640
avagy a kénköves pokol
  • Ulthane
    #359
    Te jó ég!
  • LBandi77
    #358
    Ha megvan a 4 főnök lelke ( sinner,rotten,old iron king,és a pók)akkor indul be igazán a buli.
  • partizan182
    #357
    Mert New Londo közel jatszhatatlanul szaggat. De ez itt off.
  • n000rbi
    #356
    Majd Blighttown-ban rájössz :)
  • Blake6
    #355
    >BOXON???AZ ELSŐTŐŐŐT?JÁÁÁÁJ....
    Miért,mi a probléma vele(azon kívül,hogy öreg vas)???Xbox live-on van letölthető verzió(asszem kb. 2 rugó) és alább partizan182 is felajánlott használt példányt.
  • LBandi77
    #354
    Kb.a negyedénél se vagy.
  • partizan182
    #353
    Első rész nagysagrendekkel jobb, nekem van eladó 360ra, PM ha érdekel.
  • Ulthane
    #352
    Ezt a Sinnert ma leverem. Világítás nélkül elég nehéz lett volna, franc se vette észre azt a bastille kulcsot.
  • Ulthane
    #351
    Ez két dolgot jelenthet: vagy ennyire jó vagyok, vagy ennyire lassú.

    Pont tegnap néztem, hogy már csak egy slot van a bonfirenél egy következő helyszínnek, és betelt. Akkor mindjárt vége a játéknak? :)
  • sublimaze
    #350
    Ennek a játéknak a szépsége, hogy ulthane nem tart ott ahol én, de mégis olyan helyszíneken jár amiről lövésem sincs. :D
  • LBandi77
    #349
    Sinner után oda mész.
  • Ulthane
    #348
    Veszek en, ezen ne muljon. Csak meg nem jarok semmilyen kodos erdonel. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.12. 22:25:07
  • sublimaze
    #347
    Akkor az... :D Én azthittem valamit turbóztak rajta... :)
  • LBandi77
    #346
    Ha még mondjuk vennél a te karakteredhez a ködös erdőben 1 red rust kardot még jobban kaszálnál.vagy 1 twinbladet csinálnál dragonrider lelkéből.
  • Ulthane
    #345
    jo diakod vagyok. :)
  • Ulthane
    #344
    Igen, de nem.
  • LBandi77
    #343
    Gratula.
  • Moby
    #342
    >És nem csak a remasterre gondolok

    A MIRE? Semmiféle remaster nincs belőle. Ez egy kutyaközönséges ps4 port.
  • Moby
    #341
    BOXON???? AZ ELSŐŐŐT? JÁÁÁÁJ....
  • Ulthane
    #340
    Muszaj volt megfektetnem Sentinelt. Ha lud, legyen kover. Ruha nelkul, alsogatyaban.

  • Blake6
    #339
    Szemezgettem az első résszel is,már csak a (sor)rend kedvéért is,na meg a betanulás miatt is.De ma már nagyon ritka a dobozos verzió(tudom,xboxlive-on még talán le lehet tölteni,asszem),de maradi vagyok,szeretem a dobozost,még talán az 576-nál van,utána nézek...Warez és flash-elt konzol nálam kizárva,"böcsületes" gamer vagyok!
    Utoljára szerkesztette: Blake6, 2015.10.12. 19:53:05
  • sublimaze
    #338
    Fu itt majd izzadhatsz a sikerért, de ám engem is beszippantottak ezek a gémek úgy, hogy pl. gyerekként az atomcasual cuccoknál nagyobb kihívást jelentő játékok le sem kötöttek. Az utóbbi néhány évben a ps3-al kezdtem el úgy isten igazából játszani, de form játékból a bloodborne volt az első most ps4-en. Egyébként ha már last genen tolod, én a helyedben az elsőt sem hagynám ki, mert sokak szerint az az eta. Nekem pc-n nem tudom futna e, valamint nem tudom, hogy megtudnék e barátkozni a múltszázadi grafikával. A második rész egyébként nem is értem hogy sikerülhetett ilyen vegyesre, ugyanis helyenként kifejezetten szép, néhol meg mint valami ps2 játék (nem elírás kettesre gondoltam). És nem csak a remasterre gondolok, direkt néztem videókat az eredetiből.
  • sublimaze
    #337
    Nem chunk kéne hanem twinkling... :/
  • sublimaze
    #336
    Van egy kicsit visszább is, szoval számszerint 2 gépi segítő is van ha kell. :D
  • Blake6
    #335
    A te válaszaid is nagyon meggyőztek,kösz a tanácsot!
    Meg aztán átnéztem pár youtube-os videót is és már meg is rendeltem(kb. szerdán jön).Bár a grafikától nem vagyok elájulva(igaz,X360-on tolom...),de tudom hogy ez nem erről szól.Igazából hiányzik már egy igazi "oldschool" kihívásokkal teli game(bármennyire tartok is tőle),mert úgy gondolom,hogy az utóbbi években elszoktam(tunk) az ilyen jellegű kihívásoktól.Elkényelmesedtünk,túl sok szájbarágós QTE-k és átvezető videók stb. is zsibbasztanak,unalmas.Harcolni és megdolgozni szeretnék a sikerélményért,mint régen.
    Na,jövő héten szabin leszek,így lesz időm "kisimult idegrendszerrel" nekikészülni és meglátjuk!
  • LBandi77
    #334
    Ha találtál már sublime bone dustot akkor maluja bonfire égesd el növeli az estus erejét többet tölt vissza.
  • LBandi77
    #333
    Ott bizony.Ha nem megy tolj be 1 humánt az egyik cellában van 1 gépi segítő elég jól dolgozik.
  • Ulthane
    #332
    tudom. Ma lesz Sentinel, kemény menet lesz. Elég nehéz a három geci. Az elsőt fent kéne lenyomni a platformon.
  • LBandi77
    #331
    Kimaradt még sinner bastilba,ő kötelező,meg a harangosok is,ők meg sentinellek után vannak.
  • Ulthane
    #330
    Ha az nem lett volna, akkor a Bloodborne-t két óra játék után vágom ki a francba!!! Nagyon sokat segít, amikor üvöltve hánysz a játéktól, olyan mélyponton vagy, akkor itt jön valaki, és jól picsánrúg, és már csinálod is tovább. :)
  • Ulthane
    #329
    Fogyelj. Néhány hónappal ezelőtt teleprüszköltem ezt a fórumot (PS4), hogy egy aberrált elmebeteg fasz az, aki From-játékkal játszik. Mert, hogy én azért ülök le játszani, hogy szórakozzak, s nem azért, hogy szivassam magam és felbasszon. El nem tudtam képzelni, hogy én VALAHA elkezdek ilyen játékkal játszani.

