3373
jdcnaddehh671.png
  • WinT
    #2490
    10 ház meg 450 autó helyett én maradéktalanul megelégednék 2 házzal meg 150 autóval (igazából 50-el is), csak az idióta tehervonat módra közlekedő (sínen és vakon mindent letarolva) AI-t raknák rendbe inkább, mert az valami bűnrossz a Horizon 3-ban is meg a Motorsport 7-ben is. De nagyon meglepődnék ha ez nem copy-paste lenne az előzőekből sajnos.
  • TBTPumpa
    #2489
  • Szabi #2488
    Ricsi "féle elemzés"

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.06.11. 18:49:02
  • Szabi #2487

    10 ház, 450 autó





    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.06.11. 18:39:11
  • [HUN]FaTaL
    #2486
    Kiváncsi leszek ebben is olyan kicsi map lesz-e. De ez a baloldal már megint :(
  • arty
    #2485
    megint rossz oldalon kell majd menni :(
    +szósöl, szósöl, szósöl :(

    amugy szép és biztos jó is lesz (annak, akinek az fh3 jelenti a jót)
  • Skypack
    #2484
    Azért ez a dinamikus évszak cucc nem szar :D Kiváncsi vagyok milyen időközönként fog változni. Én Japánnak jobban örültem volna, de Nagy Britannia sem rossz :)
  • Szabi #2483


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.06.10. 22:43:01
  • TBTPumpa
    #2482


  • TBTPumpa
    #2481
    Forza Horizon 4: 2018. október 2.
  • Szabi #2480
    Nagy Britannia, megjelenés Október 2.
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.06.10. 22:39:49
  • WinStar
    #2479
    Sziasztok.Olyan problémám lenne,hogy a legfrissebb 1803-as tavaszi frissítéses win10-nél az áruházból a Forza 7-nek a DLC-it szeretném letölteni(2-t) s rámegyek hogy beszerzés de ugrik az ablak és nem csinál semmit.(Ultimate kiadás van tehát ingyenesek a DLC-jéim). Másnál is előfordul hasonló probléma az áruházban? Mert lényegében az áruházzal van problémám.
  • Evok
    #2478
    Köszi a válaszokat!
  • arty
    #2477
    ha türelmes vagy, néha vannak azért jó versenyek... ki kell fogni a jó/jobb lobbyt.
    plusz az idő megoldja, a sok vérpista szép lassan kikopik, ahogyan előtte kikopott 5/6 alól is és a végére a prók maradtak csak (persze így meg esélytelen lettem a magam képességeivel, de az biztos, hogy kevesebb volt a direkt kilökő troll -> jobb versenyek)
  • WinT
    #2476
    Nem, ott nincs ilyen probléma szerintem, de nem is nagyon erőltettem még az online részét a dolognak, mert egy katasztrófa ami ott versenyzés címen folyik.
  • Evok
    #2475
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a Forza Motorsport 7-ben is van csalást lehetővé tevő kiskapu hasonlóan a Forza Horizon 3-hoz, vagy itt a versenyeket meg lehet csalás nélkül is vívni? Szeretném megvenni, de csak akkor, ha van is értelme online versenyezni.
  • WinT
    #2474
    Nálam meg semmi baja, vígan elvan 8 gigával.
    Igaz én csak high grafikán játszom, nem ultrán.
  • JonasSandor
    #2473
    Nálam is simán megeszik 12 gigát a forza.
  • arty
    #2472
    grafika automatikus beállításon van?
    nem szaggat, akadozik? lehet tényleg kevés egyébként a memória, 8 gigán anno én is eléggé szenvedtem (forzában)
  • cibi17
    #2471
    Dehogy dobom ki a pct :D
  • grebber
    #2470
    Kidobni a vérbe és venni konzolt. Sajnos sok pc-snek van baja ezzel a fossal.
  • unrealnoise
    #2469
    Nekem is csinálta. I3 4370-el meg 8 GB rammal. Most i5 8600k-van, 16GB RAM-al problémamentes. De tényleg az. Nyilván a proci miatt korábban sem dobált volna ki, de lehet a 8 az "nem elég".
  • cibi17
    #2468
    Pc-n mit lehet csinálni horizon 3nál, hogy ne dobjon ki állandóan? Játszok és random csak megáll a kép és kilép. Ötlet? Köszi
  • arty
    #2467
    Ühüm :)
  • cibi17
    #2466
    Sziasztok. Tört winre mehet eredeti Forza áruházból? Köszi
  • Evok
    #2465
    Köszönöm a választ.
  • WinT
    #2464
    Ez már jó régi probléma, de leszarják, szokj hozzá.
    Ha egy alsóbb kategóriás verdát feltuningolsz felsőbb osztályba (pl. D-st, A-ba), akkor az az eredetileg oda besorolt autóknál olyan szinten gyorsabb lesz, hogy az már csalás kategória. Igaz, hogy irányítani nagyon nehéz őket, általában egy kanyargósabb pályán megverhetőek, de ha van pár hosszabb egyenes akkor esélytelen vagy.
    Nem értem, hogy ezt a készítők miért nem látják és tesznek ellene... rettentően el tudja venni az ember kedvét az egésztől. :(
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.02.18. 10:14:18
  • Evok
    #2463
    Oké, oké! Lúzer vagyok gondolom. De hogy a fenébe van az /Forza Horizon 3/, hogy hiába indulok azonos kategóriájú autóval pl: B700 mint a többiek, ráadásul, a kategóriához ajánlott autóval, már a rajtnál verve vagyok, mert a többiek olyan sebességkülönbséggel mennek el mellettem, hogy csak kapkodom a fejemet. Végig hátul kullogok vezessek bármennyire hiba nélkül. Mit rontok el? Vagy ők plusz tuningolnak? Ilyesmit sejtek. De ahhoz én hülye vagyok. Akkor dobjam az egészet a fenébe?
  • Dondark
    #2462
    Sziasztok. Kb 1 hete játszom a Forza Horizon 3-al PC-n, még ismerkedem a játékkal van pár komolyan kocsim egyszer csak megjelent a garázsomban egy Horizon Edition Lamborghini Huracan és egy Countach. Pörgetésnél nem figyeltem oda és úgy kaphattam ezeket vagy van más módja is?
  • arty
    #2461
    nekem az utolso auto pakk nem "települt"... kézzel nyomtam rá az autopakk installjára, lekapott 150kbyte-ot és utána már elindult...
  • foxxi
    #2460
    Nekem nem jött semmi update
  • jatiking
    #2459
    Nálam indúl gond nélkül.
  • Nyers
    #2458
    Igen, ezt a trükköt ismerem, de most más a gond. Külső SSD-t használok, nem tudom ez fekteti-e meg. Ekkora fost mint az MS Store rég láttam.
  • iWOLF
    #2457
    @Nyers

