3373
jdcnaddehh671.png
  • Gabor77
    #1161
    Igen, de ezt sokan nem tudják..esetek 80%-ban rávágják, hogy "ez egy szar..nem is működik".
  • Overburner
    #1160
    Tehát az Fx8350 nél "elvileg" megvan :)
  • Gabor77
    #1159
    Csak azoknak működik ez, akinek 6-8 magos a procija.
  • Overburner
    #1158
    Persze mivel mocskos bénán használja a magokat. Akinek i7-van például megoldás lehet az h kiszedi az első magot használatból feladatkezelőben. Még jó hogy a DX12 elvileg jobb proci magok közötti munkaosztást igért. :/

    #1148
    Nekem is FX8350-van. Ha nézed feladatkezelőben és az első magot nagyon eszi próbáld meg te is hátha.
    Utoljára szerkesztette: Overburner, 2016.10.03. 18:31:07
  • MikX
    #1157
    Carpass+vip.

    De a carpasst külön is meg lehet venni, sztem az is lesz, vaagy majd meglátom mik jönnek, mert előre fene tudja érdekel-e.
    Bár tuti hogy külön is meglehet majd venni a kocsi pakkokat.
    Egy porsche az nekem instant get :)
  • Conqvistador
    #1156
    Na de ha. Dlc kocsik is kellenek akkor ultiba veszed ahoz meg jár vip. Ha nem akkor persze más a helyzet.
    Alapvetően akkor csak pár kocsi és a vip ami miatt 11k val drágább az ulti?
  • Conqvistador
    #1155
    Bizony. Eszem ágában se volt feltenni az ingyen w10et.
    De majd a forza miatt muszáj lesz.
    Nincs valami emulátor w7re hogy mégis induljon és dx12t lásson? D
  • MikX
    #1154
    Igen, és engem nem éfdekel ha xy előbb összeszed eztazt, és tudom hogy nem kap ssmmit amit én sem kaphatnék, amit mondtam az továbbra is az, hogy nekem ez nem kell, és nemis szeretném hogy ennyi előnyöm is legyen. Pont azért amit arty is irt, mert egy idő után igyis ugyis jelentőségét veszti a pénz. Azzal együtt maga a játékélmény is, és nem akarnám magam annyival sem megröviditeni. Ennyi.
    De sztem le is zárhatjuk ezt a részt, mert tul lett tárgyalva, és amugyis lényegtelen
  • MikX
    #1153
    Kb mindenkinél a proci a meghatározó. Lemértem afterburnerrel többször is, és a 970emet soha nem hajtja fullon, max 75-80% körül mozog. A procira támaszkodik jobban, mint kb minden uwp-s foshalmaz.
    Remélem azért fognak vele valamit csi álni, mert igy kb hiába veszem meg majd nlassan az 1070et, itt nemigen fog meglátszani. :(
  • Gabor77
    #1152
    Se.
  • Szabi #1151
    naja, furcsa lett ez a win frissités, mert sokaknál megjavult a játék, sokaknál meg ugyanolyan randomkifagyos/belassulós :D

    nálam picivel stabilabb lett a játék tőle, de a multi továbbra is csak 3 játékost bír el :-/
  • Ferell9295
    #1150
    Nem nem a főiskola jóvoltából legális MSDNAA-s windows fut nálam :)
  • TBTPumpa
    #1149
    A megjelenés első napjaiban nem volt gondom. De pár napja kijött néhány frissítés a Windows 10-hez, azóta minden verseny után megfagy a játék. Szabad kószálásban nem, érdekesmód.
    Eléggé élvezhetetlen így a játék, teljesen újratelepíteni pedig nem akarom a rendszert, mert semmilyen más problémám sincs (sem a rendszerrel, sem más programokkal).
    Talán majd jön valami fix erre is. Pedig jó kis játék lenne ez, még így is élvezem valamennyire, csak sajnálom, hogy ilyen gány állapotban kellett kiadni PC-re.
  • kemszi2
    #1148
    viszonyítás miatt írtam hogy nekem a 1060 (asus strix) mire képes. Nálam esélyes ,hogy az FX8350 a szűk keresztmetszet
  • Overburner
    #1147
    Redditen azt tippelik ha lesz patch akkor holnap jön. Logikus lenne mivel a DLC-vel jönne az is és igy akkor nem kellene neki külön certification. Azt írták az előző Forzáknál is így ment.

