3373
jdcnaddehh671.png
  • WinT
    #2730
    Ha... másik fórumon láttam a tippet, ha átállítod mondjuk Szingapúrra a windows régiót akkor már tölthető/játszható. Húzom is.
  • stalker001
    #2729
    Holnap ha minden jól megy már én is játszok aki gondolja vegyen fel xbox akár min. :D
    Lazlow1992HUN
  • Szabi #2728
    SuperGamez Hungary klub létrehozva :-)

    eddigi kiskedvenc:

    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.10.01. 22:21:52
  • peti79
    #2727
    Ultimate verzió péntek éjféltől játszható. Gamepassal a standard lesz elérhető, holnaptól.
  • WinT
    #2726
    Valaki azt irta, hogy neki már hétvégén is elindult.
    Game Pass mellett meg egyelőre még letölteni se lehet elkezdeni. :(
    (Tuti játszható lesz ez azzal egyáltalán?)
  • Szabi #2725
    jé, játszható már a standard is.. :D
  • Dzsini
    #2724
    64 giga, és nagyon meghálálja, ha SSD-n van (főleg gyorsan száguldó autóknál)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.10.01. 18:06:53
  • stalker001
    #2723
    Játék amúgy mennyi helyet foglal gépen?
  • Dzsini
    #2722
    Első Forzathon Live!-om (gond nélkül beindult ma, egészre kellett a kijelölt helyen lenni):

    82-en voltunk benne, 3 feladat volt, egy speed zone, egy drift zone és egy trafipax - mindenki egyszerre próbálgatta (ghost kocsikkal), és gyűjteni kellett a kilométer/órákat / pontokat a kijelölt helyeken:

    És a végén, mivel 20 percen belül teljesítettük mindhármat, így 30 (60) F-pont járt érte.
  • LeWyTy
    #2721
    Miért nincs minden kocsira Roof Rack?
  • LeWyTy
    #2720
    Ezt mondom 2 hete, senki le se szart mikor javasoltam.

    FH4 DISZKORD!!!

    #2719 Ez a rendszer egy konzolra kitalált egyszerű valami. Én személy szerint utállom.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.10.01. 15:08:59
  • Dzsini
    #2719
    Pedig semmi varázslat nincs benne - felveszitek egymást ismerősnek, összekapcsolódtok, onnantól látjátok egymást a térképen és a játékban, és a csapat vezetője indíthat eseményeket, amiben a többiek részt vehetnek.
  • gregoryan
    #2718
    Valahogy nem tudom elképzelni, ezt a bárkivel össze lehet szövetkezni és játszani mert egy nagy egész online világ..
  • gregoryan
    #2717
    Van esetleg egy Discord channel, vagy ilyesmi, ahol össze lehetne találkozni más playerekkel innen közületek Srácok? Jó lenne coop-ban játszani, nem csak SOLO-ban.
  • Zanetti
    #2716
    Online módra sokan panaszkodnak, hogy egyáltalán el se indul nekik. Elvileg, ha az Xbox többjátékos módnál a NAT típusa Szigorú, akkor van gond. Bár sok embernél úgy se működik, hogy náluk nyitott a kapcsolat. Kár, hogy ez a játék nem Steames, akkor nem lennének ilyen problémák. Remélem, hamarosan találnak rá megoldást.
  • Dzsini
    #2715
    A megvásárolható lakhelyek - spoilerben a neve, nagyjából a helye a térképen, az ára, és hogy mit ad
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    The Gables - ez ajándékba jár a "sztori" során, bekapcsolja a Drone Mode-ot.

    Croftdale Farm - 200,000 (térkép északi széle, középtájt) - 1 Super Wheelspin + birka kürt

    Sunflower Meadows - 200,000 (térkép nyugati széle, középtájt) - 1 Super Wheelspin + zöld gumicsizma

    Kingfisher Cottage - 350,000 (északnyugat, a bánya közelében) - Wheelspin + gumikacsa kürt

    Thatch Corner - 500,000 (délkelet, tengerpart) - 2 Super Wheelspin + "ott vagyunk már?" szöveg

    The Huntsman's Lodge - 750,000 (nyugati nagy tótól keletre az erdőben) - 3 Super Wheelspin + a rádióban megjelennek a Skill Songok

    Castleview Road - 750,000 (Edinburghtől délre) - 3 Super Wheelspin + vörös velúr blézer

    Derwent Mansion - 1,500,000 (nagy tó délnyugati része) - 5 Super Wheelspin + arany trikó

    Fairlawn Manor - 2,000,000 (Edinburghtól délnyugatra) - 10 Super Wheelspin + ezüst cilinder + gyorsutazás bárhova

    Lake Lodge - 5,000,000 (nyugat, tó északi partja) / VIP ajándék - 5 Super Wheelspin + duplázza a Forza pontokat

    Bamburgh Castle - 10,000,000 (Keleti tengerpart) - 10 Super Wheelspin + 1 "csűrlelet"

    Edinburgh Castle - 15,000,000 (Edinburgh legmagasabb pontján) - 10 Super Wheelspin + Alfa Romeo P3
  • Dzsini
    #2714
    Egy kis infó a Forzathon új módjáról (akik még nem látták, vagy nem olvasták valahol)

    Minden héten van új Forzathon esemény, ahol külön saját pontokat lehet gyűjteni:
    1 egy heti feladatsor - ez a mostani őszi héten Retro Hot Hatch feladat volt (szerezz egyet, menj vele gyorsan, nyerj versenyt, és még valami) - ezeket sorban kell teljesíteni, és 100 (200) pont jár érte.
    7 napi feladat (amit 3 napon át lehet teljesíteni) - klasszikus feladatok a 3-ból, 10 (20) pontért darabja, ha megvan mind a hét+a heti, akkor +30 pont.

