229
Fallout 4 (Konzol)
  • w77d
    #229
    Én most fejeztem be egy hete kb, de nem volt fps baj...
  • TDC Geronimo
    #228
    Na végére értem. Hát ez a main story meg a vége hogy is mondjam...örülök, hogy vége lett. Többet nem akarom ezt már elindítani. Utolsó küldetés 10 fpsel futott kb nem túlzok és nem pár secen át, hanem kb 5 percig.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.19. 17:25:49
  • SlickAdam
    #227
    erzel vmi javulast durrogtatason kivul?
  • SlickAdam
    #226
  • TDC Geronimo
    #225
    Nagyon jó ez a brotherhoodos questline. Kép spoilerbe. Ez nagyon állat volt :)

  • Totti5
    #224
  • SlickAdam
    #223


    Putin

    Buzz Lightyear (dat mod)
  • Seth
    #222
    2deep4me XD
  • SlickAdam
    #221
  • TDC Geronimo
    #220
    Kicsit bohóckodtak konzol parancsokkal

  • TDC Geronimo
    #219
    Lesz igen
  • SlickAdam
    #218
    rajottem, hogy elegge nonszensz, hogy jatek elejen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elviszik a kisbabamat

    aztan en mindennel foglalkozok, csak azzal nem, ugyhogy raalltam a fösztorira (ami nem is rossz, jobb, mint a 3-e volt).
    ugye vege utan lesz free roaming?
  • TDC Geronimo
    #217
    Ez mennyire igaz :D

    Mondjuk ez igaz minden open world cuccra.
  • TDC Geronimo
    #216
    Még boxon se az. Boxra jövő év elején jönnek majd, PSre meg annál is később
  • TDC Geronimo
    #215
    Memory Denes főküldi nagyon jó volt. Elég változatosak ezek.
  • SlickAdam
    #214
  • AntiHero
    #213
    Amúgy akkor most vannak modok PS4-re vagy nincsenek? Mintha úgy lett volna, hogy elérhetők lesznek konzolon is.
  • morcosqtya
    #212
    Az még elfogadható arány (fallout 3-hoz képest)
  • SlickAdam
    #211
    na 26 ora utan megvolt az elsö crash
  • TDC Geronimo
    #210
    :DDD
  • Myselor
    #209
  • SlickAdam
    #208
    GIF
  • morcosqtya
    #207
    Én itt úgy ellaknék. Néha feljön egy két settler is de nem zavar.
  • SlickAdam
    #206
    nem szarozol.
    nekem nem lenne hozza turelmem, föleg hogy egyszer itt, egyszer ott vagyok.:)
  • morcosqtya
    #205
    Nappal ilyen a házam: (Bocs az FPS-ért meg a szar felbontásért)

  • Seth
    #204
    Nem,pont ezt irtam :) Az az utolso kuldi egy fokuldetes es valaszthatsz melyik frakcioval csinalod meg, miutan a tobbi frakcio megharagszik rad. Amugy nem jutottam meg odaig ,csak olvastam trophy guide-bab
  • SlickAdam
    #203
    es ha letolom komplett az adott frakciot? akkor utana mehetek a masikra vegig, nem?
  • Seth
    #202
    Asszem 4 frakciohoz lehet csatlakozni es majd mindegyiknek az utolso kuldetese üti a többit.Tehat addig lehet csinalni mindegyiket gond nelkul,de ha ezt az utolso fokuldit megcsinaljatok valamelyik frakcionak, akkor a tobbivel nem tudtok tovabb menni. Szoval aki latni akarja mindegyik frakcio veget ,vagy csak a trofea miatt, akkor a valasztas elott csinaljon egy kulon mentest
  • morcosqtya
    #201
    Minuteman és a BOS tagság kompatibilis ez biztos.
  • Myselor
    #200
    pedig nincs belőle gond ha másoknak is küldizel.minuteman-nak szoktam a palával együtt:)
  • RedRiot
    #199
    Minutemen küldiket csinálom, azok eddig egyformák: menj el X-be segíteni a bajban lévő settlereken ők meg elküldenek Y-ba likvidálni egy raider vagy ghoul bázist. Most leküldtek egy helyre, elég messze van délre, még fosok odamenni, 16-os szinten vagyok és még nem érzem magam elég táposnak. :) A Brotherhoodba nem léptem be mert azt mondta a beszervező tag hogy ha belépek akkor csak a nekik dolgozhatok, nincs semmiféle szakadár zsoldos meló.
  • Myselor
    #198
    persze ez is igaz csak na :)
  • SlickAdam
    #197
    persze. de elevenitsük fel milyenek a W3 mellekküldik...
  • Myselor
    #196
    mert az csak egy része,nem cska annyiból áll az csak a kezdet :) lesz main vonala is később
  • SlickAdam
    #195
    beleptetek mar vmi bandaba? brotherhood of steel-re nyomtam ra vegül, elkezdtem az mellekkuldiket, de ugyanaz mind: irts ki mindenkit vagy hozz el vmit vhonnan es mellesleg... irts ki mindenkit...
  • Totti5
    #194
    Nem day1 vettem, hanem pénteken.
  • SlickAdam
    #193
    day1 nem volt? akkor valszeg ugyanaz, mint a ps4-es 1.01
  • Totti5
    #192
    Ezt a 0 frémet én sem tapasztaltam. Nem tudom hogy hozta össze a Df. Viszont jött már hozzá pár napja 500 megás peccs. Ki tudja mit javított.
  • RedRiot
    #191
    Xbox szar frémre talán megoldás, de ártani biztos nem árt ilyen esetekben: kapcsoljátok be a konzol energiatakarékos üzemmódját! Ilyenkor a gép kikapcsoláskor teljesen leáll nem csak standby-ba teszi magát. De ami még fontosabb törli a cache fileokat. Más akadó, szaggató programoknál ez már észrevehetően javított a helyzeten.
    Mivel a Fallout4et még nem próbáltam csak így nem tudom hogy mennyit javít az energiatakarékos mód de hogy nem ront rajta az biztos. Nem valószínű hogy atomstabilan 30 lesz a frém de a nagyobb akadások talán elmaradnak. Kb. 30 órát toltam eddig a játékot és igazából eddig csak egy nagyobb akadásom volt (mármint ilyen egy másodperces mini-freeze). Persze az is lehet hogy csak öregesen játszom, nem sprintelek és így van ideje a gépnek betölteni a textúrákat. :D

  • TDC Geronimo
    #190
    pontosan. Jó játék, nehéz lerakni, de a 7 pont teljesen reális, főleg konzolverziókra
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.16. 18:14:34