani, mint pl GTA 5 ben? Xy helyen menjen a verseny xy ellenőrzőpont mondjuk ugrassunk le szikláról aztán egy kis vizes tocsogás majd a főldútról vissza az aszfaltra egy kis spirt a végére stb?
    Így kell elképzelni? Vagy csak azt választhatod meg a versenynél miylen kocsival menjenek?
  • Conqvistador
    #999
    Telefonon keresztül skype? És a probléma máris áthidalva.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.09.29. 12:31:52
  • Nixit
    #998
    Hahah aranyos vagy de úgyértettem, hogy lekell tiltani, hogy menjen a játék... szóval vagy beszélek tsen és nem játszom vagy játszom és hallgatok ?! :D
    Utoljára szerkesztette: Nixit, 2016.09.29. 12:31:17
  • LeWyTy
    #997
    De csak jobb ott lenni mint nem :)
    Főleg hogy a játékban nem sok a kommunikáció .
  • bélanéni #996
    Nekem ez van, és a célra tökéletes, ha a billentyűzet mellé húzod, tökéletesen hallani fog mindenki. Nem egy nagy összeg
  • Nixit
    #995
    Én mennék ts-re de hát mikrofon nélkü... :DDD
  • LeWyTy
    #994
    Ott leszek! ;)
  • bélanéni #993
    Érzésre olyan 15km x 15km lehet (max 20x20). Szerintem ahhoz képest, ahogy meg van valósítva az egész, lenyűgőzően nagy, de ha végtelen száguldást szeretne valaki, akkor kevés lehet. Láttunk már példát arra nem egyszer, hogy a kevesebb több, és hogy a mennyiség nem egyenlő a sok tartalommal és minőséggel (No Mans Sky........). Nekem nincs hiányérzetem, csak kapkodom a fejem, hogy én ilyen minőségű autós játékra PC-n nem emlékszem.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 11:34:57
  • reaper5687
    #992
    Gondoltam benézek ide, hogy ez mi, aztán rámentem a hivatalos oldal autó listájára, aztán megtaláltam a '79-es, meg az IROC-z Camarot, és most elvesztem :D Mekkora a térkép, elég nagy a bejárható terület? Persze látom a bannerben, de nem tudom mihez viszonyítani.
  • bélanéni #991
    Nem mondanám, hogy könnyű XB1-el, inkább úgy fogalmaznék, baromi élvezetes. A rewind funkciót használom (egyelőre) néha, természetesen ha lesz már benne több tíz órám, kikapcsolom a segítségeket. Főleg az olyan versenyeken, ahol sok az ugrató és nem mindegy hova ugratsz, mert tele van akadállyal az egész, na ott a rewind befigyel gyakran. Vagy épp teljesen újrakezdem, de ezek alap dolgok. Nekem controllerrel nagyon bejön, de van kihívás rendesen.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 10:59:43
  • TBTPumpa
    #990
    Sikerélmény így is van (Medium fokozaton), ám nekem macerás ez az irányítás billentyűzettel. AK Racing Gamer ülésben sem a legkényelmesebb így az irányítás. Illetve szeretnék magasabb nehézségen játszani (Hard-Insane), mert úgy lenne az igazi. Próbáltam azt is billentyűzettel, 4. helynél jobbat nem tudtam összehozni.

    Hmm, épp most érkezett az e-mail, hogy becsomagolták és, hogy holnap érkezik! Csak panaszkodni kellett! Nagy játszás lesz hétvégén!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.29. 10:56:50
  • Szabi #989
    ts-re feltalálsz szerintem.. :D
  • bélanéni #988

    TBTPumpa: ha SIKERélményed nem is lesz nagyobb, az élmény mindenképp!
  • Conqvistador
    #987
    Lehet Konzolvilág Ricsi-nek lenne a feladata éppen csak Ő Forzázik höhőő :D
  • TBTPumpa
    #986
    Ez a Konzolvilág nem sieti el a rendelések feldolgozását.
    Tegnap reggel 9 órakor rendeltem egy XBox One kontrollert PC-hez, de még mindig nem dolgozták fel a rendelést, úgy, hogy az oldal szerint minden telephelyükön raktáron van a cucc.

