3373
jdcnaddehh671.png
  • arty
    #2650
    biztos "jópofa" lenne... és esetleg a fizetőkapunál meg is vehetnéd a kieget ;)))
    meg a híd túloldaláról mutogathatnának a déelcések
    meg elvesztenéd a head2headet, amikor az AI átmenne a hídon
    egyik hídon én tudnék átmenni, másikon a haver, harmadikon egyik online játszópajti SE ....
    stb

    dirt3-ban is mennyire szerettem, ahogy a POFÁMBA tolta a játék, hogy <EZ EGY DLC HELYE> ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2018.09.24. 22:41:24
  • Dzsini
    #2649
    Például lehet egy hidat állítani oda, ami átvezet az új térképre, és a bejáratnál van egy "fizetős kapu", ami ellenőrzi a jogosultságot. Átenged, ha megvan a matricád.
  • arty
    #2648
    +1
  • arty
    #2647
    ha nem így lenne megcsinálva, hogy játszana együtt a dlc tulaj és a nem dlc tulaj? egyik átmenne egy láthatatlan falon, másik ott széjjeltörne? ;)
  • WinT
    #2646
    És most, hogy baszkuráltam ezt a szarrakást, most már nem indul el se a Motorsport 7, se a Horizon 3... bevillan a kezdőképernyő és azonnal ki is lép. Tegnap este még gond nélkül gurultam a Motorsportban. A kurva anyját mostmár az MS-nek a szarrakás rendszerével egyetemben.
  • WinT
    #2645
    Megpróbáltam én is, de semmi nem változott... a store szerint most 16,7 gigánál tart a letöltés, ha elindítom pár száz megát letölt, majd visszaesik a sebesség szépen lassan nulláig és jön az egész rendszer megzuhanása. Csak az újraindítás segít utána... rohadjak meg ha értem.
  • kemszi2
    #2644
    nekem nem akart párnapja működni,be se töltött a store,csak kék képernyő. Resetelni kellett a programot,utána rendben működött
  • peti79
    #2643
    Nálam minden rendben volt tegnap délután. Win újratelepítés miatt letöltöttem újra a FM7-et, semmi problémát nem tapasztaltam. Annyi volt csupán, hogy a megvett FH4 ultimatet csak harmadikra engedte kifizetni a winstore, előtte kétszer kidobott. De a letöltés már rendben ment.
  • WinT
    #2642
    Nálatok megy rendesen a Windows Store? State of Decay 2-őt próbálom letöltetni két napja, de az hagyján, hogy állandóan megáll a letöltés, de mellette még olyan szinten megfogja a gépet (egy i5-8600-at 16 Gb rammal), hogy egyszerűen használhatatlan mellette bármi másra.
    Bele se merek gondolni mi lesz majd ha a Forzát kell letöltenem... bármi praktika esetleg amit bevethető?
  • Fehercsoki
    #2641
    Én biztosan.
  • LeWyTy
    #2640
    Az azért elég paraszt lenne ha a régi autókat úgy kapnánk vissza.
  • Szabi #2639
    valamit hagyni kell a félévig heti 2 autós frissítésekhez is .. :DD
  • LeWyTy
    #2638
    Ez tényleg a fullos lista lenne? Nem létezik!
    Elég kevésnek tűnik.... mármint néhány autót hiányolok az FH3-hoz képest.
  • LeWyTy
    #2637
    Kíváncsiság jelleggel. Ki fog 28.-án kezdeni?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.09.23. 21:00:36
  • kemszi2
    #2636
    lent van a játék,már csak a 28-át kell kivárni :)
    Én kiagytam a demót
  • Szabi #2635
    emlékeim szerint a rally gumi blizzardra váltva szöges gumi lett :D
  • WinT
    #2634
    Nagyszerű... már most utálom. :)
  • LeWyTy
    #2633
    Úgy rémlik amennyire streamekben néztem nem dob rajta akkorát, de kell gumit cserélni. Vagyis nyilván ajánlott.
  • WinT
    #2632
    Jajj ilyen téli gumis baszakodás remélem nem lesz. Blizzard Mountaint is azért gyűlöltem a 3. résznél mert ha volt egy verdám ami pl. be volt szépen tuningolva A600-as szintre, rögtön átbaszta S akárhányba ha ráraktam a téli gumit. Aztán ha meg visszament az ember a melegbe akkor még külön vissza is kellett rakni a normált.
    Inkább nem is mentem már a havasokba a végén... vagy szenvedtem a nyári gumikkal.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.09.23. 09:56:30
  • stalker001
    #2631
    Videóba a készítők azt mondták, hogy hetente lesz évszak váltás.
    De akik már játszanak vele én azt látom hogy egyiknél a verseny miatt hó van a másiknál még csak tavasz....
    Most akkor ez hogy lesz? csinálod a verseny hóba kilépsz online-ba azt nyár lesz hirtelen te meg maradsz téli gumival ? vagy mi? :D nem tudom elképzelni ezt most így...
  • Szabi #2630
    mert szokás szerint a sztrímerek megint megkapták 2 héttel korábban..
  • LeWyTy
    #2629
    Ő miért tud már játszani? Nem vettem elég drága szart?
  • Szabi #2628
    szpojler alert
  • LeWyTy
    #2627
    Ha valakit mégis érdekeln egy Discord ahol azonnal lehet kommunikálni nem úgy mind SG-n és úgy egyáltalán rendesen működik is nem úgy mint az Xbox app.
    https://discord.gg/xrWh6QU
    Számomra az Xbox appos szarakodás már az FH3 nál is sok volt.
    UI: Majd rájövök hogy működik.
  • LeWyTy
    #2626
    Én jönnék... 10-20 perce próbálok rádírni, de az xbox app ugyan olyan szar mint volt. Discord PLS!!!
  • Szabi #2625
    most hogy közeledik a H4, talán érdemes lenne még néhány találkozót szervezni H3-ban, utána gondolom úgyis megy a süllyesztőbe a játék.. :D

