198
Darkest Dungeon
  • McFrost
    #118
    Ők nem tudják tudtommal.
    Ha csak az ambush nem keverte össze a sorrendet, rosszul áll fel a csapatod: a Hellion kellene legyen a 2., az Antiquarian a 3. és az Occultist a 4.
  • molnibalage83
    #117
    Ööö. Vagyis 9 halott...
  • molnibalage83
    #116
    Hát ezt az ágyúsat nem tudom megcsinálni. Ha minden ember elbaltázza a gyútogatóst és ráadásul még hátulra is spawnolja be... Így vicces... Ketten haltak bele...

    Oszt így is ez lett.




    Már 6 halott van úgy, hogy talán csak 4 bosst toltam le...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.04.23. 00:46:53
  • molnibalage83
    #115
    Eszerint a Crusader ambush prventív és az Occultista is.

    Akkor ez hogyan...?

    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.04.23. 00:32:31
  • molnibalage83
    #114
    Hú, az ágyú majdnem kinyírt, nem volt nyilvánvaló, hogy hogyan fog lőni. Hála istennek vissza tudtam vonulni.
  • molnibalage83
    #113
    Na, megvolt a mai első kudarc, mert megint éjszakai rajtaütés volt... Egy halottal megúsztam...
  • molnibalage83
    #112
    Eddig is így csináltam, csak sokszor voltam peches. Nem tudom. Most olyanokat csinálok a 2-es szintű hősokkel lvl1 dungeonban, hogy 4 fős küzepes ellenséges hordát úgy csaptam szét, hogy egyszer sem támadtak. Stunotltam és sebeztem, eztán öltem...
  • McFrost
    #111
    Na, kezded érezni!
    Ilyenkor a legjobb úgy ölni, hogy hulla maradjon, mert az nem üt vissza, ellenben tudod csapni, és van idő gyógyulni, ráadásul ha kritikusat suhintasz rá, még a stressz is megy le.
  • molnibalage83
    #110
    Antiqvarian egyszerűen nem jön, egy volt az első játékban, azóta nem láttam. A Vestalt használom meg a self gyógyítást. A Vestal + occultist mellett eljátszható az, hogy a csaták végén szándékosan lassan ölök és felgyógyítom a csapatot, ha kell.
  • McFrost
    #109
    Igazából nem, csak a betegséget gyógyítom, kivéve a rabies-t, az + sebzést ad.
    A Doki és a Vestal mellett az Occultist, az Antiqvarian és az Arbalest is jó gyógyítók.
    A Leper önmagát képes gyógyítani és a Crusader is tud mást egy kicsit és magát is.
    Utoljára szerkesztette: McFrost, 2018.04.22. 20:06:54
  • molnibalage83
    #108
    Már megy. Hasítok. Vannak jó csapatmixeim. Akkor van gáz, ha nincs jó gyógyító ember elérhető.
    A negatív hatások eltávolításával te vesződtél? A nagy része nem túl komoly...
  • McFrost
    #107
    Akkor lesz élvezetes számodra a játék, ha kiismered, és egy csata alatt is tudsz majd taktikázni, nem csak a túlélés miatt remegsz. Akkor majd csavarhat akkorát a game amekkorát akar, simán áttaktikázod. Nálam fontos, hogy hátul kettő olyan mókus álljon, aki tud gyógyítani és távolból sebezni, elől meg legyen kettő tank.
  • molnibalage83
    #106
    Közben véletlenül rájöttem. Köszi. :)
  • McFrost
    #105
    Azt te állítod a karakternél.
  • molnibalage83
    #104
    Azt honnan tudni, hogy ki vallásos és ki nem?
  • molnibalage83
    #103
    Miért enged a képzőhely skilleket unlockolni, amikor nem lehet azokat használni...? Vagy hol lehet eldönteni, hogy melyik 4 legyek aktív..?
  • McFrost
    #102
    Highwayman vérzést tud, tehát neki azt kell növelni, aki mérgezést tud, annak meg azt, szerintem ez logikus.
  • molnibalage83
    #101
    A blight stone és hasonló bárkinek bármilyen támadásra adaja a bónuszt vagy csak annak, aki elve olyan támadási formával bír? Egy Highwayman esetén pl. a pisztolylövés blight sebzést okozhat?
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2018.04.22. 14:17:59
  • McFrost
    #100
    Highwayman alapból tudja, hogy melyik karakter melyik 4 harci skill-t és melyik 4 tábori skill-t tudja, azt meg te állítod be.
  • McFrost
    #99
    Nem találkoztam ilyennel.
  • molnibalage83
    #98
    Nincs ilyen emberem, varázstárgyam most már van.
    A camp-eléskor rendelkezésre álló pontokat lehet növeli valamikor?
  • McFrost
    #97
    Én mindig benyomom az ambush elleni skill-t ilyenkor, ha van olyan csókám, aki tudja.
    Annak sem látnám értelmét, ha sétagalopp lenne a játék 20 óra után, sablonos és kiszámítható.
  • molnibalage83
    #96
    Kezd elfogyni lelkesedésem. Az első 3. szintű kalandnál letáborozok, mindenki maxon ébred...
    ...ne, ha nem lenne amubsh. Mert csak. Mert az kell. 4 egyszerű szigonyos köcsög, nem tudom mi a fasz van a random generátorral, esélyem sem volt, de legalább most sikerült visszavonulni, "csak" egy ember veszett oda.
  • McFrost
    #95
    Képek
  • McFrost
    #94
    Az gáz, sorry. sg színvonal.
  • molnibalage83
    #93
    A 90-es hsz első képét leszámítva az utolsó két hsz-nél más kép nem töltődik be nálam.
  • molnibalage83
    #92
    A DLC-k csak bővítettek rajta ahogy láttam, ergo az alapmechanikán nem változtatnak. Nem is vettem meg őket, azok nem is voltak akciósak.
    Az eldobhatóság meg nem igaz, mert legnehezebb szinten 12 halálnál végetér a játék. Ennak negyedét sikerült elérni egy embark alatt...,
  • McFrost
    #91
    Leper in action: 1 hit:

