3373
jdcnaddehh671.png
  • Hunter of Deer
    #1121
    ha pénzt pörgetsz akkor a dupláját kapod. nem értem ez miért lenne "cheat" egyesek számára, amikor van nem egy játék ahol prámium accot veszel és dupla xp jár ... ugyanaz mind2nél a lényeg, hamarabb jutsz előrébb, de attól még nem minősül csalásnak...
    ha tényleg dupla pörgetés lenne az már másabb lenne mert akkor több kocsit ki lehetne pörgetni, de ez hogy duplán adja a kemény 2-100k közötti zsét szerintem nem nagy szám.
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.10.03. 09:46:53
  • Conqvistador
    #1120
    Dupla pörgetés?
  • Szabi #1119
    én mondtam párszor.. de hánszolóra hallgattál.. :D
  • WinT
    #1118
    Aww... előrébb kellett volna állnom egy fél métert. :D
  • MikX
    #1117
    Kinek mi. Lehet igy is, én jobban örülnék egy olyan pakknak amiben a carpass van meg az expansion. Vipnek szvsz semmi értelme, sőt engem zavar a kvázi "cheat" dupla pörgetés
  • Szabi #1116

  • Conqvistador
    #1115
    Az nem túl sok.

    Ha nem kell + autó és csak a térképet mellé veszem még akkor is ulti alatt járok árban. Akkor meg?
  • grebber
    #1114
    MS is csak árcsökkent majd, ha nem megy annyira pcre.
    Bár a Gears of War Ultimate se akar olcsósodni holott szerintem azt nem is vették sokan meg.
  • Szabi #1113
    6hónapig "ingyen" dlc autók, VIP, kedvezmény a térkép dlc-re :D
  • Conqvistador
    #1112
    Akkor miért éri meg az Ultimate pakk?
  • kemszi2
    #1111
    Nekem is ez ugrott be róla:D

    (viszont ettől a sok "terep" futamtól már hányni tudnék )
  • LeWyTy
    #1110
    Mondom!

  • LeWyTy
    #1109
    Annyira király ez a játék


  • MikX
    #1108
    Jaa nemis ehez? Akkor azzal sokra megyek :)
  • Cujo HuN
    #1107
    Megoldottam.Felvettem magam a családba,így már tölti :)
  • Cujo HuN
    #1106
    Sziasztok!
    Kis segítséget szeretnék kérni.Az van,hogy megvettem a játékot egy gmailes accountal,viszont a win áruházba azzal nem enged bejelentkezni.A probléma az,hogy így a játékot nem tudom?! telepíteni Esetleg ötlet,hogy mit tehetnék?Köszönöm!
  • Szabi #1105
    elméletileg adták, előbbi Forza 6-hoz jár, utóbbi meg a Horizon 2-höz :D
  • MikX
    #1104
    Én a meguiar és a rockstar pakkot nemértem, elvileg adták az előrendeléshez? De nemigen tudok rola hogy benne lenne nekem.
  • Szabi #1103
    vagy inkább a nulladik :D
  • Conqvistador
    #1102
    Ezt speciel a Deluxe és az Ultimate is tartalmazza :D
  • WinT
    #1101
    Az első DLC trailer:


    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.10.02. 11:08:28
  • Szabi #1100
    csináltam két krúzolos és egy sietős eventet.. jó szórakozást :D
  • Szabi #1099
  • csabush
    #1098
    Az remekül hangzik. :D Pedig megkergetném online is a kicsit "eltúlzott" vasaim. :D
  • Szabi #1097
    nálunk két játékosnál stabil, három még általában jó, de amint négyen leszünk az első kiesik, ha megjön az ötödik, akkor kiesik a második :DDDDD
  • csabush
    #1096
    Elvileg sikerült Teredo címet kapnom, legalábbis az XBOX app azt hazudja és a cmd-ben is everything is fine, viszont van egy sanda gyanúm, hogy ettől függetlenül nem mászik fel online.. Van aki most játszik és felvehetném? Kíváncsi vagyok ha direktbe akarok barátra csatlakozni akkor mit ír, mert ha simán online freeroamra megyek akkor írja, hogy van játék (igaz, ezt eddig is írta) és hogy csatlakozzak, csatlakozom, aztán megy minden tovább mintha mi se történt volna.
    Utoljára szerkesztette: csabush, 2016.10.01. 21:11:22
  • Szabi #1095
    :DDDDDDD
  • csabush
    #1094
    Az a baj, hogy bevan, már néztem mikor írtad korábban. :) :S Kezd fogyni az ötletem.
  • Fantasy18
    #1093
    upnp aktiválva van a routerban? ha nincs akkor az a probléma nálam ez megoldotta a problémát. végig játszottam az összes lehetőséget én is amit a neten találtam nem volt jó... aztán láttam hogy a upnp nem volt kipipálva routerban... pipáld ki indísd újra és jó lesz
  • csabush
    #1092
    Srácok, hátha valaki tud segíteni. Ezt a teredo-s marhaságot kitudná valaki fejteni nekem?

