4498
  • Palinko
    #1616
    Sniper elite?
  • NEOreg3
    #1615
    "Parachuting in a wasteland while stalking deers? That would be fun"
  • nxs
    #1614
    CPY a barátunk!
    Nem minden Denuvos játék szar,sőt sok a jó is. Viszont most megspóroltam 50 jurót egy szar játék miatt! Tales of Berseria pont olyan unalmas mint a Zestiria. Jó sokat fizethettek azoknak akik a teszt alapján azt írták,hogy ez kihúzza a BANCO-t és a szériát a szarból. Még csak meg se próbálták...ez ugyan az a játék csak más karakterekkel,sőt páran vissza is térnek..fuk ye!
    Csak adná már ki a Squeenix az FF12 remakejét,az egy jó játék,és jó játékért fizetnék is o.O
  • Shep
    #1613
    Elképzelhető, de az is lehet, hogy van egy szerencsekerekük amit megpörgetnek és ... :)
  • Danecay
    #1612
    Lehet éppen az indokolja, hogy még egy olyan verziójú védelemmel rendelkezett ez a játék amit még tudtak törni, legalábbis a megjelenési dátum alapján: 2017. jan. 27. Persze ettől még feltörhettek volna több olyan játékot is amit az elmúl mondjuk 1 évben nem és ami iránt vélhetően nagyobb tábor érdeklődött volna. Bár fene tudja és lehet nincs igazam mert ezt az Anime és/vagy Manga stílust (elnézést a hozzáértőktől) is elég sokan kedvelik világszerte.
  • Myselor
    #1611
    ezaz :D
  • Shep
    #1610
    Pont ezt a japós hülyeséget kellett feltörniük?
  • Kaslerka #1609
    Tales of Berseria... kiütve...
  • Myselor
    #1608
    az jöhetne :D meglesném milyen.a zestiria csalódás volt
  • Jim Morrison
    #1607
    szerintem már több időt fektetnek a a rejtvényekbe mint a törésre :D (ami nem baj :D)
  • Rayden02
    #1606
    Ezt elolvasva 100% hogy Sniper Elite 4! :D
    "end of World War II in Germany, the SZ was the first newspaper to receive a license from the U.S. military administration of Bavaria"
    Utoljára szerkesztette: Rayden02, 2017.02.16. 16:27:41
  • Rayden02
    #1605
    :D
  • drop
    #1604
    hát engem nem
  • Jim Morrison
    #1603
    Ja, ezt irogatjak, de fene tudja. Nemtom hany embert erdekel, de legalabb valami :D
  • drop
    #1602
    Sequel Zestiria---Tales of Berseria szerintem
  • NEOreg3
    #1601
    RE7 törése is elég gyors volt az 5 nappal, de ha sikerülne 2 nap alatt törniük, az szép teljesítmény lenne

    de szerintem ez most egy régebbi játék lesz
  • Rayden02
    #1600
    Sniper Zone? Szerintem Sniper Elite 4 xD
  • NEOreg3
    #1599
    újabb hint: SZ?
  • grebber
    #1598
    Jól olvastad csak megálltál vele és nem a lényeget fogtad meg ,de mint írtam tárgytalan mert valaki kipróbálta és úgy van amit írtam
  • Jim Morrison
    #1597
    ha jól olvasom azt kerested hol lehet igénybe venni most ingyen az origin accesst 1 hétig. az oldalon amit linkeltem meg az áll Try FREE for 7 days.
  • grebber
    #1596
    Lol
    Ezt mindenki tudta eddig is. Mindegy megnézték azóta... Végig kell vinni a procedurát mintha előfizetne rá az ember bakkártya adatok mindent megadni, de nem von le pénzt....még. Figyelni a trial végét !!! :)
  • Jim Morrison
    #1595
    gugliba beírtam origin access, első találat
  • grebber
    #1594
    Hol lehet igénybevenni? (Mobilon vagyok így nem tudtam ránézni) Netszerte olvasom mindenkinek havi vagy éves fizetéshez kalauzol ingyene részleg sehol.Hogy van ez?
  • Lokker
    #1593
    Most egy hét ingyen jár az origin acces mellé.
  • csbika
    #1592
    De igen, jogos a kérdés. Én játszottam a Closed Bétával és az Open Bétával is. Tetszett a játék, és biztos hogy megveszem, de majd később. De akinek csak most jut eszébe, hogy ájjmegbabám, milyen is ez a játék, mint annak idején nekem a BF1-el (amit később meg is vettem, de azelőtt Origin Access-el ami csak 4 eurómba került ki tudtam próbálni, és 10%-al olcsóbban vehettem meg), annak már szevaszbabám mert lejárt minden.
  • Lokker
    #1591
    Nem most volt a napokban free béta?
  • Jim Morrison
    #1590
    ja ubi, siege is elég sok szerverproblémával küszködik a mai napig. pedig nem új.
  • csbika
    #1589
    Én szerintem a For Honor-t forhonorként honorosan megveszem. Talán még egy kicsit várok, hogy kapja össze magát a Jubiszoft (ahogyan mások mondják Ubishit), és a szervereket kicsit járassák az emberkék. Tegnap is volt baj elég (mondjuk nem csoda, mert tegnap jött ki és eléggé le lehetett terhelve a szerver). Az online fókuszáló játékokat szerintem jobb megvenni, mint várni rá, mert a sztoritól sokat nem nyer az ember... Mondjuk egy Demo ide is jól jönne, mint minden játékhoz.
    Utoljára szerkesztette: csbika, 2017.02.15. 14:41:29
  • Ainz
    #1588
    For Honor alapból online játék, annyira nem kell itt meglepődni..
  • NEOreg3
    #1587
    Viszont állandó netkapcsolatos védelem mellé meg minek Denuvo? Pl. se a The Crew, se a Diablo 3 nem volt feltörve, pedig egyiken se volt Denuvo és mindkettő simán játszható egymagadban is.

