4498
  • Ironman2
    #3614
    Az szép!
  • Kongy
    #3613
    Control-HOODLUM
    Közben a Controlt is feltörték már.
  • trabantos82
    #3612
    Ancestors The Humankind Odyssey CODEX


    Közben kijött és nincs rajta Denuvo.
    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.08.28. 05:38:39
  • Danecay
    #3611
  • Caliph
    #3610
    mi az endgame? rohangálunk okosodunk,a végén meg legyőzzük a gonosz oroszlánt? vagy van tribe management stb
  • Danecay
    #3609
    Ez megint egy Epic Store exkluzív cím lesz? A Far Cry Primal-hoz szerintem ne hasonlítsuk mert szerintem kb. csak annyiban hasonlítanak, hogy az őskorban játszódik mindkettő, ennyi erővel az összes jelenkori lövöldét egy kalap alá lehetne venni. A Primal egy igen jók kis játék volt ami simán megjelenhetett volna a Far Cry címtől teljesen függetlenül. Amennyiben ez legalább megközelíti a Primal minőségét, azt hiszem nyert ügye van minden a témában érdeklődőnek.
  • Ironman2
    #3608
    Majd nézek róla videókat,mert ha csőjáték lesz,akkor nincs értelme,több mint 12 rongyot kifizetni érte
  • Ironman2
    #3607
    Szerintem jobb lett volna fennmaradni némelyik embernek :)
  • trabantos82
    #3606
    Ez tényleg érdekesnek tűnik. Korban szerintem ez nem sokkal a fáról lejövetel után játszódhat.:)
  • Ironman2
    #3605
    Az Ancestors denyuvós lesz? Engem nagyon meggyőzött ez a game,az Assassins Creed készítőinek új játéka,és sokat lehet benne "majomkodni".
    Holnap jön,de még kivárok a vásárlásával,ezerszer jobb mint a Far Cry Primal,igazi ősember szimulátor lesz ez! (csak attól félek,túl kevés lesz benne a sandbox)
  • grebber
    #3604
    Nem semmi ez a game a totál fertő érdektelenségből bundlezva is volt kutyát se érdekel szituációból kinőtte magát GTA 5 szintre hogy sose lesz újra emberi áron :(
  • Ironman2
    #3603
    Igy van! Törttel játszottam korábban,de nem volt meggyőző,de most már ennyi hatalmas frissítés után kezdett érdekelni.
  • Palinko
    #3602
    Meg kivártad hogy most már játszható is lassan :D
  • Ironman2
    #3601
    No Man's Sky is bezsebelve 50 százalékkal olcsóbb még majdnem 2 napig,különben brutális ára van neki.
  • scomcomputers
    #3600
  • Danecay
    #3599
    PÜ ment!
  • NEOreg3
    #3598
    én egyedül a steamet szoktam böngészni + kapom az isthereanydeal-től a leveleket kizárólag steamre regelhető játékokról, a többi játék legálisan nem létezik számomra (kivéve mondjuk a gamepasshoz hasonló szolgáltatásokat, ha elegendő játék gyűlik össze befizetek egy hónapra és az alatt kényelmesen letolom, ami érdekel)
  • trabantos82
    #3597
    PC-n meg duplán szívás ez, mert ugye ha PS4-re Xbox-ra megveszel egy játékot és mondjuk eltelik pár hónap és megunod, kiábrándulsz belőle stb, akkor viszonylag még jó áron el is tudod adni azt, vagy cserélni, PC-n meg ugye az ilyesmi teljesen ki van lőve. OK, hogy konzolra eleve drágábbak valamivel a játékok, de nem olyan vészes a különbség. Sok játékot meg olcsón belehet a használt piacról szerezni.
  • Ironman2
    #3596
    Én már lassan el is felejtem a warezt.Sokaknak nem tetszik ez a sok platform,már lassan minden játékforgalmazónak saját platformja lesz,de szerintem rohadt jó,mert lehet böngészni,mindegyiknél vannak óriási leárazások,és ki kell fogni őket.Szinte naponta belesek a Steam/Origin/Uplay/Epic/GOG Galaxy,meg a bundle helyekre is,de azoktól úgyis kapom az emaileket.
    Pl a Sims4 alap ingyé volt,a Witcher 1,2 EE is ingyé volt anno,a Watch Dogs,meg még sok játék is ingyen megvan.Csak türelemmel kell lenni.

