4498
  • zola2000
    #2254
    egyébként magyar fizetés mellett nincs az a játék amiért kiadjak annyi pénzt amennyiért egy hétig kell dolgozni, akcióban meg 5ezer forint körül sokmindent megveszek, kivéve amit már lewarezoltam mert nem bírtam várni.

    emiatt sok AAA játékot (pl danganronpa3, blue reflection) csak letöltök, míg mobilra a phoenix wrightot vagy pcre a princess maker 3mat megvettem 6ezer forintért. Nemtudom nálam ez a 6-8ezer forint amolyan lélektani határ egy játékért -> nyugati fizetés mellett el tudom képzelni hogy a 60eurós ár jelentene annyit mint magyar fizetésből a 6ezer forint. Szerintem a kiadóknak több bevételük lenne ha pl ilyen magyarország szintű helyeken fizetésarányosan olcsóbb lenne egy játék.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.09.27. 11:15:00
  • zola2000
    #2253
    "Vagyis aki alapvetően hajlandó megvenni egy terméket, az magasabb áron is hajlandó megvenni, aki viszont ingyen akarja letölteni, azt az se feltétlenül hatja meg, ha olcsóbban megvehetné"

    erre hivatkozva fognak árat emelni :)
  • zola2000
    #2252
    egy szerverpark annyiba nem kerül, a youtubenak kijön a reklámbevételből ... igaz ők arról panaszkodnak hogy csak kb nullszaldós a guglinak a youtube.
  • NEOreg3
    #2251
    erről a DLC-ről lekerült a denuvo, ha bárkit is érdekelne
  • Ainz
    #2250
    Csak a szokásos :D
    Ahhoz képest, hogy tavaly még nem lesz többet kalózkodás és hasonló cikkekkel volt tele az internet
    Persze :D:D:D:
  • Rayden02
    #2249
    6 nap!
  • grebber
    #2248
    A szomorú ,hogy ezért pénzt adtak ki...saját fejből eszükbe se jutott volna..ahhoz kéne legalább 2 agysejt
  • Ironman2
    #2247
    A torrentezés nem árt a bevételeknek!!
  • Zoolee1976
    #2246
    Off:Megvettem a Wrc 6-ot jó ideje de gépigényes volt.(értsd:Dirt Rally vajpuhán közepes beállítások mellett hozott 30-45 fpst a Wrc 6 minden off és Lowon hozott 8-22 őt)Most lett vasam hozzá,mondom kipróbálom.Hát a jó anyjukat nem nem lehet konfigurálni a gamepadnál a jobb analógra a gáz/féket!!!???Gombbal kell adagolni a gázt és a féket!Vagy full gázt adok vagy tövig nyomom a féket egy szimulátorban.Ennyit a fejlesztőktől!Kb,van egy istenkirály szövegszerkesztő szoftver és hozzá egy kínai kiosztasú billentyűzet!Ha 6 rész nem volt elég ennek az ordas nagy faszságnak a megoldására akkor szerintetek a hetedik résznél figyeltek erre?Azt még csodálkoznak hogy mindenki dirtezik mikor ilyen a hozzáállásuk!Nem mindenkinek van helye,pénze,ideje a kormánnyal bíbelődni.Írjon valaki aki kipróbálta már a Wrc 7 ez hogy javítva van e benne a gamepadnál a keybind!Előre is köszönöm.ON
  • Rayden02
    #2245
  • Shep
    #2244
    Ja, azt már régóta nem követem.
  • Ironman2
    #2243
  • Danecay
    #2242
    Áruló
  • Ironman2
    #2241
    cs-rin-ru
  • Kongy
    #2240

