229
Fallout 4 (Konzol)
  • SlickAdam
    #189
    G365: 7/10
    IGN HU: 7.5/10

    korrekt. nem szemellenzösök. ennyit er ez, semmivel se többet.
    DE ettöl meg bele lehet szivodni, mint ahogy szivodunk is szepen, elnezve a tegnapi kommenteket.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.16. 18:13:42
  • hemmis
    #188
    Sziasztok , lenne egy kérdésem a minap végeztem a Witcher 3 -mal és megnéztem mit lehet letölteni hozzá kieg. stb. találtam több nyelvi kiegészítést is amit pénzért le lehet tölteni ha valaki honosítani szeretné az jutott eszembe hogy nem-e lehetne ezt szorgalmazni a fallout esetében és ha igen milyen címre érdemes levelet írni mert én szívesen fizetnék érte hogy magyarul játszhassam csak nem akarok rá éveket várni mert közben bámilyen rosszul is hangzik elavul és hát jogtiszta is a játék ami kizárja a magyarítás beillesztését konzolon szóval szivesen megkeresném őket egy levéllel csak valami jó cím kéne aminek lenne értelme hát ennyi köszönöm.
  • Tatyla
    #187
    Ja ez epic volt, az ilyen jelenetek miatt imádok játszani
  • SlickAdam
    #186
    hehe, pont itt fejeztem be ma en is.:)
  • TDC Geronimo
    #185
    Na mai etap nagyon jó volt. Kiértem egyik főküldiről erre ez a kép tárult elém az égbolton epic zene kiséretében



    Brotherhood of Steeles questline ez is. Holnap folytatom :y
  • Myselor
    #184
    egyetértek veletek.én 28 level vagyok,annyit játszok vele és amikor nem akkor is azon jár az agyam :D 100óra felett lesz a játék tuti
  • Tatyla
    #183
    Ugyan így érzek így már level 21 körül, beszarás dolgok vannak benne...
  • TDC Geronimo
    #182
    Amúgy engem egyre jobban beszippantott. Már melóba is ezen agyaltam ezerrel. Fostaliga frémért nagy kár. 20 órám van eddig benne, de main storyból kb 4 vagy 5 küldit toltam le max úgyhogy ez lesz 100+ óra bőven
  • AntiHero
    #181
    Én tegnap kezdtem el. Egyenlőre építgetek. :D
  • TDC Geronimo
    #180
    Hát nem tudom én beállítottam az 5 percenkénti auto mentést mindennél és mentek quick savel is, így van 3 auto mentésem mindig + a quick save. meg most 20 óránál csináltam egy külön mentést is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.15. 16:35:31
  • SlickAdam
    #179
    tegnap ejjeli session-öm egesz jo volt (azaz nem szaggatott ram kemenyen). egyszer fogta magat es eltunt a fegyverem meg a pip-boy (lathatatlanna valtak), de visszajottek szerencsere.
    mentesekkel mar en is ovatos vagyok nagyon, mert több helyröl is hallom, hogy corrupted mentest is kepes csinalni a disznaja.

    amugy mivan mi? hogyhogy ilyen kihalt a topik? mindenki pc-n tolja (nem hiszem) vagy el lettek rettentve a szarfremmel?
  • Totti5
    #178
    Kellemes cucc. Graf nekem tetszik, tudja azokat amit kell neki, a képminőség szép, tiszta 1080p. Tudja a dinamikus dolgokat, a környezet tereptárgyak igen aprólékos és látványos, az atmoszféra nagyon jó s vannak színek is:)

    Bug az van, főleg halál és visszatöltésnél. 1szer atomjaira fagyott kivágott a dashra is és az autósave is akárhányszor vissza akartam tölteni. Aztán volt amikor halál után 2ra töltötte be rendesen. Nem egy stabil dolog ez most jelenleg, így mentegetni kell magamnak sűrűn, h ne legyen gond.

