4498
  • Myselor
    #3654
    remélem a code vein működik mert mostanában kb 4 játékból 2 nem működik vagy nem indul el vagy valami picsa baja van nem tölt be kivág a cutscene stb és nem csak nekem de javítás meg nem jön hozzá
  • NEOreg3
    #3653
    CODE.VEIN-CODEX
    Final.Fantasy.XV.Windows.Edition.Episode.Ardyn-CODEX
  • grebber
    #3652
    SSAA a legbrutálisabb élsimítás amit valaha létrehoztak. Úgy simítja az éleket,hogy többszörözi a képet egymáson eltolva. 4x az annyit tesz 4x fullhd tehát a géped 4X SSAA esetében cirka 8K-t számol...Én az 1070Ti-mmel így toltam végig a játékot minden csutka maxon... frankó 40 fps átlagot csak úgy pumpálta :)
    A legdurvább rész a játékban az a Khanos alagutas na ott már 30 fps-re is beesik de hiába a 30 élvezhetetlenül akad azon a részen. De a többi helyen nincs gond. De már a 2x SSAA is dupla sebességet nyom és kb semmi különbség nincs grafikában
  • Danecay
    #3651
    Megelőztél :) Igen, néha egy jó kártya mellett is kell kompromisszumot kötni, aki pedig erre nem mutat hajlandóságot az játszik laggolva és annak örül, hogy minden full-on van :) Én anno ezt, na jó nem éppen ezt a redux-ot hanem az eredetit egy a mai kártyákhoz viszonyítva egy több mint 10 éves VGA-val játszottam végig, ami sorozatának a középkategóriás verziójú kártyájának számított (ATI HD 4850), teljesen jó minőségben, szaggatások nélkül.
  • grebber
    #3650
    Nem kell betolni az SSAA-t 4X-esre és nem lesz semmi akadás.
  • trabantos82
    #3649
    Hát remélem sokat javult az 1.01-es verzió óta, mert egy haverom pár éve a haját tépte ettől a játéktól amiért irtóra laggolt a GTX 1080Ti kártyájával is.
  • Danecay
    #3648
    INGYÉRT
    Epic Store - Metro: 2033 Redux
  • Ironman2
    #3647
    Jó ez a Game Pass dolog,még nem próbáltam idáig,de most előfizettem rá 2 hónapig egyelőre a 600 ft-ért,de szerintem utána is megéri majd 4200 ft-ért havonta az Ultimate választás.Rengeteg új játék van a listában.Nem kell megvenni őket,hanem játszhatóak a gamepass rendszeren belül.Kell hozzá Microsoft account is!
    Aki nem tudja miről van szó:

    https://www.xbox.com/hu-HU/xbox-game-pass/pc-games
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.09.25. 00:33:43
  • kjhun
    #3646
    Az NFO-nak utánanézve Steam-es. Ezen felül Arxan+EAC+XboxLive védelem volt még rajta.
  • trabantos82
    #3645
    Ez a Steam-es verzió lehet vagy az UWP?
  • grebber
    #3644
    És 600ft 2 hónapra a game pass
  • hapi
    #3643
    mondjuk ezen nem denuvo volt
  • kjhun
    #3642
    Gears.5-CODEX
  • Ironman2
    #3641
    Nem,csak rajtad maradt az ujjam
  • scomcomputers
    #3640
    Nekem írtad,amit én már úgy is tudtam,már láttam olvastam....normális vagy Margit...
  • scomcomputers
    #3639
    No az nagyon jó lesz..
  • Ironman2
    #3638
    Celebrating 80 Years of Batman with Free Games!
    9.19.2019
    Holy free games, Batman!

    80 years ago the Caped Crusader appeared to fight for justice and stole our hearts with his mystery and valor. To celebrate, we’re offering six Batman titles for free this week in the Epic Games store. (Yes, you read that right - six free games!) Grab these titles for free until September 26 (10:59 AM EDT)!