    Nálam nagyon úgy néz ki, hogy valami alapjaiban van ezzel az egésszel elmászva, fórumokat bújtam, egy raklap lehetőséget kipróbáltam már, de még mindig "failed to resolve server name"-t kapok cmd-ben, ennek megfelelően az xbox app is azt írja, hogy nincs beszerezve teredo cím. Alapvetően nekem nem is létezett eszközkezelőben a rejtett eszközök között sem ez az interfész.
  • Szabi #1091
    Sly-al gurultunk egy szuperet.. :D
  • Ingy2
    #1090


    Jó ideje nem mentem ilyen stílusú játékkal(szemét szimbuzi vagyok) és eleinte zavart a sok szöveg ami feljön vezetés közben, de amúgy teljesen meglepett sőt a vonatot z28-as Camaróval legyőzős kihívásnál bokalefosás volt. De még sok minden ködös annyi mindenre rá kell jönni. Aukción simán lemaradtam mindenről De azért sikerült 1-2 jó dolgot kitekerni. (Audi S1, izom F-Type). Még a multira is rákéne jönni hogy működik Le a kalappal a készítők elött, nem kis munka lehetett, Hőbörgőknek meg: csinálj jobbat szebben aztán kommunikálj. 1 dolog azért javulhatna, kormány kezelés, van alap beállítás de ha saját gombkiosztást szeretnék nem megy mert nincs annyi gomb a kormányon és nem engedi menteni, vagy segg hüje vagyok és nem megy: FFB ha olyan lenne mint legalább rF1ben a Realfeel, felérne egy jobb kéz általi orgazmussal a vezetési élmény.
    Béke
  • Szabi #1089
    mai nyitás
  • Fantasy18
    #1088
    sikerült megcsinálni upnp nem volt bekapcsolva a routeren... ennyi volt a baja. amőgy azért van már elegem belőle mert kezdődött a mikrofonos storyval. utána nem működő VIP cucc ami miatt 25 lvl up 2x pörgetést buktam... akkor ott vannak nálam a mikro laggok, egyik recorder sem mükődik vele se a shadowplay se pedic a mirilis... csak a winfos beépített gyagyi recordere. akkor ez hogy baszakodni kell hogy működjön az online dolog is. 30 ezerért nem ezt vártam volna... jó tudom miértnem az olcsóbbat vettem...
    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2016.10.01. 14:50:19
  • MikX
    #1087
    Hát inkább a fakezű pc port miatt.
    Bőven 3x osa a gepem egy xbox one-nak, de nemképes elvinni rendesen 60frémmel, trükközni kell, msaat kikapcsolni, meg texturat levenni, es meg akkoris stutteringel.
    Es hire hamva sincs hogy jeleznék, hogy haho, tudunk rola, patcheljük.
    De az egész uwp platform meg a dx12 egy bughalom.
    Most kijott a quantum break is steamre, ott megy dx11-ben, es barmilyen gpuval legalabb 10fps plusz.
    Ss forzanal sem az a baj, hogy kihasznalja a gepem, mert a gpu kb alszik, max 60-70% os terhelesen megy, a proci meg pörög. És sokaknak az is csak egy mag. Nálam ahogy néztem megy mjnd a 4 rendesen.
  • WinT
    #1086
    Gépház/Hálózat/Ethernet/Adapterbeállítások módosítása ablakban ha több minden is van, akkor tiltsd le mindet amin nem az internetet kapod. Van akinek ez segített. Végigszoptam én is a csütörtök estét fórumokat bújva, aztán egyszer csak jó lett... talán végül a router firmware update vált be azt hiszem.
    Elég kellemetlen valóban.
  • Conqvistador
    #1085
    Az online mizéria miatt? Vagy más elemével is elégedetlen vagy?
  • Fantasy18
    #1084
    minden rendben van ott. tököm tele van már a játékkal csak a baj van vele.. és mindezért 30 at fizettem...
    Utoljára szerkesztette: Fantasy18, 2016.10.01. 12:14:28
  • LeWyTy
    #1083
    Nézd meg xbox app-ban options/hálózat-ban hogy minden rendben van-e. A teredo engem is megszívatott.
  • Fantasy18
    #1082
    srácok. most jutottam el oda hogy kipróbálom neten a játékot másokkal... erre nem enged.. vagyis nem történik semmi. nincs tűzfal meg semmi vírus írtó. letiltottam majd újra raktam a teredot.. nem változik semmi. keres a játékon belül online session t aztán talál is. ki írja hogy csatlakozzak nyomom az entert aztán nem történik semmi... ötlet valakine?