4498
  • caps lock
    #3975
    Doom Eternal esetén hibáztak, bennehagyták valamelyik almappában a védtelen exe. fájlt. HZD nem használt semmilyen védelmet. Az igaz hogy kevesebb a játék, de az is hogy az újabb denuvo változatokkal már nem bírnak. Tripla AAA vonalon lassan el lehet búcsúzni a kalózkodástól.
  • Palinko
    #3974
    F1 2020 pl nem került törésre, egyébként rossz hogy nem listázzák hogy melyik denuvo verzió van az adott játékon.

    A mafia denuvosága érdekes az NBA 2k21-ami 70$-ért megy nincs denuvo, de mafia 40$ azt tegyünk rá :D
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2020.09.25. 13:25:40
  • lwb
    #3973
    Szerintem inkább kevesebb a játék. Denuvot is törtek már, pl. Doom Eternal is denuvo volt tudtommal. HZD nem tudom, de azt is feltörték. Nem nagyon volt azóta nagy release. A Mafia remake-en majd meglátjuk, meddig tart feltörni, az is denuvo tudtommal.
  • ntex
    #3972
    Nem nagyon van mit törni. A Denuvo-val még mindig nem bírnak, a gyengébb töréseket meg pikk-pakk feltörik kisebb nevű csapatok is.
  • DjWinamp
    #3971
    Hová lettek a warez group-ok? (CODEX, Skidrow stb.) Csak GOG-os cuccokat találok.
  • JonasSandor
    #3970
    Eddig bírta a planet zoo.
  • grebber
    #3969
    Nem tudom nekem a 200-ból (ez most csak az xbox és még jön majd kb 60 EA game ugye) minimum 100 ami érdekel és tolnám. Csak sajnos nekem meg időm nincs....most is befizettem 1 hónapra és csak a Halo Wars-al tolom egyedül...már végigvittem most tolom másodszorra. Még talán belefér majd a Darksiders Origin végigvitele azt ennyi volt számomra a hónap. De ez a 2 game bőven megérte a 300ft-ot..mennyi is lett volna ha megveszem őket? több mint 6k..
  • REALista
    #3968
    Olcsó húsnak híg a leve ahogy mondani szokták. Sok a játék de kevés az olyan amivel játszana is az ember.
  • grebber
    #3967
    Hülyék lennének nem kiadni a sony gépeire.... Xboxon a nép tolja havi szinte 4500ft-ért a többszáz járékot a szonicska emberkéi meg vehetik majd egyesével 70-80 euroért... Tehát a sony player csenget mint a kisangyal,hogy mi game passosok fillérekért tolhassuk a gameket
  • eddie999
    #3966
    Köszi az infót!
  • ntex
    #3965
    A SONY platformja is egy plusz bevételi forrás nekik, nem hiszem hogy direkt nem adnának ki arra a platformra is olyan címeket amit nem XBOX - PC exkluzívnak szánnak. Mármint az eljövendő Fallout és TES címek, biztos hogy ugyanúgy fognak jönni pl. minden platformra, ahogy eddig is.
  • trabantos82
    #3964
    Ez a Playstation-ösöknek lesz majd igazán szívás szerintem, mert ők bizonyára búcsút mondhatnak a Fallout,Doom,Wolfenstein,Rage stb új részeinek.....
  • Ironman2
    #3963
    Life is Strange 2 első epizód ingyenes steamen!
  • Ironman2
    #3962
    7 és fél milliárd dollár,2315 milliárd forint.Az szép!
  • trabantos82
    #3961
    Bocs az OFF-ért de ez talán érdekes lehet, a Microsoft megvette a Bethesda-t: cikk
  • JonasSandor
    #3960
    Ez az minden megmarad.
  • Palinko
    #3959
    Jó oké tudom másik kliensen vannak ilyen ingyenes hétvégék meg stb, de az Epic eddig is úgy adta ezt a csütörtöki a játékot hogy megtarthattad.
  • ntex
    #3958
    Passz, mert azt valamiért nem említette, furcsálltam :D
  • Palinko
    #3957
    Miért ne maradna meg?
  • ntex
    #3956
    Epic-en Football Manager 2020 is ingyenes most. Vagy az nem marad meg?
  • Ironman2
    #3955
    Watch Dogs 2 ingyenes az Epic Storeban,és szept 24-től,meg a Rollercoaster Tycoon 3 az összes kiegészítőjével.

