3373
jdcnaddehh671.png
  • hangacsi
    #2770
    Engem érdekelne, de nem tudok segíteni a megosztásban.
  • LeWyTy
    #2769
    Ha valakit érdekel megosztanám, de én vagyok hülye vagy nem találom hogyan kell?
  • CamelX
    #2768
    Nice a hangyász
  • kemszi2
    #2767
    megnézem majd köszi!


    Valakinek sikerült mert ez a nyári KÓp bajnokság ?:D
    egyszerűen nem tudok olyan csapatba kerülni akikkel megtudnám nyerni,hiába végzek rendszerint az 1-3 ba ha a többiek nem vagy csak alig hoznak pontot :D
  • stalker001
    #2766
    Valami privát kóborlás megoldás van a játékban?
    Mert nagyon irritáló volt hogy én előrébb járok mint haver és nem tud hozzám csatlakozni csak én hozzá, plusz nem hiányzik hogy 35 ember miatt laggoljon a játék. :D
  • WinT
    #2765
    Na ennyi volt... megint kezdi a töltőképernyőbe belefagyást.
    (Tök jól elbeszélgetek itt magamban. :D )
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.10.03. 21:10:22
  • WinT
    #2764
    Hát egy óriási negatívum azért van a 3. részhez képest. A zene az borzalmas.
    Nemigen vagyok nagy hódolója egyébként sem ezeknek a ma divatos nyenyeréknek, de valahogy az előző rész soundtrackjét úgy válogatták össze, hogy még én is szerettem. De ami itt van az katasztrófa... szerencsére kikapcsolható. :D
  • Monster076
    #2763
    Én belépek, otthagyom kb. 5 percre és kilép, de eddig 2 futamnál többet ha fejem tetejére állok sem tudtam lefutni. Szürke képernyő és viszlát. Hivatalos fórumon írtak valamit, hogy dolgoznak a problémán...
  • WinT
    #2762
    Az az update még felment kedden 0:20 óra körül mikor próbáltam elindítani frissen megjelenés után, de ha az kavarna be akkor tegnap sem tudtam volna játszani azt a 4-5 órát egyhuzamban. Mindegy... most talán jó lesz.
  • arty
    #2761
    jött egy gigaupdate a vindóz10hez...... nem az ment fel neked? (vagy ha nem: miért nem? lehet az a gond! :D )
  • WinT
    #2760
    Reseteltem az appot, újraszinkronizálta a felhőből a mentést, most elindult.
    Remélem így is marad...
  • Futocsiga84
    #2759
    Nálam minden rendicsek,ugyan úgy fut minden ahogy kezdtem pénteken.
    Semmi kifagyás, semmi nem tölti be..... minden fasza :-)
  • LeWyTy
    #2758
  • WinT
    #2757
    Tegnap estig tökéletesen ment minden, aztán kifagyott mikor meg akartam venni egy házat és azóta egyszer sikerült elindítani. Minden oké a menüig, rányomok a continue-ra, mutat egy-két képet aztán fekete képernyő és sehova tovább. Valahol ott lehet a gond mikor az én mentésemet akarja betölteni mert a benchmark elindul minden gond nélkül.
    Na erre varrjon gombot valaki, másnál van ilyen gond?

    Szerk.: Na most már a menüig sem jut el...
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.10.03. 17:00:18
  • arty
    #2756
    talán a "lájvos portot" kellene fixálni és fixen a gépedre irányítani (portforward, routerben)

    nemrég küzdöttem a geow4-el kapcsolatban... ezt a leírást követtük
  • hotwheels
    #2755
  • kemszi2
    #2754
    Na egy pár dolgot nem értek továbbra sem, sikerült végre port nyitással többé kevésbé "beröffenteni" az online részt is.
    Egy kérdés mitől változik a NAT típusom (xbox alkalmazásban nézem a hálózatnál) egy játék menet alatt? indításkor nyitott volt most mérsékelt...?
  • WinT
    #2753
    Apróság, de nekem megváltás, hogy bármikor lehet verdát cserélni útközben, nem kell visszaugrálni a fesztiválra.
    Az is bejön, hogy látszanak más playerek a sessionben... azt még nem tudom jobb lenne-e ha nem ghost lenne mindegyik (de... jobb az úgy).
  • WinT
    #2752
    Déja Vu erősen, kísértetiesen ugyanazokat a problémákat lehet olvasni a fórumokon mint a korábbi részekkel kapcsolatosan.

