403
mgsv.jpg
  • Moby
    #162
    Újabb 420K-s mission érkezett...Ahogy vége az egyiknek, dobja a következőt. Egyelőre nem jönnek be a jóslatok :P
  • R0GUE
    #161
    Hááát,olyan 30-40 méterről már nem hallja meg. És így a mission 30-hoz közeledve volt már küldetés ahol jól jött. Ráadásul mióta Quiet és én is TQ csipával nyomulunk számtalanszor volt hogy a bázison bealtattunk 5-10 katonát...És X idő elteltével nem jelzi semmi őket,ami mocskosul idegesítő,mert hallod hogy horkol valaki de nemtalálod...:D Na ilyenkor is jól jön.:)


    //A szarvnak elméletben atól nem kéne zsugorodni,lehet csak pont a Demon 2-es szintjén ingáztál,és visszaesett a pontod / ezután esik vissza X idővel a szarv.
  • Moby
    #160
    Jó tipp, erre nem is gondoltam, pedig megvan. Köszi!
  • SlickAdam
    #159
    ez meg az elsö nehany oraban törtent.
    sonar nalam van amugy, de meg sosenem hasznaltam. ellenfelhez közel elvileg nem jo, ugyi? marmint meghallja.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.15. 22:24:33
  • Moby
    #158
    Most vettem észre
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha zuhanyzol mutterbaszinán, a szarv is összezsugorodik.
  • R0GUE
    #157
    Ömmm....Nemtom milyen mancsot visztek magatokkal,de a sonaros kéz néha mocskosul hasznos ;)
  • TomStorm
    #156
    Te jó ég,ez a játék valami őrületesen jó:O
    Ez bizony soksok év játéka nem csak idén:)
  • SlickAdam
    #155
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    en a kecskevel jartam igy a falu kozepen. kiirtottam MINDENKIT, bejartam "minden" negyzetcentimetert hökameraval. aztan nezem videon, hogy ott hasal a büdös dög a kerites mellett. bombaktol se zavartatva.:D
  • Moby
    #154
    Hülyékezek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2. Legendary Gunsmith. Mindenkit elintézek. százszor körbejárom a lőteret, meg minden szart, és nem látom hol van. NINCS OTT SENKI. Videón kellett megnéznem, hogy ott fekszik az asztalok között, és egy kurva hangot nem ad ki. Meddig kellett volna ott pörögjek, hogy észrevegyem?
  • darkSectorxxx #153
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Elnézést kérek mindenkitől akit megbántottam és ráerőszakoltam arra hogy ide külön jöjjön a PS4 topikból.
    Többet nem fordul elő!"

    Csak mindenkit arra kérek hogy többet ne kelljen hallanom, hogy miért nyitottam topikot, miért rugdostalak titeket ide át
    stb.stb.stb.
    Ha páran úgy gondolják rosszindulattal önzésből csináltam. ELFOGADOM. Csak zárjuk le már a dolgot.
    Inkább bezárattam volna és ha kell nyison más helyettem ha szeretne, de nem kaptam érte egy büntit. Ezt is jogosnak látom, elfogadom.

    Csak elég legyen, mindenkit szépen megkérek!
    Köszönöm!
  • Moby
    #152
    Na, nekem még mindig feszt dobálja a 300K+ -os küldiket. Épp most dobott be egy 400-ast. Nemtudom meddig, de már vagy 1-2 millert kipiszkáltam belőlük.
  • R0GUE
    #151
    A tudodkinek vitted a mementó fotókat?:) Úgy folytatódik a sztorija, nálam volt 3 memento is, csak kicsit idegesítő mert nem lehet egyszerre megmutatni, el kell hagyni fullra a bázist helivel fel az égbe majd vissza.
  • R0GUE
    #150
    Annyiban érdemes szarakodni ahogy írtam hogy a TROUBLEMAKER speciallal rendelkező tagokat ki kell vágni a francba,különben sorra kerülnek a medic részlegbe a katonáink és sokuk meg is pusztul miattuk, ami ráadásul csökkenti a HERO szintet és növeli a Demon szintet.
  • TDC Geronimo
    #149
  • Moby
    #148
    Töfi, de ma egyetlen legendary gunsmithre volt időm :(
  • eje75
    #147
    Nem rossz, de én ennyivel se fárasztom magam... ddogra stun suit-ot tettem.... odamegyek, aztán ráuszítom a kutyát ....kipróbáltam a rocket arm-ot is.... rohadtul nem megy még az irányítása, de nagyon beteg....
  • TDC Geronimo
    #146
    Moby neked volt múltkor bajod az elkóborolt mother bases katonákkal. Használj dobozt :)


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.14. 23:59:59
  • Ulthane
    #145
    Szerintem a staff menedzsment legbonyibb reszet bizd a jatekra. Auto assign, es kesz. Sztem nem erdemes vele szarakodni.
  • TomStorm
    #144
    Nagyon szépen köszönöm!Értékelem a segítséget amit adtál és hasznos is volt.Kicsit el voltam tévedve de így már azért képben vagyok végre.
  • R0GUE
    #143
    Távcsővel azonosítod. Fejleszteni kell a távcsövet,minél fejlettebb annál több dolgot tudsz meg róla.
    És nyugodtan küldj fel népeket, vagy ölj, az ölés a Demon pontot növeli aminek a lentebbi következményei vannak. A Demon növelhető és csökkenthető is.

