4498
  • scomcomputers
    #3895
    Megvettem ....
    A HW aprón, pár ezerért,kb. ennyit is ér...3 óra max a végigtolás...
    No figyeld meg "mingyá" törik is.....
  • NEOreg3
    #3894
    The.Quiet.Man-CODEX
  • Palinko
    #3893
    Egy kis túlzással az az a játék amit youtuben végigjátszhatsz és bár nekem nagyon tetszett az alapötlet meg szeretem ha beleszólásunk van a sztoriba, kicsit csalódás volt végignézni azon a vonalon elég semmilyen vége lett.
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2020.06.06. 18:41:40
  • totyak
    #3892
    Nemsokára megérkezik a Detroit című játék Steam-re is. Epic store-on már egy ideje elérhető, de nem törték még fel, ha jól tudom Denuvo-s. Vajon a steam verzió is az lesz, nem érdemes várni, hogy talán most lesz tört verzió?
  • NEOreg3
    #3891
    Team.Sonic.Racing-CODEX
  • grebber
    #3890
    Max a 3-áért ez még moslék drága
  • Ironman2
    #3889
    https://www.fanatical.com/en/game/shadow-of-the-tomb-raider-definitive-edition

    Aki akarja megint olcsón hozzájuthat Lara néni utolsó kalandjához,persze az összes dlc,meg minden jóság benne van! Még 1 nap,és 17 óra,csapjatok le rá!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.06.02. 23:39:52
  • Ironman2
    #3888
  • grebber
    #3887
    Minden vásárlás után új kupont adnak...
  • Ironman2
    #3886
    Jó ez az Epic Mega Sale! Akit érdekel csapjon bele,mert nem sokáig tart! Nemtudom mennyi kuponom van még,de már a harmadikat használtam fel,kb 30 eurot ajándékoztak nekem idáig,az amúgyis 65-75 százalékban leárazott játékokból.11400 forintért átszámolva, most meg is szereztem az AC.Originst,season passal,és az AC:Odyssey Gold Editionst.
  • Ironman2
    #3885
    Egyébként a Borderlands 1-2 benne van a Handsome Collectionsban aki még nem tudta.3 napig még ingyé az Epic Storeban!!

    Más:Megvettem az Assassins Creed Originst cerka 5 euroért,de jó üzlet volt ez nékem,már a második 10 euros kupont adják,be is váltottam,viszont a Goldra még nem lehet upradgelni,de látom a Season Pass megvehető 15 euroért.Ha azt megveszem,akkor már egyenlő a Gold változattal,vagy nem?

    szerk:most nézem nem,mert a digital deluxe küldetését,és addonjait nem tartalmazza
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.31. 22:43:39
  • Palinko
    #3884
    Egy jó kis family share? :D
  • NEOreg3
    #3883
    day1 vettem steam-en (a rockstar launcheres/epic store-os megjelenés után 1 hónappal), gond nélkül végig tudtam játszani 55 óra alatt

    online részéhez mondjuk nem nyúltam
  • JethroHUN
    #3882
    Az a baj, hogy akkor is játszhatatlanná teszi amikor az embernek eredetije van...
  • lammaer
    #3881
    Mint a régi szép időkben, ahogy a Settlersben is volt... megtörték, nem szólt a játék egy szót se, csak amikor már jól benne voltál a játékban tűnt fel hogy a kovács ahelyeett hogy vasat termelne, malacokat termelt a vasércből... anélkül meg nem lehetett haladni tovább.
    Ráadásul aki ment reklamálni a hivatalos fóriumokra azt még jól le is oltották utána...

    Ha én játékfejlesztő lennék én is telepakolnám ilyen sunyi kiscsapdákkal a programot, kulcsfontosságú ellenfelek sebezhetetlenek vagy sokkal nagyobbat ütnek a kalóz verzióban a játékosra... sokkal szarabb lenne a loot meg effélék.

