4498
  • Danecay
    #3534
    Nekem is édes mindegy, a lényeg, hogy elinduljon a játék, az, hogy most az melyik launcher alól fut pont nem érdekel.
  • trabantos82
    #3533
    Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy ha már teljes áron meg kell vennem egy játékot, akkor nekem igazából édesmindegy hogy azt Steam-en, Bethesda Store-on, Epic Store-on, Uplay-en vagy más nyavalyán keresztül történik-e. Árban úgyis mindegyiken ugyanolyan drágák sajna.
  • Kongy
    #3532
    édes istenem... azt hittem már feltörtek egy tucat játékot, vagy csődöt jelentett a denuvo... erre nem, csak a szokásos agyfasz.
  • grebber
    #3531
    Mi törik meg? Ha olyan jó lenne semmi nem jönne ezekből steam-re de minden jön ,nem véletlenül.
    Max az epic fog megtörni ,mert lefizetésekbe öli a sok pénz ahelyett ,hogy a szarjukat fejlesztenék ,hogy sokan ne okádjanak sugárba tőle
  • MarkBlade
    #3530
    Valszeg kenterbe veri.. de mi lesz 5 év múlva? Ha van pénzük és még pár exlut bevásárolnak előbb utóbb megtörik az ellenállás mint az Alderan..
  • grebber
    #3529
    Mindig lesz ember coopra...még egy év után is. És abban is biztos vagyok, hogy az epices eladást 1 év után is kenterbe veri majd a steames ,de mint mindig erről majd nagy lesz a kuss..
  • MarkBlade
    #3528
    Persze jön csak nem mindegy mikor.. egy multi vagy coop játék esetében azért elég nagy érvágás ha egy-két év múlva játszod steamen amikor már a kutya nem vagy csak kevesen játszanak vele. Lehet vele így is jót szórakozni de azért nem az igazi..
    tudom neked mindegy mert te bundlézod majd de az emberek nagy százaléka nem így gondolkozik.. és majd megveszik lehet köpködnek de megveszik :) Előbb utóbb meg kifogy a nyál és elfogy a köpködés..
  • grebber
    #3527
    Nem kell a kamu. Jönnek steam-re MINDEN ami ott kapható csak időleges. Nem hiába mondtam SENKI se meri elhagyni végleg a steam-et. Pénzéhes rohadékok ,de nem hülyék...


    #3526: Ne fossál ,mindhárom QD game jön steamre!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.07.29. 07:38:35
  • NEOreg3
    #3526
    én fizettem volna értük, ha nem akarják steamre kihozni, akkor majd beszerzem őket máshogy

    nekem aztán mindegy
  • Ironman2
    #3525
    Nem fogják!
  • ntex
    #3524
    Majd azért kíváncsi leszek mennyit fognak belőle eladni ott... Ezt kb vásárlói bojkottal meg is lehetne oldani. Remélem a Borderlands 3-nál meglépik sokan hogy kivárják a steames megjelenést és ott meg majd többszöröse lesz az eladásoknak mint Epic-nél
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2019.07.28. 23:39:13
  • Ironman2
    #3523
    Egyébként azt elfelejtettem hozzátenni hogy Epic Store exclusív mindhárom Quantic Dream játék,és máshol nem is lesz kapható!! Persze az Epic Games nem fog menni Steamre,mert pont az a céljuk hogy megfingassák őket! Nyilatkozták is!

    szerk:Persze a magyarítás még rátesz egy lapáttal,de ha nincs hozzá,akkor is megvettem volna őket!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.07.28. 23:37:16
  • grebber
    #3522
    Bethesdának is de milyen jól sikerült visszatértek steamre....Steamnek akkora a felh. bázisa ,hogy csak a fogyatékosok mellőzik. Nem véletlen az fél/1 év idő senki se meri meglépni hogy totálisan elhagyja a steamet..öngyilkosság.

