4498
  • Kaslerka #1696
    Konkrétan én írtam, hogy rengeteg kulcsot vettem már g2a-n és soha nem volt gondom, kivéve az utolsó ügyletet, mert a kulcs használt volt. Természetesen szóvá tettem az eladónak aki azonnal refundolt. Szóval nincs itt semmi látnivaló. Lehet vásárolni nyugodtan. :) Shieldet pedig soha nem használok!
    Utoljára szerkesztette: Kaslerka, 2017.03.15. 12:08:09
  • scomcomputers
    #1695
    Hitman-CPY
  • Danecay
    #1694
    Nem az ilyen oldalakkal van a gond és nem az ilyen oldalról származó kulcs a rizikófaktor, (bár van rá példa, hogy nem megy minden simán, elég csak az értékeléseket nézni és olvasni) nekem is ilyen oldalakról származik a legtöbb kulcsom, én a VPN-en keresztül aktiválható ukrán, indiai stb. kulcsokról beszélek.
  • Ainz
    #1693
    HINT: The answer is not always #42
  • Ainz
    #1692
    Rengeteget vásároltam már ott és nem volt gond.. de ismerni sem ismerek olyat, akinek gondja lett volna..
    Ha meg ennyire parázol, akkor g2a shield... (mi anélkül vásárolunk)
    BTW jön az új játék a CPY-től.
  • Lokker
    #1691
    reddit?

    Emlékeim szerint valaki vagy itt SG steam topikban vagy PH-n írta hogy bukott G2a-s kulcsot de visszakapta a pénzét.
  • Danecay
    #1690
    Jó lenne ezt biztosra tudni, mert így tényleg reális áron lehetne játékokat venni :)
  • Ainz
    #1689
    Hatalmas bullshit ez az egész..Nem kell mindent elhinni, amit interneten írnak.
  • lammaer
    #1688
    Kimondottan vadásznék olyanra akinek van ezügyben bármilyen infója, de eddig még nem találtam senkit. Pedig amekkora iparág épült erre az statisztikailag kéne hogy hozzon jó sok bant.
  • Danecay
    #1687
    Az árfolyamból adódó különbség és a régiók árszabásai közötti differencia kihasnálása nem biztos, hogy ugyanolyan súllyal esik a latba. Persze konkrét esetről még én sem hallottam de ettől lehetett rá példa.
  • lammaer
    #1686
    Van közvetlen környezetedben BÁRKI akivel valaha is történt ban amiatt mert nem a steamről vásárolt kulcsot használt?

    Én rendszeresen vásárlok G2An, allkeyshopon meg mindenfelé, és soha az életben nem volt gondom. Vettem steamen kulcsot hamis amerikai cimmel VPNen keresztül USDért is, mert régen idegesitett hogy a steamen 10 EUR = 10 USD (most ennek már nincs nagy jelentősége)

    Netes fórumokon is rendszeresen körbekérdeztem, soha senki nem jelentkezett hogy bármi gondja lett volna steames kulcsok miatt, bármilyen forrásból is szerette.

    Szóval egyelőre csak urban legend meg a kisember félelme kategória ez a bann nálam... de korrigálj ki ha van személyes tapasztalatod ezügyben.
  • NEOreg3
    #1685
    The answer is not always #42
  • Ironman2
    #1684
    Dehogy foglalkozom,még soha nem vásároltam ilyen helyekről,csak hallottam róla.Jó öreg Marosstól veszem a kulcsokat,és megbizható,idáig mindegyik hibátlan.
  • Coolfire
    #1683
    Inkább vedd meg,ahonnan szoktad.;-)
  • Coolfire
    #1682
    Ne foglalkozz ezekkel az oldalakkal.Semmi perc alatt bannolhathatják a komplett fiókod.Nem éri meg.
  • MarkBlade
    #1681
    De nem fogod tudni mely esetben..így aztán elég lutri..
  • Ironman2
    #1680
    nem minden esetben
  • MarkBlade
    #1679
    Azzal aaz a baj hogy mivel ruszki régió korlát van rajta a steam úgy tudom nézi és bármikor törölhetik az accról.
  • dragonS26
    #1678
    ezek jöttek most
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HOMEFRONT THE REVOLUTION PLAZA
    Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter CPY
    JUST CAUSE 3-CPY
    WATCH DOGS 2-CPY
    forza horizont

    Utoljára szerkesztette: dragonS26, 2017.03.13. 00:32:35
  • dragonS26
    #1677
    működik is tesztelve !
  • kjhun
    #1676
    Skidrówék erőlködnek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Deus.Ex.Mankind.Divided.A.Criminal.Past.CRACKFIX-SKIDROW

