3373
jdcnaddehh671.png
  • blackfire001
    #3172
    Forza 7-ről mit gondoltok (PC-re)?
  • Zanetti
    #3171
    Nagyon köszönöm!
    Eszembe nem jutott volna, hogy a levegőben kell átpörgetni a kocsit. Igazából bármelyik ugratás alkalmas erre a LEGO völgyben.
  • Dzsini
    #3170
    Két kerékkel felszaladsz egy ugratóra, hogy hossztengely mentén pördüljön meg az autó. A legegyszerűbb az ugratós játszótéren talán.
  • Zanetti
    #3169
    Egy kis segítséget kérnék!

    A Lego-s dlc-ben van egy olyan feladat, hogy egy Ferrari-val kell csavarás trükköt csinálni. Azt hogyan kéne?

    Köszönöm előre is a választ!
  • blackfire001
    #3168
    Köszi! ;)
  • Dzsini
    #3167
    Itt is van (lesz) Goliath, ha eljutsz odáig és megnyitod (utcai versenyző 20. szint) :)

    szerk: ha foglalkoztat a dolog, achievement jár azért, ha egy Forza Edition autóval teljesítesz 3 kört rajta
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.07.05. 09:58:02
  • blackfire001
    #3166
    Kiábrándító hogy alig van lego autó a játékban. Nem is értem. A hot wheelses DLC-ben azért voltak kocsik. A ház építés rohadtul nem motivál, mivel nem az érdekel egy autós játékban....

    Rallyra / terepversenyre milyen autót használtok? Én tuningoltam egy Porsche 911 81' -et és nagyon adja. :D

    Illetve a leghosszabb pályán melyik autó a legjobb? Goliath volt FH3ban a verseny neve, itt nem tudom hogy mi.
  • Dzsini
    #3165
  • Dzsini
    #3164
    FH4 Release Notes
    TOP GEAR HORIZON SPECIAL

    The Horizon Festival is in the UK this year, and Top Gear presenter Chris Harris and The Stig are there to see what it’s all about. This update adds a new Horizon Story, with 7 chapters of gameplay featuring entirely new gameplay, narrated by Chris Harris. Completing the Top Gear Horizon Special will unlock the “I am The Stig” T-shirt , The Stig Race Suit, the Top Gear Project E-AT, the Top Gear Track-Tor and the Mercedes Benz G63 6x6 Sports Utility Truck.
  • Dzsini
    #3163
    Ez a Rimac C_Two ijesztő egy kocsi - néma csendben 400-al az autópályán...
  • Dzsini
    #3162
    Ha gondjai vannak a Microsoft Store elindításával, próbálja meg a következőket
  • LeWyTy
    #3161
    Másnak volt olyan problémája hogy semmit sem töltött le a "microsoft stores" akármit csinálok. Vagyis tölti de végtelenül. Volt valakinek hasonló gondja?
    Szeretnék játszani de nem tudom leszedni se a játékot se a frissítést.
    (Igen eredeti a windowsom és még a játékból is a fullos vackot vettem )
  • Dzsini
    #3160
    Az általam linkelt változat szól a Radio Awesome-ban a játékban :)
  • Szabi #3159
    :DD
  • Dzsini
    #3158
    Hallgasd meg még párszor, biztos segít:
  • Szabi #3157
    nem.. :D
  • blackfire001
    #3156
    Az biztos!
    Nocsak Szabi, neked is megtetszett a móka? :D
  • Szabi #3155
    ez izgalmasabb :D
  • blackfire001
    #3154
    Ok, nincs több kérdésem... Ez az egész még nagyobb business mint ahogy elsőre gondoltam. Meg lehet venni a játékban lévő autókat. Hatalmas. Ha megvan a DLC, pikpak csinálhatsz egy collector's editiont magadnak azzal hogy megveszed mondjuk a Sennát vagy a Ferrárit.
    Ez kész... :D
    Vannak jó kocsik szóval remélem jönnek még szép számmal.
  • hangacsi
    #3153
    Én is arra hajtok, hogy minden kocsi meglegyen. Már csak 2 Jaguar hiányzik + a Lego autók.
  • Szabi #3152
    jobbra még van két zöld :)
  • Sawyer777
    #3151
    Sziasztok, rámentem arra, hogy megszerzek minden autót.
    Most ugye őszi idény van, 50 és 80%-os teljesítésnél ad 1-1 autót a játék. Na most megcsináltam minden szezonális cuccot amit kellett és 71%-on vagyok... Hogy lehetne elérni a 80-at? Mit hagyok ki?

