640
avagy a kénköves pokol
  • darkmore
    #399
    Azért volt egykét nehéz, mérgezőtócsás kígyócsaj, ha nem tudod mit kell csinálni, pl.

    Nekem inkább az fájt, hogy ahogy Te is írtad egyik se maradt emlékezetes, vagy kb. 10%-ra emlékszek max., a többi meg egy kaptafa, vagy dög nagy és kerülgeted a lábát, vagy csapkod a fegyverével.

    Úúú, mondjuk most beugrott a paci, hát az überkirály volt, csak lestem, igaz elsőre meglett, de az nagyon tetszett.
  • Myselor
    #398
    nem csak ng+7ig én legalább 40x megöltem az old iron kinget,és huszon valahányszor a giant lordot :D
  • LBandi77
    #397
    Van olyan boss a dlc-ben aki maga mellé megidézi velstadt-ot és még tolja a hexet meg a pyrot.
  • Moby
    #396
    Hát ezaz, hogy megint csak a DLC-kbe sierült valódi bossokat tenni.
  • LBandi77
    #395
    Darkluker ,Fume knight,blue smelter,nagy sárkány, de a dlc-ben 1 kivételével az összes nehéz.
  • Moby
    #394
    Nemis tudom volt-e eddig nehéz boss DaS2-ben. Nem ugrik be egyik sem. Eléggé fos volt mindegyik. Mondjuk az 1-ben is csak Kalameet volt bossnak tekinhető boss.
  • Moby
    #393
    >Mert Moby valami iszonyat nehéz bossról beszélt, amelyik nem az első.

    Moby a Bosshoz vezető útról beszélt.
  • LBandi77
    #392
    Ahány bonfire astetic annyiszor ölöd,de vigyázz minden alkalommal erősödik ng+-ra egészen +7-ig és egyes bossoknál még plussz meglepetések is várnak.
  • Ulthane
    #391
    S ezzel vége is iron keep-nek? Mert Moby valami iszonyat nehéz bossról beszélt, amelyik nem az első.

    Amúgy egy bostt hogy lehet farmolni? Egyszer meghal, oszt csokirépa! Nem? Még ha a bonfire asteticet rá is baszod, akkor is csak sokkal több soult ad, de azt is egyszer, nem?
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.15. 13:08:19
  • LBandi77
    #390
    Szerintem a legjobb farmoló a giant lord de ugye az már a vége-felé van minden alkalommal ad bonfire cuccot tehát a végtelenségig lehet tolni.ng+ előtt ajánlott.
  • Myselor
    #389
    nagyon egyszerű boss.mennyit farmoltam azt úristen.csak egy a gond vele elsőre eléggé megkell szokni amit csinál könnyű beleesni a lávába legalábbis nekem ez volt a bajom vele.első pár alkalommal :D
  • LBandi77
    #388
    Ja és villám vagy magic buff a fegyverre.
  • LBandi77
    #387
    Old iron king?Az nagyon egyszerű középen legyél közel hozzá.
  • Ulthane
    #386
    Megpróbáltam reggel. Nem lesz könnyű.
  • Ulthane
    #385
    Tudok.

    Akkor azert volt furcsa, jol emlekeztem, h maskepp volt.

    Valami belffry tokomben vagyok, semmi extra nem volt, levagtam mindenkit, s visszavitt iron keepbe. A kodot mar latom, ott lesz egy boss, le akarok mindenkit vagni, nem atrohanni.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.14. 20:37:13
  • LBandi77
    #384
    Bocs átraktam a körre options,de most ha futsz és rányomsz még egyet a körre akkor ugrik.
  • Ulthane
    #383
    Nem tudok ugrani. Eddig ment. Kor es L3 lenyomva. Most nem megy. :(
  • LBandi77
    #382
    Az a helyzet hogy smelterhez már +10-es fegyverrel kéne menni,ha kihagysz sokmindent csak a saját dolgod nehezíted.Arról nem is beszélve hogy az estus nálad még alap ha fejleszted sokkal több energiát tölt vissza.
  • Ulthane
    #381
    Ez lesz, megfogadtam, hogy mindenhova benézek :)
  • Myselor
    #380
    hát rohanva végig mindenen és sokmidnent elhagyni nem annyira élvezetes szerintem sem:) lassíts
  • Ulthane
    #379
    Nem igaz, mert ha levágom a boss-t, akkor a siker az enyém. :) Eleve egy célorientált faszi vagyok, meg kéne tanulnom hallgatni Lao Ce-re: Az út minden, a végcél semmi.
  • Moby
    #378
    >Az a baj, hogy én ilyen mindent akarok egyből manus vagyok. ...nem azt élvezi, hogy elrohan minden katona mellett, és úgy ér a bosshoz, hanem úgy, hogy előtte mindent levágja.

    De így a semmit kapod, azt viszont jó gyorsan.
  • Myselor
    #377
    iron keep-ben a második boss :) lehet szerezni iron keepben kapásból 3 bonfire asceticet,trükközve persze a tüzes platformokon átugrálva az elején a híd mellett lent jobbra :)
  • Ulthane
    #376
    Tudom. Az a baj, hogy én ilyen mindent akarok egyből manus vagyok. Türelmetlen. Bandi egész másképp játszik. Látszik, hogy kiélvezi a harcot, nem azt élvezi, hogy elrohan minden katona mellett, és úgy ér a bosshoz, hanem úgy, hogy előtte mindent levágja.

