3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #2610
    Hali!
    - passz, eszembe nem jutna kormánnyal játszani ezt a játékot :D
    - passz, de mivel cross platform, így hasznosabb az xbox app-ba dumálni, mert úgy hallod az xbox-osokat is ;-)
    - nem... :D
  • LeWyTy
    #2609
    Üdv.. Lenne pár kérdésem:
    -Még mindíg nem voltak képes megcsinálni hogy a kormány 180foknál többet forduljon? Vagy csak én vagyok béna?
    (Nagyon rosz úgy 900 as kormánnyal hogy csak 180az aktív felület... van erre megoldás?)
    -Van valami FH4 discord szerver ahova csatlakozhatok majdani közös játszás céljából?
    (Ha nincs szorgalmaznék egy létrahozását.... jobb mint a "játékos lista" megoldás a topikban.)
    -Szerintetek az Ultimate megéri azt a pénzt?
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.09.18. 00:01:37
  • Dzsini
    #2608
    bő 10 napos preload azért igen barátságos 64 gigához...
  • TBTPumpa
    #2607
    Elstartolt a preload!
  • arty
    #2606
    több az exklu, amit a pécések sose játszhattak ... ms cuccainál amugy is nagyobb az esély, hogy egyszercsak mégis jön pécére.
    sonynál zéró (mivel nekik ott a havidíjas ps now)
  • grebber
    #2605
    Ez off ide, de érdekes hogy a cell rendszer (ps3) sokkal távolabb van a pctől mint az xbox 360 és mégis xboxos portokról soha nem is hallottam, hogy foglalkoznának vele. Ellenben a ps3as cumok egyre több jobb játékok egyre jobban futnak..
  • arty
    #2604
    még a legeslegelső xbox sincs szinte egyáltalán emulálva... nemhogy a 360/one :)
  • Szabi #2603
  • pgyuszika89
    #2602
    Én benchmarkot nem futtattam, de 45-50 FPS körül vagyok ~max grafon 1080-nal és 16GB rammal. Proci AMD 1600x.
    Amit én észre vettem viszont, hogy HDD-ről néha volt egy két lagg. SSD valószínűleg el fog kélni a végleges alá.
    Videó itt
  • WinT
    #2601
    "...remélem hamar jönnek a térkép bővítő dlc-k és nem töltögetős lessz, hanem hozzácsapják a mostani térképhez..."

    Erre sajnos, 5 forintot sem tennék fel ha fogadni kellene.
  • Szabi #2600
    ahogy várható volt minőségi jó szórakozás, jópofa ez a filmes megoldás, így már-már értelme is lett a mellék küldetéseknek.. :D



    néhány dolog amit sajnálok/nem értek
    - a térkép még nem érződik kicsinek, de még csak fél órát játszottam, remélem hamar jönnek a térkép bővítő dlc-k és nem töltögetős lesz, hanem hozzácsapják a mostani térképhez..
    - hátul van rendszámtábla, meg is változtatható, elől ott a rendszám helye.. akkor miért nincs ott is rendszám ? :DD
    - ugyanaz a gagyi első toldat és méggagyibb hátsó szárny választható az autókra, igazán hozzáadhatnának már néhány plusz szárnyat, a felfogatási pont már ott van, nem lenne nagy kaland további szárnyakat modellezni..
    - örülök a rakétanyuszinak stb, de igazán jöhetne még további gyártó, legalább a gyári sport csomagokat lehessen már az autókra rakni.. mint pl. a TT-nél az RS, ABT RS-R, vagy RS Performance :-/


    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.09.15. 20:15:14
  • Szabi #2599
    ha valaki festegetne.. :D
  • scomcomputers
    #2598

    [email protected]+GTX1080Ti...
  • CserTotoo
    #2597
    Egy angol oldalon a rendszer követelményekben olvastam, hogy 55 Gb kell neki, reménykedjünk, hogy nem a duplája kell.
  • 11awalker
    #2596
    Köszi :)
  • WinT
    #2595
    Nem tudom az X1 emulátorok milyen állapotban vannak manapság PC-n, de meglepődnék ha egy Forzát élvezetesen lehetne játszani velük. Más megoldás meg nincs, hiába keresed.
  • 11awalker
    #2594
    Okés, köszi.
    Boxot nem vennék, van gamer pc-m, inkább azon tolnám, akkor jobb ha megnézem az interneten, hátha valaki felrakta úgyis őket, hogy lehessen pc-n játszani velük.
  • arty
    #2593
    vegyél egy xbox one-t :) olcsó, azon végigtolhatod az 1-2-t, vagy ha nincs elég jó pécéd, akkor a 3-4-et is ;)
  • CserTotoo
    #2592
    Köszi!
  • WinT
    #2591
    Biztos vagyok benne, hogy 100+ lesz... bassza meg tavasszal vettem 500 gigás SSD-t és már nem elég. :(
  • peti79
    #2590
    26.-a kornyékén már lehet figyelni az előtöltést.
  • peti79
    #2589
    Csak nehogy 100-120 giga legyen az az 50-60!
  • grebber
    #2588
    Mélyebben beleveti magát a DirectX 12-be a Forza Horizon 4
  • CserTotoo
    #2587
    Hali!