    A tört játék az csak a demo, kb mint az első adag a nepperekné, ingyen van hogy rászokj...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2020.05.29. 15:41:55
  • lammaer
    #3880
    Vedd meg és akkor törik. Egyértelműen ez a pattern :D
  • scomcomputers
    #3879
    Érdekes,hogy Resident Evil 3 Remake-el sem bírnak, a RE2-t 1 hét alatt törték,én megakartam venni a RE3-at, de nem mertem a RE2-vel történtek miatt,mert azt is megvettem és törték is,de ezt szerintem megveszem,megéri....
  • Palinko
    #3878
    Igen azt hallottam hogy valami A betűs DRM is van, de annyira sem volt tiszta a kép a fórumokon hogy Denuvo mellett vagy helyett, szóval helyett és érdekes mert a GTA 5-ön is az van és emlékszem az is volt 1 hónap de azóta biztos továbbfejlesztették, de akkor is fura hogy ilyen hosszú idő alatt nem sikerült, jó munkát végeztek a rockstarsnál ezek szerint. Az oké hogy nincs nyílt kommunikáció de kb lehetett tudni denuvonál is hogy mi a gond, itt meg most teljes az infóhiány. Nem kizárt hogy az updateket várták össze mert elejében voltak gondok a játékkal, de lassan esedékes lenne már valami próbálkozás. Elméletileg csak első bejelentkezéskor kell online utána játszható offlineban ez mindenképpen biztató, mert nem tudom azok a csapdák hogyan triggerelődnének később.
  • NEOreg3
    #3877
    RDR2-n nem denuvo van, hanem a Rockstar egyedi DRM-je, amibe állítólag rengeteg csapdát is tettek, amik játszhatatlanná teszik a játékot, ha érzékeli, hogy nem legális verzió

    a scene csapatok sosem fognak közzétenni infót arról, hogy hogy haladnak a töréssel (régen a CPY nfo fájlokon keresztül azért elhintette, mi lesz a következő áldozat, de kb ennyi)
  • Palinko
    #3876
    Tudom hogy felmerül néha de mindig magyarázat nélkül, hogy miért nincs, a béta crack szivárgás is csak tipp.
    A soha nagyon messze van, voltak címek amiket évek után törtek
  • industrial
    #3875
    Sose lesz valószínüleg crack, lejjebb már kérdeztem én is.
  • Palinko
    #3874
    Red Deadról semmi hír? Az a gáz hogy sehol nem lehet értelmesen összefoglalt jelentést látni a cs.rin.ru-n már zárták a topicot a crackstatust a hülyegyerekek telespammelik szar mémekkel, hol lehetne tényleg képben lévő írásokat olvasni a helyzetről?
  • darkstreet89
    #3873
    Hali!

    Igen, valószínűleg próbálnának belépni az adott e-mail címmel, de a kétlépcsős azonosítás miatt ugye nem megy nekik.
  • Ironman2
    #3872
    Egy kis off:
    Nekem a Blizzard állandóan küldi emailben az account ellenőrzési kódot,van mikor naponta kétszer-háromszor jön,de ugye későn veszem észre a levelet,mert addigra lejár az ellenőrzés.10 perc van rá,utána megsemmisül a kód.Mi a retkes fenének küldözgeti az ellenőrzést? Valakik be akarnak lépni a fiókomba? Leellenőriztem,hibátlanul megvan a fiókom.
  • Ironman2
    #3871
    A következő ingyenes játék a Civilization 6 lesz,május 21-től,utána a Borderlands The Handsome Collection,május 28-tól,aztán az ARK:Survival Evolved jún 4-től az Epic Storeban!

    KLIKK
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.16. 16:38:02
  • Ironman2
    #3870
    ÉN beszereztem anno ingyen az első 2 részt a GOG.com-on meg is van.