    Pedig jó lenne már kontrollerrel Forzázni, valószínűleg úgy nagyobb sikerélményem lenne, mint billentyűzettel.
  • bélanéni #985
    Nagyon köszi! Azért nyilván ezek nagyjából megvoltak, legfeljebb nem volt ennyire összeszedetten a fejemben
    Egyetlen blueprintet már én is készítettem (vagy kettőt?), azt láttam, hogy be kell állítani szűrőket és szabályokat, mikkel lehet indulni stb..., de ez sem volt világos, hogy oké, elkészítem, de ezeken a versenyeken ki fog indulni? Én és az AI vagy más playerek is...
    Akkor már csak azt nem tudom, hogy lehet barátokkal tolni.

    Én anno megvettem a Crew-t, de esküszöm, ez valahogy tízszer jobban beszippantott. Amióta kikapcsoltam task managerben a 0. Core-t, azóta egyszer láttam egy dzsungeles/sáros/vizes versenyen amikor épp 8-an voltunk a képernyőn, hogy leesett 56FPS-re, de egyébként bármit csinálok, betonstabil 60, és így tényleg azt mondom, lenyűgőző az egész. Hihetetlen hangulata van, és arcade létére az irányítás szuper és a fizika teljesen "hihető". Tegnap az utolsó 2 versenyen már kb 3-4-szer kellett a visszatekerés funkciót használnom, hogy első legyek, igencsak volt kihívás, illetve csináltam egy terepjáróval ugratós/driftelős kihívást, ahol 50.000 pontot kellett összeszedni, na az csak 3-adszorra jött össze. Kurva jó volt.

    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 10:10:39
  • Nixit
    #984
    Szépen sorban :)

    -Amikor egy új fesztivált nyitsz, fejlesztesz kapsz ajánlatokat amit nem vagy köteles elfogadni csak a fesztivál nyitáshoz jár két lehetőség volt nekem eddig A: Ingyen választhatsz autót B: Kapsz kedvezményt autó vásárlásra pl 10%-ot Nem vagy köteles elfogadni én nem is fogadtam csak ha ingyenes volt és azért mert AH-n megbirom úgyis venni bid-el olcsóbban amit akarok.
    -Miután megtörtént az autó vásárlása egyből felajánl színeket mert ugye kikell választanod a színét ezeket emberek csinálták randomban felajánl 5-10 db-ot lényegtelen nem vagy köteles kiválasztani itt van mindig populáris 5csillagos meg gagyi is de ott van a gomb ( Y controlleren ) amivel a gyári szinek közül bírsz választani ezután ha elfogadod a színt a Forzavista-ba rakja az autót ami a garázsból is elérhető itt kis történtetet mesél a csávó ha van meg kibirod nyitni az ajtajait bebírsz ülni és pár optikai tuningot bírsz állítani amit később is bármikor ezek csa a kezdeti dolgok. Ezután kapod meg az autót ha onnan kilépsz ennyi szép sorban utána tuning ahogy akarod. Mivel a játék ellened skálázza fel az autósokat vagy épp le olyan tuningon játszol amivel szeretnél. Ha nem akarsz full full tuningal játszani végig csinálj autót ami B osztályú és csinálj a verseny helyeken a blueprintek segítsgéven kisebb oszályú versenyt, Ezeket amiket gyártasz vagy gyártotok blueprinteket a barátaitok is játszhatják nekem már van készítve pár majd meglátjátok ha nézelődtök. Ugyan ez festés, mod tuningot ha csinálsz és feltöltöd az internetre ezt másoknak fogja ajánlani amikor autót vesznek ezért te minden letöltés után stb kapsz pénz jutalmat. :) Én folyamatosan kapom mert csináltam minden autómra pár buildet :P

    -Online advantures: Rányomsz és akkor jelentkezel be " Queba " kerülsz ilyenkor érdemes várni mert könyen el lehet kerülni amikor behív felül ki írja hogy lépj be 15 seced van... Ha belépsz akkor bekerülsz egy 4 versenyes event sorozatba autó váltás -> elmentek a verseny helyére, verseny és ez négyszer majd szavazás új kategóriára :D de ezen kívül van online free roam online coop 2-4 főig eztis megtaláljátok annánál vagy a start gomb után ha egyet jobbra lapoztok.

