229
Fallout 4 (Konzol)
  • SlickAdam
    #149
    - félünk bobby, szerezd meg az energia cellat, pattanj be az armor-ba es nyird ki helyettünk a csunya bacsikat
    - na itt megtelepszünk, de 6-an nem sikerul rendbe raknunk mindent, epits hazat, ültess dinnyet, assal kutat, ... PLIIIIIZ
    - ugorj be a sugarzo vizbe es zarj el harom csapot, mert en nem tudok uszni
    - jajjj basztatnak a banditak, menj el a gyarba es öld meg mind PLIIIIIIIZ
    - nem jo a radionk, kellene egy speci kutyu, hogy jobb legyen, gyere menjunk el egy epületbe, hozzuk el egyutt es utkozben öljünk meg mindent, ami mozog

    ...


    full kreativak
  • TDC Geronimo
    #148
    Vannak amúgy jópofa küldetések?
  • SlickAdam
    #147
    engem összessegeben az arnyek LOD/pop-in tan jobban zavar. probalok nem a tavolba bamulni folyton.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 19:48:48
  • TDC Geronimo
    #146
    Holnap meglátjuk mennyire lesz zavaró játék közben.
  • SlickAdam
    #145
    7 kategoria, mindegyik 1-rol indul, kapsz 21-et osztani.
  • SlickAdam
    #144
    ha nyugisan megnezed a frame-es videot, igazabol nem olyan gaz PS4-en. extrem szitukat mutatnak. nagyreszt 30-ad lesz, kis szakaszok kozt 1 mp-re leesik talan 28-ra. aztan összecsapasok eseten 26-28. szinten nem halsz bele, mert kapkodsz, meg mint mondtam: VATS. olyankor mindegy. aztan ott van Diamond City, ott is 27-28, de nem mindenhol.
    aztan ott van a szörnyes power armor-os resz, ami szinten kivetel. a videomra senki nem mondta, hogy szar a frem, pedig nyilvan az volt.:)
    meg az a bizonyos gyarepület, ott beröcög.

    tul lehet elni na. tulsagosan a szelsöseges esetekre fokuszalunk akarva akaratlanul. ilyen az emberi agy.
    mondjuk ugy, hogy toltatok mar SOKKAL rosszabbul futo cuccot is (Unity... khmmm..., de a Syndicate lovaskocsi is 26-28...).

    XO az gyalazatos sajnos. azok a nagy megmakkanasok erthetetlenek. elfogadhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 19:47:27
  • RedRiot
    #143
    Eh, úgy látszik nem lehet túl sok pontból gazdálkodni az elején! :O Úgy néz ki ha legalább egy 7-es intelligenciát szeretnék akkor be kell érni egy Stephen Hawking fizikumú Vault Dwellerrel. :) Nem lesz egyszerű!
  • RedRiot
    #142
    Azzal még kibékülnék ha néha 30-ról visszaesik az fps huszonvalahányra de azok a ronda akadások Xbox-on már elég gázosak :( Remélem ezek azért nem lesznek túl gyakoriak. Holnap este nekiesek én is. Hétvégén már nem bírtam magammal újrakezdtem PC-n a New Vegast - ahhoz képest biztos lélegzetelállítóan szép lesz. :)
  • TDC Geronimo
    #141
    Most néztem meg ezt a videót. Összességében graffal annyira nincs bajom, mert hangulatos, de a performance miatt nagyon mérges vagyok.
  • SlickAdam
    #140
    nem gondolkodtam sokaig (külsöt is hagytam alapon)
    vmi ilyesmi:

    - Strength: 5
    - Perception: 5
    - Endurance: 5
    - Charisma: 3
    - Intelligence: 4
    - Agility: 3
    - Luck: 3
  • TDC Geronimo
    #139
    Milyen karakter buildel kezdtél amúgy?
  • TDC Geronimo
    #138
    On top of this, Xbox One is unique in its suffering of a stuttering issue, halting the game experience for up to a second during play. It's a glaring hitch downward, and matching runs to the gates of Diamond City shows Xbox One dropping to a record 0fps (zero) while PS4 turns the same corner at 28fps

    Atomot nekik. Fakezű banda
  • SlickAdam
    #137
  • SlickAdam
    #136
    a Foundri mar aktiv
  • SlickAdam
    #135
    amugy...
    ez slowdown vagy kurva szar pacing? mert inkabb csak berangat a disznaja. rangasok közt rendesen mozog.
    Gero?

