403
mgsv.jpg
  • Seth
    #242
    Sehol. Ha már a vért sem tudod lemosni magadról, meg hosszú lett a szarvad, akkor már " Kaz, i am already a demon!!"
  • TomStorm
    #241
    Említettétek a Devil pontokat.Az hol lehet látni?
  • R0GUE
    #240
  • TDC Geronimo
    #239


    :D
  • R0GUE
    #238
    Az szuper csak sajnos annyira nyomattam őket hogy szinte nincs semmi embereknek kiadható feladat...Naponta bead 3-4 20ezres gyüjtögetőt nekik,nincs utánpótlás megsemmisítő....:)
    De köszi a tippet figyelni fogom.:)


    Addig is aki nem kell az kap Brennanból....:D

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.22. 22:13:10
  • Seth
    #237
    Küld az embereid olyan bevetésre, ahol elpusztítják a felszerelés utánpótlást, így visszaáll minden a régi kerékvágásba
  • R0GUE
    #236
    Össze mert én sooook sok pofánaltatólövés után ma szembesültem ezzel.....



    És majdnem mindenki ilyenben rohangál ahol jártam elötte...
  • TomStorm
    #235
    :O
    Akkor össze kell majd kapnom magam:))
  • R0GUE
    #234
    Òò csak azt hiszed...::D majd amikor az őrök nyakig kevlárban és sisakban állnak és maximum szemből arcra tudsz leadni egyből altatò lövést...:D
    Apropò csipázás, nagy távolságnál ajánlott hallgatni kazettáròl Quiet dúdolászását, sokat segít amikor 2-300 méteres lövéseket adsz le és már fekvés közben is probléma a pontos lövés.;)
  • TomStorm
    #233
    Én nem tudok végiglopakodni.Van egy pont mindig ahol elsietem:))
    Vagy a türelmetlenségnek köszönhetem vagy csak simán elbénázom..

    B és C általában ahogy végzek.Majd ha lesz kábító Sniper akkor lesz a tuti!
  • R0GUE
    #232
    Az megvan hogy a nemfürdéses állapotnál nemcsak kiszúrnak az őrök szag alapján illetve a MB-en videò van, hanem ha kiszúr egy őr gyanakvòba, elfekszünk és lapulunk, odajön és megállapítja hogy döglöttek vagyunk?? :D
  • Ulthane
    #231
    Én nem akarok 50 missiont egy játékban úgy, hogy mellette van még vagy 50 side ops is. Széthullik tőle a játék, és baromi repetitív lesz. Szerintem én ezt sosem fogom befejezni. Vagy ráállok csak a missionökre, és ledarálom az egészet mihamarabb, alig várva, hogy vége legyen, vagy egyszerűen csak letörlöm az egészet, hogy ennyi volt. Első és utolsó metal gearem volt. És mindt tudjuk, az is marad. :)
  • R0GUE
    #230
    Nem teljesen, csak sokszor földön megyek a pontok közt, és nézem az ellenőrzőpontokat. Építem ezerrel a bázist. Sokat FOB- ozok. A főküldetésekben pedig eddig szinte mind 1-2 òra volt mert kimaxoltam. Lopakodtam.
    Egyébként 50 òránál is hasonlòak voltak az érzéseim. A 30-as küldetésig a prològon túl 1 kezemen tudom számolni hány epic rendezésű mission volt...
    Imádom a játékot, számomra a witcher 3 mellett az év címe. De ahogy mondani szokták: a kevesebb néha több. Feleennyi komolyan megrendezett mission-el nagyobbat szòlt volna ez mint így...
  • Ulthane
    #229
    Nézhetjük ezt úgy is, hogy ha igazán jó lenne a játék, akkor nem 3 millió ment volna az üzletekbe, hanem 8.

