3373
jdcnaddehh671.png
  • JonasSandor
    #3212
    Helyette lesz virágbolti.
  • grebber
    #3211
    Igen ez sajnos moslék ...bezzeg a motorsport 6nál a comple dlc bundle csak 1500volt a kivezetése előtt..

    Nem hiszem el hogy a FH3 Platinum Plus Expansions Bundle-t nem tudták volna erre a kis időre visszahozni és mondjuk 5k-ért adni..én még annyit ki is adnék érte...
  • Szabi #3210
    FH3-ból fullost vettem bizakodva, aztán jött hotwheels dlc....

    FH4-ből alapot vettem és nem is kellet dlc-re költeni, a hegyi móka még érdekelne is, de drága és sose volt akcióban
  • grebber
    #3209
    Tiszta szívből rohadjon meg a MS... 48 napos akciót kapott a FH3 azaz ha lejár valszeg game over a játéknak és leszedik a storeból. De még így is atom drága ~10.800ft
    És még a fullos dlc-s pakkot se hozták vissza mint a Forza Motorsport 6-nál tették ahol a complete pakk a cégén 1500ft volt.

    Szomorú így marad az alap game..egy majd 4 éves játékért nem fizetek majd 11-kt ha dlc-s ha nem ,amikor pc-n 1-2 év után fillérekért vagy ingyen az emebrek után dobálják az autós cuccokat.
  • radical@work
    #3208
    Formula Force GP kormányt tudta valaki működésre bírni?
    Felismeri de ezen csak 6 gomb van emiatt a setupon nem jutok túl mert legalább 10 gomb hozzárendelését várja a játék...
  • stalker001
    #3207
    Én mindent ki próbáltam tényleg, lapozófájlt basztattam, hyper v, mikrofon off, minden ami létezik az ég világon, és igazából annyi baja volt hogy ha vsync on akkor nem tölt be hanem kilép a játék ha meg off akkor laggol mint a picsa, szóval az egész játék kuka még i7-el is meg 16gb rammal.
    A fejlesztők szájába tudnék hugyozni kb, és akkor még szépen mondtam. :D
  • unrealnoise
    #3206
    Sajnos nem tudom. Google a barátod. Keress rá youtube-on is, biztos találsz olyat, akinek hasonló problémája van, pláne egy ilyen népszerű címnél. :)
    FH3-at amúgy alig toltam még, de régen megvettem akcióba, most kedvem lett a fun lazuláshoz, hát játszom majd azzal is, ha a 4-el végeztem.
  • stalker001
    #3205
    Igazából mindegy, mindent ki próbáltam legalább 10 féle fixet, egyik se volt jó.
    Nekem a 4 ment tökéletesen amúgy régen, azt leszámítva hogy kevés volt a ram és 1 óra múlva elfogyott. :D
  • unrealnoise
    #3204
    Sok gond van a FH-al. Én most a 4-el szívtam. Pl teljesítettem egy eseményt, dobta volna be miket nyertem, aztán fekete képernyő és nem csinált semmit.

    Ezer féle ok van FH4-nél mi lehet a gond. Állítólag az OC-t sem szereti, de az biztos, hogy a rossz OC-t pláne nem.
    Most lekopogom, nincs gondom: emeltem a feszt kicsit (csak a CPU-t húzom), és az összes monitorozó appot lelőttem a fenébe. MSI afterburner, Rivatuner...

    magyar support

    majdnem ugyanez, csak angol nyelven, de kicsit több dologgal megtolva
  • stalker001
    #3203
    Senki másnak nincs ilyen gond? :D
  • hangacsi
    #3202
    Én is megkaptam a 200 szuper pörgetést.
  • WinT
    #3201
    Azt írják valamilyen hiba folytán kapták az emberek a pörgetéseket. Aki már beváltotta az élvezze ki, de aki lemaradt róla az lemaradt róla.
  • Botond #3200
    Én meg nem vagyok gép közelben, be lehet húzni vhogy a rewardot, és majd később pörgetni?
  • Szabi #3199
    este beléptem, de én nem kaptam semmit :D
  • stalker001
    #3198
    Sziasztok.
    Olyan gondom van a horizon 3-al hogy ma lett megvéve és indítás után mikor tölt befelé kilép a játék hiba üzenet nélkül....
    Nem tudjátok mi a gond?
    Rx580 4gb. 16gb ram, i7 4771...
  • WinT
    #3197
    A tartalmat már leszarjuk, hát adjunk a parasztnak jó sok szerencsekereket, az majd leköti 2-3 órára legalább mire kipörgeti mind.
  • Dzsini
    #3196
    érdemes benézni a postaládába