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.09. 13:51:55
  • SlickAdam
    #134
    ez kicsit tulzas.
    5-6 epületböl egyben volt szar.
    diamond city... hat fasz tuggya. valszeg kis resze csak az egesznek.
    harc meg... mivel gunplay FOS, ugyis VATS-al tolod, akkor meg "mindegy" a frem.:)
  • TDC Geronimo
    #133
    Tehát jól fut csak ahol igazán számít ott nem. Fasza :D
  • SlickAdam
    #132
    mehh... Diamond City-ben (majd meglatjatok) is fos a frem...

    tehat ez a kakás engine az üressegre született. megjelenik par karakter, feny, effekt, ... es maris összezuhan.
  • Myselor
    #131
    hát a harc mindig eléggé megterheli a játékokat a sok effekt füst robbanás stb.de ha amúgy jó akkor oké :)
  • SlickAdam
    #130
    a sok npc-t / ellenfelet nem szereti egyszerre a kepernyön (es az is lehet, hogy csak siman nem szereti, ha a KOZELBEN vannak).
    hevesebb harc kozben esik a frem, de ezt vagy a nagy kapkodas, vagy a VATS miatt nem erzekeled.

    elöbb volt egy szitu, hogy vedöfal mögül figyelhettem sok-sok ellenfel harcat egy spanom ellen.
    elkezdtem forgatni a kamerat: diavatites, 20 meteres kamera rantasok.

    de amugy tovabbra is fasza a frem. komolyan.
  • Myselor
    #129
    ja értem.hát nemtom nekem megadná a külön hangulatot a saját házam meg ugye lehetne oda rakni a sok szart amit cipelek:)
  • SlickAdam
    #128
    ja meg valami, ezt mar tegnap is akartam irni:

    ugy szolnak a legendak, hogy az id Software besegitett a gunplay finomitasaban.
    igen... a legendak.:)
  • SlickAdam
    #127
    öltözetem nem sokat valtozott tegnap ota.

    hazam? nekem nincs hazam.:) vagyis ugy tunik (lehet tevedek), hogy ez a hazepitösdi csak az ottlakoknak jo. felhuzok nekik egy viskot, hogy ne haljanak ehen, meg vedve legyenek. esetleg nehany uzletet (ezekböl mondjuk profitalhatok).
    de annak nem latom ertelmet, hogy magamnak epitsek egy kuckot ahova visszajarok. minek?
  • Myselor
    #126
    képeket nyomsz?ruha karakter házadról?:D
  • SlickAdam
    #125
    2-2,5 orat toltam most.
    pici beakadasok elöfordulnak neha-neha, de semmi folytonos.
    ha epp teljesitek valamit es bevillan egy felirat, akkor elkezd kicsit akadozni arra a par pillanatra.
    ezen kivul nem volt ma semmi lassulas.
    kint szabadban beleneztem a tavcsovesbe (igaz celpontok nelkul), ugy se.
    voltam egy italgyarban ill. rendörörsön is, ott se.

    szal lehet a tegnapi epület valami nagyon elbaszott bugot rejt magaban.
  • SlickAdam
    #124
    "Dear Twitch Broadcaster:

    The content you streamed and archived on Twitch at www.twitch.tv/slickadam was the subject of a takedown notice we received from Bethesda Softworks pursuant to the Digital Millennium Copyright Act ("DMCA"). This organization has asserted that it owns this content and that you streamed that content on Twitch without permission to do so. As a result we have cleared the offending archives, highlights, and episodes from your account and given you a 24 hour restriction from broadcasting."

    :D
  • SlickAdam
    #123
    ja, ment vagy 2 percig. vadbarom kölykök nem hogy neznek kussban, ütik inkabb masodpercenkent az entert, hogy BAAAAAN, BAN IS KOMMIIIIIN! hat anyatok akkor. quit.
  • TDC Geronimo
    #122
    Nézdmá mondom rákeresek streamekre erre nem megtalálom tiéd :p
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.08. 21:37:08
  • SlickAdam
    #121
    hajnalodik es kerteszkedes
  • SlickAdam
    #120
    megmondom en öszinten, ha tevedek, es ugy nez ki tevedtem.
    mert igy hirtelen egesz jo mokanak tunik ez az epitkezösdi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szinte MINDENT be lehet daralni gombnyomasra nyersanyagnak.
    1. fát

    2. komplett házat

    (hopp eltünt)

    aztan nyersanyagbol keszulhetnek falak, ajtok, butorok, visztisztito berendezesek, vedelmi pontok, ...
    elsö feladat ágy volt, hogy mindenkinek legyen min aludnia a települesen. moral-t is jelzi ill. hogy miket keszitettem mar el, hogy lehetöleg komplett el legyen latva a kis bagázs


    el lehet vele tökölni, na
  • SlickAdam
    #119
    mostantol kepek spoiler-tag-be a meret miatt

    bogracsozas :D
  • kill3r21
    #118
    Várható volt, főleg tubeon...megjelenés előtt szerintem mindet lelővik
  • SlickAdam
    #117
    es a szegeny lengyel samanokat szidtuk... :D
  • TDC Geronimo
    #116
    Made a thread in bethesda forum asking if this would be patched got instadeleted and i am permabanned xD

  • SlickAdam
    #115
    nem tölem


    ITT egy masik sractol hosszabb video (gyarban, ahol en is voltam tegnap)
  • Myselor
    #114
    ez eléggé szívás :|
  • TDC Geronimo
    #113
    lol
  • SlickAdam
    #112
    csak akkor hasznalhatom ujra az acc-omat, ha megnezek egy nyuszikas copyright videot es valaszolok csillio kerdesre, hogy kideruljon felfogtam-e milyen bünt kovettem el
    faccopo Bethesda!
  • SlickAdam
    #111
    (kesö) este csak. dógom 1000 :(
  • TDC Geronimo
    #110
    Ma mikor folytatod? Jó lenne valami pozitív vélemény is :D