    Múltkor az Ubinál volt ingyen,aki éppen le tudott rá csapni,most meg az Epicen bárki el is érheti az alapot ingyen.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.20. 01:12:06
  • Ironman2
    #3954
    2016-os Hitman ingyenes most az Epic Store-ban!
  • Danecay
    #3953
    Project.CARS.3-CODEX
  • Maxtreme
    #3952
    jogos bocs, nem kattintottam rá :)
  • NEOreg3
    #3951
    elég lett volna megnézni az nfo-t:

    "Protection: -"
  • Maxtreme
    #3950
    Biztos hogy ezen denuvo van? Nálam kiírja a steam (plugin) sok egyéb más mellett hogy milyen védelem van az adott játékon, de itt nem említi hogy denuvos lenne:

    pl Ds:


    A Horizon-nál viszont nem látok ilyen infot. (vagy még nem frissült a plugin adatbázisa, az is elképzelhető természetesen)
  • MarkBlade
    #3949
    omg ez gyors volt..
  • scomcomputers
    #3948
    Lehet izzítani a vga-kat.....
    Horizon Zero Dawn --Codex
    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2020.08.07. 20:20:19
  • lammaer
    #3947
    Igen, vmi ilyesmi. Effektive nincs added value a munkájában, ilyen élősködés.
  • Palinko
    #3946
    Nekem a cigánykodás szó jutott eszembe még ebben a pc világban is :D
  • lammaer
    #3945
    Hát nekem se a "leleményes" szó az első ami erről eszembe jut.. nem tudom pontosan megfogalmazni, ez inkább ilyen érzés...
  • lammaer
    #3944
    Alapvetően én is ezért hoztam létre az epic accomat, de volt már rá precedens hogy túl jó áron adak valamit ezért megvettem.

    Őszintén szólva számomra tökmindegy hogy a launcher steam vagy epic, kb annyira érdekel mint amikor az emberek vitatkoztak régebben hogy melyi windows verzió a jobb. Ki nem szarja le, a játék a lényeg :)
  • grebber
    #3943
    Attól még az epic ezért szórja a dollár 100 milliókat lefizetgetésekre ,hogy növekedjen az user base hátha valaki vásárol majd a szarjukban
  • ntex
    #3942
    Érdekes következtetés. Senki sem tart pisztolyt az emberek fejéhez hogy vásároljanak Epic Store-on. Én is csak azért hoztam létre accountot ott, hogy az ingyen osztogatott játékokat behúzzam. Vásárolni biztos hogy nem fogok ott soha, semmit.
  • grebber
    #3941
    Jótékonykodás... így még nem halottam soha az esetleges vásárlóbázis megvásárlását...
  • ntex
    #3940
    Sajna vannak ilyen kis nyomingerek, akik még az efféle jótékonykodásokból is megpróbálnak saját hasznot húzni...
  • Kongy
    #3939
    Ott bukik meg az egész hogy kb sehol sem szabadna accountokat árulni. Remélem jól megb.sszák érte.
  • trabantos82
    #3938
    Bocs a kis OFF miatt, de gondoltam ezt megosztom veletek. Kicsiny hazánkban vannak leleményes emberek bőven mint tudjuk. Jófogás oldalon van egy emberek, aki legyártott 100db Epic Store accountot, amikor a GTA 5 ingyenes volt és egy ezresért árulja a GTA 5-ös accokat.:) Így végül is mindenki jól jár, ő is és az is aki lekésett róla.

    Hát nem fortélyos ember? Biztos sok szabadidővel rendelkezhet. :)
  • NEOreg3
    #3937
    Total.War.WARHAMMER.II.The.Warden.And.The.Paunch-PARADOX
  • trabantos82
    #3936
    Akkor 2004-es Build-hez való törés nincsen jelenleg? Én még nem próbáltam.:)