4498
  • caps lock
    #3574
    Igen, csak egy számsort kell átírni, a többi lépés ugyanaz mint korábban. Itt a videó és a leírásban a részletes útmutató:


    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.08.18. 21:59:27
  • caps lock
    #3573
    A Heavy Rain is játszható, tegnap kipróbáltam és nem volt gond vele, bár állítólag a 34. fejezetnél van valami hiba. De van mentés hozzá úgyhogy csak át kell ugrani azt a részt. A fura az hogy Itt még bele se kellett nyúlni a fájlokba editorral, a demo változatra se volt szükség, telepítés nélkül indítható a mappájából.



    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.08.18. 20:48:56
  • Danecay
    #3572
    Ahogy olvasgatom továbbra is működésre lehet bírni a játékot csak az exe-be is bele kell piszkálni hex editorral.
  • Danecay
    #3571
    Akkor nincs más hátra minthogy feltöltsd valahová a Te nem patch-elt fájljaidat vagy legalább az epicstore mappát és az exe-t mert minden bizonnyal ebben van a huncutság :D
  • Kotomicuki
    #3570
    Az is lehet, hogy így demózták az anyagot..., akinek tetszett és "megakadt" az innentől megveheti, hogy folytathassa!
  • caps lock
    #3569
    Épp csak lecsúsztál róla, a játék tegnap kapott egy frissítést amivel már nem működik a hack. Nekem is szerencsém volt, játék közben egyszer csak elsötétült a képernyő, letettem tálcára és látom ám hogy a kliens kéretlen frissítést tölt le a játékhoz. Annak ellenére hogy direkt kikapcsoltam ezt a szolgáltatást. Azonnal bontottam a kapcsolatot és így nem tudta felülírni a korábbi telepítést. Nem elég offline módban lenni, ki is kellett jelentkeznem a kliensből hogy folytathassam a játékot. De így már minden oké. Azért érdekes hogy egy hét kellett hozzá hogy kapcsoljanak az Epicnél, ezalatt bőven volt idő sokaknak végigjátszani.
  • grebber
    #3568
    Sosem lesz ilyen. Alapból ott kezdődnek a kalózkodás elleni harc ha már a pénzkiesést vesszük ,hogy ezer éve meg kellett volna akkor szüntetni a konzolos lemezes játékokat.. De nem teszik ..

    Ez a streaming meg jól hangzik de sosem fogja kiváltani a real gaminget mivel oda az kell hogy olyan szerverparkot toljanak a dolgok alá hogy ihaj..tehát ha itthon értelmesen akarod élvezni akkor kéne itt magyarba is felhúzniuk egy részleget meg kb minden létező országban. Sose lesz ilyen... Érdemes ránézni ps nowra talán van egy hét trial vagy mi.. Letolni 1-2 fpst- meg megnézni a minőséget.. Aztán jönni mondani hogy ez a jövő.Közel se.

  • ntex
    #3567
    windowsból linuxot csinálnak

    Ez azért így hülyeség. ---> [link]
  • trabantos82
    #3566
    Az USA-ban sok helyen lassú szar a net az elöregedett infrastruktúra miatt, így kétlem, hogy teljesen áttérnének a streamelős játékra. A stadiára kiváncsi vagyok milyen lesz majd. Egy infos ismerősöm szerint tuti laggos lesz majd, de a Google szerintem mindent elfog követni, hogy ezt elhárítsa és nekik meg is van rá a kapacitásuk.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.08.17. 00:30:53
  • Palinko
    #3565
    Persze ha komolyan veszik a kalózkodás ellen harcot az lesz a vége hogy stream szolgáltatás lesz a játék, de még nem vagyunk ennyire a kapujában, nagyon sok helyen nem elég hozzá a net és még sokáig nem lesz elég, drága a hardware nekik is, tanulniuk kell a film stream szolgáltatásokból ott is most azért jön vissza a kalózkodás mert már nem elég csak a netflix, hanem mindenki hasonló szolgáltatást indított és így már nem is olcsó megoldás a népeknek előfizetni stb, szóval ez 5 éven belül biztos nem várható.

    Steam már nagyon régóta felmegy linuxra, de hogy csak azon futna majd azt nem tudom honnan veszed.
  • NEOreg3
    #3564
    "másik meg az hogy nemsokára,windowsból linuxot csinálnak ,steam csak azon fog futni , már fut is a tesztelgetés"

    hát persze, az epic-kel a seggében még tökön is akarja magát lőni a valve, hogyne
  • dragonS26
    #3563
    sajnos azt vettem észre hogy játék szolgáltatok átérnek stada féle stream játékra... fizikálisan nem lesz játék csak egy videoplayer program.
    másik meg az hogy nemsokára,windowsból linuxot csinálnak ,steam csak azon fog futni , már fut is a tesztelgetés
    How to install Steam on Ubuntu 19.04