    Nuked: Reason: fix.for.nuke_editing.strings.and.inline.patches.do.not.make.this.a.proper.crack
  • Ironman2
    #1675
    Meg ott vannak a taiwani/ruszki kulcsos oldalak is,már aki ismer ilyet,ahol az eredetit megjelenés után,már szinte féláron beszerezheted, (fake ip cimmel),és beaktiválva is ugyanolyan működőképes mintha steamról vetted volna.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.03.09. 12:30:11
  • Kongy
    #1674
    Most ez megint az a szitu, hogy egy hülyének hiába magyarázod, hogy a Föld nem egy óriási teknős páncélja... Akkor is ugyanazt fogja fújni ezredjére is.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2017.03.09. 11:57:37
  • Lokker
    #1673
    Az egész átment személyeskedésbe és flamelésbe. Ha problémátok van vele mehet privátba de nem itt kell teleszemetelni a topikot..
  • mooo
    #1672
    Nem feltétlen a mondanivalóval van gond,vagy hogy ugyanazt írod le, hanem inkább azzal a türhő paraszt stílussal ahogyan azt teszed.
  • grebber
    #1671
    Mindenkire fel lehet hántorgatni ugyanezt. Mivel ez egy digitális világ mindenki "EGY" dolgot tesz. Ezt viszont ugyanúgy 65x beírja mindenhova. Az meg hogy valaki engem szemelt ki nem érdekel. Nem bírod elviselni? le lehet lépni akkor.
    EJ topikokban mindenki évek óta ugyanazt szajkozza kb hetente megy FULL ugyanazokról a vita FULL ugyanazokkal az érvekkel. END? Senkit nem zavar.
    Amióta léteznek emberek igencsak hozzá lehetett volna szokni ,hogy ha van egy életviteled ahhoz tartod magad és ha egy nap 657 ezer forumba téma van 657 ezerszer ugyanúgy fogod kommentelni....
  • Shep
    #1670
    Nem az a baj ,hogy eredetit veszel, hanem hogy minden játék topicjába beírod, hogy jó lesz az majd 1 dollárért valamikor, na ez az amit marhára un már szinte mindenki. Ahogy mondani szokták egyet fújsz, mint a pereces.
  • msnforever2
    #1669
    Elfogyott a gyógyszeralapanyag?
  • grebber
    #1668
    Most a game iparra kéne büszke lenni mindenkinek.
    Anno nem volt ilyen ami most zajlik, hogy 1 éves cuccokat utánunk kurják pár $-ért és nem az indiekre gondolok lásd humble havi folyamatos cuccait + az azok mellé adott kisebb ,de elég jó teljes áras game-ek.
    Anno tényleg éveket vártál azt max a felére harmadára esett az ár most 2 év és azt látod baszod 1$-os pakkba van amit 10k-ért vettem 1.5 éve.....
    Nos aki ilyen árak mellett is warezol manapság hát az életébe soha semmit nem fog és nem is akar venni a játékiparban.
    Lassan annyi eredeti játéka lesz az embernek ,hogy hányok mert 5 élet se lenne elég mindet végig játszani...
    Egy világ szintű revizió azért is jó lenne, mert ráébredne az ember ,hogy amit csinál az nem ok. És 100% ,hogy még a mostaninál is jobban értéktelenedne el minden mert az a sokmillió warezgyukra úgy se venné meg (hiszen most se veszi fillérekért) aztán tudnának sokkal előbb árazni láttán minden no warez hülyeség ellenére se fogynak a szarjaik.

    De milyen kétoldalú a világ...anno én voltam a szar szemét féreg köcsög bu*i warezge*i... most meg ugyanaz csak azért mert mindent eredeti veszek
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.03.09. 08:39:29
  • NEOreg3
    #1667
    micsoda problémája van itt egyeseknek...
  • Although
    #1666
    Engem spec nem zavar, mindenki töltött le illegálisan ebben az országban, vagy majdnem. Legfeljebb abba van különbség büszke rá vagy nem. Most persze az I7-es géppel siránkozókat és társaikat felejtsük el, akik nap mint nap a denuvot szidják. De ha te korábban büszke voltál rá most meg fordult a kocka, az bizony belefér az álszent dumába.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.03.09. 07:01:48
  • grebber
    #1665
    Maszlagot nem szoktam írni csak a véleményemet. Ami ha nem tetszik az jó mert szerencsére nem vagyunk egyformák.

    Álszent ez jó felírom ezt még nem modták rám.

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.03.08. 22:23:09
  • Myselor
    #1664
    kibaszott irritáló és álszent paraszt vagy.
  • Fókameister
    #1663
    Ez addig rendben lenne, ha nem minden hír, bejelentés vagy egyéb topikban nem 50x írnád le ugyan azt a maszlagot.. Nem nálam van a zavaró tényező. Neked van egy tényező, mégpedig a kényszered arra, hogy tudasd másokkal, hogy majd 2 euróért megveszem, esetleg régebben a 2 perce jelent meg de már letöltöttem, végigtoltam stb. A szólásszabadság pedig létezik (sajnos a legtöbb demagóg faszság lásd oltásellenesség, ritka nagy baromság konteók és álhírek így terjedhetnek) de attól még nem kell a végletekig kihasználni.


    Lokker: Ezt tettem évek óta, de ha neki lehet, mert szabad akkor ennyi erővel ezen is tovább lehet görgetni amit én írtam.
  • Lokker
    #1662
    Egyszerű, tovább görgetsz. :)
  • Kongy
    #1661
    Ez tényleg így van, rögeszmés a srác, ez van. : /
  • grebber
    #1660
    Jön egy hír kommentálom. Ha kérdeznek válaszolok. Ha témázgatás van beszálok. Szólásszabadság van amúgy is...
    Ha valami zavar nem kell erőltetni esetedben ez a zavaró tényező a fórumozás ahol az ember leírja mit gondol stb
  • Fókameister
    #1659
    Évek óta vagyok az SG-n, leginkább csak read only módban de ezt a szánalmas vergődést amit művelsz nehéz szó nélkül hagyni. A világ legnagyobb warezhuszárja voltál éveken át, ha valami kijött, te már aznap végigtoltad vagy megnézted 2x (legyen az játék vagy film), aztán jött varázsütésre a "jajjmindentmegveszekdecsakhamárfillérekértadják" változatod és most meg azt lököd minden egyes helyen. Állj már le könyörgöm...
  • REALista
    #1658
    Neked aztán vannak problémáim...:D
  • grebber
    #1657
    Ez de jó lenne itthon is hogy brutálmod no warez. Végre utolérnem magam a több mint ezer filmmel.