    Amúgy meg tök mindegy, a 3 millió, ami a boltokba ment, az eladott példány, ugyanis a boltok már kifizették a kiadónak. A kiadót az meg már nem érdekli, hogy az ott rohad meg a polcon, vagy eljut-e a játékosokig.
  • Mr_no_NaMe
    #228
    Gyerekek a Gray fox suitot hol lehet megtalálni? Gondolom katana nincs hozzá
  • TDC Geronimo
    #227
    90 óra után mission 30. Hát megértem hogy kezded unni :D

    90 óra után már rég illett volna végigvinni. Állandóan csak side opsokkal pöcsölsz megértem, hogy kicsit unalmassá válik. Nekem 50 óra után lett meg utolsó küldetés és azóta csinálgatom tovább side opsokat, fejlesztgetek stb.
  • R0GUE
    #226
    Az a baj hiába a 10/10-es értékelések,sokan csalódtak,mert a régi iszonyatosan megrendezett MGS szintet a játék csak pár küldetésben hozza... Hiába rendezed egymagad az akciót meg szabadság meg élmény. Mocskosul ismétlődő és elnyújtott a játék amit sokan nem viselnek el hosszútávon.
    90 óránál járok Mssion 30 után....Marhára élvezem a játékot de sokszor ráunok,és elrakom másnapra mert tudom hogy ugyan azt kell csinálni a következő órákban is...
    Az MGS 4-nél azért sírtak sokan mert rengeteg volt a videó.... Most meg azért sír mindenki mert alig van videó....:D
    Kojima az arany középutat igazság szerint rohadtul nem találta el... Ugyanakkor az MGS4-et amiben jócskán kevesebb volt a szabadság, jobban élveztem a rendezés és a történemesélés miatt....
  • TDC Geronimo
    #225
    The game has, by the most recent count, shipped 3m copies worldwide. Even if those have all translated into actual sales, Forbes estimates that the game will need to go on to sell 5-6m units, or perhaps more, just to break even.

    You’d very much expect the game to hit these numbers, of course, but the further from launch we get the less Konami is likely to make from each sale. Forbes added that the launch numbers are similar to predecessor MGS 4, although that game launched on just one platform as opposed to Phantom Pain’s five platforms.

    Hát értem már, hogy Kojimanak miért nem adtak erre még +1-2 évet + egy rakat pénzt, hogy befejezze rendesen...
  • Ulthane
    #224
    Én is így vagyok vele. Tegnap a csajom kérdezte is, hogy miért a Bloodborne-nal tolom, amikor ott az új játék (MGS). Mondtam, hogy azért, mert ez jobban leköt, még mindig. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.09.21. 10:34:04
  • Moby
    #223
    Ambivalens érzéseim vannak a játékról, mert mostmár az az eléggé repetitív küldifolyam is hiányzik. De órákat már nem tudok eltölteni vele. 1 max 2 sideop, és heló.
  • Ulthane
    #222
    Nahh, szívemből szóltál. Hétvégén azt vettem észre, hogy szívesebben játszom a BB NG+++t, mint szarakodjak ezzel. Nem tudok rosszat mondani a játékra, tényleg nagyon össze van pakolva (amúgy már találtam gliccset benne), de valahogy egy idő után nekem a játék dög unalom.

    Side ops vagy főküldi, annyi a különbség, hogy az egyik végén van cutscene, a másikon nincs. De gyakorlatilag ugyanaz. Infiiltrate, rescue, interrogate, eliminate. Ugyanaz a forgatókönyv. Nálam az elég sovány érv, hogy na de mindig másképp csinálhatod meg a küldetést, más fegyverekkel, társsal és eszközzel. Attól még a core activity ugyanaz.

