3373
jdcnaddehh671.png
  • stalker001
    #2690
    Akkor most az évszakok hogy vannak? valaki magyarázza már el pls. :D
  • LeWyTy
    #2689
    Miért nem indul el nekem a játék? Elvileg kellene tudnom játszani. Bejön a szürke ablak 5 sec után eltűnik és semmi nem történik.
  • Fehercsoki
    #2688
    A Horizon Life nálatok működik? (az online mód) Nálam talál sessiont, de nem tud csatlakozni.
  • vajo
    #2687
    Felavatva. Asszem nincs ok a panaszra :D


  • WinT
    #2686
    Akkor nem értem ez, hogy működik. A Game Pass lényege ugye ha jól tudom az, hogy a havi előfizetési díjért és ideje alatt az akcióban részt vevő játékokat korlátlanul letöltheted, használhatod. Oké, hogy az első belépők kapnak egy hónapot ingyen, és utána ez már nem jár de ott a Cdkeysen most amit veszel az nem sima egy havi előfizu?
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.09.28. 21:51:18
  • LeWyTy
    #2685
    Am egyből lehet idő után játszani vagy a szerverek használhatatlanok lesznek?
  • LeWyTy
    #2684
    Edinburgh még nem jártam, de nagyon adja az UK feelinget a játék.
  • Szabi #2683
    szerintem nem, mert vettem egyet... de azt írja hogy már volt egy ingyenes időszakom, ezért nem lehet újabb :DD
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.09.28. 21:45:10
  • WinT
    #2682
    Én MS store-ból fizettem elő az 500 forintos gamepassra még szeptemberben így október végéig érvényes. Ha most itt is veszek egy olcsót akkor az működik, hogy október végén lövöm el a kódot ha lejárt az aktuális?
  • Szabi #2681
    hmm..
  • Gibor
    #2680
    cdkeys-en 500ft az 1havi gamepass, első aktiválásra ha úgymond feliratkozol a gamepass-re kapsz még +1 hónapot. Így nekem most 11.27 ig érvényes gamepass-em van 500ft-ért :)

    Szerk:
    ha valakit érdekel itt megtalálja.
    Utoljára szerkesztette: Gibor, 2018.09.28. 21:04:34
  • Dante73
    #2679
    A Gamepass, az oké, értem. De az nem két hét?
  • Gibor
    #2678
    Én most 500ft-ért 2hónapig tudok játszani vele :D
  • Dzsini
    #2677
    Edinburgh tök jó :) Nem utcapontos (nem is várható el), de a fő utcák és a fő épületek megvannak, és a saját 2004-es fotóimat sorban be tudom azonosítani a játékban.

    ... és Castle Edinburgh megvásárolható 15 millió petákért :P (jár érte egy Alfa Romeo P3 és 10 super spin)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.09.28. 19:49:05
  • WinT
    #2676
    Aki fent van az X-box friendlisteden azt bevarázsolja. Motorsport 7-ben is csupa olyan nevek ellen megyek akiket még Horizon 3-ban vettem fel és azóta se láttam őket. :)
  • Dzsini
    #2675
    Engem nagyon meglepett, hogy bevarázsolt egy olyan játékba, amivel (még) nem játszol... viszont szép autókba ültetett :)

    a spoilerhez pedig: hát igen, az végtelen időt és pénzt be tud csócsálni. Második helyen van ilyen témában egy gyermek után :) A 3 fent van még, úgyhogy akár ott, akár Crewban még lesz lehetőség továbbra is autózni.
  • Szabi #2674
    a botom :D

    én még nem vettem meg, majd egy standard-et tervezek, de igazából most annyit se szívesen költenék
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vetem egy lakást nemrég és kb minden időmet és pénzemet elviszi


    #2673: hát basszus.. nem is tudom mire számítottam.. xD
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.09.28. 18:10:55
  • Dzsini
    #2673

  • arty
    #2672
    egy autós játék, amiben másodpercenként repül az arcodba valami erőltetett magyarított baromság.......... :)