    #1142
    Lemez karbantartóval próbáld majd kitakaritani a dolgokat. Pl régi update fájlok stb. Lehet megoldja.

    #1144
    Lett volna olyan aki nem használta ki az ingyenes frissítést? :O

    #1146
    Örülj neki sajnos van akinek nincs ilyen szerencséje. Kellene az a demo az lenne az igazi teszt.
  • kemszi2
    #1146
    Nekem 1060 van és nem volt még semmilyen gondom(fagyásra gondolok),fhd high-on megy átlag 40fps körül
  • Gabor77
    #1145
    Kolléga írta, hogy Ő annak veszi. Olyan lehetőséget kaptak ezzel a pörgetéssel, amivel nem kapnak semmi olyan autót vagy egyéb más dolgot, ami mindenki más számára nem lenne elérhető. Egyszerűen előbb tehetnek szert pénzre...előbb vehetnek meg autókat, amiket mindenki más ugyan úgy megvehet, mert semmi sem korlátozza ezt, csak picit lassabban jut el odáig duplapénzes pörgetés nélkül, hogy megvegye azokat.
  • blackfire001
    #1144
    Tört oprendszert én se szívesen frissítgetnék, van hogy kiüti. :/ :D
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.03. 15:43:41
  • Ferell9295
    #1143
    Ezt azóta csinálja mióta egyszer nem volt hely az ssd-n a frissítésre
  • Ferell9295
    #1142
    Van hogy olyan akedve hogy kiírja hogy probléma van a frissítéssel és nem frissít
  • blackfire001
    #1141
    Akkor patch-re kell várni... Van valami infó, hogy mikor lesz ha lesz? :D

    arty: FH3 vs FH2 téren mi a véleményed? :) Én csak az FH1-gyel X360-on illetve az FH3-mal PC-n játszottam. Jó volt a köztes rész?

    A pénzt amúgy szerintem jól lőtték be, meg jó móka hogy vannak speckó autók és lehet üzletelni.

    Az event készítés is nagy fun, SZABI eventjét amikor egy tűzoltókocsival kellett elérni időre A-ból B-be klasszikus zenével játszani nagyon poén volt. :D Én is megpróbálom majd kiokoskodni párat. :)
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.03. 15:33:08
  • arty
    #1140
    amugy fogalmam sincs milyen a pénzügyi helyzet fh3ban.... lehet, hogy így a jó!

    hétvégén legyűrtem az fh2-t, 35 millám van és 360 kocsim :D (persze ebből 200 csak az FM6os jutalmak miatt :D )
    mindenre futná.... nincs igazi értéke a pénznek (forzabetegség valamennyire, de valahol jó is h a választékból nem kettő komolyat tudok csak megvenni és nem kell annyira grindelni se)

