4498
  • TopGun
    #3935
    Igen! Koszi a valaszt, vegre elindult, csak nincs konzolom, a kormanyom nem ismeri fel a "tetu" jatek, billentyurol viszont nem tudk jatszani :(
  • trabantos82
    #3934
    Tört Forzázáshoz azt hiszem megéri egy külön 1909-es Windowst fenntartani az SSD-n vagy a merevlemezen. Nem kér kenyeret...:)
  • Danecay
    #3933
    Igen van, Win10 Build 1903 és 1909-es verziókhoz.
  • ntex
    #3932
    Horizon 4-el nem tudom mi van, de a CODEX-es Forza Motorsport 7 is csak régebbi, 1803-as Windows 10 builden megy, az újabb verziókban már nem működik a crack sajna... Gyanítom a Horizon 4 is csak azokkal a Windows buildekkel megy ami épp aktuális volt mikor kijött a törés. Azóta biztos ott sem működik már az akkori crack.
  • Ironman2
    #3931
    Xbox Game Pass-on 300 ft-ért tolhatod egy hónapig
  • TopGun
    #3930
    Sziasztok! Nem tudjatok a Forza Horizon 4-bol van mukodo torrent verzio?
  • Ironman2
    #3929
    Bakker Doom2-ért még mindig elkérnek 10 eurot,igaz a mostani gépekre kompatibilizálva.
  • NEOreg3
    #3928
    Monster.Hunter.World.Iceborne-PARADOX
  • Ironman2
    #3927
    Na most aktiválták nekem is,pont mikor mennem kell melózni! Köszönöm Uborka!
  • lammaer
    #3926
    Most néztem meg, nekem megjött...
  • Ironman2
    #3925
    Ezt lehet később kapjuk meg,mert nekem még nem jelent meg a fiókomban?
  • scomcomputers
    #3924
    Kösz Mate...bár utálom a gamet, de agyereknek jó lesz...
  • Ironman2
    #3923
    Kösz!
  • Palinko
    #3922
    Twitch accal összekötötted és elvileg kaptad dropba, bár nem is néztem hogy megjött-e.
  • lammaer
    #3921
    Ha más is úgy járt mint én (a megadoott időben se az uplayon se a weboldalon nem tudtam belépni, nem bírta a terhelést a rendszerük), itt lehet igényelni még a watchdogs 2-t.

    link
  • Ironman2
    #3920
    "Az Epic boltjában mindig akad egy-két ingyenes játék, és ma este (délután?) öttől július 16-ig háromra is lecsaphatunk: A Killing Floor 2-re, a Lifeless Planetre, valamint a The Escapist 2-re. 17:00-ig még a Hue ingyenes."
  • grebber
    #3919
    Ezért kell több böngészőben ,telefonon , tableten egyszerre belépve lenni majd valahol biztos engedi majd a fiókhoz adni
  • Ironman2
    #3918
    Watch Dogs 2 ingyen lesz majd vasárnap este,de csak pár óráig!!!

    Amúgy a Ubisoft+ most egy hétig ingyen van! Olyan mint az Xbox Game Pass,az ott felsorolt összes játék korlátlanul játszható!

    Nekem van egy tippem hogy az összes Ubi szerver szépen le lesz halva! Nem beszélve a Forward-ra se lehet bejutni majd a 2 óra alatt.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.07.09. 12:19:17
  • Palinko
    #3917
    Hmm nem jöttem izgalomba nagyon. Megint valami jó játék ami nem került a látókörömbe eddig vagy csak a szokásos középszer? :D
  • Ironman2
    #3916
    AER Memories of Old,és Stranger Things 3 The Game ingyen jön az Epic Storeban Jún 25-től!
  • Ironman2
    #3915
    Én megvettem Epic-en,mindhárom játékot,abból kettő magyar,mert a Heavy Rain az nem,arra várok hogy leforditsák,és azt is játsszam majd.Rendre ki is játszottam egy vonalon a másik kettőt,illetve ugye a Detroitban 3 karakter vonalát vittem elég sokáig,félig jó döntésekkel,csak Connornál csesztem el a végén :)))) Szóval megérte az árát mindenképpen.Amúgy meg tuti majd be fogják egyszer lökni valamelyiket ingyen az Epicbe.
  • Evoluti0N
    #3914
    Steames Detroitban nincs Denuvo. Vagy csak ez ilyen általános warez topic anti Denuvo topicnak álcázva?
  • akyyy
    #3913
    és magyar nyelvű is. én várok, még akciós lesz, PSen végig vittem, de a sok statisztika, hogy a többi játékos mit választott, nekem bejövös és látni akarom :DDD illetve másik vonalon végigvinni
    (plusz talán igy támogatva a hivatalos magyar fordítást is)
  • Evin
    #3912
    Detroit: Become Human és a Pamela is már elérhető virágboltiban.
  • totyak
    #3911
    Itt is denuvós? Mert akkor nem nagyon törik fel. Epices verzió sincs törve.
  • JonasSandor
    #3910
    Pamela denuvós?
  • NEOreg3
    #3909
    Football.Manager.2020.READNFO-MKDEV
  • akyyy
    #3908
    Detroit: Become Human elérhető Steamen
  • JonasSandor
    #3907
    Ja értem.
  • Evoluti0N
    #3906
    Erősen kétlem, mivel rögtön megjelenéskor kijön GOG-ra is. Ott meg abszolút semmilyen védelem nem szokott a játékokon lenni.
  • JonasSandor
    #3905
    Desperados 3 denuvós?
  • Ironman2
    #3904
    Conan Exiles-ből kiszedték a Denuvot a mostani patchben.
  • Danecay
    #3903
    Igen, rosszul követtem végig a beszélgetést, én a Shadow of the Tomb Raider-re gondoltam :)
  • scomcomputers
    #3902
    Mire gondolsz? Nem értem? Én a "Resident Evil 3 Remake"-ről beszélek....szerintem félre értettél valamit...
  • Danecay
    #3901
    Én csak annyi időt töltök ebben is mint pl. a Steam-be, vagy az Uplay-ben, úgyhogy nekem tök mindegy minek hívják csak induljon alóla a játék,semmi okom rühellni elvégre nem a launcherrel játszom. Lehet itt az akció végén meglepem magam a RDR2-vel :)
  • grebber
    #3900
    Aki nem rühelli az epic szarját megveheti őket olcsón

    Far Cry 5 4.99€
    New Dawn 7.99€

    (Ennyit kell fizetni mert a kuponokat levonja)
    Ennyit bőven megérnek mert ezek ennél olcsóbbak csak akkor lesznek ha az ubi/epic ingyen szórja majd...
  • NEOreg3
    #3899
    Far.Cry.New.Dawn.Update.v1.0.5-CODEX
  • NEOreg3
    #3898
    Trials.of.Mana-CODEX
  • Danecay
    #3897
    Én úgy tudom, hogy bár nem feltétlenül ezen a néven de minden DLC-stől végigtolható törten a játék, hacsak én nem értek félre valamit.
  • grebber
    #3896
    Ez a game egy csoda...lassan 2 éves ilyen 4 pontos meg 2.8 pontos állnak a review és userscore-ok steamen nincs több 20k tulajnál és még mindig nem bundlezták