    Utoljára szerkesztette: Sawyer777, 2019.06.16. 18:01:00
  • Dzsini
    #3150

    szövegesen
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.06.16. 10:44:08
  • Dzsini
    #3149
  • WinT
    #3148
    Eleve egy külön programot kellett volna ebből csinálni és akkor senki nem sírt volna. Pluszban még egy játékért leakaszthatták volna a lóvét. Nem is értem miért nem ezt választották.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2019.06.15. 10:28:49
  • Dzsini
    #3147
  • Dzsini
    #3146
    Máshol ezeket sejtik - ez a hivatalos LEGO 2019-es Speed Champions felhozatal:
  • blackfire001
    #3145
    19? Köszi Dzsini ez egy nagyon jó hír.
    Jönnek akkor majd a car packek rendesen. :P

    Egyébként ha már így összefogott ez a két brand, akkor el tudnék képzelni a jövőben egy Forza LEGO Racers játékot. :D Tudom, hogy ez egyébként az, de ezt az egész stílust még tovább lehetne vinni. Olyan ez inkább mint egy első lépés.
    Ez a DLC sikerre van ítélve az a helyzet...
  • Dzsini
    #3144
    Hamar kapsz egy Ferrari F40-est, és persze valamikor majd jön a Senna...

    Jelenleg úgy néz ki ez a 3, plusz egy csűrlelet, amihez még nincs meg a leírás. Azt írják több helyen, hogy idővel 19 autó lesz belőle, de nem azonnal - igazából ez arra jó, hogy nem 1 nap alatt darálja le mindenki a szigetet, aztán megy haza.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2019.06.14. 14:06:19
  • blackfire001
    #3143
    Így van, a feladattábla nekem is nagyon tetszik meg úgy ez az egész körítés. Hatalmas mosollyal az arcomon játszottam a felvezető versenyt. :)
    Az viszont már kissé elszomorító hogy ahogy néztem kevés LEGO autó van, és így az elején a versenyeknél a real autókkal kell játszani. Ok, adott egy rallys kocsit, de hát ez nem sok... Kíváncsi vagyok hogy mikor adja a többit, vagy hogy mennyi van egyáltalán, de én eddig ezt nagyon élem.

    Aki meg bánkódik hogy jajj ez de komolytalan az is tud játszani az új szigeten a valódi autókkal. A körítés nagyon adja, szóval érdemes.
    Attól féltem én inkább hogy ez a sok kocka miatt a gépgiény is nő, de nagyon jól fut.
  • Dzsini
    #3142
    A feladattábla nagyon jó ötlet, rengeteg tennivaló, és a rádióadó... hát, mondjuk úgy, hogy egy bátor húzás volt, de egyelőre bejön :)

  • Futocsiga84
    #3141
    hali skacok
    ez most komoly ?? még 8 gb lehúzz?
    már lehúzta az 5-6 gb-ot előtőltéssel.
    Mivan???? :-)
  • arty
    #3140
    gts?? az elején?? egy tartalmatlan szeméthegy volt.... mostmár csak egy dögunalmas hulladék :) (matchmaking miatt a multi nyilván jobb, az spec engem nem érdekel)
  • arty
    #3139
    hot wheels belőlem csak fanyalgást váltott ki - de mivel a csúcskiadás tartalmazta, kapott esélyt és pár óra után teljesen beleszerettem :)
    tulképp a legjobb kieg, amit valaha forzához kaptam...