    és most lesz strom island.... de az már nem oszt nem szoroz
  • Overburner
    #1139
    Hogy a francba nem szedte le autómatán egyáltalán? :D
  • Ferell9295
    #1138
    Köszi srácok most tölti a frissítést a windows
  • MikX
    #1137
    Lehet mert csak azzal megy.
  • Overburner
    #1136
    Fent van?
  • Ferell9295
    #1135
    lehet bármi köze a Windows 1607(Anniversary) Update-hez?
  • Ferell9295
    #1134
    Nincs ott csak ergy felkijáltójel:S
  • Overburner
    #1133
    Ahogy olvasom 1080-al sem jobb a helyzet. Még ott is sokaknak tré. Van hogy azoknak akiknek régebbi kártyájuk van jobban fut a játék.
  • blackfire001
    #1132
    Áruházban katt a profilodra, és keress valami olyasmit hogy saját letöltések, gyűjtemények vagy ilyesmi. Ott megtalálod, katt a kis lefelé mutató ikonra és telepítsd.
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.03. 14:16:05
  • Ferell9295
    #1131
    Sziasztok! Ma megvásároltam a Store ból egy Standard edition-t . A pénz elment e-mail is jött a vásárlásról de hogy lehet letölteni magát a játékot mert oké hogy ha felnézek a storera akkor ott írja hogy megvan neked a standard edition de annyi mit kell ilyenkor tenni?
  • blackfire001
    #1130
    Na ne őrjíts meg. VGA-t akarok venni, 1070-nest, hogy meglegyen a 60fps-em kb high-on erre ilyen problémák vannak jó kártyákkal is? :|

    Eladni autót csak aukcióval lehet?

    Nekem milliós kocsi kell. :D
    Az FH Edition járgyánok meg az a 2 misis Ferrari.
    (Kb 8 óránál járok és még egy sincs. Egy Lambo Murciélagó a leggyorsabb autóm ami kb 600.000-ret ér.)
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2016.10.03. 14:15:03
  • Totti5
    #1129
    Pár autót vettem eddig, de azok sem voltak 1-2-300 ezernél drágábbak. Nincsenek millióim ( per pill 600am van ).

    Előbb 2 pörgetésem volt, abból összesen VIPel kijött 30 ezer...

    Tele van a garázsom autóval így is, ami versenyhez kell meg lehet venni ahogy halad az ember előre, semmi nem fogja gátolni azt.

    Teljesen jó, nem kényszerít, nem ereszt el mindennel, de mégis van minden. Akinek meg 2-3-4 millás autókra fáj a foga... hát az VIPel is ugyan olyan mocskosul drága.
  • Overburner
    #1128
    Az utóbbi ahogy olvasom redditen is hogy mik vannak....Ezért nem merek még gondolkozni se rajta amig a demót ki nem próbálom azzal a konfiggal ami nekem van :I
  • arty
    #1127
    Senki nem állítja, hogy csalás. Csak "csalás". Pénzért előny. Pay2win, szokás mondani :)

    És hogy ne lenne "behozhatatlan" hátrány, ha te nem tudod megvenni a jobb kocsit, tuningot, mittomén?
    Meg mi a behozhatatlan? Ha a szabadidőm napi 2 óra, de duplapénz nélkül 3 óra alatt jön össze a normál előrehaladáshoz "kellő" pénz, míg a vipeknek 1.5 alatt... akkor az mi? ;)

    Ez mind-mind teoretikus persze, csak lásd: ez nem fekete-fehér ....
  • TBTPumpa
    #1126
    Áhh. Megvan a teljes verzió, ellenben előszeretettel fagy. Az XBox kontroller is fun, de versenyek után lefagy a játék állandóan.
    Lehet kevés neki az az ASUS ROG Strix GTX1070 vagy csak szimplán hulladék a PC-s port. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.10.03. 13:25:32
  • Overburner
    #1125
    Mindenki kockul én meg még mindig a demora várok. :(
  • MikX
    #1124
    Én nem is vitatkozok, leirtam nekem miert nemkell es miert nem is szeretnem, ennyi.
  • Gabor77
    #1123
    Nonszensz. Fizettek érte, szerintem nincs min vitatkozni. Nem kaptak olyan lehetőséget, amivel más behozhatatlan hátrányba kerül.
  • MikX
    #1122
    Mert én annak találom, ennyi.
    Olyan mint amikor valaki pénzt hackel, onnantol elveszti a játék az értelmét amint mindenre megvan a pénz.
    Nekem 30ora után van pár autom, de nem sietek sehová, ha be akarom szerezni az összeset, akkor elleszek vele egy darabig, és az oda vezető út sokkal érdekesebb mint a cél :)