  • Ironman2
    #3562
    Aztírtákrólahogyszar!

    szerk:mármint a játék
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.08.16. 22:59:38
  • NEOreg3
    #3561
    Wolfenstein.Youngblood-CODEX
  • scomcomputers
    #3560
    Nálam nem is müxik...szóval meg kell venni..
  • Ironman2
    #3559
    Én inkább megvettem,jobban jártam vele.Nehogy rájöjjenek a trükkre,aztán jópárezer Epic fiók megy a levesbe!
  • scomcomputers
    #3558
    Köszi ezt meglesem,szeretem az ilyen mókolósdit..
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2019.08.16. 20:43:47
  • caps lock
    #3557
    Már egy hete van bypass a Beyond Two Soul-hoz, igaz nem szokásos crack és kell vele kicsit mókolni de tökéletesen játszható. Kicsit szájbarágós leszek, de működik én is így játszom vele.
    Először le kell tölteni és telepíteni az Epic Store-ból a demo verziót. Ez 7 giga körül van és csak két fejezet játszható. Indítsd el amíg eljutsz a kezdőképernyőig, beállíthatod a grafikát, hangot, stb, aztán lépj ki. Ezután másolj át mindent - kivéve az egstore mappát és az exe fájlt - a kalózverzióból oda ahová a demot telepítetted, ha felülírást kér, engedélyezd. Most a játék mappájában keresd ki a BigFile_PC nevű DAT fájlt és hex editorral nyisd meg. Itt a keresőmezőbe írd be hogy BootCheat, ok. Meg is jelenik és az alapértéke 0, ezt át kell írni 4-re, majd mentés. Jelentkezz ki az Epic Store kliensből. A játék indításához a telepítési mappában lévő parancsikont használd.
    Videós segítség, a leírásban ott a torrentfájl is, 49 giga (ezt kell majd a demoba másolni)
    https://www.youtube.com/watch?v=ChIIdJEg51Q
  • ntex
    #3556
    Hurrá... Pedig úgy volt hogy megvesszük epic-re, de így nem tudom igazából... Nincs túl erős gépem és ez a szar is lassítani fog rajta
  • Ironman2
    #3555
    Borderlands 3 Denuvos lesz!
  • Danecay
    #3554
    Azt tudom, hogy pl. allkeyshop-on meg lehetett venni eddig is 3€ körül, sőt jelenleg inkább közelebb van az ára a 2-höz mint a 3€-hoz, de gondolom a Steam sohasem adta ennyiért.
  • grebber
    #3553
    Csak 5ször bundlezták eddig. Nagyobb akciókba meg 3 euro alatt szórták.
  • Danecay
    #3552
    Ott van ellenpéldának pl a RiME, nem tudom, hogy volt e korábban bundle-zve de amíg a STEAM-en ez a játék a mai napig 35€ addig az Epic Store-on ingyen volt. Be is zsákoltam :)
  • Sir Cryalot
    #3551
    ... a reklámkoltsegnek mekkora része megy egyik zsebből a másikba itt meg ott, attomnaiiv a hozzaallas :D
  • Orbancapitan
    #3550
    csak azon futt
  • totyak
    #3549
    Még így is csak win10-en fut?
  • ntex
    #3548
    Gondolom ez is max a következő nagyobb win frissítésig fog működni...
  • caps lock
    #3547
    A Forza Horizon 4 is megadta magát 310 nap után, bár nem denuvo védelem hanem UWP
  • grebber
    #3546
    Az a baj hogy debil balfasz az összes cég. Nem tudják kivenni a fejüket a seggükből..
    Totál nem kéne annyit költeni reklámra mint teszik ezt csak ők hiszik ,hogy kell senki más.
  • trabantos82
    #3545
    Ez teljesen igaz, de ez sajnos amiatt alakult ki így az elmúlt 8-10 évben, mert a vásárlók jelentős része sajnos az alapján dönt, hogy lát egy menő trailert egy játékról ami sokszor még gameplay részletet sem tartalmaz és azon a ponton már el is dönti, hogy előrendeli vagy sem. Hogy ez miért alakult így ki azt nem tudom, de ebben a vásárló főleg a hibásak. Ezért költenek annyit a reklám kampányra és a hype-ra, mert sok esetben az alapján döntenek a vásárlók. Nemrég olvastam, hogy pl. a 2009-es COD Modern Warfare 2 reklámkampányára 1,5x annyit költöttek mint magára a játékra, és ezzel valami rekordot is megdöntött..:)) Szóval nem mai keletű dolog ez sajnos.
  • Kotomicuki
    #3544
    Hype-ot gerjeszteni, közösséget növelni, "terjeszteni" tud a virágbolti verzióval rendelkező is, tehát, lehet, hogy vmennyit le is dolgoznak a warez-olók a hátralékukból.
    De, ha vki annyira aggódik a kiadók anyagi jólétéért, akkor miért nem említi meg soha senki azt a horribilis reklámköltséget, amit bizony a terméket megvásárlókon be is szeretnének hajtani és ezzel is tovább drágítják az amúgy sem olcsó termékeket?! (holott a fejlesztőknek is adhatnának ebből és akkor nem kéne az átvágás elbagatelizálásáért fizetniük, mert maga a termék lenne élvezhetőbb)
    Jó bornak nem kell cégér: a szokásos fórumokra elküldik a demót és ha az üt, akkor onnantól a termék félig már sínen is van - ha nem barommód bánnának a vásárlóikkal, ahogy az mindennapossá vált már, sajnos, teljesen hülyének és fejőstehénnek nézve őket, akkor meg a másik fele is helyre billenne a sikernek...
    Ha meg már a warez-olókat sem érdekli, akkor az nagyon gagyi cucc lehet...
  • grebber
    #3543
    Aha mint a Witcher 2-nél ott is deszép de jó azt az eladásra jutott 50% warez is..olyan jó játék sose lesz amit nem fognak lewarezolni. Valaki már csak elvi alapon leszedi ,mert ingyen van minden fizetni érte. Tudom milyen jó ez évekig csináltam én is..
  • MarkBlade
    #3542
    A jó játékot fölösleges feltörni.. úgy is megveszi mindenki. pl Witcher.. nem szenved az ember a crackel és szívesen támogat olyanokat akik klasszist csinálnak. Még szerintem a bundlet sem várja meg. Csak hát az ilyen játékból mostanság igen kevés van. És megint itt jön képbe a szokásos dogma.. denuvó helyett a+++ játékokat csináljanak és akkor tényleg megveszik az emberek. Ne drága szétreklámozott foshalmokat..
  • Ironman2
    #3541
    Azt nem lesz nehéz feltörni,mivel kb nulla védelme lesz GOG-on.Szerintem,de nem vagyok benne százszázalékos.
  • Although
    #3540
    Mindig attól függ mennyit ér meg neked valami. Például a CP2077-nél senki nem fogja nézni az árcédulát. Kivéve a vérpistik akik a letöltésre várnak valamelyik jó nevű agyon trójázott hacker oldalon.
    A többi meg türelem kérdése a steamen is megjelenik minden 50-70% áron és ha annyit ér szerinted akkor annyiért veszed meg vagy megvárod a 90%-os árat akkor biztos nem bánod meg. Egye fene ezzel nem buktam. Tényleg szar mint gondoltam.
    Nem érdekelnek az olyanok mint az Epic. Max a GOG ami érdekes nem vérpistik mint az ESG. Rosszul indultak. Persze kinek zavaró kinek nem.
  • MarkBlade
    #3539
    Nem hiszem hogy sokan foglalkoznak azzal hogy a kiadónak mennyi jut. Ha egy játék ami a+ és csak ott jelenik meg megveszik az emberek.. Lehet majd steamre is 1 év múlva hobbiból de azt már csak talán. Nem az ingyen játékokon akar keresni..Még mindig a pénzről és a keresletről van szó..
  • Ironman2
    #3538
    Az Outer Wilds is Epic exclusiv,de mégis ott várakozik Steamen,és a Microsoft store-ban engedélyre.Érdekes.
  • Ironman2
    #3537
    Az Alan Wake és a For Honor lesz a következő 2 ingyenes játék az Epic Store-ban.Aug 02-től aug 09-ig!

