403
mgsv.jpg
  • TomStorm
    #202
    Én altattam 10 medvét,20 farkast,begyűjtöttem 30 kisállatot letoltam 15 Side Opst.Missziót meg csináltam 6-ot kb:DD
    Open World átka számomra,hogy nem haladok:))

    Se kutyám se Quiet senkim sincs még-.-

    De most ráfekszek missziókra mert mellék küldik kezdenek nehezedni így..
  • R0GUE
    #201
    Mocskoslassan haladok mert elkezdtem kirabolni FOB-ozva a ganéjokat...:D
    Az egyik mókus nem lesz reggel boldog mert elvhoztam közel 30ezernyi olaját és az összes S+-os katonáját...:+ le se buktam ergo fingja nem lesz ki volt..:D
  • TDC Geronimo
    #200
    Innen csak ketten vittük eddig végig? Jó lenne már valakikkel kitárgyalni a dolgokat :y
  • TDC Geronimo
    #199


  • TDC Geronimo
    #198
    Megnéztem youtuben a kivágott véget is. Jó lett volna azt is a játékban kész állapotban látni. Decemberig még ott van Kojima, de szerintem ez már sose kerül bele. No mindegy nálam azt hiszem megvan az idei GOTY a hibái ellenére is
  • R0GUE
    #197
    Köszi,akkor hagyom a levesbe,azt hittem abból is kikerekedik valami "kis" mellékes sztori.:)
  • TDC Geronimo
    #196
    Na hát. Azt hiszem ennyit mondok csak

    KOJIMAAAAAAAAAAAAA

  • TDC Geronimo
    #195
    farmolás
  • R0GUE
    #194
    Van egy rakat sideops amit megcsináltam de újra jelzi hogy nyomhatò, azoknak van értelme vagy csak farmolás?
  • TDC Geronimo
    #193
    Na utolsó sárga side ops és utolsó küldetés. Leccdúdisz
  • R0GUE
    #192
    Ez igaz.:)
  • SlickAdam
    #191
    nekem is jobban bejön Kiefer hangja. irtam mar.
    de ne az 5. reszre tegyek be vazze!
    Kiefer != Snake / Boss. kesz
  • SlickAdam
    #190
    regi reszekben szerinted nem volt komoly resz? :)
  • R0GUE
    #189
    Nekem jobban bejön Kiefer hangja, Hayter kicsit túl volt erőltetve néha...Valahogy néha a mondatlejtése meg az elnyújtott mondatvégei olyan tipikus gizda epicnek látszani akaró pöcsre emlékeztetett....:)
  • TDC Geronimo
    #188
  • TDC Geronimo
    #187
    Kazettákon azért meg-megszólal. Amúgy lehet nektek akik sok részt letoltak az ő hangjával furcsa, de én pl el nem tudnám képzelni 1-2 jelenethez az ő hangját. Nekem kicsit komikus és itt van 1-2 elég komoly rész.
  • TDC Geronimo
    #186
    :o
  • SlickAdam
    #185
    kb 1 hete nem jatszottam a jatekkal, csak valamelyik este elszaladtam a Tears for Fears kaziert.
    azaz meg mindig 19. misszio utan vagyok, kb 40 oranal.

    lofaszt nem beszel a pasas. akarmennyire is jo a hangja, nekem Hayter a Snake/Boss es kesz. nem csak hogy idegen a Kiefer, raadasul sprolni is kellett vele, mert nyilvan joval dragabb, mint David.
    ugyhogy ezert sosenem fogok ujjongani. fuck Kojima. fuck Biggie. fuck Bad Boys 4 Life!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.17. 21:58:36
  • TDC Geronimo
    #184
    Tényleg slick. Mi a véleményed Kieferről így 30+ óra után?

    Én csak azt sajnálom, hogy átvezetőkben alig beszél, de amikor beszél azt imádom. 43as missionnél konkrétan a kezemen is felállt a szőr.
  • TDC Geronimo
    #183
  • TDC Geronimo
    #182
    ja oké :)
  • SlickAdam
    #181
    irtam mar tobbszor. elsö side op-ok egyike ez, paci meg nem szaglaszik.:)
  • TDC Geronimo
    #180
    Múltkor itt panaszkodtatok, hogy az elveszett bárányt fél órát kerestétek. Milyen buddyval mentetek? nekem DD kiszagolta egyből.

    Néztem pár MGO videót. Nagyon tetszik az online rész is. Remélem szerverekkel nem lesz gond...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.17. 19:52:27
  • TDC Geronimo
    #179
    Miért?
  • R0GUE
    #178


  • Moby
    #177
    Totál leálltam vele. Csak sideopokat tolok.
  • TDC Geronimo
    #176
    43as mission, wow... na végre. 2es chapter nagyon gyenge, lehetett volna több ilyen.
  • Moby
    #175
    Bottal se... :D
  • TDC Geronimo
    #174
    Istenem pedig jövő hónapban már akartam mással is játszani... :D
  • TDC Geronimo
    #173
  • TDC Geronimo
    #172
    Sírok :D

  • Ulthane
    #171
    Én leszedtem. Nálam egyszerűen nem működik. A PS4 felismeri az eszközt, hozzá is adja, de azt írja maga az app, hogy nem érhető el az alkalmazás, és töltsem le a PS Store-ból. S ha ráokézok, elvisz a Ground Zeroes adatlapjára.

  • SlickAdam
    #170
    ugy, hogy viszed magaddal. adsz neki feladatokat. meg hozzaerinted a makkodat, ha epp nem figyel.
  • Moby
    #169
    quiet bond leveljét hogy lehet növelni?
  • Moby
    #168
    Pc-n eleve nem megy, szal leszophatnak engem is ha már erről van szó! :)
  • Rage47
    #167
    áhh thx! töltöm is
  • R0GUE
    #166
    Amúgyis kurvannyuk, PC-re képtelenek voltak támogatást írni hozzá.
  • SlickAdam
    #165
    MGS5 companion app iOS:

    iOS 8.0-tol ill. iPhone 5s-tol felfele. csak mert up2date-nek kell am lenni. ezer eves elavult szarmocsok iPhone 5-öm menjen a kukaba!

    kuuuuuuuuuuuuuuuuuuvaanyatok!
  • Tatyla
    #164
    Én tegnap kifarmoltam a 150k heroismot mindjárt elkezdte utána az S-es katonákat szórni a pályákra
  • R0GUE
    #163
    Hidd el befog. Egy idő után lassulni fog a Hero szinted növekedése (pontosabban egyre több és több HERO szint kell a jobb katonákért/feladatokért) és emiatt ritkulni fognak ezek a feladatok. Cirka 4-5 millát szedtem ki 3-4 nap alatt ezekből a feladatokból aztán 2-3 napig nem volt semmi...Tegnap kaptam egyetlen egy B-s feladatot 550ezerért amikor elértem a 80ezres HERO szintet. De azóta ismét lófarok.

    És így 80ezernél van az hogy elkezdte sűrűn dobálni az A+ és A++ katonákat a játék,ráadásul keverve,tehát nem csak 1 statjuk ilyen magas szintű.Rafkósak a keciek, a legkisebb gyanús eseményre vonulnak fedezékbe és árulkodnak a HQ-nak...:)