3373
jdcnaddehh671.png
  • arty
    #2450
    ez azért minimum fura..... ;)
  • arty
    #2449
    számodra az élvezetet nem a kétállásu W gomb adja, hanem a győzelem, szal elbeszélünk egymás mellett ;)
    ami meg azért nem jön kontival, mert "utálod, nemérdekel" ... hiszti! :D
    szokd meg, tanuld meg!
  • grebber
    #2448
    De ha nekem jobb akkor mit vitatkozol? Én kontrollerrel nem tudok autossal játszani legalábbis nem olyan jól mint billel. Írd fel valahovva létezik ilyen is. FPS-t toltam rengeteget ott semmi gond vele,de autósba debil vagyok.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.07. 22:21:02
  • MikX
    #2447
    Én nem döntök el semmit, azzal tolod amivel akarod, csak szerettem volna elkergetni azt a múlszázadi hülyeséget, hogy jobb egy autós játék bill-el.
    FPS-nél még megérteném, ahogy mondtam.
    Én azt is kontrollerrel tolom, de tudom hogy nem jobb, csak nem adok a kanapé+tv+kontroller kényelméből, és nem görnyedek asztal előtt miatta, de nem is állítom, hogy kényelmesebb vagy jobb kontrollerrel egy fps.
  • grebber
    #2446
    Ezt nem te fogod eldönteni ,hogy nekem mi a jobb. Bár emberből vagyunk be kell szólni meg basztatni a másikat amiért nem ugyana a vélemény értem én hiszen ha ez nem lenne minden topik halott lenne.

    Írtam már toltam autós cuccokat mert van xbox 360-am és ps3-am is minden forzával és minden más autóssal amik megjelentek rá valaha ,de nekem nem áll kézre. Bill az fasza azzal elvagyok és nekem jobb/megfelelőbb bármivel címkézheted a tényen nem változtat.

    Nem mellesleg valamit benéztél. Leírom a saját véleményen ,nem osztok semmiféle észt..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.07. 21:11:49
  • MikX
    #2445
    Hát már ne is haragudj, de te osztod itt az észt a fejed homokba dugva.
    De tökmindegy, én attól még ugyanúgy mindent 55 colon xone kontrollerrel kényelemben kanapéról tolok tv-n, csak mert nem ignorálom a kényelmesebb jobb megoldásokat. Képtelen is lennék már a régi monitor előtt görnyedést elviselni billegérrel akár 3mp-re is.
    De ha neked megfelel, akkor hajrá. Csak ne bullshitelj azzal, hogy JOBB, mert nem az, csak ahogy írtad MEGFELELŐ NEKED.
  • MikX
    #2444
    Persze, lehet a sz*rt addíg csinosítani, amíg tálalhatónak és ehetőnek tűnik, sokan meg is eszik, de attól még nem lesz élvezetes.
  • grebber
    #2443
    "a wsad viszont csak kényszermegoldás, élvezeti értéke 0." Neked max!

    De nekem nem... Azért játszom a játékokkal, mert szeretek játszani. És jé élvezem őket billentyűzet + egér kombóval.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.07. 20:39:51
  • arty
    #2442
    egyáltalán nincs milliós sportülésem, kormányom :( sajnos... bár lenne, nyilván ÉLVEZETESEBB lenne tőle a játék... mert nem csak az a lényeg ám, hogy első vagy.

    és nyilván a gamepad is ad(hajt) egyfajta élvezetet. a wsad viszont csak kényszermegoldás, élvezeti értéke 0.
  • grebber
    #2441
    Végig tudom játszani billel és jó eredménnyel az utos játékokat amiket szeretek? IGEN
    Innentől te magyarázhatsz nekem többmilliós sportülésből többmilliós kormánnyal váltoval mindennel együtt pont leszarom mert nekem nem kell nem érdekel.
    Engem nem érdekel ,hogy más mekkora raj kormánnyal meg konrollerrel. PC-m egyetlen egyszer látott konrollert amikor még a leges legelején pc-re bill egér támogatás nélkül jött ki a Resi 4...