    Na bezsebelem a Heavy Rain-t is!
  • grebber
    #3536
    Vicc az epic is meg az őt pénzért szopkodó kiadók is..közröhej tárgyává teszik magukat. Amit írtál nos azt hivják versenynek akkor az árakkal lenne a harc ,de ezt nem lépik meg mert balfaszok
  • Xsillione #3535
    Steamen is van szinte minden héten ingyen játék, csak nem főoldalon reklámozza ezt. És azért legyünk őszinték, az első Subnautica után vagy 4+ éves játékok voltak, vagy hulladékok, vagy mindkettő. Most például a this war is mine nagyon jó gáma, csak a három dlc kimaradt, anélkül meg eléggé üresnek hat ma.

    Ezen felül meg nem nagyon érdekel, hogy mennyit kap a kiadó, amíg az nálam nem jelenik meg. ha a steamen 100 USD egy gáma, akkor a kiadó 70 USD-ért érzi jó árral bírónak a játékot, ám a Epicnél ismét 100 USD a gáma, amiból 88-t kap, azaz hirtelen 88 USD lesz a jó ár a kiadónak. Ekkor mehet a rákba. Adja 70-ert az epicben is, ami a 12% Epic terjesztői költséggel még mindig 80 alatt maradna, és hidd el, ha ezt meglépnék, másnap bezárhatna a steam, mert 20% árkedvezménnyel nehéz versenyezni, ám ha ezt simán lenyúlják a fogyasztó elöl, akkor nem igazán vonz.