    S-es katonákat pedig heroism alapján kapsz, a srácnak valszeg bugolt a játék ha olyan hamar S-eseket kapott ráadásul olyan nagy mennyiségben.

    Staff management egyszerű. Adottak a kategóriák. Automatán tökéletesen végzi a játék a berakásokat,mindenkit szinte a legmegfelelőbb helyre rak. Ha felszedsz mondjuk egy A++-os enginer-t de már nincs hely az Enginerek közt,akkor kivágja a leggyengébbet és a helyére rakja az A++-ost. Tehát ide oda rakosgatnod nagyon nem kell. Továbbá van Waiting Room amit időközönként célszerű üríteni mert mocskosul idegölő va már ott vannak 2-300-an és egyesével kell kivagdosni a felesleges katonákat. Az Ilyen A-B szintüeket érdemes csak ott tartani,afölött felesleg. Továbbá van egy ALL rész is ahol látod az összes katonád. Azt célszerű úgy beállítani hogy a special képességük alapján rakja őket sorrendbe. Ezután átállítani hogy ne a listát lásd és a statokat hanem egyesével az embereket és a képességeiket. Azokat az egyedeket (függetlenül attól hogy mennyire kemények) akiknél cause trouble ptsd vagy hasonló trouble van írva célszerű kivágni különben állandóan gondot okoznak az MB-n....

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.14. 18:05:13
  • TDC Geronimo
    #142
    chapter 2ben mennyi kazetta van. Aki ezeket nem hallgatja az jó sok mindent nem fog érteni. Sárgákat mindenképp meg kell.
  • TomStorm
    #141
    Írtátok katonák kategorizálva vannak.A-S?Ezt hol lehet látni melyik milyen?
  • TomStorm
    #140
    Hol tudnék utánaolvasni Staff menedzsmentnek?
    Nem sok mindent értek az egészből
  • TomStorm
    #139
    Ne öljek és ne küldjek fel katonákat.Akkor mit csináljak?-.-
  • R0GUE
    #138
    Ja igen,még a pénzszerzéshez annyit: hirtelen nagy mennyiségű pénzt lehet szerválni a fultonozott motyik (járművek,telepített fegyverek,stb) eladásával.
  • R0GUE
    #137
    Nemtom vótemán,de ne nagyon gyilkolásszatok...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BB fején nő a szarv a sok öléstől // Demon pontok gyűlnek ezerrel,egy idő után hatalmas szarv és lemoshatatlan vér az eredménye
  • TDC Geronimo
    #136
    wow, quiet spoiler chapter 2be egy átvezető után

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát Quietbe van a 3. angol nyelvet ismerő parazita. Skull facenál csak 2 volt és mikor kérdezték hol a 3. ő azt mondta, hogy a közelben. Akkor Quietre értette :o Gondoltam mondjuk már régebb óta, hogy azért nem beszél, mert fertőzött
  • Ulthane
    #133
    Egyszer minden jónak vége szakad! :)
  • R0GUE
    #132
    Csinálom, csak kényelmes volt amíg 2-3százezres feladatok voltak.:)
  • Tatyla
    #131
    Na ez valószínű akkor ered el a Hero szintet
  • Ulthane
    #130
    Akkor csináld azokat. Ajándék pénz, ajándék erőforrás, nem kell érte semmit tenned.
  • Ulthane
    #129
    "Később". 20 órát játszottam a játékkal, eddig semmi nem volt. További 20-at nem nagyon tervezek, így jó lenne, ha kiderülne. :)
  • R0GUE
    #128
    Az adott katonák rangja a Heroism szintünktől függ. Minél magasabb annál erősebb katonákba futhatunk. Az S-eseket állîtòlag kb 150k heroism szinttől adja...
  • Moby
    #127
    Akkor kapjabekojima :D
  • Tatyla
    #126
    Igen ez a mézes madzag
  • R0GUE
    #125
    Quiet a medic platformon a ketrecben. Egyébkènt minden főplatformon van egy ajtò ami idővel nyílik piros lámpás ajtòk) és történés vanik ha bemész. Érdemes látogatni, például ha megvan az első 1-2 wander soldzsa, akkor medic platform, emeleti aktò.
  • R0GUE
    #124
    Elfogynak. Mondom nálam is először dölt a lé....mostanra meg 20ezres szarok vannak...
  • Moby
    #123
    Tegnap 2-t csináltattam, mindkettő ilyen 2 órás mission volt, 550k esett a kettőből.
  • n000rbi
    #122
    Ok, olyat még nem is látok, de akkor ideje haladni velük :D
  • TDC Geronimo
    #121
    Jött patch, javítva van a Quietes save bug