    Én csak úgy tudom elindítani, ha játék előtt a storeból elkezdek leszedni valami ingyenes appot. Megállítom, és utána már indul a Forza. Viszont nem csak ennél de a GOW4-nél is így van. Nem rég kezdődött nekem ez a gond.
    Utoljára szerkesztette: iWOLF, 2018.01.18. 17:02:58
  • Nyers
    #2456
    A Store szerint update érkezett a játékhoz. Tölt, telepít és semmi. Újra update gomb, nem tudom indítani a játékot. Csak nálam vagy másnál is?
  • Skypack
    #2455

  • arty
    #2454
    de nem is kell ide hc szim, basszus egy vérárkád outrunban sem egyenesen mész/maxon driftelsz, vannak átmenetek - kellenek is, hiszen nem minden kanyar egyforma :) és nem arról van szó, hogy nelehetne pötyögtetni, de több a hibalehetőség is, mint amikor "izommemóriából" beállítod 67%-ra a gombát, csak ott tartod/korrigálsz és íven driftelsz szépen...

    de felesleges vita ez, pont a forza topikban, ami kontrollerrel a legjobbak közt van... (én spec kormánnyal megyek az immerzió miatt, de én az nfs-t is azzal tolom, meg a daytonát is... outrun az épp kérdéses, az eléggé rángatós, nem jön annyira be még a 270 fokossal se)
  • grebber
    #2453
    Biróm az ilyen megmondó embereket... El tudom dönteni hogy nekem valami kézre áll-e vagy sem. Emészd meg.... és ne reagálj rá ha csak meghazudtolod az embert.
  • unrealnoise
    #2452
    Jáj, né. Az, hogy te beképzeled magadnak, hogy te billel tudsz jól autós játékokat játszani, csupán egy dolog... De fizikai képtelenség, hogy ne legyél kontrollerrel jobb. Az analóg karokka ki van csukva, hogy bénább legyél. Igen, én is voltam iskolás, amikor egy bóvli kontrollerre sem volt pénzem - jobbakról már nem is beszélve, de attól még tény, hogy sokkal precízebben lehet vele vezetni. Pont. Nyomhatod itt a butaságokat, meg etc, attól még nem lesz igaz. Amúgy meg volt anno egy GP2 és GP3, több száz órát beleöltem, billel. És baromi jó volt. Azért, mert a készítők olyan rásegítést alkalmaztak, hogy még billel is, pötyögtetve, nagyon komolyan, nagyon precízen lehessen vezetni a járműveket.

    Ma viszont elsődlegesen gamepadra szabnak mindent. Még az árkádosabb címeket is inkább gamepaddal tolnám... Az, hogy kontrollerrel béna vagy, kamu, csak hangoztatod, szinte önigazolásnak használod, amiért nem azzal tolod, nem vettél gamepadot, vagy akármi.

    Még jó, hogy nem azt mondod, hogy billel precízebben lehet menni egy HC szimmel, mint kormánnyal... A következő lépcsőfok ez lenne...
  • WinT
    #2451
    Egyébként valóban igényel némi megszokást. Én is rettenetesen béna voltam meg idegennek éreztem az egész kontrolleresdit anno, de ha átáll az ember utána már eszébe sem jutna a régi megoldásra visszanyergelni.