  • Szabi #3195
  • Dzsini
    #3194
  • Dzsini
    #3193
  • Dzsini
    #3192
    Pontos időtartamokkal:
  • Dzsini
    #3191
  • hangacsi
    #3190
    Ez nagyon jó hír! Nagy kedvencem az MKIVes Supra.
  • Dzsini
    #3189
  • Dzsini
    #3188
    ajándék autók
  • arty
    #3187
    nézem, nézem... dehát ez ennyire egyszerű?! :D indítom is a forzát...

    ...

    nem :(

    (te megtanultál belőle stabilan driftelni? :D valszeg bele kéne tenni pár órát a gyakorlásba, de annyira azért nem érdekel :D )
  • Dzsini
    #3186
    Hejj, végre voltunk hárman akiknek megy a Caterham versenyzés - egyrészt mert nem teligázzal faltól falig vezetünk, másrészt van tune, amitől sokkal jobban megy és még nem számít módosítottnak. Így 2-4. helyet, néha elsőt sikerül összehozni, de akkor is van valaki, aki mondjuk egy utolsó körben belegázol azokba, akik épp leköröznék őt :/

    Majdnem megvolt...
  • blackfire001
    #3185
    Kapcsold ki a kipörgésgátlót! ;)
  • hangacsi
    #3184
    Nekem a drift feladatok a BMW M6 Forza Editionnal sikerültek 3 csillagosra. Talán azzal a legkönnyebb, bár sokat nem próbáltam, mert a drift nem az én világom.
  • Dzsini
    #3183
    Én se tudok driftelni, örülök, ha a térképen 1 csillagra megvannak a drift feladatok :)
    Pedig próbálgatom, gyakorlom, tanulgatom, de nem tud ráállni a kezem
  • arty
    #3182
    én kormánnyal se tudtam soha az életben stabilan tartani autót, egyik forzában sem (najó, hazudok, egyik FM részben volt egy acsi, amihez letöltöttem egy setupot, amivel - már nem tudom milyen autó - ilyen teljesen földöntúlian kezdett viselkedni és így "könnyű" volt vele driftelni... de nem állt a kanyarban így sem úgy, mint a szög és borzalmasan megszenvedtem vele!!! :D )

    és aztán az ember megnéz egy ilyen videot, amiről kiderül h ráadásul kontroller-gomba-pöckölgetősen csinálták.... és mégse mozdul meg a Mustang segge!!! :D nemértem.... UFÓ.
  • Dzsini
    #3181
    És ami külön finomság, hogy kontrollerrel játszik :)

    Frequently asked questions -
    Are you on PC or XboxOne - Xbox One
    Do you use a Controller or Wheel - Xbox Elite Controller
  • arty
    #3180
    ezt nem ember vezette :D (tudom h de :( )
  • Dzsini
    #3179
    .... hátizé
  • arty
    #3178
  • Dzsini
    #3177
    Az új 3D változat se rossz :)
  • blackfire001
    #3176
    Na OK.... Ez a Porsche igen jól néz ki! :D Asszem visszatérek.
  • Dzsini
    #3175
  • Dzsini
    #3174
    A barn find végre elkészül:

    plusz a Season12 további része:
  • WinT
    #3173
    Frankó cucc ha a pályaversenyzést jobban preferálod mint a Horizon féle open world mókát de nem szeretnél a Project Cars vagy Asetto féle komolyabb stuffok felé mozdulni.