    Tehát egy hét alatt ezeket teljesítve 200 (400) pont jön össze - a zárójeles dupla pontszám azoknak jár, akik északnyugaton a tóparti házat megvették (ez látható a #2704-ben a Jaguárom mögött), és a VIP passhoz ez jár ajándékba, amúgy 5 millió peták.
    Emellett a Forzathon Live eseményekben 30 (60) pont jár (ezek nem igazán működnek most...)

    A pontokat szabadon lehet gyűjtögetni, és elkölteni, a szintén hetente változó boltban. Az e heti árukészlet:
    Bentley Continental GT Speed FE - 300
    Porsche GT3 RS - 15
    Valamint egy (legendary) kürthang 30, és egy (epic) ruha 20 pontért

    Emellett mindig lehet venni Wheelspint (10) és Super Wheelspint (50).

    A lényeg, hogy a heti FE autó megvételéhez a heti tennivalók mellett legalább 4 LIVE eseményen részt kell venni ha nincs meg a VIP ház.
  • kemszi2
    #2713
    az lehet ,de még szombaton néha rakott be freeride-ba is usereket.azóta viszont senki nincs az úton ,csak ha átmegyek szólóba.
    Csak azért nem tudom hogy mi van mert a netem is szarakodott mostanában , de pl a letölthető festéseket betölti rögtön

    Egyébként tegnap egy olyan dolgot produkált még a játék hogy kb 1 óra játék után belassult, a játék újraindítása után megint működött, de többször is eljátszotta
  • Dzsini
    #2712
    Elvileg a Forzathon Live eseményes mókák nem működnek még, az lenne az, ami óránként indul és Forzathon pontokat lehet gyűjteni vele.
    Az ad-hoc PVP / Coop működ(get), csak ott még valószínűleg kevés a user, hogy összejöjjön minden indulás.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.10.01. 09:52:46
  • Fehercsoki
    #2711
    Nálam egyáltalán nem működik, nem tud csatlakozni az online session-höz.
  • Dzsini
    #2710
    Nekem egyszer sikerült egy évszakos versenyre beesni társakkal
  • kemszi2
    #2709
    az online rész nálatok működik rendesen? Vagy otthon szar valami nálam? Tegnap próbáltam egy koop versenyre nevezni de z istennek nem sikerült
  • LeWyTy
    #2708
    Közben "véletlenül" megnyomtam és meglett De köszi.
  • hotwheels
    #2707
    Én boxon játszom, ott d-pad felfele..
  • LeWyTy
    #2706
    Én vagyok hülye? Hol a fotó mód?
  • hotwheels
    #2705


  • Dzsini
    #2704
    Ha már ilyen szépen kérted :)
  • vajo
    #2703

  • WinT
    #2702
    Várjál, még sokan csak szerdán fognak hozzá. :D
  • Fehercsoki
    #2701
    A kaszkadőr küldetésekben használt Hoonigan Ford Focus-t hogyan lehet megszerezni?
  • stalker001
    #2700
    Meglepődötten tapasztalom hogy nem nyírjátok ki az oldalt mindenféle képekkel, gondolok itt krúzolós képekre stb.
    Vagy ez már nem divat? vagy a játék nem jó? :D
    Anno a TDU 1 idejében ez teljesen máshogy volt.
  • Hunter of Deer
    #2699
    Forza Horizon 4 Ultimate a bevezető játékmód alatt mentett fotók közben kifagy, van erre valami megoldás?
  • Gibor
    #2698
    Igen, de mint kiderült ezek az akciós kulcsok valami korábbi gamepass kedvezményből maradtak meg, és csak akkor tudod felhasználni ha még nem vettél gamepass-t. De így van ahogy mondod, normál esetben tudsz venni 1havi gamepass-t ami 3k.
  • Dante73
    #2697
    Az én olvasatomban ez sima gamepass. Megveszed, és ennek a kódját bepötyögve, egy hónappal meghosszabbodik a hozzáférés. (Tegyük hozzá, ennyiért baráti az ár, 3000Ft a magyar fizuhoz képest sztem kicsit sok, ha csak 1-2 játék érdekel.)
  • WinT
    #2696
    Csűrlelet baszki... csűrlelet!
    (Bocs, nem bírom elengedni. :D )
  • Dzsini
    #2695
    Ahogy látom az alap "sztori" során végigkísér az éven, utána pedig hetente rotálják a versenyen kívüli (freeroam) évszakokat, a versenyek pedig lehetnek bármilyenek mellette.

    Érdekes, hogy most már a helyszínek "kiszolgálnak" mindenféle autót alapból:

  • Zanetti
    #2694
    Azt írták, hogy hetente változnak az évszakok.

    Aki akar menni online, nyugodtan jelöljön be. Nick: Belchior10 HUN


    A Horizon Life nálam se megy, lehet csak keddtől működik majd?
    Utoljára szerkesztette: Zanetti, 2018.09.29. 08:20:46
  • TBTPumpa
    #2693
  • rage
    #2692
    500 ft-ért biztos nem.
    Ezt az használhatja, akinek még nem volt előfizetése.

    Esetleg kell csinálni egy új accountot, ahhoz jó lesz.
  • LeWyTy
    #2691
    A FH3 sem indul el már napok óta. A demó bezzeg működik. Mi a gond?