403
mgsv.jpg
  • TDC Geronimo
    #120
    legendary gunsmith side opsokat csináld és utána tudsz tenni hangtompítót bármelyik sniperedre
  • TDC Geronimo
    #119
    Van, később meg egyre több minden lesz
  • Ulthane
    #118
    Srácok, én vagyok teljesen hülye, vagy a bázison lehet is valami értelmeset csinálni? Azon kívül,. hogy zuhanyzok, nem találok semmit. Lépcsőkön rohangálok fel le, miközben a faszparaszt katonák a seggem nyalják.

    De hol a kutyám? Hol van Quiet? Hol a szobám? Ahol mondjuk lefekhetek, vagy bármi. Komolyan mondom, már utálok odamenni, mert semmi értelmét nem látom.
  • Tatyla
    #117
    Jó az ha lesz 20-30k
  • R0GUE
    #116
    Nekem elfogytak a jò deploy küldetések, vagy nemtom mivan de 3-4 napja csak ilyen 20000 gmp-s növény és ritkán nyersanyag küldetéseim vannak, az online feladatok meg nevetségesek...
  • n000rbi
    #115
    +1 engem is lényegében az visz előre, hogy minél pengébb bázisom, embereim legyenek.
  • Moby
    #114
    Amúgy nekem rohadtul bejön a játéknak ez a gazdálkodós-fejlesztgetős-tucsingolós része. Nagyon jól belesimul a keretbe (bár aki utálja, annak biztos nem :) ), másrészt enélkül már tényleg ráuntam volna.
  • Ulthane
    #113
    Na jó, de ha még te is csinálnád, akkor több maradna a konyhán! :) Bár ha úgy nézzük, így tényleg értelmetlenné teszi a mellékküldiket.
  • Ulthane
    #112
    Én is. :)
  • Moby
    #111
    Pedig én rohadtul ezt csinálom :( Minden részleg fullon, a várószobában is már jó sokan vannak.
  • Moby
    #110
    >Egyrészt a GMP miatt, másrészt az erőforrások miatt, amit összeszedhetsz.

    Ezt má jóideje rohadtul nem én végzem. Ott a combat deployment. Elküldöm az embereimet egy jól fizető misszióra, 500K gmp. Hoznak anyagot, bármit. Én má csak egy dolgot csinálok manuálisan: járműveket gyűjtögetek. Nemtudom minek, de extraktolom mindet :D

    /ja igen, meg a konténereket begyűjtögetem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.14. 09:25:12
  • R0GUE
    #109
    Kitudod. Kiijelölgeted akik nem kellenek és dismiss.
  • Tatyla
    #108
    Be lehet persze de a combat deploymantnél már van nekem S szintű küldetés ami így max 55% esélyü
  • R0GUE
    #107
    Az fura, szerintem bug. Elég gáz lenne ha így szòrná a BigBoss szintű/fölötte állò (s/s+) katonákat...
  • Ulthane
    #106
    Én szinte küldök bódog-bódogtalant. :) Kell nekem az S katona? Azon túl, hogy persze az a legjobb. De gondolom enélkül is be tudom fejezni a játékot.

    A meglévő béna katonákat el tudom küldeni?
  • TomStorm
    #105
    Aha ez is valami azért,köszi.Viszont közben rájöttem,hogy extract mehet akkor is ha megfújtom:)
  • Tatyla
    #104
    Haveromnak aki ésszel játszott már az elejétől 130 van
  • R0GUE
    #103
    S-est amúgy sem hinném hogy sűrűn adna.:)
  • Tatyla
    #102
    Egy jó tanács azoknak akik még nem haladtak előre annyira a játékban, ne küldjetek fel minden katonát csak minimum A de inkább A+ mert a későbbiekben nem fogtok S-es katonákat kapni csak nagyon ritkán én is megszivtam mert fel lufiztam néha komplett bázisokat
  • Ulthane
    #101
    Tegnap már nem volt engergiám, hogy megírjam neked, hogy szerintem kár, ha kihagyod a sideokat. Egyrészt a GMP miatt, másrészt az erőforrások miatt, amit összeszedhetsz. Jellemzően ráadásul könnyebbek, mint a normál missiönök.

    Nem mondom, hogy mind a 100+ küldit meg fogom csinálni, de a többjét biztosan. Persze csak akkor, ha nem durvul el.

    Arról már nem is beszélve, hogy a side és a sima missiön gyakorlatilag ugyanaz, ha nem tudnád, hogy van elnevezve, akkor nem tudnád melyik melyik. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.14. 07:50:47
  • Ulthane
    #100
    Hányadik küldetés környékén jön a tompítós sniper? Az kéne már nekem, de nagyon.