    Te vagy az amőba ,mert te meg képtelen vagy feldolgozni, hogy másnak a billentyűzetes első hely is jó :)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.07. 18:58:37
  • arty
    #2440
    grebber a változást elfogadni képtelen amőbákról beszélt ;)))

    én is billel és egérrel kezdtem, de nem okozott nehézséget elfogadni, hogy ezek word-excelre jók igazán...
  • atiwrc
    #2439
    "Hogy adsz finoman gázt, hogyan kanyarodsz pontosan íven wasd-al?"
    A legtöbb normális játékban magadra lehet szabni a kormányzás és gáz fék(sőt még a kuplung) érzékenységét is billentyűzet esetén is. Az lehet hogy nem tudsz egyből 100%-os gázt adni, csak pár tized/század másodperc alatt, de ha elveszed akkor sem ugrik le az érték 0%-ra. Ugyanez a kanyarodásra is megoldható, és hiába "nyomogatod" a jobbra billentyűt az nem fogja rángatni a kocsit hanem szépen ívben tudsz fordulni. Persze nem minden gameben lehet ilyen jól kalibrálni a dolgokat, főleg a kanyarodást, ilyenkor ha van rá mód akkor az egér kormányzás is jó lehet, ha viszonylag normálisan le van programozva(LFS, AC), csak 10-15 percet volt kezembe kontroller eddig, (valamelyik régebbi forzát próbálgattam egy kis ideig), de valahogy az a kis utat bejáró karocska számomra nem tudta helyettesíteni sem az egeret. De még bill-t sem igazán annyira kiváncsi lettem volna hogy a fura kontroller helyett ha rá lehetne dugni egy bill-t hogy tudnék vele kanyarodni....

    A wasd ugyanúgy szar mint a nyilak, mert nem tudnak az újjaid/kezed normálisan mozogni. A-Y-,-. kombóval tolok minden autós gamet amióta először láttam ezt a Grand Prix2-ben (még a 90-es évek végén), és wasd és nyilakhoz képest jóval finomabban tudod így vezérelni a billentyűzetet, arról már nem is beszélve, hogy még az S-X a fel le váltáshoz Space a kézifékhez és a C a kuplunghoz is igencsak kézre áll. ;)


  • grebber
    #2438
    " Amíg mindent lehet amivel játsszunk minek más."

    Hidd el engem nem érdekel a finom gáz, nem érdekel a speciális ív... Ha első vagyok hova szenvedjek a kontrolerrel?
    Rühellem a multit minden létező játéknál így nem kell félnem hogy a Schumacherek elvernek kormánnyal így ez a para sem érdekel.
    Ezt a kényelem dolgot meg soha nem értettem. Én amikor konzollal játszom ugyanugy vagyok mint amikor pc-vel max annyi hogy egyik a monitor előtt a másik a tv előtt zajlik...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.07. 11:52:16
  • MikX
    #2437
    Minek? Hát mert én nem dugom homokba a fejem, és érzem, látom, hogy a kontroller legalább 1000%-al kényelmesebb, és precízebb, pontosabb.
    Hogy adsz finoman gázt, hogyan kanyarodsz pontosan íven wasd-al? nemár. Ez csak valami csakazértis ok miatt érzed jónak, nem racionális érvek mentén.
    Még egy fps játékot megértek az egér precizitása miatt, meg egy stratégiát...
  • WinT
    #2436
    No ez pont nem igaz. :D
    Ha valaki akkor én billentyűzeten nőttem fel, de van kontroller is meg kormány is. Kontroller sokkal kényelmesebb rengeteg cucchoz, a kormány meg egy komoly autós játékhoz rengeteget hozzá tud adni. Mondjuk a Horizon 3-hoz éppen nem, az katasztrófa vele.
  • grebber
    #2435
    Aki billen nőtt fel azok ha fizetnének érte se tolnánk semmit kontrolerrel. Amíg mindent lehet amivel játsszunk minek más.
    Én pl autosnál felettébb rühellem nekem a bill jobban fekszik. (toltam pár autos cuccot xboxon és ps3on)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.01.06. 14:09:16
  • MikX
    #2434
    Kontroller? Nekem eszem ágába nem jutna bármit is, de főleg autokát bill-el tolni.
    Kormány meg macera, elővenni, elrakni...
    Kontrollerrel meg elvagyok, nem olyan nagyon hc szim ez ahoz.
  • foxxi
    #2433
    Nekem 1 nap után tökéletesen ráállt a kezem. Semmi gondom vele. 50k-ért meg nem veszek kormányt mert azt ami van nem támogatja.
  • JonasSandor
    #2432
    Billentyűzettel milyen?
  • arty
    #2431
    200 ft-os gold vásárlása után 3600 ft az FH3 expansion pass. (ha veszel dolcsis feltöltőt amazonon, akkor az usa store árán 2700ft-ból meg tud lenni a két kieg!)

