403
mgsv.jpg
  • TDC Geronimo
    #80
    fasza, kettőt már letoltam ismétlésből, de akkor hagyom :)

  • Ulthane
    #79
    Nahh, 11 mission kesz, meg az osszes addigi sideops. Hat, mostanra kezdem kicsit unni, s meg mindig nincs tompitos sniperem. :(

    Quiet vaganyul nez ki. :)
  • Moby
    #78
    >Tedd át 720p HD-ra, és nem lesz vele semmi gond.


    :DDD Ez most valami vicc, ugye? :DDD Jó fej vagy, bírlak! :)
  • 0o0o0o0o0
    #77
    Tedd át 720p HD-ra, és nem lesz vele semmi gond.
    Alapból 360p-be indítja a YouTube, pedig a PS4 720p HD-ba rögzít.
    Nincs semmi gond vele szerintem, plusz egy kattintás a YouTube lejátszon.
  • Tatyla
    #76
    így van,azok nem fontosak,ad majd sárga mellékeket meg sima mellékek után is lesz átvezető néha
  • TDC Geronimo
    #75
    Chapter 2ben vagyok. Akkor azt mondod a chapter 1es ismétlések nem is kellenek a true endinghez? Side opsokat kell tolni, amíg nem jön a köv új storymission?
  • Moby
    #74
    Én már sajnos korábban belefutottam máshol, szal nekem nem, de tedd már az egészet spoilerbe, hátha más még nem akarja tudni hány küldi van.
  • Tatyla
    #73
    de durva basszus:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fulton full verziója a féreglyuk,bárhol nyithatok a kuncsaf felé már nem kell lufi
    eddig playtime 70 óra körül van bár szerintem csal a gép 117/157 side quest kész,és megnyílt mind az 50 quest kivéve fő 45 és mellék 150 46. a story vége extrém újra questeket egyelőre hagyom platina nagyon sok idő lenne és a Mad Max is vár...

    Utoljára szerkesztette: Tatyla, 2015.09.13. 20:29:00
  • Moby
    #72
    Belenéztem az elsőbe. Egyetlen gondolatom volt közben: a ps4 mentés minősége az üvöltvehányás kategória, és ez csak egy 60fps-es játéknál jön ki igazán.
  • TDC Geronimo
    #71
    bleh. 3 beadott missionből 2 chapter 1es, nehezebb fokozaton -.-
  • 0o0o0o0o0
    #70
    Néhány GamePlay:

















  • TDC Geronimo
    #69
    Ja és 20 felett beindulnak szépen átvezetők. 25 után már mindegyik missionnél van
  • TDC Geronimo
    #68
    Nyomok, de mértékkel

    Na pörög chapter 1 credit. Hideg kiráz. volt kis rage 31es missionön, de aztán simán meglett. Na jöhet az összecsapott chapter 2 :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.13. 16:38:45
  • Moby
    #67
    Magyarán kár belé a fulton. (kakkantom az online mókát).
  • n000rbi
    #66
    Szerintem a báziselfoglalós online mókában lehet majd szerepük... persze csak tipp.
  • Moby
    #65
    Triviális kérdés tudom, de az extractolt fegyvereknek mi a szerepük azon kívül, hogy eladhatom őket?
  • Moby
    #64
    Sidequestet is nyomsz?
  • Moby
    #63
    ok, hülye is vagyok, meg még kapkodok is...
  • TDC Geronimo
    #62
    30as mission...atyaég. Hideg is kirázott. Kojima nagyon tudja, hogy mikor, hol és milyen zene kell


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.13. 15:20:20
  • ppista
    #61
    A-ha. :)
  • Moby
    #60
    Alphaville Take on Me-jét gondolom mindenki bezsákolta :)
  • TDC Geronimo
    #59
    Nem szabad ilyeneket olvasni :(

    félszavakat már én is elspoilereztem magamnak, de nem vészes
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.13. 12:21:05
  • SlickAdam
    #58
    szerintem is teljesen nyilvanvalo, hogy mivel a jatek mar van vagy !!!2!!! hetes, bizonyara mar mindenki befejezte. ezert nem nagy deal, ha az ember rakattint egy hirre, ami elvileg arrol szol, hogy lehet ki lett vagva a jatekbol egy komplett utolso fejezet, es arcomba BASZNAK a masodik bekezdesben csak ugy random egy atom-szpojlert. persze, hiszen mar mindenki latta!
    rohadt kurva anyatokat! ennyi volt, ezt a topikot is -fav-ozom, amig be nem fejeztem, mert sose tudni milyen kep / video-kep / rosszul fogalmazott mondat pottyan a fejemre.

    na majd kesöbb skacok!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.13. 10:48:20
  • TDC Geronimo
    #57
    Végén a rádió :D

  • TDC Geronimo
    #56
    Na ezt is tudja már Quiet nálam :D

  • TDC Geronimo
    #55
    Végre volt 2 mondatnál több Kiefernek. Nagyon jól áll a szinkronja BBnek
  • TDC Geronimo
    #54
    hóli frikkin sit. Mission 28 eddigi legjobb volt. Fülessel így este nem kicsit volt adrenalinbomba <3
  • Moby
    #53
    Ne bántsátok már! Ő csak segíteni akart!
  • TDC Geronimo
    #52
    if you fire your water gun at the crotch of sleeping guards they will wake up thinking they have pissed themselves

    this game...

  • Seth
    #51
    Dark, egy feladatod volt, azt is elcseszted !!!!
  • TDC Geronimo
    #50
    Reménykedem benne, hogy novemberi box updatevel a 100+ BC játék között ott lesz a metal gear HD is, mert akkor azt bepótolom.
  • Tatyla
    #49
    tükrözte a képet dark
  • TDC Geronimo
    #48
    az meg van fordítva valami oknál fogva
  • SlickAdam
    #47
    a fenti kepen nem :P
  • TDC Geronimo
    #46
    snakenek másik szemén van! :y
  • TDC Geronimo
    #45
    Nem tudom mi a baja pár embernek a lóval, néha belefut 1-2 dologba, de én szerettem használni. Most már hogy vannak más buddyk meg van járművem is így viszont már nem használom
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.12. 19:43:06
  • TDC Geronimo
    #44
    :DD

    Ma megyek érte!

    Sins of the father is benne van a játékban, azt 30as mission után kapjuk asszem automatikusan
  • SlickAdam
    #43
    ja amugy....
    you spin me round... ott az eye-patch! SNAAAAKE
  • Ulthane
    #42
    Szerintem igen :) nekem mutatni szota, hogy mi az uj.
  • Ulthane
    #41
    Kb tenyleg ilyen az AI. :)

    Most toltam le a hetes kuldit, tehat meg nagyon az elejen vagyok. Ezt a lovaglast jol elkurtak benne. Idegesito. :(