    Nagyon vagányul tolja!

    Az már hab a tortán, hogy ugye 60 perc van egy share play session-re. Másodpercre pontosan (!!!) csinálta meg úgy a pályát, hogy lefarmolta a parasztokat, vett vagy 40k soul-ért cuccokat, levágott mindenkit, lenyomta a boss-t, majd meghajolt, és visszaadta a kontrollert. S a számláló 0:00:00-t mutatott. Nagyon sítlusos volt, tényleg.

    Ilyet még nem láttam, na!
  • darkmore
    #375
    Egy tudor tudna nekem tippeket adni?

    Ricard Rapíros magic weaponos buffos karakterem van, dex 50, int 50, stone ring (bossoknál cloranthy), ring of blades, leos ring, flynns ring, Lywell páncélt használok védelem miatt, kivétel a kesztyű a northswanderer, ami a spell buff idejét 12% növeli, egy jó sapit tudnátok ajánlani? A northwanderes setből a csukja csak valami 2,5% növeli a spellek idejét, van ami adna cast slot-ot, de van 4 slot-om ami bőven elég, még repairt is szoktam atúnolni.

    Nem tudom, hogy a ricard kardot lecseréljem e más rapírra, ahogy láttam a ricard látványosan kevesebb staminát fogyaszt támadással, ellenben az R2 támadását kb. soha nem használom. Espadonnal tudnék parryzni, nem tudom, hogy rangeben különböznek e, a ricard mintha egy hajszállal rövidebb lenne a sima rapírtól, az espadon meg mintha hosszabb lenne a sima rapírtól, nem tudom biztosan.

    Crystal magic weapont lehet cserélnem kellene resonant weaponra, így lenne még értelme szinteket lépni mire a Fai is 50 lesz, ahogy látom a sebzés szorzója a 0.05-el több, yeah :-)

    Szóval, ötletek, tapasztalatok? Sapi? Espadon? Resonant weapon? Köszi.
  • sublimaze
    #374
    Az egyébként merre lesz?
  • Myselor
    #373
    női ruhában?Xd amúgy ügyes :d nem felvágás de így nekem is megy :D
  • Moby
    #372
    Az a baj, hogy leginkább a dark-féle stílust tanultad. Azaz kaszabolni jól, és beleszarni mindenbe. Ez a bb-ben oké, de a dasokban ez az ultra-hard fokozat. Pedig csak el kellene olvasni az itemek leírásait, és kipróbálgatni őket.
  • LBandi77
    #371
    Vettem neked 1 fargant,pár stamina reg gyorsító növényt,meg tüzes kenőcsöt a fegyverre.még jól jöhetnek.
  • Ulthane
    #370
    Ilyen bena akarok lenni. :) kurva jo volt nezni. Azt sem tudtam miket vasarolgatsz. :))) haaat, igy is lehet nyomni...sose fogom. :(
  • LBandi77
    #369
    Jó sokat bénáztam,ezért bocs.
  • Ulthane
    #368
    Sinner megfekudt ma elsore, azonban utana az iron keepben gorcsoltem. Majd jott Bandi, share playen atvette a jatekot, es olyan paradet levagott, hogy kovetni se tudtam. Ugy jarkalt az inventoryban, mint szuz lany pinajaban a dugattyu, elolvasni nem birtam, amig o haromszor atoltozott, felprobalta az osszes gyurut, es jo bezsirozta a kardjat.

    Nem ma kezdte az ipart. Ja, es kotelbol vannak az idegei, az egeszen biztos. Ime.



    Koszi, Bandi!

  • Myselor
    #367
    hát.ha fejleszteni akarod magad,akkor nem szabad nagy köröket,ha farmolsz.:) ne félj használni old iron kingen a bonfire asceticet,easy peezy boss.150-200k soul + 30k körönként és ez minden alkalommal nővekszik.
  • sublimaze
    #366
    Tudom, de ma csak ilyen köröket futottam, fejleszteném magam, csinálnám a progresst, erre csak rongálódnak le a cuccaim, törnek a gyűrűk 20-30k lelkeket bukok... Mire újra kedvem lesz ehhez a játékhoz már időm nem lesz rá... -.-
  • Myselor
    #365
    nyugi az a 30k lélek semmi :D annyit szerezhetsz még hogy csak na
  • sublimaze
    #364
    Na ma kicsit elment a kedvem. A rat kinget levágtam véletlen a petrifelő egerek után, aztán majd 30 ezer lélekkel átbotorkáltam a sötétségen, majd egy mégmérgezőbb helyre érve rögtön meghaltam. Természetesen másodszorra már nem jutottam el oda, szal buktam a lelkeket is... -.-
  • Ulthane
    #363
    Na, mindjárt megyek sinnerhez. :)
  • Moby
    #362
    A moslékfrémen kívül semmi.
  • LBandi77
    #361
    Kis főnök.
  • Ulthane
    #360
    4 főnök? És a többi 5-6 akkor mi volt?