640
avagy a kénköves pokol
  • Ulthane
    #439
    Ez a ketfeju lo vicces volt. :) innen viszont nem tudom merre az arra. :) nagyon vegjatek szaga van mar ennek...
  • Ulthane
    #438
    Ez a dandrelic vagy mi ez tenyleg kurva jol nez ki. :)

    Az a duplaboss megfekudt otodikre. Valami dragonpocse. Irany tovabb.
  • Myselor
    #437
    2 perces rész xd
  • LBandi77
    #436
    Á dehogy,az már sétagalopp,keresd a tüzet.
  • Ulthane
    #435
    Tevedtem. black gulch meg undoritobb
  • Myselor
    #434
    lol.magadtól ennyire unod a játékot vagy mi?ha nincs kedved próbálkozni és nem köt le ennyire akkor baj van :|
  • Ulthane
    #433
    Megnezek egy wakthrut azt kesz.
  • Myselor
    #432
    legjobb hely xd haha
  • LBandi77
    #431
    Fogod is mire kitalálsz belőle.
  • Ulthane
    #430
    Gyulolom ezt a szar fatakolmanyos palyat.
  • Ulthane
    #429
    Ja, es ezek utan tovabbra is azt mondom, hogy joval konnyebb fonokok vanak a jatekban, mint BB-ban. Eddig legalabbis.
  • Ulthane
    #428
    Lol. Ezek nagyon megmaradnak. :)
  • Ulthane
    #427
    Akkor sem egyedul viszem vegig, ha koopolok. :)

    Hidd el, a Bloodborne platina utan azert ezt a faszt is lenyomtam volna par kor proba utan.
  • Ulthane
    #426
    Ujabb harom boss fekszik: valami szentfazek (elsore), duplafeju pok (masodikra), meg a patkanycsalad (kb. Otodikre). Itt majdnem repult a kontroller, undorito.

    Bandi latta az utobbi kettot. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.16. 21:13:47
  • LBandi77
    #425
    De megtudjuk,a dlc területen.Ha elmész odáig.
  • LBandi77
    #424
    Soha nem felejtem én se ds1 aslyum demon vagy mivolt a neve a játék 20. másodpercében törött kardal,mondom ezt biztos nem komolyan gondolták.
  • Myselor
    #423
    mert így nem egyedül viszed végig,jó időre elakadtál volna ott ha te játszod csak ezért és ez alapján fura a gondolkodásod de nem szólok bele :)
  • Ulthane
    #422
    Már miért ne szabadna? :)

    Nem tudjuk már meg soha, mennyi próba lett volna. Úgy saccolom, hogy 10-15-ből meglett volna. Max. 20.
  • Myselor
    #421
    de hát ez nem így megy ha nehéz és hánysz tőle akkor ott ragadsz kitudja meddig:) nem szabad átadni másnak a játékot hogy csináld már meg na.kíváncsi vagyok azért tényleg hányszor mentél volna neki
  • Ulthane
    #420
    Cleric Beast, és Father Gascoigne.

    Az elsőnél besírtam, életem első From-bossa volt, képzelheted. A második viszonylag hamara ment , magam is meglepődtem.
  • LBandi77
    #419
    Én pl. Sokat segítek másnak is,lerakom a jelet 1-2 perc behívnak coop és így kiismertem a bossokat.
  • LBandi77
    #418
    Én meg a bb bossok nevét nem tudom,de azt igen hogy az első 2 lement meghalás nélkül egymás után.
  • Moby
    #417
    Lefogom, csak 6 hónap alatt 3 fromjáték, közel 500 órával picit sok volt. Kell most valami könnyedebb :)
  • Ulthane
    #416
    Illetve, ebben a játékban egy boss nevére sem emlékszem (Sentinelt kivéve), arra pláne nem, milyenek voltak. BB-ból az összes boss nevét tudom, azt is, hol vannak, illetve mi a gyengeségük. Az bevésődött. Ebben a játékban nem volt idő rá.
  • Ulthane
    #415
    De mondom, mert mind nehezebb. Ennél a bossnál jutottam el oda, hogy utálom a játékot, és nincs kedvem vele játszani. Pláne nem bossal harcolni. 5-6-szor próbáltam meg, utána szóltam Bandinak. Még 10 próba, és leverem. Csak hánytam tőle, nem volt kedvem.