  • Ulthane
    #221
    Ha átszenvedem magam valahogy a játékon, akkor lehet belenézek. :) De még az előbbi is khívás.
  • TDC Geronimo
    #220
    Valaki fogja tolni MGOt?
  • TDC Geronimo
    #219
    chapter 2es kazetták nagyon jók. Voice acting meg a writing is szinte tökéletes azokon. 1-2 dolog lehetett volna átvezetőként, de nem bánom ezt a fajta storymesélést sem.
  • TDC Geronimo
    #218
    Amúgy végigvihetnétek már, mert jó lenne kitárgyalni 1-2 dolgot :D
  • TDC Geronimo
    #217
    Nekem a 43as küldetésben nyújtott kiefer performance jár a fejemben napok óta. Beleborzongok még most is :y
  • Moby
    #216
    Rohadt egy derog ez. 1 nap után már hiányzik a játék. Néztem ma a kocsiból egy raktárudvaron a konténreket, és azon godnolkoztam, hogy fultont kéne rájukkötni...LOL
  • gabo91
    #215
    Köszi, akkor már nincs sok hátra :)

    Mèg egy kèrdèsem lenne...
    Nyersanyag szerzèsre valami jó tipp?
    Mindenhez fuel kell, pont amiből alig akad...
  • R0GUE
    #214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lvl 25 körül, ekkor kezdhetsz FOB-ozni is.


    Fegyvereket pedig magától osztja el, de egy rakás cucc eladható mert felesleg (járművek például).
  • gabo91
    #213
    Defend team-et kb mikor oldja fel?
    Illetve a fegyvereket maga helyezi el a bázison?
  • TDC Geronimo
    #212
    chapter 2ben vannak nagyon jó átvezetők, ráadásul elég sok, 1 NAGYON jó küldetés és rengeteg sárga kazetta, ami rengeteg dolgot megmagyaráz. Ilyen szempontból jobb, mint az első chapter.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.19. 22:41:14
  • Moby
    #211
    Ez igazán bíztató :D
    Egy kicsit azzal a hátsó szándékkal síránkoztam, hogy hátha majd írtok valami felemelőt, ami még előttem van.
    Ez bejött!
  • TDC Geronimo
    #210
    chapter 2nél te abba is fogod hagyni, feltéve ha eljutsz odáig :P
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.09.19. 22:23:58
  • Moby
    #209
    Megofgalmazom konkrétabban: nem jó a sztori, és a "tennivaló" aránya. És ez nem konzisztens a játék apró részletekig menő igényességével. Messze nem a játék gerince motivál a továbbhaladásban, hanem az apróságok.
  • Moby
    #208
    Nem értek vele egyet. Még mindig mocsokmód élvezem, még mindig pofánbasz az igényesség, de egyre inkább van olyan szalagmunkás érzésem megint. Most 2 napig nincs vga-m, szinte úgyérzem, kaptam 2 nap szabit a gyárban


    /nem, nem ez a meghatározó élmény, de már bőven ottvan ez nekem a látótérben. És nem most írom először.
  • SlickAdam
    #207
    MGSV teszt (G365)
  • TDC Geronimo
    #206
    Azok az animok is <3



  • TDC Geronimo
    #205
    Na és mit szólsz hozzá? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végén a nagy csavar? Rendesen összeállt a kép a végére. Quietes 45ös mission vége is nagyon jó volt. Annak ellenére, hogy ez az első MGSem szinte minden összeállt story szempontjából a végére, kazettákkal együtt. Paz küldetéssorozatát is befejezted? Az is elég durva volt. Egyszer elhiteti velünk hogy mégis él, aztán kiderül, hogy mégsem. Kojima :y 43as karanténos küldetés is nagyon profi volt, átvezetők, szinkron is.
  • Tatyla
    #204
    Nem, tegnap előtt már én is a végére értem, élő is kaptam a Mad Max-et
  • R0GUE
    #203
    Az feltünt egyébként valakinek, hogy a helikopterben a falra kirakott képet sokban függnek attól amit csinálunk? :) (legalábbis szerintem)

    Kiballonoztam vagy 6-8 birkát...kikerült egy kép egy birkacsordáról,meg egy ballonozott birkáról...Kiballonoztam 4-5 szamarat...Róluk is kikerült kép....:D