    lenne rá jelentkező ? kinek lenne jó ma este ? holnap délután/este ?


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.09.22. 23:19:04
  • Szabi #2624
  • Gibor
    #2623
    Katasztrófa hogy így csinálják meg.... Horizon 3-hoz ezért nem vettem meg egyik kiegészítőt sem.
  • arty
    #2622
    lesz egy helyszín, ahonnan "el tudsz teleportálni" egy új, kicsit térképre (kiegészítő), ahol szintén vannak mindenféle eventek/activityk/karrier

    eddigi horizonokban legalábbis így volt
    tehát nem a főtérkép egészül(t) ki
    Utoljára szerkesztette: arty, 2018.09.21. 09:29:41
  • LeWyTy
    #2621
    Már előre láthatóan van 2 pálya kiegészítő. Azt hogy kell elképzelni? Kiegészíti az alapot vagy új lesz?
  • Dante73
    #2620
    Igen, Anglia... Nem lehetett a ziccert kihagyni.
  • arty
    #2619
    régi probléma a forza szériánál, szerencsére az FM7 óta van ezt kiküszöbölő/problémát megkerülő nézet - amikor kicsit "közelebb" ülsz a szélvédőhöz és a kormány már nem látszik, így nem zavaró, jobban kilátsz, stb

    persze nem a konkrét problémádra megoldás, arra nincs :(

  • Szabi #2618
  • haflac
    #2617
    Microsoft store,ez nem is kérdés.
  • Fehercsoki
    #2616
    Hol érdemes megvenni a Horizon 4-et, illetve hol a legolcsóbb? (olyan megoldás nem érdekel, amiért bannolhatnak, pl. régió változtatás)
  • TBTPumpa
    #2615
    Nem hinném. Majd a megjelenés napján küldik. Tavaly a Motorsport 7-nél, tavalyelőtt meg a Horizon 3-nál is így volt.
  • peti79
    #2614
    Te innen vetted? Már ők is küldik a kulcsot, működik a preload?
  • LeWyTy
    #2613
    Egész jól eltalálták a brites témát....
    Külön kedvencem, és nagyon sokat hozzátesz a demó élményhez hogy az angliában tervezett és népautónak számító Focus RS demó autó ebben az eredeti környezetében balkormányos. GG!

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.09.18. 11:22:47
  • LeWyTy
    #2612
    A crossplatform eszembe se jutott....
    Csak azért gondoltam mert linkelhető a microsoft acc.
  • Dzsini
    #2611
    8% kedvezménnyel már lehet, hogy valakinek átüti a tűréshatárt :) (ugyanitt az alapváltozat 22% kedvezménnyel van, az azért jelentősebb)