    Mindig a mérgezésre építek, a gombákok itt már benyelték rendesen:

    Leper in action: 1 hit, part:2

    Véget ért a kör, szinte karcolás nélkül jöttünk ki:

    Zsákmány:

    Szerzett tulajdonságok és betegségek, a betegséget hamar gyógyítom:

    Mindenki ment szabira lazulni:


    Én így játszom, nem mondom, hogy így is kell, de megyeget!
  • McFrost
    #90
    Küldetés:

    A küldetés csapata:

    Felszerelés a küldire:

    Akció előtt a pálya harmadánál szinte 0 stressz:

    Csúnya bácsik alig sebeznek:

    Loot:

  • McFrost
    #89
    A pénzem és a csapat 1/3-a:

    A csapat 2/3-a:

    A csapat 3/3-a:

    Kincsesláda dugig, még jó hogy nincs korlát, de sok a semmit érő cucc:





  • McFrost
    #88
    94. héten.
    De lesz majd, hogy vissza hozhatsz egyet a temetőből.
  • Renegade
    #87
    onnantól, hogy elfogadod, hogy a hősök csak eszközök, mint a fáklya, már könnyebb lesz.

    sajnos a játék legnagyobb hibája nem a szemét húzások sokasága, hanem, hogy piszkosul önismétlődő egy idő után.

    Nem tudom, hogy ezen mennyit javítottak a DLC-k, mert bár megvettem őket, de még nem tudtam rá venni magam, hogy megint nekiugorjak.
  • molnibalage83
    #86
    Ez a játék szemét módon ostoba. Megvolt a malac, megyek a Nekróhoz. Nem volt túl magas a elmebaj, de arra nem számítottam, hogy azzal nyit, hogy 30-40-et ráver több hősre. Elkezdődött a harc és mindenki kb. szívrohamot kapott, visszavonulni meg persze nem sikerült. 4 (!) hősöm magard ott.

    Azért a szemétségnek is megvannak a határai. Kurva szarul lőtték be a nehézségi szinteket a játékba, ezt nem tudom szebben megfogalmazni. A 2. szint no time limit értelmetlen, de a 3. szint szemétkedései meg minden határon túl vannak már. Ha végre van erős hősöd. azt meg nem engedi haszálni. Eszüknél vannak ezek...?

    Az külön vicc, hogy úgy randomizája a dungeon-t, hogfy a röfinél kb. a 3 szobában volt egy elágazós labirintusban úgy, hogy csak poénból resteltem előtte. Itt meg 6 szoba és 2 szoba közötti harc után értem oda...

    Kicsit nagy a szórás. Hiába készül fel az ember, ez kb. csak azért szopat a játék, mert megteheti...

    Eltöprengek, hogy folytassam-e...
  • molnibalage83
    #85
    Hát ez nevetséges, a 3. szintű lovagot meg nem vihetem disznót ölni, mert azt vágja a képembe, hogy túl tapasztalt. Ez most valami felszedett hülyeség miatt van, vagy a szintje tényleg ezt csinálja..?
  • molnibalage83
    #84
    Ok, de hanyadik szinten...? A legerősebb embereim ezek 18 hét után...

  • McFrost
    #83
    Ők voltak a kettő legjobb emberem, akiket elvesztettem:

  • McFrost
    #82
    Megvannak a képek, majd berakom, magyarázattal. Lvl 3-as volt a pálya, Több mint 9ezer jött össze, mire utána mindenki elment stresszt lazítani, maradt 3 ezer a kasszában, de ez egy rövid pálya volt, komoly loot nélkül.
  • McFrost
    #81
    Húzni kell a csapatot, ameddig lehet, utána kell menni bossra. Leper elől képes 80-as criticalra!
  • McFrost
    #80
    Csináltam képeket majd beteszem képrgeénynek:D
  • molnibalage83
    #79
    Összejött a 2. szintű armory és lesz íjászom is (most nem volt highwayman volt), két tankkal megyek majd megy gyógyítóval. Jobb ötletem nincs. Wilburt meg hagyom békén, hátha segít...