    ezekután kíváncsian és pozitívan várom a legóst (bár van némi fanyalgás, amit le kell győznöm :D ), noha időhiány miatt még szerencseszigetre se látogattam el :D
  • Dzsini
    #3138
  • WinT
    #3137
    Szar az AI az FM7-ben ez így van, egy kalap trágya ezt egy percig nem tagadom.
    De bitre ugyanez a szar működött már a Horizon 3-ban is meg most a 4-ben is ebben teljesen biztos vagyok. Ugyanúgy viselkedik, ugyanolyan buta ha trükkösebb kanyar jön, ugyanúgy sínen megy mint a tehervonat, ugyanúgy leszarja, hogy te éppen előtte/mellette vagy ugyanúgy csal nehezebb fokozaton.
    Erről senki nem tud meggyőzni, hogy nem így van. Ígérgetni tudnak a srácok de én egyáltalán nem bízom bennük, hogy ezt rendbe tudják (akarják) rakni. Majd a 8. részben... remélem.
  • unrealnoise
    #3136
    A Horizon-ban az AI nem különleges, de az a játék a fun élményről szól inkább, nem a vérkomoly versenyzésről.
    Az FM-ben "pályaversenyek" vannak, nagy többségében igazi versenypályákon, és ott nem mindig jó az az AI, ami a Horizon-ban még igen. Egy Horizonban nem baj, ha az AI nem veszi tökéletes íven a kanyarokat, mert általában van tér a pályán, széles az út, sokszor nem is aszfalton megy a versenyzés, az FM-ben viszont igen, így egy szűk sikánnál totál retagrált dolgokat tudnak művelni...

    Nem csak mi mondjuk, hogy szar az AI az FM7-ben, hanem kb mindenki. Még maguk a készítők is elismerték, hogy szar, idénre többet közt azt is ígérték, hogy ezt (is) rendberakják, azt is írták, hogy jelentős előrelépéseket tettek már, és hát várom is a javítást. :)

    A gond az, hogy ha kijön az iRacing AI, akkor még funnal, látványnak, poénnak sem fogom haszbálni az FM7-et, de jelenleg egyik AI sem tudni, mikor jön a két "játákba", így hiába fél ár, stb, kivárok.

    Az FM7 meg azért nincs Game Pass-ban, mert nem tudom. Gondolom az FH4 idejében, és az FM7 után határozták el, hogy minden Game Pass-ba kerül majd a későbbiekben, ez a FM7-nél még nem volt így eldöntve, utólag meg valamiért nem tették bele...

    Majd az FM8 benne lesz.
  • WinT
    #3135
    Az FM7-et én mai napig heti rendszerességgel játszom és minden hibája ellenére (mondjuk vicces, hogy az AI-t hozzátok fel mert tök ugyanaz a Horizonban is, semmi különbség) teljesen jól elvagyok vele míg a Horizon kifulladt nálam teljesen pár hónap után (ami érdekes mert a harmadik részről nem bírtam lejönni egészen a negyedik megjelenéséig. Egyszerűen túl sok minden van benne ami nem az versenyzésről szól pedig engem az szórakoztat, nem a skillchainek meg az avataröltöztetés, autópimpelés. Open world helyett nekem elég egy lista amin kiválasztom a pályát meg a verdát és hajrá.
  • Dzsini
    #3134
    Az FH3 Hot Wheels DLC-je is erősen megosztó volt - imádták és utálták nagyjából szerte mindenhol.
    És igazából - inkább legyen imádott és utált egy ilyen dolog, mint egy langyos, igazából semmilyen. Ott van a Fortuna-sziget, jó volt a kincskeresés, aztán ennyi - páran visszajárnak a nagy szlalomra driftelgetni, de azon túl ennyi volt.
  • blackfire001
    #3133
    Pedig elgondolkoztam az FM7 vásárlásán, de nagyon nehezen tudom rávenni magam, még így fél áron is.. Nem értem hogy miért nincs a GamePassban amikor az FH4 benne van.
    Egyébként engem nagyon meglepett ez a LEGOs DLC, megmondom őszintén hogy valami komolyra számítottam. Valami japános driftelgetős mókára mondjuk. Amilyen jó volt az első DLC szerintem jogosan vártuk a következő szigetet.
    Én azt mondom minden elleneré hogy ha élvezetes lesz akkor miért ne..? Kikapcsolódni jó lesz talán, a LEGO Racer nagy kedvem volt régen.
    Bár nem tudom hogy ezeket az autókat hogyan fogjuk tuningolni, ahogy azt se tudom hogy mennyire fog elütni ettől az egésztől az hogy néhol valódi fa van néhól lego fa, néhol lego autó néhol igazi. Furcsa...
    Véleményt viszont addig nem mondok amíg ki nem próbáltam.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2019.06.11. 13:32:15