    Lego Batman Trilogy

    LEGO® Batman™: The Videogame
    LEGO® Batman™ 2: DC Super Heroes
    LEGO® Batman™ 3: Beyond Gotham

    Batman Arkham Collection
    Batman: Arkham Asylum
    Batman: Arkham City
    Batman: Arkham Knight

    Quick! To the Batcave! I mean... the Epic Games store!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.09.20. 15:54:55
  • Danecay
    #3637
    Igen, én is írni akartam :) + hamarosan szintén ingyen lesz a METRO 2030 REDUX is.
  • scomcomputers
    #3636
    Batman kollekció ingyenes az EPIC GAME-en.
  • trabantos82
    #3635
    Köszi, de jó be is zsebeltem. PC-n még úgy se toltam ezt csak annó PS2-n.

    Utoljára szerkesztette: trabantos82, 2019.09.20. 08:50:42
  • Ironman2
    #3634
    GTA:San Andreas ingyen a Rockstar Games oldalán! Siessetek,mert nem sokáig lesz ingyé!

    https://www.rockstargames.com/games/info/sanandreas

    Le kell hozzá tölteni a Rockstar Launchert,és avval kell beaktiválni.Kell hogy legyen egy Social Games account is!
  • Zs0lt1
    #3633
    Amikor megláttam, hogy van új üzenet a topikban, már azt hittem b3, de mégsem :D
  • NEOreg3
    #3632
    Dragon.Ball.FighterZ.Update.v1.18.incl.DLC-CODEX
  • Ironman2
    #3631
    Igen az! Kicsit Tomb Raideres is,és sokkal jobban néz ki!
  • NEOreg3
    #3630
    Submerged?
  • Ironman2
    #3629
    Néztem róla videót,ez egy fos játék! Hasonló témájú nemrég napvilágot látott,a címét nemtudom,de ugyanez a stílus hogy elöntött városban kell házakon,és tetőkön ugrálni,ott legalább vannak némi parkour elemek,és lootok is.És csónak is van abban is ugyanúgy.Aki tudja a címét írja már le! Nem jut eszembe.
  • Danecay
    #3628
    Pedig úgy várta mindenki mint a messiást :) na jó, gondolom nem :) Nem tudom milyen verziójú DENUVO védelmet használ a játék de biztosan lenne több olyan DENUVO-s cím aminek többen örülnének :)
  • NEOreg3
    #3627
    Sea.of.Solitude-CODEX

    nem is tudtam, hogy ez a játék létezik
  • Danecay
    #3626
    Én a magam részéről örülök neki, hogy már nem itt tart a technológia :) Én feltehetően ingyen sem játszanék vele nemhogy 6e Ft-ért :) Persze ízlések és...
  • trabantos82
    #3625
    Én most vettem meg Steam-re az Ion Fury című játékot. A játék a jó öreg Build engine-t használja amire még az első DOOM, Duke Nukem 3D, Blood és hasonló klasszikusok épültek, szóval igazi retró élmény. Akiknek bejönnek az ilyen régi stílusú fps-ek azoknak bátran ajánlom.

    Itt látható egy rövid videóteszt róla magyarul:


  • NEOreg3
    #3624
    Octopath.Traveler.CRACKFIX-CPY
  • trabantos82
    #3623
    F1 2019 törés jöhetne már. Az tipikusan olyan játék amiért egy fillért sem adnék, de ingyé párt kört csapatnék vele, hogy megnézzem mennyit változott a tavalyi óta.
  • NEOreg3
    #3622
    Octopath.Traveler-CPY
  • nxs
    #3621
    Mint pl a Control? Védelem nélkül jött ki.
  • trabantos82
    #3620
    Ez a Hoodlum denuvo töréssel nem foglalkozik? Egyre több megjelenése van mostanában.
  • Kotomicuki
    #3619
    +1

    Ha már a GoT-ot is mindig úgy emlegették reklámozták és hype-olták, hogy a "kalózoldalakról" legtöbbször letöltött!
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2019.08.29. 20:45:00
  • grebber
    #3618
    Én meg azokat bírom, akik azt hiszik, hogy véleményt nyilvánítani csak fizetés után lehet...
  • Palinko
    #3617
    Annak is ugyan olyan aki fizetett érte :D
  • Ironman2
    #3616
    Bírom az ilyeneket! Nem elég hogy ingyen letölti,de még reklamál is hogy szar a játék.
  • NEOreg3
    #3615
    Madden.NFL.20-CODEX