4498
  • Danecay
    #2214
    Gondolom ez irónia akart lenni, de ettől még nekem ez a véleményem.
  • grebber
    #2213
    Kell is nekik mivel 9,145 steam tulaj van ami egy 3 hónapja kint lévő cuccnál elég tré...
  • Danecay
    #2212
    Ez szerintem inkább csak reklám és hírverés a játék körül.
  • Lokker
    #2211
    Egy bizonyos verziószám ingyenes de jól haladnak, eddigi legjobb lépés. Teljes játékot eléred és látod hogy fut és dönthetsz.
  • scomcomputers
    #2210
    Thx...nem rossz!
  • Ironman2
    #2209
    Tőltsétek! Nekem tetszik a játék,van akinek nem fog bejönni.Tomb Raider,és Mirrors Edge keverék.
  • Ironman2
    #2208
    Na így kell visszaszorítani a kalózkodást!!

    Ingyenes lett a Die Young túlélőjáték év végéig!
  • Danecay
    #2207
    Ha jól látom most még 2 napig 9e-re van leárazva.
  • grebber
    #2206
    Az nem gond mert 5 éveseknek való ,így az ingyen is szórhatnák se érdekelne
  • Ironman2
    #2205
    Meg a Sims,ami egy egész vagyonba kerül még mindig.
  • grebber
    #2204
    Az EAnak csak ez van (nem mint a M$-nak hogy Windows, konzol, + még játékok is) érdekes mégis van bennük annyi hogy amint megszedték magukat odaadják ingyen vagy szaréhugyé azt ami az ő aktuális "csúcs" termékük pl a a BF vonal....
    BF1-et pont ezért nem is vettem meg ,mert 245 ezerszer nagyobb siker mint az ezelőtti részek együttvéve ,mégis utánunk lesz dobva hamarosan

    #2201: Jól mondod... De M$-nál nem hónapok vannak hanem évezredek lesznek mire valami értelmes áron lesz hiába szedték meg magukat....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.18. 14:56:22
  • Kandurex
    #2203
    Kapj a fejedhez cimbora.
  • Lokker
    #2202
    Másik topik.
  • Ironman2
    #2201
    Amik megjelennek AAA-s játékok,jópár hónapig ugyanúgy méregdrágák.
  • Kongy
    #2200
    Ahelyett hogy megfejtenétek az élet értelmét jöhetne már pár infó az új Dishonored-ről. Kezd rohadtul unalmas lenni amit műveltek.
  • alma2
    #2199
    latom meg nem gyult feny a fejedben, ennyi idosen mar nem is fog, igy ne is vard.
  • Lokker
    #2198
    BF3 6 éves játék sok dlc-vel. BF4 lassan 4 éves de nem alkotott maradandót, kb egy újra kiadott BF3 lett. Hardline hatalmas bukás volt, moddolt BF3. SW is megjelenéskor sehol se volt és mellé tele van csalókkal, azt is csak a dlc tenger tette élhetővé de már késő volt addigra. Nem is értem miért ezeket hoztad fel. Az origin acces meg 7500 Ft évente, olcsónak olcsó (jó dolog is) csak eszméletlen bugokat képes okozni amit csak support tud megoldani.

    Blizzard is remek példa hogy a játékaik évekig tartják a megjelenéskor kapott árcédulát..

    De ahogy látom neked csak az árakkal van problémád amin nem lepődök meg, de majd bundliban úgyis lesz. :)
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2017.09.18. 09:55:48
  • MarkBlade
    #2197
  • grebber
    #2196
    MS Storen-on kivüli valóság: (csak ha a zsebünkket nézzük ami a vásáslásnál igen fontos tényező)

    - Ha valami régi ,árcsökkenés van
    - Jön a következő rész kb utánnad dobják az előzőt ha promo jelleggel ha bármi okból
    - Alig 1 éves cuccok fillérekért lásd 2. sor
    - Bundle bundle hátán

    Origin:
    (egy idő után)

    - Bf3-at ingyet kaptuk
    - BF4 összes dlc ingyen volt
    - Hardline 5 €
    - SW Battlefront Ultimate 5€
    - Éves előfizetés kb 6*** ft
    Milyen drágaságról beszélünk?