    #982 Itt leszek majd driftelgetünk párat :P
  • Gabor77
    #983
    Forza appban tudod megnezni (es letolteni) a kepeket.
  • LeWyTy
    #982
    A photo mod képeit hova menti a játék?
    #980 A második feszt. Már megvan, de az online részből még semmit nem láttam pedíg próbálgattam. :D

    Délután 6 körül/-tól valakivel kipróbálbám ;)
  • bélanéni #981
    Tudok angolul, egyelőre mégis van bőven homályos folt a játékban. Persze nem lehet 3-4 óra alatt felfogni az egészet, de nem világos még ez az új fesztivál megnyitás / meglévő kibővítése / kocsikra rakható festések --> néha felkínál nagyon extrém mintákat, néha csak alapszínekből tudok választani / és még úgy az egész kicsit képlékeny, nem értem az Online Adventures-t sem, az pontosan mi, a menüben többször rákattintottam és ment tovább ugyanúgy minden mint előtte, vezettem tovább ausztrália utain, stb... mindegy majd rájövök. Nagyon jók a kihívások / versenyek, de jó lenne már belekóstolni az online mókába, ez még nem jött össze.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2016.09.29. 09:36:09
  • Gabor77
    #980
    Masodik festival megnyitasa utan valik elerhetove.
  • blackfire001
    #979
    Nekem kb 2 óra játék után megnyílt.
    Automatikus gondolom a szintedtől függ.

    Egyébként megcsináltam az NFS Most Wanted-es M3-mast, 800-zas a statja :D Nagyon adja. Majd mutatok képet.
  • LeWyTy
    #978
    Ezt az online szekciót hogy kell megnyitni? Vagy csak nem játszottam még eleget?
    Mert gyakorlatilag mindent csinálok csak azt nem amit kellene :D
  • blackfire001
    #977
    CZERA HUN
    néven megtaláltok! :) SZABI kérlek vegyél fel a Játékos listára.
    (Nem volt semmi gond a "profil cserével", nem volt macerás.

    WinT: Köszi a beállításaidat. Így már egész jól fut a játék, nagyon kis akadások meg belassulások (pl 24 FPS) vannak, de van amikor 30-55 FPS-sel fut a játék. Érdekes. :D

    A proci húzás feladatkezelővel nekem nem működött. (i5 4460)

    Okt20-tól Nov 10-ig XBOX-on fogok majd játszani, az ONLINE szekciót megnyitottam, szóval csapathatjuk! :)
  • LeWyTy
    #976
    Mindenképpen!
  • Nixit
    #975
    Köszi ma már pörgettem egy driftes fordot is nemtudom láttátoke szóval elég jó napot zárok :)) hát 10m-nak írja ajáték olyan 500k+ alsó hangon eladni, de nem válok meg tőle :)
  • bélanéni #974
    Baszki lenyűgöz, mennyire rohadt sok féle verseny és kihívás van a játékban.
  • Conqvistador
    #973
    Mákos. Gondolom milliós kocsi :D
  • bélanéni #972
    GZ! Szép pörgetés!
  • Nixit
    #971
  • Nixit
    #970
    Hát ha trükknek nevezzük, hogy a hagyod a barátod vezetni az autód akkor ja nem jött be :D
  • Nixit
    #969
    valaki akar majd közösen driftelgetni ?:) van egy jó drift hely ahol mindenki nyomja :D
  • bélanéni #968
    Nevetséges, hogy egy R9 290-en 22FPS-el megy... az AMD kártyák mintha nem igazán lennének támogatva.
  • grebber
    #967
    VGA teszt



  • Conqvistador
    #966
    Az egyik trükkje nem jött be?

    Akárhogy is látványos meg vagány de közúti veszélyeztetés a javából. Egy Forzában elmegy de egy valós városban aligha.
  • Gabor77
    #965
    Nincs gond a szerverekkel, mivel ezek nem is szerverek. Nem lehet annak nevezni :D Folyamatosan lassúak, vagy offline...remélhetőleg belátható időn belül ezt javítják, mivel online nekünk nem sikerült még 10 percnél tovább játszani..problémamentesen.
  • bélanéni #964
    Igen, a szerverekkel van gond, máshol is észrevettem.
  • Nixit
    #963
    Tőle már nem veszik el sajnos...


    Basszus az aukciós ház annyira lassú és rossz most hogy hihetetlen :(
  • Conqvistador
    #962
    Azt azért vágod akit a forgalomban így elkapnék attól örökre bevonnám a jogsit és még pár év börit is kapna egy jó pár ezer tízezer eurós büntivel...