    Egyébként a GTA5-ből a premium edition van ingyen,adnak kezdőpénzt mint nekem a dobozosnál
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.05.15. 10:34:18
  • lammaer
    #3869
    Hát ez az ingyenes GTA5 elég nagy dobás volt az EPIC részéről.
  • Palinko
    #3868
    Az biztos nem lesz, elméletileg a Witcher 3 jön ami nem kisebb durranás. Pláne ha minden kieggel fullos kiadás, igaz hogy volt már 15$-ért is de attól még szép és aki figyelmes volt be tudta szerezni az első két részt ingyen és most ha ez is jön tök jól jár az illető.
  • Ironman2
    #3867
    Amúgy meg Epic Mega Sale van most,mint a steam sale esetében,rengeteg jó játék,50-75 százalékos kedvezményben van,pl az Assassins Creed Origin most csak 15 euro.
  • Ironman2
    #3866
    GTA 5 ingyen az Epic store-ban! Hajrá mindenkinek! Én azért áldoztam érte anno 18 rongyot.Ja tényleg,még ki se vettem a 7 lemezt a tokból azóta se,mert a launcher leszedi amúgyis a teljes játékot.Meg a kódot elég volt hozzá bepötyögni a Social Club-on! Most viszont már Rockstar Games Launcher van.
    Jön a következő nagy ingyenes szenzáció amit titkolnak,6 nap múlva.Lehet tippelni.Ha az RDR2 lesz akkor dobok egy hátast,mert azt tavaly ősszel vettem meg 20 rongyért induláskor!
  • grebber
    #3865
    Ez egy engine ami jön mindenre...szóval semminek nem ver oda
  • dragonS26
    #3864
    PS5 grafikai Demo Unreal Engine 5
    odaver xboxnak
    PS5 demo Unreal Engine5
  • trabantos82
    #3863
    Az Assasins Creed Valhala jó cucc lesz szerintem. Állítólag jópár fejlesztő stúdió dolgozik rajta egyszerre, ami azért ígéretes. A játékmenete szerintem kb. olyan lesz mintha az eddigi Assasin részeket összegyúrnák a Dark Souls-al, God Of War 2018-al, talán még némi Witcher 3 beütés is lesz benne.
  • Caliph
    #3862
    nekem igazából ez a szintezősdi nem jött be annyira. npc,5 szinttel magasabb,alig birod megölni,vagy nem is,aztán pár szinttel később meg simán átrohansz rajta. én ezt venném ki egy az egyben,és a skillek feloldására kitalálnék egy másik rendszert ,nem ezt a szintet lépsz,pontot kapsz amit eloszthatsz.
  • jarlaxxe
    #3861
    Eltaláltak azok sok mindent csak épp te azokhoz tartozol akiknek ez nem jött be, ennyi.
    Szerintem jó írányba ment el a frencsájz de ez persze magánvélemény
  • Palinko
    #3860
    Én is azt csináltam, van trainer ami instant kill, god mod, teleportál mappon felgyorsítja a játékmenetet szóval még a futás is kurva gyors lesz na én úgy toltam végig, úgy még kevésbé élvezetes amúgy, de legalább sok időt nem rabol. Én nem értem mit nem találtak el az új részeknél de nekem sem volt jó érzés játszani, valahogy nem szippantott magába.
  • Caliph
    #3859
    mindkettőt félbehagytam kb,a játékmenet elég egysíkú,a sztori viszont érdekelt vna. majd lehet valami instant kill kóddal végigtolom a sztori miatt :D
  • grebber
    #3858
    Elnézve a címeket amik abban a szarban vannak én max arra tudok gondolni mint nagy cím, hogy az ubisoft a nagy Valhalla hájp miatt betolja az Originst vagy ne adj isten az Odysseyt freebe.. Más cím nem igazán nagy amit adhatnának
  • Ironman2
    #3857
    5 nap,és 16 óra múlva nagy meglepi jön az Epic Storeban ingyenesen.Most is van ingyenes játék a Death Coming.8 bites brutalítás!
  • Ironman2
    #3856
    KIvették a Denuvot,a Final Fantasy 12-ből (steames változat)