    Úgy voltam vele, ha este hazaérek megveszem...
    De úgy tűnik nem lesz rá szükség :D
  • Shep
    #2239
    A francba :D
  • Solid Snake
    #2238
    Ha elmondja, meg kell hogy öljön utána
  • Shep
    #2237
    Ezek az infok honnan vannak?
  • NEOreg3
    #2236
    DISHONORED.DEATH.OF.THE.OUTSIDER-STEAMPUNKS
  • grebber
    #2235
    Nem is akarnak betalálni hidd el..... elég nagy ereje van annak hogy a teljes game-et tolhatod ingyen mint egy 20 perces fos demót amik ugyan kb nem is léteznek már....
    Ha nagyon nagy baj lenne a warez már ezer éve konzolos megoldással védenék a pc-zt is amit ugye korábban csak sok év vagy a mostani feltörni se tudják.....
    DE NEM CÉLJA senkinek....de ha szar az eladás mehet a mutogatás a warezra,de ha tenni kell ellene az nem megy ,mert moccanni kéne és nem csak a pénzt számolgatni
  • Lokker
    #2234
    Ha a denuvonak vége is lesz más. Egyszerűen a szoftvervédelem túl nagy piaci rés és ha valaki egyszer betalál.. :)
  • Ironman2
    #2233
    Akkor vége a Denuvonak
  • Danecay
    #2232
    És még akkor a csomagolást, a szállítást, a kisker és a nagyker hasznát és az ÁFA-t nem is említetted!
  • nxs
    #2231
    Persze a szerverpark sem olcsó de a töredékébe kerül mint dobozos játékokat gyártani. Műanyagos,papíros szerszámokat le kell gyártatni,ha van normál és gyűjtői akkor kb duplán,rájön a nyomdai előkészítés és még ki tudja mi.
    Még egy dolog,ahogy komplett üzemeket se vásárolsz csak mert neked kell egy pikacsu embléma,a digitális baszkodást is kiadhatod egy ezzel foglalkozó cégnek.

    UI.: A linkelt videoban meg kb csak mellébeszél a PR, A lényeg,hogy anyagilag nem éri meg nekik = Denuvo iz Dead.
  • Rayden02
    #2230
    4.6? lol xD
  • NEOreg3
    #2229
    Pro.Evolution.Soccer.2018-CPY
  • Shep
    #2228
    A Dishonored kieget nem akarják "demozhatóvá" tenni?
  • grebber
    #2227
    Doboz nincs szállítás nincs ez való igaz ,de a háttérhez kellő szerverparkot felépíteni és fenntartani hidd el nem 5 ft...Nem mellesleg dobozos játékot sose kapsz bundle áron meg olyan akciókba amikbe a digit címeket rakják...
  • NEOreg3
    #2226
    a steamen a valve zsebre teszi a játék árának 30%-át, ezért (is) drágább ott
  • Prof William
    #2225
    Én Pl a steamet sem értem. Elméletileh ott olcsóban kellene lennie játéknak mint dobozos verziónak, hiszen nincs doboz stb...

    Erre pl anno a TW:Warhammer -t fémdobozban 12 000Ft-ért vetem meg a boltban míg a Steamon 15 000Ft -volt.
  • msnforever2
    #2224
    Teljesen normális hozzáállás. Mint már ezerszer leírták elég igazságtalan ugyanannyiért árulni nekünk a játékokat mint mondjuk egy németnek. Az oroszok meg olcsóbban megkaphatják a játékokat pl. steamen.
  • Danecay
    #2223
    És hát igen.
  • Ironman2
    #2222
    Outlast is ingyenes a DLC-vel együtt HumbleBundlén.Siessetek!
  • Kadarhun
    #2221
    Jaja! Ezzel én is így vagyok...ha tetszik egy játék akkor ha tudom, vagy ha meg tehetem, akkor meg is veszem....kicsit kivárok hogy olcsobb legyen.....nekem kicsit sok az 15k egy játékért...volt olyan pl a Division super akcióban vettem meg 4k-ért :)
  • lammaer
    #2220
    Azt mondja hogy "we dropped denuvo", azaz elvetették a denuvót... azzal indokolta hogy tisztában van azzal hogy a kalózkodás miatt lesznek akik nem veszik meg, de a legit vásárlókat nem akarják szivatni vagy kényelmetlenséget okozni védelem miatt, és úgygondolja hogy az a jó irány ha a játékosokat azzal tudják vásárlásra birni mert tetszik nekik a játék.
  • grebber
    #2219
    Aki esetleg leírná dióhéjban miről beszélnek....kérem tegye meg.


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.09.21. 16:00:16
  • NEOreg3
    #2218
    azon nem Denuvo van, ellenben online only, szóval sosem fog törés készülni hozzá nagy valószínűséggel
  • TopGun
    #2217
    Sziasztok! Nem tudjatok, hogy a Tom Clancy: The Divison-jahoz van mar, vagy lesz-e tores?
  • Danecay
    #2216
    Akkor OK, nem tudom mi számít jónak :)
  • grebber
    #2215
    Nem ironia... alig adtak el belőle valamennyit. Nyilván minden reklám számít nekik...