    M$ politika:

    Szopassuk meg azt a max párezer fős pcs emberkét aki mégis minket választ..Forza..jön az új rész egy kibekurt ft nem csökkentették az alapárát az előzőnek. Max akció amit ki tudnak préselni az az 50% Amikor is még mindig 20 ezer ft a teljes játék... Aki a pénzze ellensége hajrá, abban az M$ a nyerő

  • Ironman2
    #2195
    Érdekes az Origint senki se hozza fel másik példának,pedig ők is rohadt drágán adják a játékaikat.A Microsoft el is bújhat mellette.
  • Lokker
    #2194
    Mégis mi a gyűlölet oka? Gondolom rendszeresen használod és megkeseríti az életed.
  • grebber
    #2193
    Kár ezt a bundle témát felhozni...Bárhova megyek gyűlölik a MS Store PC-s részlegét az egész világon.
    Nyilván nem kapunk soha adatot mennyi Forza , vagy Gears of War 1 és 4 fogyott pc-re a pc-s részlegükben...Ugyanis ha én beégnék és sem kürtölném világgá mekkora balfasz vagyok.
    "De azért megengeded nekik hogy a saját játékukat a saját storejukban árulják?" Ott árulják ahol akarják és nagyon jól teszik,főleg ha azt akarják mégjobban gyűlöljék őket a pc-sek.
  • Lokker
    #2192
    Azért nem kell átesni a ló túloldalára. Valószínűleg kicsit több adattal rendelkeznek és tisztában vannak azzal hogy mi éri meg nekik. De azért megengeded nekik hogy a saját játékukat a saját storejukban árulják? :)

    De tudjuk, te csak akkor vennéd meg ha 1$-os bundliban lenne. :)
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2017.09.17. 18:53:34
  • Kandurex
    #2191
    Ez annyira sötét válasz, hogy elveszed az ember kedvét a fórumozástól.
  • alma2
    #2190
    nem vesztettel sokat, bazi unalmas. Keptelen volt fejlodni ez a sorozat.
  • Kadarhun
    #2189
    Igen olvastam azt hittem az lejárt vagyis lekéstem róla.... de sebaj most megteszem...
  • alma2
    #2188
    mar x honapja van 10 ora trial. Amirol meg irkaltak is. Szeretnel szorolapot is a postaladadba rola? :)

  • Kadarhun
    #2187
    A kurva életbe! Még arra sem képesek hogy reklámozzák hogy most ingyenes!!!! pár nap erejéig vagy nem tudom....de töltöm is lefele....csak véletlen vettem észre.....nem tudom meddig.... a mérete aggasztó...121gb :) durva
    Utoljára szerkesztette: Kadarhun, 2017.09.17. 16:54:16
  • alma2
    #2186
    tudod, biztos van az az apropenz, amiert te sem hajolsz le az utcan.
  • Kandurex
    #2185
    És a játékokból szedte meg magát....

    vagy nem...
  • alma2
    #2184
    nem ert a penzugyekhez, ooh ki a vilag leggazdagabb embere...


  • grebber
    #2183
    A fogyatékos MS nem ért a pénzügyekhez... Arany áron tartja pc-n is mikor a storejukban a kutya sem vásárol pc-re. Állítom ha steamen akár harmadáron adnák több bevételük jönne mint a pc-s storjukból 20 év alatt...De csinálják csak,ha nem kellenek a vásárlók!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.17. 13:25:56
  • Kadarhun
    #2182
    Azért reménykedem! Egyszerűen nem akar lejjebb menni az ára.... megvenném ha pl 5ezer forint volna.....
  • NEOreg3
    #2181
    azon nem denuvó van, hanem UWP, amit senki nem tudott eddig feltörni (pár játékhoz van bypass/workaround, hogy működjön (pl Forza))

    szerencsére csak a Windows Storeban elérhető védelem, azt meg nagyon sok kiadó kerüli
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2017.09.17. 11:28:07
  • Kadarhun
    #2180
    A Gears of War 4-ről nem tudtok valami infót??? Rebesgették régebben hogy törés alatt áll....
  • Ainz
    #2179
    Nem nagyon van mit törni.. minden Denuvos játék feltörve.. kivéve 4-5 ami folyamatos online... meg a Dishonored 2 DLC ami 2 napja jelent meg.. de 1 hét és az is meglesz.
    A Denuvonak már rég vége.. jövőre szerintem már nem is lesz, aki használja majd a védelmet.
  • trabantos82
    #2178
    A Steampunks, Baldman-ék nem dolgoznak valami új törésen? Eléggé inaktívak mostanában..
  • Shep
    #2177
    Én sajnálom őket de azért örülök is :)
  • Lokker
    #2176
  • msnforever2
    #2175
    Tegye fel a kezét aki sajnálja a Denuvós srácokat.