    MS is így vélekedett xbox aztán pc-n saját store és végül mégis minden jön steamre is...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.07.28. 23:01:24
  • trabantos82
    #3521
    Az a baj sajnos már minden kiadónak lesz saját Store-ja. Gondolom így akarják a Steam-et megszorongatni, meg ugye még nagyobb hasznot akarnak, mert ha a kiadó a saját Store-ján forgalmazza a játékait, úgy nem kell a Steam-nek x százalékot legombolni a bevételből.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.07.28. 22:41:40
  • grebber
    #3520
    Nagy példa a már bundlezott és ingyenzett játékokat újra ingyen adni...látom a fejlesztőkön kívül az embereket is szépen meg lehet venni.
    Nem fogok asszisztálni ezeknek a mocskoknak. Véletlenül sem követendő példa.
  • Ironman2
    #3519
    Pedig példát vehetne róla a Steam,mert minden héten ingyen osztogatnak egy játékot!
  • grebber
    #3518
    Állítólag a kiadók sírnak hogy a sok steam 30%-a. Halkan mondom a xboxon (ms store) ps-en (ps store) ugyanugy 30% van levonva. Sőt steamen x összegű eladás elérése után már csak 20%...
    Ha a kiadók sírnak nem önszántukból kéne otthagyni a steamet a dekurvajó 12%-ért?? SENKI nem hagyja ott a steamet önszántából csak mert LEFIZETIK őket amitől hánynak az emberek és szerencsére világszerte a gyűlöletüket fejezik ki a nyomorékok felé.
    + nem igen látom az eladási számokat steam vs epic fos dologban... Outward ami egyidejüleg jött ki steamre is és erre a fosra is... Ha olyan nagy király ez a bolt miért nem merik felvállani mennyi fogyott mintkét helyen? A Metro ajnározás derogál de amikor vs adat kéne ,hogy kiderüljön mindeki távol marad ettől a fostól már nem mernek adatot közölni? Mocskos férgek remélem megbuknak a vérbe... Kár hogy a Valve nem tökös... Olyan szinte bemutatnék ezeknek a kiadóknak mint a huzat. Azt a kiadók is rájönnének hogy ha csak epic van az rohadtúl nem lesz olyan menő... De a valve is egy lószar nem mert ilyet tenni elég lenne 1 db céggel azt a többi észhez kapna


    " Nem tetszik de ezt hívják versenynek. " Fogalmad sincs a verseny fogalmáról... Árakkal lehetne versenyezni ugyanis itt a játékosokat kell megnyerni és az epic + a kiadók eddig csak magukat gyűlöltetik meg semmi mást nem értek el.

    A pékek sem úgy versenyeznek hogy felvásárolják az összes lisztet hogy nesze te paraszt innentől kezdve te nem csinálhatsz kenyeret csak én, hanem az árakkal... Sok kisbolt is azért megy tönkre mert ugyanazt adja mint a nagy multi csak drábábban mivel nem akkor a forgalom mint a nagy boltban aki tudja olcsóbban adni elcsábítva a vevőket pedig ugyanazt kapod. EPIC szarába még az sincs. Mivel egy deka szolgáltatás nincs

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.07.28. 21:28:32
  • MarkBlade
    #3517
    Ha te indítanál egy felhőszolgálatot akkor hogy tennéd mivel csábítanád magadhoz az embereket ha nem kizárólagossággal. Ezzel az erővel a xbox meg ps is gyökér mert nem jelentetik meg egymás hardverére a játékokat. Nem tetszik de ezt hívják versenynek. Próbál betörni a piacra és ez a módja. Nekem a Steam egyeduralma jobban a bögyömben van mint a 6. program amit fel kell tennem a játék miatt.
  • grebber
    #3516
    Aztán neked mivel lesz rosszabb ,hogy nem egyből viszed végig? Ez neked verseny?