    sietni, már csak fél napig él az akcio!
  • foxxi
    #2430
    PC-n nyomatja valaki vagy itt a pc cross játszhat a boxossal?
  • MikX
    #2429
    Hát persze, azóta sem jött semmi ami labdába rúgott volna mellette.
  • foxxi
    #2428
    Megvettem a Horizont 3-at és nem bántamn meg! Ha valakinek lenne kedve közösen csapatni a nevem: Khommallo
  • Fantasy18
    #2427
    Sziasztok
    Aki szeretne nézni élőben egy kis forzát nyugodtan csatlakozzon :)
    Forza 7 Live
  • MikX
    #2426
    Azok az autók vagy ott, vagy foztahlonban, vagy ládákkal is jöhetnek. Random bármikor visszakerülhet, természetesen.
  • Skypack
    #2425
    Időnként szerintem visszakerülnek, mert én véletlen ezáltal kétszer vettem meg az S14et
  • Balcsix #2424
    Sziasztok! A speciality dealernél lévő kocsikat a Motorsport 7-ben később meglehet venni, vagy csak egy hétig voltak bent a játékban, és már nem lesz lehetőség rá? Ultimate Edition van meg ha ez számít valamit.
  • arty
    #2423
    fm7
    standard: 700 autó
    ultimate: 742 autó (700 alapból, 6x7 pedig folyamatosan jön hozzá) + VIP titulus, amivel dupla pénzt kapsz egy versenyért

    _szerintem_ nem éri meg az áltimét, mert aránytalan feláras az a pár plusz autó és a "cheat-pénz" ;)
    (nekem az van, mert xboxon nyomom és ott családi hómolás miatt féláras volt és elég megszállott a hómtesóm)

    én inkább eltenném a difit és a majd feltehetően megjelenő komolyabb dlc-kre verném el (fm6-hoz jött porsche pakk és nascar pakk... uj karrier, kocsik, pályák, tematika, stb)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.12.08. 19:16:25
  • MikX
    #2422
    Csak úgy szórakozni szerintem a horizon3 jobb, ha nem vágyik az ember komolyabb szimulációra, autó van ott is bőven elég, és a nyitott világ nem olyan komoly érdeklődő számára könnyen fogyaszthatóbb szerintem.
  • Kircsi32
    #2421
    Igen valóban kihagytam, de az újról a FM7-ről érdeklődtem.


    Köszi
  • MikX
    #2420
    Store oldalán pontosan leírnak mindent. Amúgy a deluxe nemigen éri meg, ha csak játszogatni kell, akkor sztem az alap is bőven elég, ha komolyabban akar nekiállni az ember, akkor éri meg az ultimate, ahoz jár a 6 autópakk minden hónapban 7-7 autóval, meg egyéb apróságok. Bár nem írtad, hogy FH3 vagy FM7 ről van-e szó
  • Kircsi32
    #2419
    Sziasztok!

    Hol találok leírás, hogy a 3 verzió közül ( standard, deluxe, ultimate) melyik miben más (több) a másiknál?
    Most, hogy akciós, érdemes megvenni az ultimate editiont, vagy a gyereknek játszani a standard is megteszi?


  • Fpocok
    #2418
    beállításoknál ki lehet kapcsolni, nem tudom mi a neve sry.
  • unrealnoise
    #2417
    Azt a vibráló "kamerakezelést", effektet hol kell kikapcsolni? Cockpit nézetben nagyon zavaró. Demót próbálgatom, hogy megérné-e ezt is megvenni, de rohadtul idegesít. Előre is köszi!
  • Hunter of Deer
    #2416
    Hali!
    Tegnap fater megvette a Standard kiadást (Horizon3) az akció miatt, viszont az elején ahol az első drivatarnak kellene lennie a sárga körben sehol sincs.
    Pedig már kereste minden fele, volt hogy csak állt a nagy kereszteződésben, de akkor sem találkozott. már vagy 1 órát elszarakodott vele és semmi. Mi lehet a probléma, valaki találkozott már ilyen problémával?
    Esetleg az elehet gond, hogy nem mennek a szerverek?
    Én még az elején megvettem az Ultimatet, de ilyennel nem találkoztam (mondjuk már rég nem játszottam).
  • arty
    #2415
    hardverapron van 6750ert kod, amiben a hot wheels dlc is bennevan
  • grebber
    #2414
    Remélem azért 10 éven belül lemegy emberire az ára....Bár ha ilyen 0 léptékben haladunk kevés lesz ez az intervallum.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.11.23. 20:57:44
  • __Jacek__
    #2413
    Nekem ott 13e ír:) meg hogy 7 engedmeny..
  • Szabi #2412
    8750 Ft a FH3 Standard :D
  • alma2
    #2411
    7000 forint a store-ban a standard