    A nehézségről sokat elmond, hogy hány próba kell a fektetéshez. Itt az átlag az olyan 2-3. Bloodborne-ban 22-23 volt.
  • LBandi77
    #414
    Szerintem meg told le a dlc-ket nagyon jók sőt sokkal jobbak az eredeti helyszínekhez képest,a scantum pályán olyan zene van alatta hogy beszarás,és persze sokkal nehezebbek is.Tele vannak titkos helyekkel és fegyverekkel.
  • LBandi77
    #413
    Az a helyzet hogy ha nem gyújtód be a nagy kereket akkor az egész harc derékig érő mérgező vízben van,úgy azért sokkal nehezebb.
  • Myselor
    #412
    miután más vágta le neked smelter demont ne nagyon mondj ilyeneket hogy a bb bossai közül mind nehezebb.mindegyikhez kitartás kell:) azért megcsinálhattad volna igazán magadtól
  • Ulthane
    #411
    PC-n, PC-n. Sajna PS4-en én nem érzem ezt. Annak ellenére, hogy ez színes, szerintem látványvilágban, és ezáltal atmoszférában sehol sincs a Bloodborne-tól. Vállalható, de nagyon remélem, hogy a DaS3 ráver erre legalább 3 kört, hogy az emészthető legyen.

  • Ulthane
    #410
    Én azt levágtam talán harmadikra. Nem az volt, ahol a kerek platform körül zöld méregfolyó volt?
  • Ulthane
    #409
    Tényleg nem volt. Tegnap kettőt fektettem meg, az egyiket harmadikra, az Iron Kinget meg kb. 6-7. alkalomra. Oké, Bandi csinálta meg az első Iron Keepes faszkalapot, bár kitartással ment volna az is, de szerintem eddig az volt a legnehezebb.

    Bloodborne-ban bármelyik boss jóval nehezebb az eddigieknél.
  • Moby
    #408
    Bár itt ez most lehet úgy tűnik, mintha utálnám a játékot. Nem. NAGYON szerettem. Nem vezeklésből toltam bele 70 órát nyilván. Csak az utolsó 15% volt a pohár kicsordulása. Szóval tud egy das is SOK lenni. Ráadásul voltak benne alibiszagú menetek, de azt is el kell mondani, hogy minden egyes területet nagyon szépen kidolgoztak, és kitaláltak.
    Szóval összességében természetesen mint minden fromjáték valahol a videójátékok csúcsán ücsörögnek ezek, csak itt a fromjátékok között azért már markánsabb különbségek is tehetőek.
  • Moby
    #407
    Nem. Azt az 1 SoG-t dobtam. Nem tűnt _annyira_ nehéznek, de ahhoz eléggé, hogy az odavezető utat 3-nál többször ne akarjam megtenni. Értelmes shortcutot sem találtam. Ő lett az egyetlen boss a játékban, aki állvamaradt. Akkor még úgy gondoltam majd visszamegyek. Már nem gondolom úgy.
  • Myselor
    #406
    ühüm.hát az geci tud lenni,bár az is csak 1 dolog miatt amit most nem spoilereznék le az újaknak:) dragon aerie-ben leverted a nagy sárkányt? azért az sem egyszerű
  • Moby
    #405
    A végső bossfight volt nehéz. Oda nem volt jó az én egységsugarú meele buildem. Meg valahogy addigra értem a mélypontra, és már türelmem sem volt hozzá.
    Dragon Aerie viszont kegyetlenül szép volt.
  • Myselor
    #404
    így sem volt könnyű?mármint hogy ne und halálra magad vagy tényleg nehéz is volt?:D sajnos tényleg unalomba tud fulladni, a dlc-ket meg kimondottan utálom gyűlölöm hányok tőle.szóval megértem hogy nincs kedved hozzá fogni :D
  • Moby
    #403
    Pörög a credits. Bevallom férfiasan a végére gecire untam már. A kevesebb több lett volna. A végén vért hánytam, hívtam be segítséget, így sem volt könnyű. Messze nem voltam olyan jó az egész játékban, mint mondjuk az 1-ben. Valahogy nem találtam fel magam benne. Nem volt olyan jó sem, messze nem, inkább csak szép, meg hosszú.
    A DLC kimaradt. Majd egyszer, most egyetlen porcikám sem kívánja. Boldog vagyok, hogy vége lett, de nem teljesen pozitív értelemben.
  • Myselor
    #402
    hát igen ez egy dolog :)
  • LBandi77
    #401
    Ng+7 a legerősebb leőlheted 100x is már nem erősödik.
  • Moby
    #400
    Igen, az ötletes volt. Kigyócsaj: 3x bementem, láttam, hogy ez így nem fog menni. Megolvastam a környéken a hinteket, érdemes volt...