    Bírom a kutyát :)))
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.15. 16:19:28
  • SlickAdam
    #177
    mellölem mar az elejen is elmaradt a kutya, pedig nem küldtem sehova.
    nem is kell mondjuk, csak idegesit, meg balfasz.
  • TDC Geronimo
    #176
    Hát ha kapsz új társat megkérdezi hova küldöd a régit. Én mindet sanctuaryba küldtem eddig így nem felejtem el :D
  • TDC Geronimo
    #175
    Tegnap már rájöttem köszi :)
  • Tatyla
    #174
    úgy hogy tradelsz vele,átrakod a ruhát átmesz az ő ablakára és háromszög,viszont én meg azt kérdezném hogy hova tűnnék a companionok mert a kutyát meg a néger fickót most nem találom?
  • TDC Geronimo
    #173
    Kérdés. Hogy lehet companionra ruhát adni? :D

    Láttam kutyát is armorba már
  • TDC Geronimo
    #172
    Volt 1-2 hosszabb meg érdekesebb quest már, de a megvalósítás az...yikes. Évekkel le vannak maradva :(
  • TDC Geronimo
    #171
    Questek elég primitívek. Van a bethesda játékoknak kétségkívül egy bizonyos varázsa, de ezen a téren (se) fejlődtek semmit
  • morcosqtya
    #170
    Az öreg Hurtos Sanyi bácsi... :)

  • Tatyla
    #169
    LG G2-öm van még határ eset és felveszi azt a szint amit beállítottam
  • SlickAdam
    #168
    ja, az mar tablet inkabb.
  • morcosqtya
    #167
    6 colos Sony T2 Ultrámon jó lenne? :)
  • SlickAdam
    #166
    nalam egyreszt nem is mukodik, masreszt (offline demo ugye van) baromira kicsi egy normal telefonon (iphone 5), föleg mert 4:3-ban latod a pip-et. vmi genyo nagy tablet-en ömézin lenne.
  • Tatyla
    #165
    Pip boy appot leszedtem telefonra, térképet azon figyelem
  • morcosqtya
    #164
    Azért jó néhány verejtékes munkaóra benne lehet... :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennek szerintem nem elrabolták hanem simán megszökött a gyereke... röhögve bele a wastelandbe egyenesen
  • SlickAdam
    #163
    azert 11 ora csak belecsuszott szombat ota (tegnap nem is toltam, csak 10-20 percet)...

    mar volt 1-2 erdekesebb ("fejtörös", nyomozos) küldetes.
  • Tatyla
    #162
    De szép pár :D
  • TDC Geronimo
    #161


  • TDC Geronimo
    #160
    Hát nehogymá még költsek a gépre, hogy jobb legyen. Bethesda oldja meg.

    Diamond city radio + barangolás a semmibe <3
  • SlickAdam
    #159
    Faster hard drives boost Xbox One Fallout 4 performance
    Stutter issues eliminated using an SSD, loading times improved on PS4.
    KATT
  • SlickAdam
    #158
    rajottem mar. az van, amit a videoban is mondtak.
    itt diamond city kornyeken sok felfedezni valo van, ugyhogy mindig, amikor feljön egy felirat, hogy "megtalaltad ezt es azt", akkor megzuhan egy pillanatra az egesz.
    plusz ellenfel is akad errefele nem keves, azoknal meg amugyis szar, szoval összessegeben ez a szakasz borzalom.
    es mivel rengeteg az objektum (epületek, autok, ...), a LOD/pop-in is itt a legrosszabb. elöbb 2 meterre elöttem jelent meg egy ablak a haz falan...

    nem is tudom minek eröltetem.
  • SlickAdam
    #157
    mert diamond city közeleben (ami mint kiderult egy eleg nagy romos, kihalt, urban terület) 15-25 fremmel fut. ez igy tarthatatlan.
  • RedRiot
    #156
    :( Mi az a hiba (hibák) ami miatt végül eladod?
  • SlickAdam
    #155
    na de mashol karpotolt...

    olyan szinten, hogy meg is hirdettem a jatekot. mondjuk eleg dragan, nem tudom elviszi-e valaki, mert annyi peldany van mar fent, mint a TENGER.
  • SlickAdam
    #154
    nincs meg fent
  • TDC Geronimo
    #153
    Lehet a mai stability FW update!! :D
  • SlickAdam
    #152
    elinditottam a jatekot, irany diamond city, bealltam arra a pontra, ahol legjobban szaggat (DF videoban is) es ... semmi :D atom 30. wft?
    igaz nalam esett az esö tegnap, mikor odaertem, de a DF videoban tan nem.

    szerk.: felmentem lifttel a "kilatora", ahogy DF is es ott is 30. haha
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 23:32:47
  • SlickAdam
    #151
    mondom ugyanaz mint volt. w3-ban zs kategorias mellekkuldi is jobb, mint ezek
  • TDC Geronimo
    #150
    eh