    Ahogy nézem az új Settlers kibaszott drága lesz jövőre,de lehet beruházok rá nulla nap.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.08.23. 00:57:37
  • Ironman2
    #3595
    Én pl most vettem meg a Tomb Raider 1,2,3,4,5-t.
    Szerintem még éppen időben :))))
    5 dolcsi volt a GOG.com-on

    Azért elfut szépen a mostani felbontásokon is.Teljesen nosztalgikus hangulatba kerültem.Jó is ez a GOG,majd körülnézek ottan még.
    Bár azért keserű hogy 23 év után is elkérnek pénzt ezért a játékért. (mármint az első kettő részekért) Ja persze a jogdíjat még mindig meg kell fizetni a Square Enixnek.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.08.23. 00:49:37
  • Danecay
    #3594
    Én is a holnapi napban gondolkodtam :)
  • lammaer
    #3593
    Francokat nem. A mai napig teljesen jól működik a scene, egy kezemen meg tudom számolni hány olyan játékkal találkoztam ahol a crack miatt volt bugos egy játék. Ez a fajta "veddd meg az ereditt azt nem lesz szar" alapvetően hibás hozzáállás.
    Az esetek döntő többségében ha valami fagy, zörög, csattog, bugos az a játék hibája. Steam is tele van mindenhol azzal hogy emberek panaszkodnak a legit megvett játékra hogy így nem indul, úgy fagy... jó esetben tudott refundolni azt minuszos review, rossz esetben beszopta mert 2+ órát küszködött azelindulással... PC világ sajnos ilyen, rengeteg config van, nem lehet mindig mindennel jó...

    Ami fontos alapszabály nálam:
    0 day játékot nem veszek meg, nem csak anyagi miatt (úgyis akciós lesz hamarosan) hanem azért is mert szinte biztos játszhatatlan bugosszar lesz, kell pár hét amíg release után fixálják. Sőt, van hogy fél évig is pihentetk vmit, pl mert tudom hogy jön DLC, és inkább egybejn DLCvel játszanám le az egész játékot, mert utólag ritkán tennék fel valamit csak egy DLC miatt.

    Csak megbízható forrásból töltök le tört játékot (nc*, tpb) ahol commentekből is látom hogy a cucc jó, sokan húzták le, esetleg olyan feltöltőtöl aki látszik hogy sokat tölt fel és jó a renoméja (pl tpb-n dauphong). Abban igazad van amikor az ember szimplán csak guglizik hogy xy játék full version crack és rányom az első pár találatra, az sanszosan scam lesz...trójaiak meg vírusok. Eleve egy csomó helyen a full játék egy nagy exe.. persze :D

    Én úgy vagyok vele, van amit megveszek, van amit warezolok. Annyiszor b*sztak át már a játékfejlesztők is, a szar, félbehagyott, bugos cuccaikkal hogy nincs lelkiismeret furdalásom a warez miatt. Meg sokszor csak szimplán nem jön be a játék, hiába Mostly Positive az értékelés a steamen. Ha meg bejön ajáték, utólag volt már rá péda hogy megvettem (pl subnautica, klei játékok) mert megérdemelték a fejlesztők. Viszont mivel garancia játékra nincs, én így fordítom meg a "fizetés kipróbálás előtt" koncepciót "fizetés kipróbálás utánra".