    Azért fizetnek le mindenkit mert férgek. Mert máshogy a lőtéri kutya se forgalmazna ott semmit.. Eddig egy db cég sincs aki nem kapott volna zseton ,hogy ott árul..... Szánalmas bagázs
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.07.28. 19:58:50
  • ntex
    #3515
    Pedig látod nagyon pedáloznak, ingyen osztogatnak játékokat amiket már rég osztogattak bundlekban vagy ingyen máshol stb. Engem csak az csesz fel hogy mi az hogy kizárólagos jogot vásárolnak játékokra? Megvan a Borderlands 1-2 + Pre-Sequel is pl. Steamen, most ha játszani akarok a 3. résszel kapásból akkor kell egy 4. launchert telepíteni az origin, uplay és steam mellé, az sem baj hogy minden játék vásárlásra fordítható pénzem a steamen van, vagy várhatok egy teljes kib*szott évet, viszont addigra meg már mindenki szétjátssza.
  • grebber
    #3514
    Nyári akcióban 10 euro k voltak akit érdekel ez a fos epic store. Majd jövőre steamen berántjuk őket , mert szemétdombon nem vásárlok.
  • Ironman2
    #3513
    Heavy Rain,és Beyond:Two Souls már kapható az Epic Storeban 20 eurós áron,a Detroit:Become Human majd jön,de dupla áron lesz 40 euroért.A Beyond-ra le is csaptam! Már nagyon vártam,így is hogy megnéztem az egészet videón!
  • NEOreg3
    #3512
    Total.War.Three.Kingdoms-CODEX
  • Caliph
    #3511
    én töltöm,pont a kampány miatt,majd holnap elmondom milyen :D anno youtubeon néztem videókat róla,sztem egynek épp jó lesz,most úgyis kb alig van jó megjelenés,ami érdekelne
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.06.29. 14:40:15
  • Kongy
    #3510
    Jah, azt mondjuk nem tudtam, de látatlanban el tudom képzelni milyen XD
  • jarlaxxe
    #3509
    Van benne kampány.
  • Kongy
    #3508
    Hát ennek is sok értelme van... lehet menni botok ellen.
  • darkstreet89
    #3507
    STAR.WARS.Battlefront.II-CODEX
  • ntex
    #3506
    Új MK-hoz elvileg folyamatos netkapcsolat kell, nehéz ügy...
  • peti79
    #3505
    Meg az Anno 1800-at....
  • Kongy
    #3504
    Új Mortal Kombatot is igazán törhetnék már...
  • Danecay
    #3503
    Nincs még hozzá törés.
  • trabantos82
    #3502
    A legújabb Sonic Racing-ről nincs valami infó esetleg? Steam-en már 1 hónapja kint van..:((
  • NEOreg3
    #3501
    Metal.Gear.Solid.V.The.Phantom.Pain.Update.v1.15-CODEX
    Shadow.of.the.Tomb.Raider.The.Path.Home-CODEX
    Zone.of.the.Enders.The.2nd.Runner.Mars-CODEX
    Sword.Art.Online.Fatal.Bullet.Dissonance.of.the.Nexus-CODEX
    New.Gundam.Breaker-CODEX

    felébredtek a srácok
  • grebber
    #3500
    Bízzunk benne, hogy hazánk fiai megoldják majd a magyarítást mert ehhez jó volna nagyon.
  • Danecay
    #3499
    Úgy néz ki a magyar felírat a PC-s verzióból is kimarad, pedig anno még petíciót is indítottak, hogy legyen. Mondjuk lehet éppen ennek a hatására került bele a Quantic Dream következő 2 játékába a Beyond: Two Souls és a Detroit: Become Human-be gyárilag a magyar felírat.
  • Ironman2
    #3498
    A Heavy Rain már jún.24-én érkezik Pc-re az Epic Games Storeba!
  • Kotomicuki
    #3497
    De nézz meg pl. egy CK II-t, vagy EU IV-et: ott DLC-k nélkül csak a csupasz HUD-od van, maga A játék a DLC-kbe lett elrejtve, amiket meg KELL venned, hogy érdemben játszhass. Így meg már most >300 eurós áraknál járunk.
    Ilyen árszinten az 50%-os engedmény még mindig több, mint 100%-os haszon a 60-hoz képest...
  • Ironman2
    #3496
    Én nem helyeslem a drágítást.Jó ez a dlc megoldás,mert ha akarod megveszed ha akarod nem.Vannak más jó kis megoldások is,pl season pass,Origin acces,steam nagy leárazások amik eléggé szépen visszaszorítja a warezt.Egy ilyen mértékű áremelés megint a warez irányába fogja terelni a játékosokat.
  • trabantos82
    #3495
    Pontosan, és a fejlesztők amúgy is mindig találtak indokot rá, hogy kitartsák az árakat, a fejlesztési költségek emelkedése,stb ugye hamarosan itt az új konzolgeneráció, ami után jönnek majd idővel az új grafikus engine-ek, és olyat is pletykálnak, hogy azokon már a natív 4K felbontást célozzák meg alapul, de még az sem kizárt, hogy bizonyos játékok a 8K-t is megközelítik majd. Ez gondolom attól is függ majd, hogy a 8K tévék mennyire terjednek majd el. Bár, engem mondjuk sosem érdekelt a felbontás annyira, inkább üzlet ez is szerintem..

    Az előfizetős megoldásokban én azért nem hiszek igazán, mert szerintem ott úgy is lesznek mindig olyan prémium játékok, amiket kihagynak az előfizetésből csak, hogy külön megvegyék azt. Persze jó dolog az előfizetéses megoldás ami Xbox-on is van, csak ha jön ki valami nagyon várós új játék, azt nem biztos, hogy bele teszik sajnos.