    LEHET, hogy csak szokni kell, de engem is zavar.
    anno a régi forzák (motorsport széria) is volt magyar, ott nem zavart, mert valóban csak autósjátéknyi szöveg volt magyar (és az sem ilyen "lazán" forfítva)
  • arty
    #2671
    tegnap minden ms cuccom kivágta az accom, pedig még lett volna "tennivaló" fh3-ban :(
  • Dzsini
    #2670
    Nahát, kit látnak szemeim :)
  • WinT
    #2669
    Egy Asettoban vagy Project Carsban nem is zavarna, de itt nem tudom sajnos figyelmen kívül hagyni annyira az ember szeme előtt van állandóan.
    Jólvan leállítom magam, majd megszokom. :)
  • kemszi2
    #2668
  • LeWyTy
    #2667
    Szörnyű!
    Mármint én is ki nem állhatom a szar szinkront meg a félrefordításokat. De ez egy rohadt autós játék nem a szöveg a lényeg. Kit érdekel? Vezess azt jóvan.
  • peti79
    #2666
    Ad egy csomó jutalmat, amiért játszottam az előző Forzákkal. Aranyos...:)
  • WinT
    #2665
    És csesszék meg ahogy olvasom a fórumokat úgy néz ki nem lehet visszaállítani angolra a játékot csak ha az egész rendszert átállítod. Faszom... remélem lesz erre valami registry-s okosság mert a franc se akar ezzel szórakozni minden indítás előtt. Nagyon nagy fekete pont már kezdésnek.
  • LeWyTy
    #2664
    Akkor nem csak nekem
  • stalker001
    #2663
    Mi ez a Season-ös kép? nekem kell az a Honda civic type R :D
  • WinT
    #2662
    Valahol már biztos megrohanták a szervereket, mert Motorsport 7-et játszok másfél órája de újra kellett indítanom a gépet, azóta a 7. részt képtelenség elindítani, kifagy kapásból mikor töltené be a mentéseket. És ahogy látom az Xbox app is megadta magát. :D
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.09.27. 22:08:16
  • arty
    #2661
    ez a hetente más season mekkora kreténség......
  • fatmax
    #2660
    Köszi , az infot !
  • WinT
    #2659
    Elvileg nem probléma az illegál windows, szerintem nem te lennél az egyetlen aki az alól tolja. Itt a MS fiók a lényeg, az legyen rendben.
    Én anno a 3. részt HD7850-el kezdtem, azzal is elvolt medium-high grafikán, az R9 az már valamivel erősebb ha jól gondolom. Erős procit meg sok memóriát viszont biztosan megkéri.
  • fatmax
    #2658
    Sziasztok !
    Virágbolti windows-al felejtős ez a játék ? Illetve , ha az első gond megoldódik, egy R9 270x-el eldöcögne valamennyire ?
    Köszi !
  • Dzsini
    #2657
    úgy tudom csak az Ultimate kap early accesst
  • WinT
    #2656
    Kik játszanak ma éjféltől? Az ultimate-esek vagy az előrendelők is?
  • TBTPumpa
    #2655
  • TBTPumpa
    #2654
  • LeWyTy
    #2653
    Ez kell ide
  • WinT
    #2652
    Ismerem ezt a trükköt, az első volt amit próbáltam, de sajnos nem segített, le kellett tölteni az egészet újra.
    Viszont hála istennek úgy tűnik csak azzal a nyomorult State of Decay-el szarakodik a store, a Forza pikkpkakk lejött gond nélkül.
  • Béluska74
    #2651
    Az MS store-os "szarakodáshoz" némi infó : Ha csak bevillan a kezdőképernyő és kilép az asztalra a játék akkor kezdjetek el letölteni valami ingyenes játékot meg kell várni amíg letölt 1-2 százalékot azután megszakítani a letöltést és és ezután csodák-csodájára elindul ami eddig nem futott. (Forza pl.)
    Ez azért van mert az MS store nem jól állít be valami engedélyt.