    A legjobb taktika (persze szerintem), messziről kipucolni egy bázist, egy kis bombázással megtámogatva. Aztán ők meg hadd vonyózzanak közben, meg rohangáljanak, mint a mérgezett egér. :)
  • n000rbi
    #99
    Az nekem is jól jönne... (meg egy transport technician, hogy végre a konténereket és járműveket is tudjam fultonozni)

    Szerk.: vagyis bocs, altatósniperem van, de nincs rajta hangtompító, úgy meg kb. egyszer tudok vele altatni :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.09.14. 07:33:46
  • Ulthane
    #98
    Engem ez a veszely nem fenyeget. Alig van par amibe egyaltalan belehallgatok. :)
  • Ulthane
    #97
    Az hol hol?
  • TDC Geronimo
    #96

  • R0GUE
    #95
    Sehonnan. Annyi csak hogy minél komolyabb a katona kiképzése (például A+-os) annál esélyesebb hogy próbálkozni fog.
  • Moby
    #94
    Új lendületet kaptam a sidequestektől. Mindkettőnknek megvan az altatósniper. Mint kés a vajban.
  • TomStorm
    #93
    Azt honnan lehet tudni,hogy miután elkapom ellent elengedem fegyvert fogok rá és parancsolom kezeket fel nem ránt e kést vagy engedelmeskedik?
    Utóbbi pár küldetésnél(Side quest) mindig nekem rontanak
  • Ulthane
    #92
    Ez ju komper. Vonyo.
  • TDC Geronimo
    #91
    Ja hát akkor értem miért unod már a játékot
  • Ulthane
    #90
    Kirvara untam azt a korhazas reszt, a novert stiroltem inkabb, mint a doki faszsagait hallgassam. :)

    Valami remlik, hogy mondta, h repeszeket kapott, mutatott is felveteleket. Meg hogy nem mindet lehet eltavolitani. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.13. 22:21:16
  • Moby
    #89
    A wc-n ültél amig a prolog ment? :D
  • TDC Geronimo
    #88
    Jól odafigyelhetsz a játékra, ha azt se tudod mi az :D

    Kb első 5 percben kiderül.
  • Ulthane
    #87
    Meg valami, en eddig soha nem vettem eszre, hogy bossnak van egy kurva nagy szarva a homlokan. Az mi a szent szar? Olyan rem gusztustalan, meg szerencse, hogy legtobbszor a hatat latom
  • Ulthane
    #86
    Hat igen, mar vagy 100-szor hallottam az "ez ju komper, vonyo" -t (This is CP - understood!), s mar szetvag az ideg, ha meghallom, ugy unom. :-/

    Lehet, hogy van 80 fegyver a jatekban, de a missionok gyakorlatilag mind ugyanaz. Minden ismetlodik benne, a homokvihartol a vonyoig, a taborok, a lootolas...

    20 ora van benne, kicsit lehet h most pihentetem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.13. 21:17:26
  • TDC Geronimo
    #85
    30as mission spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon tetszett az autókázós rész, ahogy egymással szemben ült Skull Face meg Big Boss, ahogy elmesélte a motivációját és a céljait. Ráadásul a zene a legjobbkor jött, benne a "words that kill" mondattal. Annyira a helyén van minden még a zenék szöveges tartalma is tökéletesen kapcsolódik a storyhoz. Kicsit fura volt, hogy BB végig kussolt, de így is a hideg kirázott


    Mindezt atom 60 fpsel, gyönyörű látvány mellett. Úgy tolnék még MGS játékot ilyen gameplayel meg ezzel a motorral a jövőben is :(
  • Moby
    #84
    Nem az a része kezd unalmas lenni amit én teszek bele, hanem amit ő. Namerhogy az feszt ugyanaz. Ami nem akkora baj, ha fent tudja tartani a motivációm, de az most fogyóban van.
  • TDC Geronimo
    #83
    Nem tudom hogy lehet amúgy unni. Max akkor, ha állandóan ugyanazt a taktikát alkalmazod, ugyanazokat a cuccokat, buddykat használod. Ha elég kreatív vagy szerintem megunhatatlan. 20 után amúgy elég rendesen beindulnak a dolgok.
  • Moby
    #82
    Én a 14-en vagyok túl, a sidequesteket leszartam. Mostanában unogatom néha már én is. Szal remélem valami hamarosan történik is, mert meredeken megindult felfelé az érdeklődésem más játékok iránt.
  • TDC Geronimo
    #81
    Hát az még jó sokáig nem is lesz. Unod?! :D

    Kicsit változtass a taktikákon, felszerelésen és ne csináld az összes side opsot.