    Szerver emulátort meg nem fognak minden egyes feltörendő játék mellé írni a crackerek.
  • Ironman2
    #1586
    Akkor majd most fogsz róla hallani.D
  • Ironman2
    #1585
    Az megint kurva jó,az eredetisek lesznek megszopatva ezáltal újra,mert ha elmegy a net játék közben,akkor se kép se hang.
  • Ironman2
    #1584
    UBI DRM is volt,meg Origin DRM is volt állandó netkapcsolattal,aztán bukott mindkettő,bár a Sim City elég sokáig birta (én nem,mert megjelenés napján meg is vettem)
  • Although
    #1583
    Meglátjuk mit hoz az ME :) A for honor az ubis tehát az duplán szar a hackereknek. Egyenlőre nem látok konkrétumokat. De majd okosabbak leszünk pár hónap múlva, ha látjuk mivel áll elő a Denuvo.
    Egy orosz hacker tett közé képet a debugról ami alapján annyit írt ez online DRM.
  • msnforever2
    #1582
    de akkor állandó netkapcsolat is kell majd hozzá ami egyszer már nagyot bukott egy hasonló próbálkozásnál, nem tudom már mi volt a neve.
  • Although
    #1581
    Nem tudom mennyire igaz, de egy redit oldalon írnak a for honor denuvoról. Úgy néz ki online drm rendszert kapott. Lehet ez lesz az újítás. Ha igaz akkor azt nagyon nagyon nehéz lesz meghackelni.
  • Lokker
    #1580
    Eddig nem hallottam olyanról hogy a denuvo bármiféle gondot okozott volna a vásárlóknak. Ha okozna tele lenne a net vele. Az is kamu hogy amiatt nem lehet modolni a játékokat, mert van olyan denuvos amihez meg van mod és nincs is törve még.
  • ntex
    #1579
    Úgyis ugyanarra a sorsra fog jutni mint annak idejèn a StarForce ha valaki emlèkszik rá. Eleinte az is feltörhetetlen volt, aztán egy idő után azt is sikerült valahogy, akkor már nem győztèk frissìteni, majd vègül el is tűnt a süllyesztőben mert semmi haszna nem volt csak szìvtak vele a jònèpek, volt akinek az eredeti játèka nem indult el a vèdelem miatt ha daemon toolst talált a gèpèn stb. Most ez is kapott egy gyors frissìtèst mert borulni látszik a bili, de ùgysem fogja sokáig hùzni. Engem egyedül az "aggaszt" kissè hogy egyedül a CPY törögette a denuvo-s játèkokat, ha nekik valami ok folytán elmegy a kedvük akkor nem nagyon lesz aki tovább vigye a dolgokat. Am sztem már csak presztízsből sem fogják annyiban hagyni ès továbbra is törni fogják, csak nyertek nèmi időt most.
  • Danecay
    #1578
    Teljesen laikusan úgy gondolom, hogy alapvetően új, és gyökeresen megváltoztatott koncepció nem lesz hiszen akkor az már nem Denuvo lenne viszont valamit muszáj volt lépni a történtek miatt és az üzleti partnerek megnyugtatása érdekében, hiszen melyik fejlesztő vagy kiadó akarna beruházni egy már feltört vagy kijátszott védelembe. A napnál is világosabb hogy valamit lépni kellet vagy le lehetett volna húzni a rolót, viszont, hogy az állítólagos újítás mennyire lesz időtálló, az a jó kérdés. Mivel az alapvető koncepció bebukott ez az újítás már csak olyan időhúzás szagú, aztán persze könnyen meglehet, hogy nem nekem lesz igazam :)
  • csbika
    #1577
    Sziasztok!
    Valakinek van esetleg tippje, hogy melyik játék lesz a következő? :)

    Amúgy azt olvastam, hogy a Denuvot teljesen felújították, és az új játékok (mint például a For Honor) már ezt a javított védelmet kapják. Kíváncsi vagyok vajon ez a védelem meddig bírja, lesz-e megint egy nagy szünet, mint annak idején mielőtt a Rise of The Tomb Raidert feltörték volna...