    Előrendeltem, valakinek valami infó,hogy mikor lehet megkezdeni a játék letöltését? Csak nem kell megvárni a okt. 2. megjelenést és akkor megkezdeni ezt az 50-60 gigát.
  • Szabi #2586
    ms storeba már ott a két map bővitő dlc.. :D
  • 11awalker
    #2585
    Köszi a választ. :(
  • peti79
    #2584
    Pc-re se az 1. se a 2. rész nincs. Vagy kezded a 3.-ik résszel, vagy veszel egy Xboxot.
  • 11awalker
    #2583
    Sziasztok!
    A fejembe vettem, hogy elkezdek játszani a Forza Horizon sorozattal és így az első résszel kell kezdenem. Nincs konzolom ezért pc-re kellene, tud valaki abban segíteni, hogy honnan tudnám megszerezni pc-re az első részt!?
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • WinT
    #2582
    Remek cucc a demo, jól is megy... kilóra megvettek vele, pedig nagyon nem akartam, de ha lejár a game pass sanszos, hogy vétel lesz.
    De ezt a magyar feliratot nagyon remélem, hogy vissza lehet angolra csinálni mert katasztrófa.
  • alma2
    #2581
    ja, Katika leforditotta a kormany beallitasokat kereknek :)
    Nem ment, a harom sem mentett emlekeim szerint.
    Hagyod is a francba? Ennel tokeleteesbb demot nem is kaphatnal, hogy kiprobald, megnezd megy-e stb...
    Varhato volt, tovabbra is az eros arcade vonalat kepviseli, a mindenfele szimulator fele beallitas lehetoseg ellenere is, botranyos ffb, szoval tovabbra sem nagy elmegy kormannyal.
    Mondjuk gamepaddal kezdtem el, de eleg ciki, hogy velhetoen valami bug folytan, ugy viselkedik, mintha kihagyna a kanyarodas, egy keresztezodesnel, meg minden utnal ra akarna kanyarodni magatol, pedig minden segitseg ki volt kapcsolva. Persze ha csak egy nyomvonal volt akkor is csinalta x masodpercenkent nem kanyarodott. Kormanynal nem volt ilyen szerencsere,
    Nem tudom csak nalam jott elo, ja igen xbox gamepad, megcsak szava sem lehet a microsoftnak emiatt, bar o csak a kiado.

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2018.09.13. 18:23:51
  • balazsgigi
    #2580
    Én a pedált nem tudtam beállítani.De ha ez komoly,mint 3-nál,hogy mindig újrakezded,akkor hagyom is a francba.
  • Fehercsoki
    #2579
    FH4 demoban lehet valahogy menteni? Háromszor játszottam vele, mindháromszor újra kellett kezdenem, így inkább le is töröltem.
  • CserTotoo
    #2578
    Köszi!
  • rage
    #2577
    Forza 4 demot próbáltam ki este, a magyar felirat minősége a játék közben kegyetlen...

    Azért manapság ez már elég kínos, ha már van benne, némileg figyelhetnének a minőségre is.
  • peti79
    #2576
    Az FM7-ből szezett tapasztalatom szerint teljesen külön kezeli a kettőt. Attól, hogy a demót letöltöd, a teljes játék letöltése nem lesz kevesebb!
  • CserTotoo
    #2575
    Hali!

    Ha letöltöm a demo fájljait akkor a komplett játékból kevesebbet kell majd letölteni vagy teljesen külön kezeli a kettőt?
    Ötlet?Tapasztalat?

    Köszi
  • Béluska74
    #2574
    Forza Horizon 4 demo tölthetö!
  • WinT
    #2573
    Az is opció, és akkor nem dobtam ki 20k-t az ablakon. :)
  • arty
    #2572
    vagy beleunsz ;)
  • WinT
    #2571
    Én is befizettem erre a game passra. Egy sör árát megéri bőven. Egyrészt addig végigtolom a Gears 4-et meg kipróbálom a State of Decay 2-őt amiket amúgy biztosan nem vennék meg, esetleg még pár címet aminek amúgy a közelébe nem mennék. Másrészt egy hónap alatt hátha lehet találni már olcsóbb kulcsot némelyik szürkezónás oldalon, meg előjönnek a hibák és javítások is.