    Azóta kiplatináztam a Bloodborne-t, a negyedik végigjátszás végén hagytam abba, kicsit pihentetni, s azóta elkezdtem ezt a játékot, s már vagy hét bosst meg is fektettem. :)

    Szóval, ha nekem megy, neked is megy, csak bátran, vágj bele. A "trógerek" segítenek itt, ha elakadsz, pl. Bandi kívülről tudja a játékot, mi merre hány méter.

    Viszont a hangulat...hát, nem remegett meg tőle a térdem, én sokkal ütősebbet vártam, Lehet, hogy még nagyon az elején vagyok.
  • Ulthane
    #328
    Azért fejlesztem a Great Swordot. :)

    Amúgy ahova lehet, benézek, persze nem minden egyes zugba. Én ilyen kapkodós faszi vagyok sajnos, Bloodborne-ban is az volt a baj, hogy minden boss-t egyből le akartam vágni, minél gyorsabban :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.12. 13:35:01
  • Ulthane
    #327
    Tehetséges vagyok. :) Már vagy 6-7 boss fekszik, szerintem hét. Egyedül Sentinelt nem csináltam meg. Haladok, mint kés a vajban. :)
  • darkmore
    #326
    Chunk csak a legvégén lesz boltban, ha jól emlékszem azokat a door to pharos pályán farmoltam a fogdmeg hadnagyoktól. (Itt lehet phaross key stone-t is farmolni a kutyapatkányoktól.)
    Utoljára szerkesztette: darkmore, 2015.10.12. 13:14:52
  • sublimaze
    #325
    Ez engem is picit aggaszt, h azt a fegyót húztam fel egyelőre, szóval lassan nekiláthatok felhúzni egy másikat is. Csak azt nem tudom hol farmoljak nyersanyagot, vagy lesz olyan árus akitől mindenféle titanite beszerezhető?
  • Blake6
    #324
    Kösz a választ! Na meg az itteni fórumos közösségi élet és hozzállása is meggyőző számomra a motivációra,köszi!
  • Moby
    #323
    Hát én lekaptam sima vasalódeszkával, aminek csak normál attackja van (levágtam véletlen McDuff-ot :( ). Igazából csak jó pajzs kell hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.12. 11:05:02
  • LBandi77
    #322
    Ha from szűz vagy,akkor nehéz lesz.De ha nem teszed le pár óra után olyat ad amit más játékok nem nagyon.
    Ha belevágsz kérdezz segítünk.
  • Blake6
    #321
    Annyira szimpatikus lenne ez a játék és annyira lenyűgöz a hangulata,atmoszférája de még sem merek belevágni,mert annyi "rosszat" olvastam a
    frusztráló és brutális nehézségről...Tudom,hülye kérdés itt feltenni,de érdemes mégis belevágni?Az atmoszférája és a látványvilág annyira tetszene,de az idegrendszerem,hááát...
  • darkmore
    #320
    mérget se annyira, simán le lehet szedni poison dagger + futással :-)
    "Milyen giccses!"
    Utoljára szerkesztette: darkmore, 2015.10.12. 09:56:51