    Se nem vagyok büszke rá hogy van egy csomó megvett játékom (többnyire a multis játékokat veszem meg, mert azt törttel biztos nem lehet), se nem szégyellem hogy mai napig szoktam letölteni cuccokat (többyire singlét vagy kipróbálni multist szinglében hogy kb milyen).
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2019.08.22. 20:50:34
  • scomcomputers
    #3592
    Hát azt nagyon megköszönném,jöhet majd pü-ben a link...lehet csak holnap nézem meg,tehát ráér..
  • Danecay
    #3591
    Ha gondolod feltöltöm neked az exe fájlt és az egstore mappát valahová.
  • scomcomputers
    #3590
    Na akkor ez a gond, hogy nálam már a frissebb verzió van fenn..
  • Danecay
    #3589
    Pedig én a DEMO-t el sem indítottam mókolás előtt mint ahogy le van írva, hogy kellene. Csak később vettem észre ezt a lépést és azt hittem ezzel buktam is a dolgot de így is működik. Mondjuk én a DEMO-t egy pár nappal ez előtt töltöttem le és kikapcsoltam az automatikus frissítést és ha jól tudom az óta volt még egy.
  • scomcomputers
    #3588
    Megcsinálok mindent úgy ahogy a leírásban (videóban)van, majd katt az exe-re, de semmi nem történik...
  • Although
    #3587
    Régen amikor még sok mindent nem kaptál meg boltban, az online letöltés meg még nem létezett vagy nem volt megfelelő sebesség. Akkor vetél "piacokon" ilyen olyan crackelt játékot. Egyik se volt tökéletes.
    Próbaképpen egyet kettőt később is letöltöttem, főleg ez az orosz oldal érdekelt.
    Ahogy a steam, gog, elérhető net sebességű lett. Már nem foglalkoztam egyáltalán vele.
  • Danecay
    #3586
    Az mit jelent, mármint hogyan nyilvánul meg? Nálam megy.
  • trabantos82
    #3585
    Már mobil játékokra is tenni fognak Denuvot: cikk

    Nem lepne meg, ha idővel a bluray mozifilmekre is kerülne majd. Elvileg megoldható lenne...
  • Ironman2
    #3584
    Dicsak! Far Cry Primal 5.50 ájróért,90 százalékkal leárazva? Ja mindezt az Uplayen!
  • Ironman2
    #3583
    Na beszarás,már a GOG-nak is van platformja,vagy csak én nem vettem észre idáig a GOG Galaxyt?
  • ntex
    #3582
    ...vagy tele van trójaival...

    Ezt a baromságot nem tudom miért kell terjeszteni... Egyrészt te már csak biztosan tudod, akinek állítóalg minden eredeti meg sosem használ tört dolgokat ugye... Másrészt nagy nevű cracker csapatoktól származó scene releaseben sosincs vírus ha normális helyről van letöltve. Az hogy bejelez rá a vírusírtó az azért van mert a védelmi mechanizmusok megkerülésére alkalmazott kód szerkezete hasonlíthat a trójai programokéhoz, de ezt hívják fals pozitív visszajelzésnek, 99,9% hogy semmi ártalmas nincs benne a felhasználóra nézve. Névtelen sosem hallott cracker teamek releaseiben persze volt hogy találtak már bitcoin bányász programokat meg hasonlókat, de ezért kell mindig várni normális scene releasekre...
  • Although
    #3581
    Lényeg, legyél kitartó. Lehet következő már jobb lesz, ott te nyersz a lottón.
    Az jó ha azt mondod nem ér ennyit megvenni. Vedd meg féláron vagy harmadáron.
    Fontos legyen kitartásod. Ne törje le a kedved a crack, mint mindig vagy tele van trójaival vagy nem működik stb.
    Lehet ma még nem tudod elképzelni de majd lesz türelmed kivárni míg olcsón ezt a tényleg szarnak tűnő játékot meg tudod venni. Ahogy a nagy kalóz grebber mondja, ma már úton útfélen hozzád vágják a szart fillérekért. Akkor meg ne legyél nyomi csorgó nyállal lesni a töréseket. Ciki nagyon nem?
  • scomcomputers
    #3580
    No már megint nem jó....
  • totyak
    #3579
    Hm, vicces ezt olvasni egy ilyen fórumban. Annyit nem ér a játék, hogy megvegyem.
  • NEOreg3
    #3578
    vedd meg eredetiben?

    denuvo crack-eknél ez visszatérő probléma, a te gépkonfigurációd lehet nem nyert a cracklottón
    Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2019.08.21. 18:30:41
  • totyak
    #3577
    Üdv!
    Wolf Youngblood-nál van megoldás arra, hogy indítom, fekete képernyő bejön pár másodpercre, majd kilép? Másoknál is olvastam ugyanilyen hibát.
  • scomcomputers
    #3576
    Köszi..
  • Danecay
    #3575
    Így van csak nem akartam részletezni :)