    Így két óra játék után látom már, hogy ezt is nyüstölni fogom másfél-két évig mint a harmadik részt, eszméletlen módon beszippantott a cucc.
    Eddig ami negatívat fel tudok hozni, hogy ha nyitva van a chrome a háttérben akkor a fix 60 fps bezuhan alkalmanként 56-57-re és ránt egyet az egész cuccon, amit három fps esés azért nem indokolna. Pedig SSD-n van. Ezt már a harmadik rész is csinálta, érdekes módon a Motorsport 7 az meg nem.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.10.02. 19:07:05
  • stalker001
    #2751
    Nekem fut a játék szépen már van benne vagy 6 órám.
    A kérdésem az lenne hogy nekem alapból piszkos kevés kocsi van, videóba láttam pl ep3 Type R-t nekem viszont nincs, ez mi? :D
    Nem hinnél hogy dlc meg barn kocsi lenne....
  • Monster076
    #2750
    A Store probléma megoldódott, frissült a game is, de továbbra sem birja 15-20 percnél tovább és elszáll. Érdekes, mert a demó stabilan futott gond nélkül. Egyelőre neten sem találtam megoldást.
  • Monster076
    #2749
    Nekem furcsa módon kb. 15-20 percenként elszáll a játék, hirtelen szürke lesz a kép, majd visszaugrik az asztalra. Próbáltam a legújabb Nvidia drivert, de azzal sem oldódott meg a probléma. Ma jött valami frissítés, viszont most meg a Store nem elérhető :)
  • Dzsini
    #2748
    igen
  • WinT
    #2747
    Keresztkérdés: Másnak se jön elő a térkép a kontroller 'back' gombjára? Vagy ahhoz előrébb kell még haladni a sztoriban?
  • gregoryan
    #2746
    Gyertek gyertek Discord-ra.
  • LeWyTy
    #2745
    "Autótechnikai tanács": Többszáz lóerős, nagy nyomatékos, hátsókerekes, alapból nagyon könnyű autó nem fog neked hóban irányítható maradni.
    (a valóságban sem)
    = AWD, télugumi, ne a drift futóművel akarj vesenyezni.
  • gregoryan
    #2744
    Srácok, talán ez nem forza kérdés, kb inkább autótechnikai, de mit tudtok nekem arra javasolni, hogy TÉL-ben vagyok vettem egy RX7-est, és egyszerűen képtelen vagyok vele versenyezni körversenyt, mert ha gázt adok, úgy tolja túrja az orrát kifele, hogy egyenesen megyek minden kanyarban. Vagy kézifék minden kanyarban, vagy használhatatlan, mert ha ennél is jobban lefékezek, akkor mindenki még az utsó ember is el száguld belső íven mellettem. Próbltam a downforce-ot állítani, igen természetesen téli gumi van a kocsin, de meg se hatja. Ja és még csak óriás tuning sincs rajta,hogy esetleg túl erős legyen.
  • gregoryan
    #2743
    Jah aki nem annyira lelkes, hogy megpróbálja letölteni :)
    de amúgy én tegnap csatlakoztam a fórumhoz csak. Szal lehetőég sem volt szólni.
    De engem is meglepett, hogy megkaptam a kódomat, redeem-eltem, be engedte, feldobta, hogy letöltés, mondom, ok... erre mikor kész volt, kiírta, hogy akkor PLAY?? mondom persze play.. és ment D:D:D: szal ennyit a Ultimate early access-ről. persze a kocsi pakok azért oda b-......nak.. amika Standard-hoz sajna nincs. bá Drift pakkot én spec igy is kaptam extraként. de ha jól láttam az mindenkinek jár.
  • Szabi #2742
    ezt mondjuk jó lett volna szombaton is tudni :)
  • gregoryan
    #2741
    szombat reggel óta!
  • gregoryan
    #2740
    te ez valami állat!! azonnal megek kb majd ilyenre, amint felhúzom a kocsimat :)
  • kemszi2
    #2739
    én tegnap az online résszel szenvedtem. Nem náluk vagy legalább is nem csak náluk volt/van probléma. A telekom-os router szopat, meg mellé a nod tűzfala. Tegnap megoldottam úgy hogy mobilnettel toltam és tűzfalra visszaállatottam a win-eset. Érdekes ez a tűzfal kérdés,mert interaktív módba van a nodos és minden új kapcsolatnál megkérdezi mit akarok vele kezdeni,a játék első indításánál minden felugró ablakot engedélyeztem, aztán valahogy mégis csak blokkolja. Ma neki futok még egyszer,bár inkább játszanék abba 1-2 órába ami rá tudok fordítani esténként :D
  • Dzsini
    #2738
    A világ fixen fog forogni, hogy minden élő és évszakos event mindenkinek ugyanaz legyen. Még pár napig nyár van, aztán egy hétig ősz.

    Versenyekre bármikor készíthetsz téli, tavaszi, akármilyen blueprintet, és ott akkor az lesz.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.10.02. 08:56:17
  • Futocsiga84
    #2737
    Akkor ez így elég elkeserítő ám........
    Valahol azt olvastam hogy lehet majd változtatni amikor csak akarod.
    Lehet ez igaz?
    Ez az egy dolog ami nem tetszik.
    Ennek ellenére iszonyat rá függtem a hétvégén. :-)
    Nem bántam meg hogy megvettem :-)
  • Dzsini
    #2736
    Nem, az alap "sztori" végigvisz ízelítőként a 4 évszakon, utána a szabad világ beáll a fix heti rotációba.

    Emellett persze a versenyek, egyebek lehetnek más évszakban.
  • Futocsiga84
    #2735
    Sziasztok.

    Látom hogy Szabi rakott fel havas képeket. Lehet már évszakot változtatni benne?
  • WinT
    #2734
    No jó... lejött, mondom egy fél órát még megengedek magamnak így hajnalban, most már úgyis mindegy. Indítom, logók menü, minden fasza. Írja, hogy van egy frissítés, le kéne szedni még. Lekapott gyorsba 800 Mb-ot. Ok... start, logók jönne a menü de tök feketeség, megszólal a zenéből pár taktus és kivág az asztalra.
    Ez akkor mára ennyi... remélem mire hazaérek melóból helyreáll. :)
  • LeWyTy
    #2733
    Már csak a kommunikációval kellene kezdeni valamit. Abból a szempontból ez a játék még mindíg nem ér semmit.


    ---->https://discordapp.com/invite/xrWh6QU <----


    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2018.10.02. 00:42:25
  • Szabi #2732
  • stalker001
    #2731
    Az úgy rendben van hogy tölti a forza horizon 4-et meg egy olyat h standard kiadás? :D vagy ez csak bug? a harmadik meg a formula drift pack.